Premijer liga BiH - aktuelno

VelezovaCernica
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 jul 2020, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VelezovaCernica » 14 jul 2025, 15:52

Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 15:08
Moraš imati iq u minusu da se upecaš na ovu mitomaniju koju komšija mitoman i falsifikator svega širi ovdje. Koji vam je qrac momci.
Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš :rol:

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 14 jul 2025, 15:59

NoProfit je napisao/la:
14 jul 2025, 15:20
Kad je predstavljanje Jatte u Veležu?
Nedovoljan staž na forumu da se sjetiš loženja o pantiću i šćepoviću (mislim) u veležu i sjebat će se nacija, toliko vas dođe novih svake godine uz nove ljude u UO da se može reciklirati godišnje fazon :mrgreen:

pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači :mrgreen:
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 14 jul 2025, 16:05

killafrommanilla je napisao/la:
14 jul 2025, 15:59
pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači :mrgreen:
mirvahovi botovi pa pet mjesta prazno. daleko najgluplji i najuporniji :mrgreen:

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 14 jul 2025, 16:48

Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 15:08
Moraš imati iq u minusu da se upecaš na ovu mitomaniju koju komšija mitoman i falsifikator svega širi ovdje. Koji vam je qrac momci.
Ma prozivaju ove neke ljude sto navijaju za Hajduk i Dinamo a imas masu ljudi u gradu sto navijaju za Manchaster United i Liverpool.
Kako prozivaju ove iz Zrinjskog radi posjete a u Vrapcicima 50 deckica iza ograde i masu rukama umjesto zastavama i 300 ljudi na dedari,rekao bi da pune stadion najmanje kao Zeljini navijaci. :facepalm:

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 14 jul 2025, 16:50

VelezovaCernica je napisao/la:
14 jul 2025, 15:52
Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 15:08
Moraš imati iq u minusu da se upecaš na ovu mitomaniju koju komšija mitoman i falsifikator svega širi ovdje. Koji vam je qrac momci.
Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš :rol:
Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvalu :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 jul 2025, 17:05

Ante kompjuteru, ne znam koji si od ranijih korisnika, ali svi ste ko jaje jajetu: neinteligentni i štujete mitomaniju i falsifikovanje.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 14 jul 2025, 17:14

Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 17:05
Ante kompjuteru, ne znam koji si od ranijih korisnika, ali svi ste ko jaje jajetu: neinteligentni i štujete mitomaniju i falsifikovanje.
Veles ili Volos je u slavenskoj mitologiji bog je zemlje, voda i podzemlja; povezivan je sa zmajevima, stokom, magijom, glazbenicima, bogatstvom i prijevarom. Perunov je glavni protivnik, a njihova je borba jedan od najvažnijih mitova u slavenskoj mitologiji.

Klub mu dobio naziv po mitskom Bogu ali eto do nas je :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zmajevi,stoka,magija u nogama Zvonica sve imate od mitskog Velesa :rol:

VelezovaCernica
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 jul 2020, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VelezovaCernica » 14 jul 2025, 17:21

Antesportas9AP je napisao/la:
14 jul 2025, 16:50
VelezovaCernica je napisao/la:
14 jul 2025, 15:52
Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 15:08
Moraš imati iq u minusu da se upecaš na ovu mitomaniju koju komšija mitoman i falsifikator svega širi ovdje. Koji vam je qrac momci.
Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš :rol:
Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvalu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zamisli te ljubavi i imena kad u 100+ godina nisi osvojio ligu, a i dalje si najpraćeniji u svom gradu i najveći brend tog grada. Ne mozes ti to razumijeti jer si tu tek par godina, a kad ti jedan klub ne osvoji nista uvijek imas ova dva rezervna.

Avatar
CroCop
Postovi: 889
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 14 jul 2025, 17:22

"Šokantno je da je u 'pola bijela dana' došlo do incidenta uz korištenje dronova, suvremene tehnologije gdje je gotovo po čitavom stadionu raspršena kiselina u vrijeme kada su tu mogla biti djeca i igrači na treningu. Dakle radi se o incidentima koji su već odavno daleko premašili okvire sportskog nadmetanja", istaknuo je Dizdar.

"Navijačka prepucavanja i nadmetanja su jedno, međutim fizički incidenti kakve smo imali u Stocu, upadi u privatnu imovinu kao i napadi na javnu imovinu su zapravo teška kaznena djela koja se kao takva moraju tretirati i sada se vidi da smo opravdano tražili hitnu reakciju prilikom incidenta u Stocu. Sada nakon toga imamo spiralu nasilja gdje je veliko pitanje gdje je kraj. Ponavljam, ovo nije dramatiziranje, ovo je objektivan zahtjev - pravosudne institucije, policija i tužiteljstvo sve one koji provode nasilje hitno trebaju procesuirati bez obzira na ime. Krajnje je vrijeme da se sustav ovim pozabavi jer je očito da na sceni imamo sustavno nasilje", zaključio je.

"Kao što se može vidjeti jeste, teren je oštećen. Neka tečnost je prosuta, nakon koje su jutros bila vidljiva oštećenja na terenu. Mi smo sve prijavili, dolazila je policija, napravljen je uviđaj, bili su na terenu i krim inspektori. Nažalost, već nekih mjesec, mjesec i pol dana nad stadionom su kružili ti dronovi, mi smo svaki put slučaj prijavljivali policiji, ali mi nismo imali nikakvih povratnih informacija. Ipak ovo u nedjelju što se dogodilo, mi smo snimili, ovaj put se radilo o puno većem dronu, nije to bila nikakva igračka, nešto dječje, ovaj put je to bilo nešto ozbiljnije", naglasio je u izjavi za **** Kevelj.
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19236
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 jul 2025, 17:39

imam osjecaj da ovo Sarajevo vec 10 godina nosi jedan te isti dizajn dresova
Don't believe the hype.

