Post
Postao/la HordasOdMalena » 04 jul 2025, 20:38
jointunija je napisao/la: ↑04 jul 2025, 20:34
HordasOdMalena je napisao/la: ↑04 jul 2025, 20:29
svrakino1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 20:28
Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku
Hvala mu što je spasio norveške nam prijatelje.
Živio, Švrakino.
Budaletino,vi ste ugašeni,a ne znate
Vidi, žao mi je što ti moram ovo govoriti, ali nemoj padati na botovske priče. Vjerujem da si dobar lik, ali nemoj to sebi raditi. To su ljudi koji se prodaju za sendvič, siguran sam da ti nisi takav.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."