Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tekashi » 11 jul 2025, 14:40

svemalim1 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:28
fks74 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:20
Danas ima važnijih stvari od pišljivog željezničara.
popisamo se mi tebi u usta :thumbup:
Jesu napaceni bordo kompleksasi.

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 11 jul 2025, 14:40

Nisam upratio
Šta sad velicaju šumari sa bulevara osudjenog sportskog radnika,nakon što su podbacili protiv slovenaca
Jel posjeta
Jel prvo pretkolo
Jel igra na terenu
Lijepo vrijeme?

Jel najglasniji onaj sendvicar sa durmitora

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jul 2025, 14:47

AVNOJ je napisao/la:
11 jul 2025, 11:03
Šta je sa Radovcem povreda ili je pukla tikva.
Dugo vam je trajao.
Dvostruki aršini.

Ipak, radi se na tome da se sve riješi.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jul 2025, 14:49

fks74 je napisao/la:
11 jul 2025, 12:30
jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 12:16
AVNOJ je napisao/la:
11 jul 2025, 11:03
Šta je sa Radovcem povreda ili je pukla tikva.
Dugo vam je trajao.
Neće on vise nastupati za željezničar bar kako sad stvari stoje možda se i promijeni , Velež ja mislim da čeka u redu a i Posusje se interesuje.

Produžili su mu ugovor u februaru, smatrali ga najboljim igračem poslije Jabera, sumnjam sad da će se on odreći bas ugovora do 2027 sto ima i rec halal vam bilo.
Kao što vrli virto reče, zavalio ih pitar pravo.
Kako nas je to zavalio? Nemaš pojma šta se desilo.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 11 jul 2025, 14:52

slika






KK Bosna ove sezone izlazi i na evropsku scenu – osim nastupa u AdmiralBet ABA League, Studenti će igrati i u FIBA Europe Cupu!

Evropsko takmičenje započinjemo kroz kvalifikacije, koje su zakazane za 24. septembar i 1. oktobar. Protivnika ćemo saznati 23. jula, kada će u Minhenu biti održan žrijeb.

Kvalifikacije se igraju po FIBA sistemu – dvije utakmice, jedna kod kuće i jedna u gostima. Ekipa koja bude bolja u ovom dvomeču izborit će plasman u grupnu fazu takmičenja

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 11 jul 2025, 14:56

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:47
AVNOJ je napisao/la:
11 jul 2025, 11:03
Šta je sa Radovcem povreda ili je pukla tikva.
Dugo vam je trajao.
Dvostruki aršini.

Ipak, radi se na tome da se sve riješi.
Nikad vi meni necete bit jasni s tim dovodjenjima
Mislim znam sto ih uzimate ali sebi stetite
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 11 jul 2025, 14:59

svrakino1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:52
slika






KK Bosna ove sezone izlazi i na evropsku scenu – osim nastupa u AdmiralBet ABA League, Studenti će igrati i u FIBA Europe Cupu!

Evropsko takmičenje započinjemo kroz kvalifikacije, koje su zakazane za 24. septembar i 1. oktobar. Protivnika ćemo saznati 23. jula, kada će u Minhenu biti održan žrijeb.

Kvalifikacije se igraju po FIBA sistemu – dvije utakmice, jedna kod kuće i jedna u gostima. Ekipa koja bude bolja u ovom dvomeču izborit će plasman u grupnu fazu takmičenja
Opa, ajmo momci po jos jedan trofej :bih:

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jul 2025, 15:01

NajvecaRadosti je napisao/la:
11 jul 2025, 14:56
Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:47
AVNOJ je napisao/la:
11 jul 2025, 11:03
Šta je sa Radovcem povreda ili je pukla tikva.
Dugo vam je trajao.
Dvostruki aršini.

Ipak, radi se na tome da se sve riješi.
Nikad vi meni necete bit jasni s tim dovodjenjima
Mislim znam sto ih uzimate ali sebi stetite
A što ih uzimamo? Momak je jedan od najboljih veznih u ligi bio kada je igrao za Velež. Ja bih ga prvi pokušao dovesti. Uz to, za Željezničar je uvijek pružao maksimum, nekoliko puta igrao pod injekcijama za bolove. Sada također nije uradio ništa loše, po meni je nepravedno izbačen sa treninga i nadam se da će se vratiti.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 11 jul 2025, 15:06

svrakino1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:52
slika






KK Bosna ove sezone izlazi i na evropsku scenu – osim nastupa u AdmiralBet ABA League, Studenti će igrati i u FIBA Europe Cupu!

Evropsko takmičenje započinjemo kroz kvalifikacije, koje su zakazane za 24. septembar i 1. oktobar. Protivnika ćemo saznati 23. jula, kada će u Minhenu biti održan žrijeb.

Kvalifikacije se igraju po FIBA sistemu – dvije utakmice, jedna kod kuće i jedna u gostima. Ekipa koja bude bolja u ovom dvomeču izborit će plasman u grupnu fazu takmičenja
Ova prijava je samo da bi Bosna izbjegla igrati regularni dio prvenstva BiH

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 jul 2025, 15:10

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:49
fks74 je napisao/la:
11 jul 2025, 12:30
jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 12:16


Neće on vise nastupati za željezničar bar kako sad stvari stoje možda se i promijeni , Velež ja mislim da čeka u redu a i Posusje se interesuje.

Produžili su mu ugovor u februaru, smatrali ga najboljim igračem poslije Jabera, sumnjam sad da će se on odreći bas ugovora do 2027 sto ima i rec halal vam bilo.
Kao što vrli virto reče, zavalio ih pitar pravo.
Kako nas je to zavalio? Nemaš pojma šta se desilo.
Ma vise čovjek misli ovo finansijski. Ako ga fkt otjerate ima ugovor 2 godine podebljan prije 4 mjeseca , pune 2 godine plate. Ako kaže da neće da se odrekne vi mu to morate isplatiti , sumnjam da će njega neko kupit, ili da će raskinut na svoju štetu ugovor.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 11 jul 2025, 15:28

slika





Evo ih novih 500 000 €

Sinoć je zabio i tu je interes


EUROPA JE ČUDO

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jul 2025, 15:30

jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 15:10
Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:49
fks74 je napisao/la:
11 jul 2025, 12:30


Kao što vrli virto reče, zavalio ih pitar pravo.
Kako nas je to zavalio? Nemaš pojma šta se desilo.
Ma vise čovjek misli ovo finansijski. Ako ga fkt otjerate ima ugovor 2 godine podebljan prije 4 mjeseca , pune 2 godine plate. Ako kaže da neće da se odrekne vi mu to morate isplatiti , sumnjam da će njega neko kupit, ili da će raskinut na svoju štetu ugovor.
Što se mene tiče neka nam uzme svaku marku ako ga otjeramo. Nije Samir kriv što ga Adžem ne miriše bez razloga i što ima dvostruke aršine.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
rishovski
Postovi: 5002
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 11 jul 2025, 15:44

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 15:30
jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 15:10
Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:49


Kako nas je to zavalio? Nemaš pojma šta se desilo.
Ma vise čovjek misli ovo finansijski. Ako ga fkt otjerate ima ugovor 2 godine podebljan prije 4 mjeseca , pune 2 godine plate. Ako kaže da neće da se odrekne vi mu to morate isplatiti , sumnjam da će njega neko kupit, ili da će raskinut na svoju štetu ugovor.
Što se mene tiče neka nam uzme svaku marku ako ga otjeramo. Nije Samir kriv što ga Adžem ne miriše bez razloga i što ima dvostruke aršine.
Ma Samiru sad samo treba da osaburi par kola sto je van tima.. Neće ni Adžem dugo..i eto Samketa u prvih 11 :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 11 jul 2025, 15:49

Tek sam sad vidio izjave Adzema, bas se obrusio na Sosica. Sta je tacno uradio mali?

Cim ste ga doveli ja sam ovdje napisao da je dobar igrac, ali kurslus u glavi. Citav je zivot takav. Steta za njega, mogao bi imati odlicnu karijeru, ali momak je sam sebi najveci neprijatelj.

Osim toga je Zeljeznicar odlicno izgledao sinoc. Fali vam napadac, ali ostalo je dosta dobro. Rijetko se kod nasih ekipa vidja onakva trka i presing, samljeli ste Koper. Vidjecemo moze li se to prenijeti u ligu.

Ova Adzemova strogoca isto nisam siguran da ce se isplatiti. Nacelno je ispravno, ali zna se da u nasoj ligi treneri brzo gube podrsku. Par vezanih kikseva i njemu je otkaz, ma koliko bio vojnik kluba.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 jul 2025, 16:16

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 15:30
jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 15:10
Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:49


Kako nas je to zavalio? Nemaš pojma šta se desilo.
Ma vise čovjek misli ovo finansijski. Ako ga fkt otjerate ima ugovor 2 godine podebljan prije 4 mjeseca , pune 2 godine plate. Ako kaže da neće da se odrekne vi mu to morate isplatiti , sumnjam da će njega neko kupit, ili da će raskinut na svoju štetu ugovor.
Što se mene tiče neka nam uzme svaku marku ako ga otjeramo. Nije Samir kriv što ga Adžem ne miriše bez razloga i što ima dvostruke aršine.
To je svakako vaša interna stvar kako ćete riješiti. Samo smo razgovarali sto vas je “zavalio pitar” a mislim dobio je najbolji ugovor u karijeri na 2 godine i sad da se odrekne tog. Taj ugovor ste mu dali kad je bio na vrhuncu kod vas nakon odlične sezone. Teško će se ko toga odreći. Prvo njemu je greška sto je otišao kod vas , uvijek će bit pitar a i za nas će uvijek bit cigan. Ali to je druga prica. Pričamo čisto o tom finansijskom aspektu. Vaše dijete Hirosa niste htjeli potpisat za te pare a naše dijete ste potpisali. I sad ćete ga plaćat da ne igra. Suicidom potez ako mene pitaš. I onda prođe 2 godine vi se pitate kako isplaćujemo još igrače i sto sko u dugovima pa lako, evo jedan od primjera. Niste ga morali ni produžiti mogli ste ga otjerat prije 3 mjeseca besplatno sad će vas to izaći boga pitaj koliko.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jul 2025, 16:20

jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 16:16
Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 15:30
jurisicduska je napisao/la:
11 jul 2025, 15:10


Ma vise čovjek misli ovo finansijski. Ako ga fkt otjerate ima ugovor 2 godine podebljan prije 4 mjeseca , pune 2 godine plate. Ako kaže da neće da se odrekne vi mu to morate isplatiti , sumnjam da će njega neko kupit, ili da će raskinut na svoju štetu ugovor.
Što se mene tiče neka nam uzme svaku marku ako ga otjeramo. Nije Samir kriv što ga Adžem ne miriše bez razloga i što ima dvostruke aršine.
To je svakako vaša interna stvar kako ćete riješiti. Samo smo razgovarali sto vas je “zavalio pitar” a mislim dobio je najbolji ugovor u karijeri na 2 godine i sad da se odrekne tog. Taj ugovor ste mu dali kad je bio na vrhuncu kod vas nakon odlične sezone. Teško će se ko toga odreći. Prvo njemu je greška sto je otišao kod vas , uvijek će bit pitar a i za nas će uvijek bit cigan. Ali to je druga prica. Pričamo čisto o tom finansijskom aspektu. Vaše dijete Hirosa niste htjeli potpisat za te pare a naše dijete ste potpisali. I sad ćete ga plaćat da ne igra. Suicidom potez ako mene pitaš.
Radovac će se vratiti, barem se nadam. Ako je smijeh na treningu dovoljan razlog da se izbaci iz kluba onda ne znam. A i ako ga ne vrate njemu svejedno, uzet će nam pare a i treba kad smo levati (ako ga zbog ovog ne budemo koristili).
Što se tiče Hiroša, ja bih sad dao te pare Radovcu a ne njemu. Klasičan boliqrac na terenu dok je Radovac tada igrao ko Makelele.
Grupa iznad svakog pojedinca.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 11 jul 2025, 16:23

hoces da kazes duska da smo se zajebali sa hirosem? sosic dosao umjesto njega, puno bolji i perspektivniji igrac na kojem se moze zaraditi. hiros zna lopte, ali dalabu.

sto se tice radovca, vise nego dobro je odradio proslu sezonu. maksimalno profesionalno s njegove strane, ali ja sam malo staromodan po tom pitanju i da sam nesto u klubu ne bi nikad dovodio vasu djecu ili bilo koga ko je iskren pitar. ovako neko ko je samo bio kod vas, tipa alispahic ili krpic, to moze proci, mada radije ni to, ali inace ne.

bvsic
Postovi: 4853
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 11 jul 2025, 16:35

Jel se meni cini il na tribinama slave kad zabiju ovi ? :urnebes:

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 11 jul 2025, 17:02

IMResurrected je napisao/la:
11 jul 2025, 15:49
Tek sam sad vidio izjave Adzema, bas se obrusio na Sosica. Sta je tacno uradio mali?

Cim ste ga doveli ja sam ovdje napisao da je dobar igrac, ali kurslus u glavi. Citav je zivot takav. Steta za njega, mogao bi imati odlicnu karijeru, ali momak je sam sebi najveci neprijatelj.

Osim toga je Zeljeznicar odlicno izgledao sinoc. Fali vam napadac, ali ostalo je dosta dobro. Rijetko se kod nasih ekipa vidja onakva trka i presing, samljeli ste Koper. Vidjecemo moze li se to prenijeti u ligu.

Ova Adzemova strogoca isto nisam siguran da ce se isplatiti. Nacelno je ispravno, ali zna se da u nasoj ligi treneri brzo gube podrsku. Par vezanih kikseva i njemu je otkaz, ma koliko bio vojnik kluba.
Duga sezona, igra se 4x sa svakim, vise tekmi, vise kartona, treba i vise igraca za roster. Radovac je potreban svakako, jer je igrac za prvih 11.

Adzem po meni seljacki provodi autoritet, nozda je to nacin koji prolazi, ali nisam za to. Ne njega, nego nikoga.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 11 jul 2025, 17:21

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jul 2025, 14:47
AVNOJ je napisao/la:
11 jul 2025, 11:03
Šta je sa Radovcem povreda ili je pukla tikva.
Dugo vam je trajao.
Dvostruki aršini.

Ipak, radi se na tome da se sve riješi.
Adžem se trenutno ponaša, odnosno pokušava da bude Amar Osim a to jednostavno nije moguće.
Ponaša se toliko prepotentno i zauzima neki srav nedodirljivog, ne znam iz kojeg razloga, kao da ima 12 titula i 7 kupova.
Neki osmjeh i opuštenost je po meni samo neki vid arogancije.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lik i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []