Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš
Premijer liga BiH - aktuelno
-
VelezovaCernica
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 19 jul 2020, 12:27
- Kontakt:
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nedovoljan staž na forumu da se sjetiš loženja o pantiću i šćepoviću (mislim) u veležu i sjebat će se nacija, toliko vas dođe novih svake godine uz nove ljude u UO da se može reciklirati godišnje fazon
pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
mirvahovi botovi pa pet mjesta prazno. daleko najgluplji i najupornijikillafrommanilla je napisao/la: ↑14 jul 2025, 15:59pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači![]()
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma prozivaju ove neke ljude sto navijaju za Hajduk i Dinamo a imas masu ljudi u gradu sto navijaju za Manchaster United i Liverpool.
Kako prozivaju ove iz Zrinjskog radi posjete a u Vrapcicima 50 deckica iza ograde i masu rukama umjesto zastavama i 300 ljudi na dedari,rekao bi da pune stadion najmanje kao Zeljini navijaci.
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvaluVelezovaCernica je napisao/la: ↑14 jul 2025, 15:52Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ante kompjuteru, ne znam koji si od ranijih korisnika, ali svi ste ko jaje jajetu: neinteligentni i štujete mitomaniju i falsifikovanje.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veles ili Volos je u slavenskoj mitologiji bog je zemlje, voda i podzemlja; povezivan je sa zmajevima, stokom, magijom, glazbenicima, bogatstvom i prijevarom. Perunov je glavni protivnik, a njihova je borba jedan od najvažnijih mitova u slavenskoj mitologiji.
Klub mu dobio naziv po mitskom Bogu ali eto do nas je
Zmajevi,stoka,magija u nogama Zvonica sve imate od mitskog Velesa
-
VelezovaCernica
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 19 jul 2020, 12:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli te ljubavi i imena kad u 100+ godina nisi osvojio ligu, a i dalje si najpraćeniji u svom gradu i najveći brend tog grada. Ne mozes ti to razumijeti jer si tu tek par godina, a kad ti jedan klub ne osvoji nista uvijek imas ova dva rezervna.Antesportas9AP je napisao/la: ↑14 jul 2025, 16:50Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvaluVelezovaCernica je napisao/la: ↑14 jul 2025, 15:52Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš![]()
![]()
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Šokantno je da je u 'pola bijela dana' došlo do incidenta uz korištenje dronova, suvremene tehnologije gdje je gotovo po čitavom stadionu raspršena kiselina u vrijeme kada su tu mogla biti djeca i igrači na treningu. Dakle radi se o incidentima koji su već odavno daleko premašili okvire sportskog nadmetanja", istaknuo je Dizdar.
"Navijačka prepucavanja i nadmetanja su jedno, međutim fizički incidenti kakve smo imali u Stocu, upadi u privatnu imovinu kao i napadi na javnu imovinu su zapravo teška kaznena djela koja se kao takva moraju tretirati i sada se vidi da smo opravdano tražili hitnu reakciju prilikom incidenta u Stocu. Sada nakon toga imamo spiralu nasilja gdje je veliko pitanje gdje je kraj. Ponavljam, ovo nije dramatiziranje, ovo je objektivan zahtjev - pravosudne institucije, policija i tužiteljstvo sve one koji provode nasilje hitno trebaju procesuirati bez obzira na ime. Krajnje je vrijeme da se sustav ovim pozabavi jer je očito da na sceni imamo sustavno nasilje", zaključio je.
"Kao što se može vidjeti jeste, teren je oštećen. Neka tečnost je prosuta, nakon koje su jutros bila vidljiva oštećenja na terenu. Mi smo sve prijavili, dolazila je policija, napravljen je uviđaj, bili su na terenu i krim inspektori. Nažalost, već nekih mjesec, mjesec i pol dana nad stadionom su kružili ti dronovi, mi smo svaki put slučaj prijavljivali policiji, ali mi nismo imali nikakvih povratnih informacija. Ipak ovo u nedjelju što se dogodilo, mi smo snimili, ovaj put se radilo o puno većem dronu, nije to bila nikakva igračka, nešto dječje, ovaj put je to bilo nešto ozbiljnije", naglasio je u izjavi za **** Kevelj.
"Navijačka prepucavanja i nadmetanja su jedno, međutim fizički incidenti kakve smo imali u Stocu, upadi u privatnu imovinu kao i napadi na javnu imovinu su zapravo teška kaznena djela koja se kao takva moraju tretirati i sada se vidi da smo opravdano tražili hitnu reakciju prilikom incidenta u Stocu. Sada nakon toga imamo spiralu nasilja gdje je veliko pitanje gdje je kraj. Ponavljam, ovo nije dramatiziranje, ovo je objektivan zahtjev - pravosudne institucije, policija i tužiteljstvo sve one koji provode nasilje hitno trebaju procesuirati bez obzira na ime. Krajnje je vrijeme da se sustav ovim pozabavi jer je očito da na sceni imamo sustavno nasilje", zaključio je.
"Kao što se može vidjeti jeste, teren je oštećen. Neka tečnost je prosuta, nakon koje su jutros bila vidljiva oštećenja na terenu. Mi smo sve prijavili, dolazila je policija, napravljen je uviđaj, bili su na terenu i krim inspektori. Nažalost, već nekih mjesec, mjesec i pol dana nad stadionom su kružili ti dronovi, mi smo svaki put slučaj prijavljivali policiji, ali mi nismo imali nikakvih povratnih informacija. Ipak ovo u nedjelju što se dogodilo, mi smo snimili, ovaj put se radilo o puno većem dronu, nije to bila nikakva igračka, nešto dječje, ovaj put je to bilo nešto ozbiljnije", naglasio je u izjavi za **** Kevelj.
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.
- akisarajevo92
- Postovi: 19237
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
imam osjecaj da ovo Sarajevo vec 10 godina nosi jedan te isti dizajn dresova
Don't believe the hype.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da vam najavim najbolji vezni igrac lige je krocio na teren nakon povrede
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Željezničar: 142.400 ukupno – 8.376 prosjekVelezovaCernica je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:21Zamisli te ljubavi i imena kad u 100+ godina nisi osvojio ligu, a i dalje si najpraćeniji u svom gradu i najveći brend tog grada. Ne mozes ti to razumijeti jer si tu tek par godina, a kad ti jedan klub ne osvoji nista uvijek imas ova dva rezervna.Antesportas9AP je napisao/la: ↑14 jul 2025, 16:50Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvaluVelezovaCernica je napisao/la: ↑14 jul 2025, 15:52
Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš![]()
![]()
![]()
![]()
Sarajevo: 105.800 ukupno – 6.613 prosjek
Zrinjski: 45.700 ukupno – 2.688 prosjek
Velež: 39.400 ukupno – 2.463 prosjek
Borac: 38.800 ukupno – 2.282 prosjek
Cak i ovakve gluposti lazete
Kakav si klub i brend u gradu da te neki po vama novosnovani klub prepisa i u trofejima i broju nastupa(skoro 50 utakmica vise u europi) u europi za manje od 30 godina
Eto kakav ste brend ,mozda u Opinama.Tocno se vidi da ste nasljednici srpske ideologije iz Nevesinja,Gacka,Ljubinja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neko je slao slike njihovog grba, 2 grba 2 razlicite godine na grbuPact1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:45Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
- tutankamon1905
- Postovi: 5266
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj se ti samo sekirat. Ako ti je lakse pisi '92.
Da stoka nije zabranila postojanje zamisli kolko bi trofeja sad bilo, kad vas iovako samaramo na svakom koraku, a kasno se ukljucili
Da stoka nije zabranila postojanje zamisli kolko bi trofeja sad bilo, kad vas iovako samaramo na svakom koraku, a kasno se ukljucili
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ukljucili se kad i Beustutankamon1905 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:51Nemoj se ti samo sekirat. Ako ti je lakse pisi '92.
Da stoka nije zabranila postojanje zamisli kolko bi trofeja sad bilo, kad vas iovako samaramo na svakom koraku, a kasno se ukljucili![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo kod HDZ birača klub koji je ugašen i nije ga bilo 40 godina može nastaviti tradiciju najnormalnije.A Velež koji nije igrao tokom rata 90tih kao ne moze, nije to taj Velež taj se ugasioPact1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:45Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa Markovina navija za Velez .rishovski je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:52Samo kod HDZ birača klub koji je ugašen i nije ga bilo 40 godina može nastaviti tradiciju najnormalnije.A Velež koji nije igrao tokom rata 90tih kao ne moze, nije to taj Velež taj se ugasioPact1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 17:45Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .Samo zato sto Hrvati ne smiju da navijaju za taj Velež zbog politickih razloga to vise nije isti Velež..How yes No
![]()
Ima dosta hrvata sto navijaju za Velez od Safeta Orucevica pa do Kevelja,svi imaju papire Hrvatske
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U knjizi „Fudbalska takmičenja južnih Slovena 1873-1941.” kao godina osnivanja GNK Zrinjski navodi se 1910., u monografiji „Zrinjski” iz 1993. godine na fotografiji uz prezentirane nogometaše Zrinjskog nalazi se i grb kluba u čijem središtu je istaknuta 1912. godina. U istoj toj monografiji prezentiran je članak iz hrvatskog Almanaha Zagreb u kome se iz neznanja kao godina osnutka pak navodi 1922. godina.
1905.
1910.
1912.
1922.
Ne znaju vise koju godinu da izmisle i da stave kao godinu osnivanja.
1905.
1910.
1912.
1922.
Ne znaju vise koju godinu da izmisle i da stave kao godinu osnivanja.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro to, ali kad je predstavljanje Jatte? Znaš li ti ili neko drugi?killafrommanilla je napisao/la: ↑14 jul 2025, 15:59Nedovoljan staž na forumu da se sjetiš loženja o pantiću i šćepoviću (mislim) u veležu i sjebat će se nacija, toliko vas dođe novih svake godine uz nove ljude u UO da se može reciklirati godišnje fazon
pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87, mnon46, Tuce11, Venom i 18 gostiju.