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 14 jul 2025, 17:40

Da vam najavim najbolji vezni igrac lige je krocio na teren nakon povrede

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 14 jul 2025, 17:42

VelezovaCernica je napisao/la:
14 jul 2025, 17:21
Antesportas9AP je napisao/la:
14 jul 2025, 16:50
VelezovaCernica je napisao/la:
14 jul 2025, 15:52

Zamisli s njima vodis polemiku o historiji i kontinuitetu postojanja kluba. piššš :rol:
Kontinuitet ne osvajanja titule ni jedne drzave u kojoj je srpski klub Velez nastupao je za svaku pohvalu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zamisli te ljubavi i imena kad u 100+ godina nisi osvojio ligu, a i dalje si najpraćeniji u svom gradu i najveći brend tog grada. Ne mozes ti to razumijeti jer si tu tek par godina, a kad ti jedan klub ne osvoji nista uvijek imas ova dva rezervna.
Željezničar: 142.400 ukupno – 8.376 prosjek
Sarajevo: 105.800 ukupno – 6.613 prosjek
Zrinjski: 45.700 ukupno – 2.688 prosjek
Velež: 39.400 ukupno – 2.463 prosjek
Borac: 38.800 ukupno – 2.282 prosjek

Cak i ovakve gluposti lazete :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakav si klub i brend u gradu da te neki po vama novosnovani klub prepisa i u trofejima i broju nastupa(skoro 50 utakmica vise u europi) u europi za manje od 30 godina :rol: :rol: :rol:
Eto kakav ste brend ,mozda u Opinama.Tocno se vidi da ste nasljednici srpske ideologije iz Nevesinja,Gacka,Ljubinja

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 14 jul 2025, 17:45

Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 14 jul 2025, 17:48

Pact1921 je napisao/la:
14 jul 2025, 17:45
Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Neko je slao slike njihovog grba, 2 grba 2 razlicite godine na grbu

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5266
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 jul 2025, 17:51

Nemoj se ti samo sekirat. Ako ti je lakse pisi '92.
Da stoka nije zabranila postojanje zamisli kolko bi trofeja sad bilo, kad vas iovako samaramo na svakom koraku, a kasno se ukljucili :shifty:

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 14 jul 2025, 17:52

tutankamon1905 je napisao/la:
14 jul 2025, 17:51
Nemoj se ti samo sekirat. Ako ti je lakse pisi '92.
Da stoka nije zabranila postojanje zamisli kolko bi trofeja sad bilo, kad vas iovako samaramo na svakom koraku, a kasno se ukljucili :shifty:
Ukljucili se kad i Beus :rol:

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 jul 2025, 17:52

Pact1921 je napisao/la:
14 jul 2025, 17:45
Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Samo kod HDZ birača klub koji je ugašen i nije ga bilo 40 godina može nastaviti tradiciju najnormalnije.A Velež koji nije igrao tokom rata 90tih kao ne moze, nije to taj Velež taj se ugasio :mrgreen: Samo zato sto Hrvati ne smiju da navijaju za taj Velež zbog politickih razloga to vise nije isti Velež..How yes No :urnebes:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 14 jul 2025, 17:57

rishovski je napisao/la:
14 jul 2025, 17:52
Pact1921 je napisao/la:
14 jul 2025, 17:45
Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Samo kod HDZ birača klub koji je ugašen i nije ga bilo 40 godina može nastaviti tradiciju najnormalnije.A Velež koji nije igrao tokom rata 90tih kao ne moze, nije to taj Velež taj se ugasio :mrgreen: Samo zato sto Hrvati ne smiju da navijaju za taj Velež zbog politickih razloga to vise nije isti Velež..How yes No :urnebes:
Pa Markovina navija za Velez . :bih:
Ima dosta hrvata sto navijaju za Velez od Safeta Orucevica pa do Kevelja,svi imaju papire Hrvatske :rol:

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 jul 2025, 18:02

U knjizi „Fudbalska takmičenja južnih Slovena 1873-1941.” kao godina osnivanja GNK Zrinjski navodi se 1910., u monografiji „Zrinjski” iz 1993. godine na fotografiji uz prezentirane nogometaše Zrinjskog nalazi se i grb kluba u čijem središtu je istaknuta 1912. godina. U istoj toj monografiji prezentiran je članak iz hrvatskog Almanaha Zagreb u kome se iz neznanja kao godina osnutka pak navodi 1922. godina.

1905.
1910.
1912.
1922.

Ne znaju vise koju godinu da izmisle i da stave kao godinu osnivanja. :rol:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

NoProfit
Postovi: 2782
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 14 jul 2025, 18:03

killafrommanilla je napisao/la:
14 jul 2025, 15:59
NoProfit je napisao/la:
14 jul 2025, 15:20
Kad je predstavljanje Jatte u Veležu?
Nedovoljan staž na forumu da se sjetiš loženja o pantiću i šćepoviću (mislim) u veležu i sjebat će se nacija, toliko vas dođe novih svake godine uz nove ljude u UO da se može reciklirati godišnje fazon :mrgreen:

pozdrav za sabrininu borbenu ekipicu, oni su bili najjači :mrgreen:
Dobro to, ali kad je predstavljanje Jatte? Znaš li ti ili neko drugi?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []