Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 12 jul 2025, 15:11

let3 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:08
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 15:03
Borili ste se za opstanak i ne znam šta je tu sporno. Ne znam ni zašto se toliko pravite ludi. Sloga u proljetnoj rasprodaji bila, namjestili ste tu utakmicu, riješili većinu dilema oko opstanka i kasnije pobjedom protiv Simin Hana i matematički završili tu borbu. To što vi lažete da niste, vodeći se misli "dovoljno puta ponovljena laž postaje istina", - vaš problem.
Normalno :lol: nismo samo Slogu, kupili smo i Mirvica pa nam se Torpedo te sezone sklonilo u derbiju da ih nategnemo 3-0 na Grbavici, uz dva gola superstara Galica :rol: jel to ta logika ?
Vjezbate li vi te mitomanske price :damn: sta je reci.
Dobro. Evo reći ćemo hipotetički - niste kupili Slogu. To i dalje ne mijenja činjenicu da kada je neki klub u zoni ispadanja 6 kola prije kraja znači da se nalazi u borbi za opstanak. Jesi li sad razumio ili trebam još jednostavnije pokušati objasniti?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

let3
Postovi: 31831
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 12 jul 2025, 15:15

Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 15:11
let3 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:08
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 15:03
Borili ste se za opstanak i ne znam šta je tu sporno. Ne znam ni zašto se toliko pravite ludi. Sloga u proljetnoj rasprodaji bila, namjestili ste tu utakmicu, riješili većinu dilema oko opstanka i kasnije pobjedom protiv Simin Hana i matematički završili tu borbu. To što vi lažete da niste, vodeći se misli "dovoljno puta ponovljena laž postaje istina", - vaš problem.
Normalno :lol: nismo samo Slogu, kupili smo i Mirvica pa nam se Torpedo te sezone sklonilo u derbiju da ih nategnemo 3-0 na Grbavici, uz dva gola superstara Galica :rol: jel to ta logika ?
Vjezbate li vi te mitomanske price :damn: sta je reci.
Dobro. Evo reći ćemo hipotetički - niste kupili Slogu. To i dalje ne mijenja činjenicu da kada je neki klub u zoni ispadanja 6 kola prije kraja znači da se nalazi u borbi za opstanak. Jesi li sad razumio ili trebam još jednostavnije pokušati objasniti?
I sve sto si nadrobio u ovih par postova to ne mijenja cinjenicu da smo tu sezonu zavrsili na 6 mjestu :kafa: jos jedna cinjenica, posto se volis na njih pozivati.

6 mjesto je bas grcevita neka borba za opstanak :crazy: zivio :salut:

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 12 jul 2025, 15:19

let3 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:15
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 15:11
let3 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:08


Normalno :lol: nismo samo Slogu, kupili smo i Mirvica pa nam se Torpedo te sezone sklonilo u derbiju da ih nategnemo 3-0 na Grbavici, uz dva gola superstara Galica :rol: jel to ta logika ?
Vjezbate li vi te mitomanske price :damn: sta je reci.
Dobro. Evo reći ćemo hipotetički - niste kupili Slogu. To i dalje ne mijenja činjenicu da kada je neki klub u zoni ispadanja 6 kola prije kraja znači da se nalazi u borbi za opstanak. Jesi li sad razumio ili trebam još jednostavnije pokušati objasniti?
I sve sto si nadrobio u ovih par postova to ne mijenja cinjenicu da smo tu sezonu zavrsili na 6 mjestu :kafa: jos jedna cinjenica, posto se volis na njih pozivati.

6 mjesto je bas grcevita neka borba za opstanak :crazy: zivio :salut:
Za 2 godine ćete početi pričati kako ste te sezone bili u borbi za Evropu :rol:
Ja se samo nadam da se zajebavaš. U suprotnom sam, iskreno, zabrinut za tebe.
NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:09
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 15:04
NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 14:58
Zaboravili ste da je Zeljeznicar pobjedio fks 3:0 u toj borbi za opstanak
.... i premirao etno selo da bi taj cilj ostvario. :salut:

slika
Nodi - vođa forumske brigade sa uvijek jakim argumentima relevantnim za raspravu koju vodi. :salut:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 12 jul 2025, 15:27

NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:09
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 15:04
NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 14:58
Zaboravili ste da je Zeljeznicar pobjedio fks 3:0 u toj borbi za opstanak
.... i premirao etno selo da bi taj cilj ostvario. :salut:

slika
slika

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 12 jul 2025, 15:34

AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 15:27
NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 15:09
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 15:04


.... i premirao etno selo da bi taj cilj ostvario. :salut:

slika
slika

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:rol:

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jul 2025, 15:44

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 12 jul 2025, 15:44

Zajebali smo Borac za titulu sigurno jer smo u talu. Dok su se neki sklonili..

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 12 jul 2025, 15:49

Edin Dzeko produkt Zeljine skole i najbolji igrac BiH svih vremena :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2025, 15:57

zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 15:44
Zajebali smo Borac za titulu sigurno jer smo u talu. Dok su se neki sklonili..
Pa vi se sklonili Zrinjskom da uzme titulu 5:0 vas uzeli, popravili gol razliku jer je bilo bitno imat bolju go razliku a Ko će im prodati nego jedini ovjekovječeni prodavač utakmica, dali vam para da zapnete protiv Borca. Kombo paket.

Usputna informacija mi smo taj Borac kojem smo se sklonili također dobili u ligi u Banja Luci uz ogromne sudijske opstrukcije nismo od tog mit napravili.

Također smo ih izbacili iz kupa.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 12 jul 2025, 15:58, ukupno mijenjano 2 puta.

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 jul 2025, 15:58

zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 15:44
Zajebali smo Borac za titulu sigurno jer smo u talu. Dok su se neki sklonili..
Beus i Vico ista vnago, 5 -0 za 30 min.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 16:04

Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 12:23

Ne pričam ti o Tuzli i ko je koga puštao niz vodu. Pričam o tome da ste se nalazili u borbi za opstanak. Jel čitaš ti uopšte postove na koje odgovaraš?
Naravno da citam, Zvijezda ispala iz lige u Novembru i Tuzla pustena niz vodu u drugom dijelu sezone bez plata tipa pet - sest mjeseci gdje se znalo da vise nikoga ne zanimaju, da Azmir odlazi u Slobodu i da ce ovi zato ispasti.

To su dvije ekipe koje ispadaju, kontas Donji dio tabele svakako, borba za opstanak je malo teska konstatacija.

U toj silnoj borbi za opstanak smo igrali dva puta protiv Sarajeva koje je cak uspjelo jedan bod da osvoji od mogucih sest :mrgreen:

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 12 jul 2025, 16:11

kurvaju se s vicom godinama, u zadnje vrijeme vise nego ikad (znaju oni zasto), dok mi vici izbijamo titule.

ne znaju vise sta da smisle i onda ide prica, ali vi za beusa radite :bow:

koliko god mirvic ovo botovanje placa - malo je.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 12 jul 2025, 16:16

zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 13:14
Pablo11 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:53
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 08:27
Izvor informacija Nedo Turkovic..
Adzem je inace maloumni tiktoker i onako ih odstranjuje sa treninga. Odakle informacija da psovao mater Mateju? (Bili na terenu ili sa snimka sa usana procitali)

Nije tajna da pablo, rikelme i ostala brigada su tu da pljuju i "podrzavaju" Adzema do prvog kiksa. Ovo je PSG za proslogodisnju ekipu iako nema ekipi "kapitalaca" tipa Dangubica ili Mircevakog.

Dovest ce njih Ado u red sve. Dok se Miske i kompanija nisu upetljali sa "poslovnim odlukama kluba", mi smo igrali najljepsi fudbal kod Adzema.
Nedo je najveci sljam kod nas sto ima tako da gluposti pises. Gdje sam ja napisao da je nekom mater opsovao? Opet gluposti pises podrzavao sam i arapa kad je bio trener i svako ima podrsku dok ne pocne gluposti raditi. Na Adzemovoj sam strani ,samo smatram da nece tako lako biti iskorjeniti to iz Madzida, ali ko sam ja da tebi objasnjavam papak obicni sto je pljuvao gdje stigao prosle sezone. Ponudio sam ti se da slikamo clanske, karte od utakmica unazad par sezona, postidio bi se ti sam sebe.
Nadam se da ces podrzavati Adzema kao sto si i Tuwairija i Corica.

Posto je nakon Sirokog proslo ljeto bilo "podrska SS" , valjda ce i ovaj SS imati isti arsin sa tvoje strane.

Posto vec vidis negativne stvari, ovo je mozda nasa najbolja utakmica u Evropi jos od Serifa.
Pa ja sam to i napisao maksimalna podrska, jedino sto trazim je izlazak u Evropu i to je to.
Fk Željezničar.

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 12 jul 2025, 16:17

Kone pobijedile jednom, jednom x, jednom izgubili
Mi pobijedili jednom, 2 izgubili

Price kao da su sve 3 uzeli mi pustili sve 3 a ustvari bod razlike :urnebes:
Ovi stvarno nisu normalni cast pojedincima, stvarno bolest teska zavladala
Zadnja izmjena: bvsic, dana/u 12 jul 2025, 16:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 12 jul 2025, 16:17



Fudbal bitku nek' dobije! :bih:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 16:17

jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 15:57
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 15:44
Zajebali smo Borac za titulu sigurno jer smo u talu. Dok su se neki sklonili..
Pa vi se sklonili Zrinjskom da uzme titulu 5:0 vas uzeli, popravili gol razliku jer je bilo bitno imat bolju go razliku a Ko će im prodati nego jedini ovjekovječeni prodavač utakmica, dali vam para da zapnete protiv Borca. Kombo paket.

Usputna informacija mi smo taj Borac kojem smo se sklonili također dobili u ligi u Banja Luci uz ogromne sudijske opstrukcije nismo od tog mit napravili.

Također smo ih izbacili iz kupa.
Tuzno je reci al nas Zrinjski godinama bez problema dobija, omjer nerealan, jedna pobjeda na 15-ak tekmi, sta ima sklonili, znas i sam da pricas nebuloze. Sarajevo nam je moglo zabiti deset da nije toliko retardirano :mrgreen: Na nasi srecu nije. Al su nas zato ovi izblamirali.

S druge strane nakon pobjede Borca na Gradskom Stadionu kvota u revansu je bila 2.2 a u ligi 1.5. Sve jasno sta se desilo, nit je njih kup zanimao. Uslov da se sklone je bio da ne izgubite od Zrinjskog u ligi. Kada ste uzeli bod ovi vam se sklonili, a onda vI njima u BL. Uigrana kombinacija Borca i Sarajeva. Ko sto su onomad, za vrijeme korone, izvodili juniore u finalu kupa da pucaju i fulaju penale i gle cuda vi uzmete kup :urnebes:

Sasvim logicno, zar ne, da juniore uvodis da pucaju penale :mrgreen:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2025, 16:34

RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 16:17
jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 15:57
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 15:44
Zajebali smo Borac za titulu sigurno jer smo u talu. Dok su se neki sklonili..
Pa vi se sklonili Zrinjskom da uzme titulu 5:0 vas uzeli, popravili gol razliku jer je bilo bitno imat bolju go razliku a Ko će im prodati nego jedini ovjekovječeni prodavač utakmica, dali vam para da zapnete protiv Borca. Kombo paket.

Usputna informacija mi smo taj Borac kojem smo se sklonili također dobili u ligi u Banja Luci uz ogromne sudijske opstrukcije nismo od tog mit napravili.

Također smo ih izbacili iz kupa.
Tuzno je reci al nas Zrinjski godinama bez problema dobija, omjer nerealan, jedna pobjeda na 15-ak tekmi, sta ima sklonili, znas i sam da pricas nebuloze. Sarajevo nam je moglo zabiti deset da nije toliko retardirano :mrgreen: Na nasi srecu nije. Al su nas zato ovi izblamirali.

S druge strane nakon pobjede Borca na Gradskom Stadionu kvota u revansu je bila 2.2 a u ligi 1.5. Sve jasno sta se desilo, nit je njih kup zanimao. Uslov da se sklone je bio da ne izgubite od Zrinjskog u ligi. Kada ste uzeli bod ovi vam se sklonili, a onda vI njima u BL. Uigrana kombinacija Borca i Sarajeva. Ko sto su onomad, za vrijeme korone, izvodili juniore u finalu kupa da pucaju i fulaju penale i gle cuda vi uzmete kup :urnebes:

Sasvim logicno, zar ne, da juniore uvodis da pucaju penale :mrgreen:
Nemoj o kvotama postavljao sam kvote već jednom vaše utakmice su i tu najsumnjivije.

Aha dao nam Borac kup da ne osvoje ništa. Bas ste onako vrhunski to osmislili.

Znaci mi smo igrali x sa najjačom ekipom države pošteno koja vas dobije 5:0 a pustili smo Borcu kojeg vi dobijete.

Vi ni sami ne vjerujete u to

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 16:44

jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 16:34
RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 16:17
jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 15:57


Pa vi se sklonili Zrinjskom da uzme titulu 5:0 vas uzeli, popravili gol razliku jer je bilo bitno imat bolju go razliku a Ko će im prodati nego jedini ovjekovječeni prodavač utakmica, dali vam para da zapnete protiv Borca. Kombo paket.

Usputna informacija mi smo taj Borac kojem smo se sklonili također dobili u ligi u Banja Luci uz ogromne sudijske opstrukcije nismo od tog mit napravili.

Također smo ih izbacili iz kupa.
Tuzno je reci al nas Zrinjski godinama bez problema dobija, omjer nerealan, jedna pobjeda na 15-ak tekmi, sta ima sklonili, znas i sam da pricas nebuloze. Sarajevo nam je moglo zabiti deset da nije toliko retardirano :mrgreen: Na nasi srecu nije. Al su nas zato ovi izblamirali.

S druge strane nakon pobjede Borca na Gradskom Stadionu kvota u revansu je bila 2.2 a u ligi 1.5. Sve jasno sta se desilo, nit je njih kup zanimao. Uslov da se sklone je bio da ne izgubite od Zrinjskog u ligi. Kada ste uzeli bod ovi vam se sklonili, a onda vI njima u BL. Uigrana kombinacija Borca i Sarajeva. Ko sto su onomad, za vrijeme korone, izvodili juniore u finalu kupa da pucaju i fulaju penale i gle cuda vi uzmete kup :urnebes:

Sasvim logicno, zar ne, da juniore uvodis da pucaju penale :mrgreen:
Nemoj o kvotama postavljao sam kvote već jednom vaše utakmice su i tu najsumnjivije.

Aha dao nam Borac kup da ne osvoje ništa. Bas ste onako vrhunski to osmislili.

Znaci mi smo igrali x sa najjačom ekipom države pošteno koja vas dobije 5:0 a pustili smo Borcu kojeg vi dobijete.

Vi ni sami ne vjerujete u to
Pa nije ta prica bila drugarice Duska, vasim remijem protiv Zrinjskog Borac je izbio na celo tabele i do kraja su fakticki imali samo dvije zajebane tekme, protiv Sarajeva u BL i protiv Zeljeznicara na Grbavici. Prije ligaske utakmice igrala se kup utakmica, ljudi vam se sklonili, a onda vi njima. Tada je i prica bordo tabora o borbi za dobrobit BiH fudbala naglo prestala.

Druga j jedina utakmica koja je Borcu mogla izbiti titulu je bila ona na Grbavici sto se na kraju i desilo. Mi im izbili titulu, a vi se prestali boriti za dobrobit svih nas nakon osvojenog kupa :mrgreen:

Juniore uporno preskaces, a ja ih uporno spominjem jer to dokazuje da ste vec jednom varijantisali sa burazerima iz BL. Sto bi reko nas narod "sve se moze kad se male ruke sloze" :mrgreen:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2025, 16:47

Godinama vas dobijaju jer im godinama vraćate za Beusove usluge.

5:0 za 30 MIN kad im potencijalno gol razlika odlučuje - slučajno ne bih rekao

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 12 jul 2025, 16:52

bvsic je napisao/la:
12 jul 2025, 14:36
Sokantno je to da svake godine najavite titulu
Laž.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []