
Premijer liga BiH - aktuelno
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ružne riječi za najveći bosanskohercegovački klub u godini kada će iznad grba staviti zvjezdicu. Neki je valjda imaju u čast osvajanja federalke, ali ova je namijenjena desetostrukom osvajaču Premijer lige.


-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je stara prica o kapitalcima. Ljudi nikako da se opamete, pisem generalno. Znas sta se desavalo sa vecinom tih kapitalaca, trofac i to zesci. Odes u Doboj ovi te tuku ko da im pare dugujes, a sudija nista, odes u Prijedor i gledas kako da ne slomis nogu u rupi koju je iskopala krtica, protiv Borca ti ne daju centar da predjes i na sve to ti vlastiti navijaci J*** mater, zenu, sestru, dijete i to po imenu. Zajebana je ovo liga, realno.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:12Za tebe je prevara lik koji ima skoro 200 nastupa za Dinamo, skoro 100 za Sporting?
Preko 20 nastupa u Europskoj ligi, 17 u ligi prvaka, pričamo o grupnim fazama pa na dalje, ne o kvalifikacijama.
80+ nastupa za reprezentaciju, a duži period i kapiten iste.
Al’ ok, ako Predatod sa foruma kaže da je prevara, mora da je tako.
Samo znam da bi vi guzice dali za takvog igrača![]()
Il ti klub namjesta utakmice ko sto su uradili ahbabi iz Borca i Sarajeva nekoliko puta. I sjebes se u zivot
Vidjecemo sve na terenu kad pocne liga a tice se Ristovskog, za stimanje Sarajeva se vec zna
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mogli ste i vi izmisliti bilo šta drugo, ime, godinu, boje i opet bi isto navijali ko što i danas navijate za Nakazu. Napisalo vam se sve bez da ste imali pojma o bilo čemu.TylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:19https://hr.wikipedia.org/wiki/MO%C5%A0K ... tvo_Mostar
Uvjerljivije bi se doimalo da ste devedesetih nastavili ovu priču. Ovako, ta znamo se.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
Espiritosanto
- Postovi: 3237
- Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dzaba sve ali ne možete bez petokrakeTylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:30Ružne riječi za najveći bosanskohercegovački klub u godini kada će iznad grba staviti zvjezdicu. Neki je valjda imaju u čast osvajanja federalke, ali ova je namijenjena desetostrukom osvajaču Premijer lige.
![]()
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne shvaćaš što sam želio reći, pa ću polako.Balorda je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:35Mogli ste i vi izmisliti bilo šta drugo, ime, godinu, boje i opet bi isto navijali ko što i danas navijate za Nakazu. Napisalo vam se sve bez da ste imali pojma o bilo čemu.TylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:19https://hr.wikipedia.org/wiki/MO%C5%A0K ... tvo_Mostar
Uvjerljivije bi se doimalo da ste devedesetih nastavili ovu priču. Ovako, ta znamo se.
Velež je bio simbol jugoslavenskog i multietničkog identiteta. Nakon rata i raspada Jugoslavije, spomenuti je nestao, nacionalni identiteti su se dodatno razdvojili, a nacionalni karakteri klubova u Bosni i Hercegovini dodatno su se istaknuli i jasno razgraničili.
Današnji Velež, iako imenom isti klub, suštinski se razlikuje po svojoj simbolici, etničkoj strukturi i političkom kontekstu. Taj „stari“ Velež više ne postoji ni po vrijednostima, ni po značenju, ni po mjestu koje je nekad imao.
S druge strane, Zrinjski je klub s jasnim hrvatskim identitetom, osnovan još 1905. godine u Mostaru, kao jedan od najstarijih i najprepoznatljivijih hrvatskih sportskih kolektiva u BiH. Kroz teške povijesne periode, uključujući ratove i političke promjene, Zrinjski je bio i ostao simbol hrvatskog naroda u regiji.
Usput
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Običaj je to koji slijede europski nogometni giganti, iako bih osobno predložio Davidovu zvijezdu jer obožavam slušati kmeku.Espiritosanto je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:50Dzaba sve ali ne možete bez petokrakeTylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:30Ružne riječi za najveći bosanskohercegovački klub u godini kada će iznad grba staviti zvjezdicu. Neki je valjda imaju u čast osvajanja federalke, ali ova je namijenjena desetostrukom osvajaču Premijer lige.
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zrinski mije simbol cijelog grada akamoli nesta vise a ovise polomise ubjedjivajuci nas
ko isa majorizacijom nemoze laz post istina kolkogid jeponavljo
ko isa majorizacijom nemoze laz post istina kolkogid jeponavljo
menstrual
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Napisao si štošta u duhu mitomanije i falsifikovanja (očekivano i predvidivo) što bi prosječna osoba ograničenog razumijevanja logike pobila sa par eklatantnih primjera fubalskih klubova bilo gdje, tako da se ja neću ni truditi, jer je uvreda za intelekt pristati na takav nivo rezonovanja.
Inače, dobar vam je bio taj odgovor, pola godine kasnije, kao pečat da je ubolo gdje je trebalo. Lijepo zaista.
Inače, dobar vam je bio taj odgovor, pola godine kasnije, kao pečat da je ubolo gdje je trebalo. Lijepo zaista.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opraštaju li se, opet, od Juga?
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledas u sliku
Pise ti velikim slovima iznad tribine “JUG”


Sa samo dva famozna stuba haha
Kapacitet nove južne tribine bit će 4.968 sjedećih mjesta.
Projekat podrazumijeva kompletnu izgradnju tribine sa dvije „zdenke“, postavljanje novih sjedišta, vanjsko uređenje, izgradnju toaleta i pristupnih puteva, kao i rampe za osobe sa invaliditetom. Također, bit će postavljena dva savremena LED ekrana/semafora.
Naravno, naši infrastrukturni ciljevi ne završavaju se ovdje. Sljedeći prioriteti su:
Uređenje fasade sjeverne tribine – kako bismo stadionu dali završni estetski i funkcionalni oblik.
Poslovni prostori Istok – aktiviranje poslovnih prostora ispod istočne tribine
Parking – Na platou iza istočne tribine će se formirati parking u vlasništvu kluba.
Zamjena gornjeg sloja travnjaka – iako na prvi pogled izgleda očuvano, prošlo je dosta godina i zamjena je neophodna kako bismo igračima osigurali optimalne uslove za igru.
Izgradnja krova na južnoj tribini – jer znamo koliko je to važno za komfor i zaštitu navijača.
Nova zapadna tribina – završni infrastrukturni projekat koji će Grbavicu učiniti modernim i funkcionalnim stadionom.
Naš dugoročni cilj je da stadion Grbavica postane jedan od najmodernijih sportskih objekata u regiji, u skladu s UEFA standardima.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Daju se kako ja vidim skoro iste pare i vama. Jbg vi bi da se malo qrcite (sad generalizujem, halali) jer ste vlasnici milijardera i milionera, nas zajebavate jer smo "siromasi" a malo bi da budete siromasi pa da jos dobijete.Shategabri je napisao/la: ↑14 jul 2025, 11:38Može, ali ja nisam dio tog udruženja, a finansiram isto.godrina je napisao/la: ↑14 jul 2025, 11:33Pa udruzenje gradjana moze imat imovinu, valjda.Shategabri je napisao/la: ↑14 jul 2025, 10:52
Kad vam odgovara, onda ste građansko društvo, klub raje i radnička klasa.
I onda nije problem da idu budžetske pare u klub raje.
S druge strane, kad se qrčiti pitarima privatnom imovinom, e onda vi imate stadion, imate nešto u svom vlasništvu.
Logikom, ja kao građanin sam na neki način jedan od vlasnika. I moje pare idu za gradnju tog stadiona.
Ili nisam?!
Morate se odlučiti, jeste li pravno lice koje posjeduje imovinu ili ste pak narodna livada?
Ne može i jedno i drugo.
Hoću reći, prošla su vremena bratstva i jedinstva, narodnih akcija i klubova.
Danas, ako si i udruženje građana, tretiraš se kao pravno lice, samim tim idu i prava i obaveze.
Da se razumijemo, svaka vama čast na svemu što završavate, nadam se da završite i zapad, pa da stadion bude kompletan.
Samo sam komentarisao ovu priču (ne)opravdanosti ulaganja narodnih para. Nama i što ulože, mi od toga imamo trenutnu korist, dugoročno - ništa.
Kad-tad ćemo morati zakopati negdje i krenuti sa projektom stadiona.
Kosevo je sinonim za Sarajevo, to je manje vise to.
Dobijate ga skroz jeftino, dobili zemlju na Butmiru za smijesan iznos, dobijate od kantona...
Ja sam ubijedjen da vi imate manje vise nesposobnu upravi sto se tice stadiona a definitivno ni vi ne znate bil ti da se ulaze ili da dobijete negdje drugo. Do sad se to moralo rijesit da je bilo imalo prave volje.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam koji je cilj fksarajeva?
Izgleda da su prodali i najboljeg svog igraca, bice zanimljivo
Izgleda da su prodali i najboljeg svog igraca, bice zanimljivo
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cilj nam je da ne ispadnemo ?Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:15Ne znam koji je cilj fksarajeva?
Izgleda da su prodali i najboljeg svog igraca, bice zanimljivo
Je li ok ?
Imamo gazdu kriminalca
Ove godine jer nam je Vico namjestio prošle moramo se sklanjat gdje on kaže i opstanak ako bude mi ćemo bit zadovoljni.
Koji je vas cilj ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta multietnicko nemojte ljudi ba pisati gluposti . Pa onda nema niko taj identitet. Evo prvi moj zeljo u titino doba zeljeznice bile ponos nacije mogao si vozom gdje si htio radnicka klasa bila jaka i naravno multietnicki klub smo bili . Eto taj identitet multietnickog kluba je ostao jeste da nije u mjeri kao prije rata , sad vise nije toliko radnicka klasa vazna kao sto je prije bila i evo ja citav zivot navijam za zelju ali nikad nisam u zivotu usao u voz . Borac isto tako promjenio identitet bio klub svih gradjana ponos banjaluke dok je sad politicki pijun za ispoljavanje nacionalizma. Ti mozes reci mozda 2 tima da su ostali vecinom isti iz bosne prije rata i poslije rata a to su Čelik iz zenice jer se nije nesto puno promjenilo u zenici i eto mozda sloboda svi ostali klubovi iz temelja promjenjeni . I sad ti meni govoris nije to taj isti velez iz 1992 i iz 1996 ali da jeste isti zrinjski iz 1905 i iz 1992 jer su oba slucaja bili hrvatski nacionalisti na vrhu kluba . Nemoj te molim vas da se ovake gluposti pisu . Vi jeste na terenu jak klub to vam ne moze niko nista reci ali manite se izmisljanja i laži .TylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:51Ne shvaćaš što sam želio reći, pa ću polako.Balorda je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:35Mogli ste i vi izmisliti bilo šta drugo, ime, godinu, boje i opet bi isto navijali ko što i danas navijate za Nakazu. Napisalo vam se sve bez da ste imali pojma o bilo čemu.TylerBurey je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:19
https://hr.wikipedia.org/wiki/MO%C5%A0K ... tvo_Mostar
Uvjerljivije bi se doimalo da ste devedesetih nastavili ovu priču. Ovako, ta znamo se.
Velež je bio simbol jugoslavenskog i multietničkog identiteta. Nakon rata i raspada Jugoslavije, spomenuti je nestao, nacionalni identiteti su se dodatno razdvojili, a nacionalni karakteri klubova u Bosni i Hercegovini dodatno su se istaknuli i jasno razgraničili.
Današnji Velež, iako imenom isti klub, suštinski se razlikuje po svojoj simbolici, etničkoj strukturi i političkom kontekstu. Taj „stari“ Velež više ne postoji ni po vrijednostima, ni po značenju, ni po mjestu koje je nekad imao.
S druge strane, Zrinjski je klub s jasnim hrvatskim identitetom, osnovan još 1905. godine u Mostaru, kao jedan od najstarijih i najprepoznatljivijih hrvatskih sportskih kolektiva u BiH. Kroz teške povijesne periode, uključujući ratove i političke promjene, Zrinjski je bio i ostao simbol hrvatskog naroda u regiji.
Usput
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda je do mene ali ove sezone kao da je liga slabija nego prosle . Borac je prodao ili su otisli vecinu igraca sto su iole valjali . Zrinjski vidio sam da ode nardin ali nisam vidio nesto puno pojacanja. Evo sarajevo standardno ganje neke kapitalce kao ovog ristovskog ali ce biti slicna situacija ko prosle sezone jer sarajevo je ekipa koja ima neku cudnu stvar a to je da im se konstantno povredjuju najbolji igraci i da se oporavljaju po pola godine. Naravno moj zeljo je vjerovatno jaci sad ove sezone nego prosle par po tome sto su pokazali protiv kopera i na pripremnim utakmicama . Velez izgleda normala ove ostale nesto nisam ni pratio .jurisicduska je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:36Cilj nam je da ne ispadnemo ?Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:15Ne znam koji je cilj fksarajeva?
Izgleda da su prodali i najboljeg svog igraca, bice zanimljivo
Je li ok ?
Imamo gazdu kriminalca
Ove godine jer nam je Vico namjestio prošle moramo se sklanjat gdje on kaže i opstanak ako bude mi ćemo bit zadovoljni.
Koji je vas cilj ?
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta kazu ovi lazni mostarci sa lentom jel laze ovaj ruski novinar? Najace kad kazu najveci transfer bio1.2 miliona,ko ce dat za igraca 3.7 mil i slicne nebuloze,vjerovatno americki,francuski,ruski mediji lazu,vazno je da Nurudin ide u Iran za 500k.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otp to je toPact1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:45Mozda je do mene ali ove sezone kao da je liga slabija nego prosle . Borac je prodao ili su otisli vecinu igraca sto su iole valjali . Zrinjski vidio sam da ode nardin ali nisam vidio nesto puno pojacanja. Evo sarajevo standardno ganje neke kapitalce kao ovog ristovskog ali ce biti slicna situacija ko prosle sezone jer sarajevo je ekipa koja ima neku cudnu stvar a to je da im se konstantno povredjuju najbolji igraci i da se oporavljaju po pola godine. Naravno moj zeljo je vjerovatno jaci sad ove sezone nego prosle par po tome sto su pokazali protiv kopera i na pripremnim utakmicama . Velez izgleda normala ove ostale nesto nisam ni pratio .jurisicduska je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:36Cilj nam je da ne ispadnemo ?Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 jul 2025, 23:15Ne znam koji je cilj fksarajeva?
Izgleda da su prodali i najboljeg svog igraca, bice zanimljivo
Je li ok ?
Imamo gazdu kriminalca
Ove godine jer nam je Vico namjestio prošle moramo se sklanjat gdje on kaže i opstanak ako bude mi ćemo bit zadovoljni.
Koji je vas cilj ?
Mi moramo u svakom momentu imati 2 povrijedjena igraca na smjeni.Slabiji nikako,samo nosioci igre.
Prodaja Bubanje mi se ne svidja,sreca sto imamo Jattu na njegovoj poziciji koji naredni ide u izlog.Titulu osvojit ne mozemo,cilj sto vise transfera da se isposluje i da izlazimo na trziste.
Borac je slabiji za 40-50% a kad prosle sezone nisu uzeli nijedan pehar zamisli kakvo ce guranje ove sezone bit potrebno obzirom da moraju bit prvaci
Zrinjski provaljen vise,previse igraca otislo,nije to to.Ako odu u ligasku fazu imat ce jos problema
Vi ste definitivno jaci.Saberes i oduzmes sve i dobijes da bi bilo realno da se mi i vi borimo za titulu sto bi bilo jako zanimljivo a u realnosti dobijes da cemo bit 3.i 4.Welcome to Bosnia
Liga jako specificna.Prije te bez 3 majstora nije bilo nigdje sada jako malo toga.Puno se mijenja,sve se svodi na tu brzinu i takticke finese.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 15 jul 2025, 00:58, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma hoce mrmot da kaze da on nikad nebi nekog kao Ristovskog volio u Zeljeznicaru,bolje Pejici i slicni majstori,hebo kapitena Dinama klocina mrtva.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:32To je stara prica o kapitalcima. Ljudi nikako da se opamete, pisem generalno. Znas sta se desavalo sa vecinom tih kapitalaca, trofac i to zesci. Odes u Doboj ovi te tuku ko da im pare dugujes, a sudija nista, odes u Prijedor i gledas kako da ne slomis nogu u rupi koju je iskopala krtica, protiv Borca ti ne daju centar da predjes i na sve to ti vlastiti navijaci J*** mater, zenu, sestru, dijete i to po imenu. Zajebana je ovo liga, realno.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑14 jul 2025, 21:12Za tebe je prevara lik koji ima skoro 200 nastupa za Dinamo, skoro 100 za Sporting?
Preko 20 nastupa u Europskoj ligi, 17 u ligi prvaka, pričamo o grupnim fazama pa na dalje, ne o kvalifikacijama.
80+ nastupa za reprezentaciju, a duži period i kapiten iste.
Al’ ok, ako Predatod sa foruma kaže da je prevara, mora da je tako.
Samo znam da bi vi guzice dali za takvog igrača![]()
Il ti klub namjesta utakmice ko sto su uradili ahbabi iz Borca i Sarajeva nekoliko puta. I sjebes se u zivot![]()
Vidjecemo sve na terenu kad pocne liga a tice se Ristovskog, za stimanje Sarajeva se vec zna![]()







