Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Grbavica najposjeniji stadion u prvom pretkolu kvalifikacija za Uefa Konferencijsku Ligu
Svrakina mi uzivajte
Svrakina mi uzivajte
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nedo je najveci sljam kod nas sto ima tako da gluposti pises. Gdje sam ja napisao da je nekom mater opsovao? Opet gluposti pises podrzavao sam i arapa kad je bio trener i svako ima podrsku dok ne pocne gluposti raditi. Na Adzemovoj sam strani ,samo smatram da nece tako lako biti iskorjeniti to iz Madzida, ali ko sam ja da tebi objasnjavam papak obicni sto je pljuvao gdje stigao prosle sezone. Ponudio sam ti se da slikamo clanske, karte od utakmica unazad par sezona, postidio bi se ti sam sebe.zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 08:27Izvor informacija Nedo Turkovic..
Adzem je inace maloumni tiktoker i onako ih odstranjuje sa treninga. Odakle informacija da psovao mater Mateju? (Bili na terenu ili sa snimka sa usana procitali)
Nije tajna da pablo, rikelme i ostala brigada su tu da pljuju i "podrzavaju" Adzema do prvog kiksa. Ovo je PSG za proslogodisnju ekipu iako nema ekipi "kapitalaca" tipa Dangubica ili Mircevakog.
Dovest ce njih Ado u red sve. Dok se Miske i kompanija nisu upetljali sa "poslovnim odlukama kluba", mi smo igrali najljepsi fudbal kod Adzema.
Fk Željezničar.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledaj narkomana sav se osusio ,govori kako se prvenstvo dize. Mozes zamislit laze frajer direktno u facu,bez stida. Sve utakmice borca kriminal, svaka druga grinskog kriminal. Cijelo prvenstvo neregularno, sav savez treba srusit do temelja. Ovo je preslo sve mjere i bit ce jos gore.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ispast u kanton ako treba i srusit sve ovo,nema smisla igrat. Pojma nemam za navijacke grupe kako ovo gledaju,da im odlucuje ova spodoba koje mjesto mogu biti,da im svira po 30 faulova i 20 zutih,kad malo skontam i nismo za boljeg,ko na hebe.bhfanatic14 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:00Gledaj narkomana sav se osusio ,govori kako se prvenstvo dize. Mozes zamislit laze frajer direktno u facu,bez stida. Sve utakmice borca kriminal, svaka druga grinskog kriminal. Cijelo prvenstvo neregularno, sav savez treba srusit do temelja. Ovo je preslo sve mjere i bit ce jos gore.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nadam se da ces podrzavati Adzema kao sto si i Tuwairija i Corica.Pablo11 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:53Nedo je najveci sljam kod nas sto ima tako da gluposti pises. Gdje sam ja napisao da je nekom mater opsovao? Opet gluposti pises podrzavao sam i arapa kad je bio trener i svako ima podrsku dok ne pocne gluposti raditi. Na Adzemovoj sam strani ,samo smatram da nece tako lako biti iskorjeniti to iz Madzida, ali ko sam ja da tebi objasnjavam papak obicni sto je pljuvao gdje stigao prosle sezone. Ponudio sam ti se da slikamo clanske, karte od utakmica unazad par sezona, postidio bi se ti sam sebe.zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 08:27Izvor informacija Nedo Turkovic..
Adzem je inace maloumni tiktoker i onako ih odstranjuje sa treninga. Odakle informacija da psovao mater Mateju? (Bili na terenu ili sa snimka sa usana procitali)
Nije tajna da pablo, rikelme i ostala brigada su tu da pljuju i "podrzavaju" Adzema do prvog kiksa. Ovo je PSG za proslogodisnju ekipu iako nema ekipi "kapitalaca" tipa Dangubica ili Mircevakog.
Dovest ce njih Ado u red sve. Dok se Miske i kompanija nisu upetljali sa "poslovnim odlukama kluba", mi smo igrali najljepsi fudbal kod Adzema.
Posto je nakon Sirokog proslo ljeto bilo "podrska SS" , valjda ce i ovaj SS imati isti arsin sa tvoje strane.
Posto vec vidis negativne stvari, ovo je mozda nasa najbolja utakmica u Evropi jos od Serifa.
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 12 jul 2025, 13:17, ukupno mijenjano 1 put.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje stade Mirvic sa svojom borbom za pravdu
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od titule
Au
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dakle ako ispadne Borac ove godine neće biti odgađanja utakmica nikom. Sto je i pošteno prvi ja sam za ali suštinski nije pošteno nakon niza odgoda prošle godine i dovođenja takmičenja na rub neregularnosti zbog jednog kluba. Ali hajd.
Šta se tačno zamjera konama sto sanjaju titulu ? To je sasvim normalno. Da hoce konačno podići standarde i da im uspješna sezona ne bude kad izbore Europu.
Šta se tačno zamjera konama sto sanjaju titulu ? To je sasvim normalno. Da hoce konačno podići standarde i da im uspješna sezona ne bude kad izbore Europu.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 12 jul 2025, 13:24, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odlicna utakmica Zeljeznicara ,niste dali disati Koperu.
Realan rezultat je 4 1 za vas,nadam se u revansu da ce rezultat otici u vasu korist.
Realan rezultat je 4 1 za vas,nadam se u revansu da ce rezultat otici u vasu korist.
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Citam i nmg da vjerujem sta citamNajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Ako bude par losih rezultata i Adzema ce otjerat a ostade 15 novih igraca koje su mu doveli
Umjesto da kazu sezona da se malo dovedemo u neki kontinuitet oni titulu najavljuju
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni zeljo trenuno ne izgleda lose.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Vidi se da ih je trener nabrijao,e sad Evropa je jedno prvenstvo sasvim drugo.Ono sto me cudi da trener ne spusta loptu I da im pocetna euforija moze biti mac sa dvije ostrice
Jos je rano vidjet cemo kako ce to sve izgledati.
Po nekom mom misljenju opet ce ista cetvorka biti u vrhu i iskreno ocekujem da je vrijeme da titula dodje u glavni grad..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje su nestali borci za bh fudbal? Odnosno, zašto su se ugasili? Da nisu možda u nekim talovima? 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja mislim da su oni uz nas najbolja ekipa lige trenutno evo otvoreno da kazem i da je fer borili bi se za titulu ali jel vidite naslov od prije pola sata?U ovoj ligi tim Man Citya ti nista ne znaci kakav crni napadac sta je vamabvsic je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:23Citam i nmg da vjerujem sta citamNajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Ako bude par losih rezultata i Adzema ce otjerat a ostade 15 novih igraca koje su mu doveli
Umjesto da kazu sezona da se malo dovedemo u neki kontinuitet oni titulu najavljuju
Ja bi volio da se pofajtamo s njima pa ko osvoji nego da trpim ovaj teror.Nisu oni bili dugo vremena u borbi za titulu,tek ce vidjeti kakav ce teror doziviti sad kad im budu predstavljali prijetnju a vratit ce im i za ovo od prosle sezone sigurno.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako smo se mi ušutili jer smo u talovima.
Vi ste onda oduvijek u talovima jer oduvijek šutite. Ide novi teren, ide poguranac protiv Veleza za Europu, ide opstanak, ide sklanjanje Zrinjskim 5:0 za gol razliku za ne daj Boze.
Vi ste onda oduvijek u talovima jer oduvijek šutite. Ide novi teren, ide poguranac protiv Veleza za Europu, ide opstanak, ide sklanjanje Zrinjskim 5:0 za gol razliku za ne daj Boze.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zeljeznicaru slijedi borba za 4. Mjesto sa Širokim Brijegom i Velezom, nisu ništa bolji od njih.
Prva 3 mjesta su zacementirana.
U kojim iluzijama žive navijači FKŽ, to još nije jasno.
Prva 3 mjesta su zacementirana.
U kojim iluzijama žive navijači FKŽ, to još nije jasno.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po hajpu su najjaci trenutnoNajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:27Ja mislim da su oni uz nas najbolja ekipa lige trenutno evo otvoreno da kazem i da je fer borili bi se za titulu ali jel vidite naslov od prije pola sata?U ovoj ligi tim Man Citya ti nista ne znaci kakav crni napadac sta je vamabvsic je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:23Citam i nmg da vjerujem sta citamNajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Ako bude par losih rezultata i Adzema ce otjerat a ostade 15 novih igraca koje su mu doveli
Umjesto da kazu sezona da se malo dovedemo u neki kontinuitet oni titulu najavljuju
Ja bi volio da se pofajtamo s njima pa ko osvoji nego da trpim ovaj teror.Nisu oni bili dugo vremena u borbi za titulu,tek ce vidjeti kakav ce teror doziviti sad kad im budu predstavljali prijetnju a vratit ce im i za ovo od prosle sezone sigurno.
Europa nije neko mjerilo iskreno, kakva je kod nas loziona bila prosle godine za europu i pusiona
Jos je veca im loziona bila prosle godine Coric ovo ono i otjeraju ga za manje od godinu
Dok se odigra 4-5 kola onda se moze pricati o kvalitetu nekom
Zadnja izmjena: bvsic, dana/u 12 jul 2025, 13:37, ukupno mijenjano 1 put.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Cilj je jasan, EVROPA.
To sto balavci nesto prizeljkuju, to je isto ko i kod vas? Godinama real madrid govori da ce se prosetati ligom
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prvo još se nisu finalizirali kadrovi
Drugo iz svake ekipe će biti odlaska prije svega a potom i dolazaka
Uz fer suđenje ova liga bi bila najzanimljivija liga regiona, nažalost nama je bitnije brojati krvna zrnca
Treba sačekati finalne kadrove i prvi dio od 9 kola i tad možemo pričati o ekipama i njihovoj igri mada ni tad nije mjerilo , jer rasporedi su bas drastično drugačiji od bloka do bloka
Sarajevo u prvom bloku gostuje Zrinjskom, Borcu, Širokom i Željezničaru
Dok recimo Željezničar u drugom bloku gostuje Sarajevu, Zrinjskom i Borcu.
Dosta jakih utakmica, ekipa koja napravi kontinuitet će osvojiti. Najviše šanse dajem Zrinjskom.
Drugo iz svake ekipe će biti odlaska prije svega a potom i dolazaka
Uz fer suđenje ova liga bi bila najzanimljivija liga regiona, nažalost nama je bitnije brojati krvna zrnca
Treba sačekati finalne kadrove i prvi dio od 9 kola i tad možemo pričati o ekipama i njihovoj igri mada ni tad nije mjerilo , jer rasporedi su bas drastično drugačiji od bloka do bloka
Sarajevo u prvom bloku gostuje Zrinjskom, Borcu, Širokom i Željezničaru
Dok recimo Željezničar u drugom bloku gostuje Sarajevu, Zrinjskom i Borcu.
Dosta jakih utakmica, ekipa koja napravi kontinuitet će osvojiti. Najviše šanse dajem Zrinjskom.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja ne znam gledamo li mi isti sport?jurisicduska je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:41Prvo još se nisu finalizirali kadrovi
Drugo iz svake ekipe će biti odlaska prije svega a potom i dolazaka
Uz fer suđenje ova liga bi bila najzanimljivija liga regiona, nažalost nama je bitnije brojati krvna zrnca
Treba sačekati finalne kadrove i prvi dio od 9 kola i tad možemo pričati o ekipama i njihovoj igri mada ni tad nije mjerilo , jer rasporedi su bas drastično drugačiji od bloka do bloka
Sarajevo u prvom bloku gostuje Zrinjskom, Borcu, Širokom i Željezničaru
Dok recimo Željezničar u drugom bloku gostuje Sarajevu, Zrinjskom i Borcu.
Dosta jakih utakmica, ekipa koja napravi kontinuitet će osvojiti. Najviše šanse dajem Zrinjskom.
Zrinjski se ne može sastaviti sa loptom. Od prošle godine im fali 6 glavnih igrača, redom: Maric, Corluka, Cuze, Topic, Ticinovic i Nardin. Doveli samo prinove. Stoperi zajedno 150god imaju. Oni ako ne dovedu ozbiljna pojačanja sad pred kraj roka. Max što mogu je 3. Mjesto u ligi.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja Bgm nakon prosle sezone ne prizeljkujem ni najmanje jer je nemoguceHrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:37NajvecaRadosti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 13:18Ljudi fkt prizeljkuju titulu i misle da ih napadac dijeli od tituleAu
Cilj je jasan, EVROPA.
To sto balavci nesto prizeljkuju, to je isto ko i kod vas? Godinama real madrid govori da ce se prosetati ligom
Odgledat cu lagano sezonu bez posebnog stresa ako mogne ali tesko,znam ko je prvak taman sa juniorima igrao
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gosta.


