Govorim cisto iz razloga sto se gubi dosta stolica koje bi se sigurno popunile na derbiju i europskim tekmama, a mozda i protiv Zrinjsokg.mamonelafo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 11:31Mislim da može, ali skuplja je varijanta, i nema potrebe za pre******njem.. Nema frke, bitno je da se samo da naprave i da se ori. Jug bliže terenu i još kada se stavi krov, totalno drugi svijet. HajdeeeeNoDi80 je napisao/la: ↑15 jul 2025, 11:09Ne moze na krov, jer onda ne mogu biti samo dva famozna stubamamonelafo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 08:18
Definitivno bih semafor stavio na krov. I to bi bilo odlično rješešnje ili neka poluviseća varijanta. I da, mora se zvati po Đildi.
Bice dva nova led semafora![]()
![]()
![]()
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da li se Bolja oporavio za uzvrat?
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Zamjenio si profile, bar to pripaziV3rtigo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 12:27Govorim cisto iz razloga sto se gubi dosta stolica koje bi se sigurno popunile na derbiju i europskim tekmama, a mozda i protiv Zrinjsokg.mamonelafo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 11:31Mislim da može, ali skuplja je varijanta, i nema potrebe za pre******njem.. Nema frke, bitno je da se samo da naprave i da se ori. Jug bliže terenu i još kada se stavi krov, totalno drugi svijet. Hajdeeee![]()
![]()
![]()
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
koliko je klub / grupa na kraju dobila ukupno karti od Kopera
Re: FK Željezničar
Kakve profile?TutanNodi je napisao/la: ↑15 jul 2025, 13:02Zamjenio si profile, bar to pripaziV3rtigo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 12:27Govorim cisto iz razloga sto se gubi dosta stolica koje bi se sigurno popunile na derbiju i europskim tekmama, a mozda i protiv Zrinjsokg.mamonelafo je napisao/la: ↑15 jul 2025, 11:31
Mislim da može, ali skuplja je varijanta, i nema potrebe za pre******njem.. Nema frke, bitno je da se samo da naprave i da se ori. Jug bliže terenu i još kada se stavi krov, totalno drugi svijet. Hajdeeee![]()
![]()
![]()
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar

Nakon sedmodnevnog odmora u Banovićima zbog ne simpatisanja predsjednika Srbije A. Vučića, želim da vas pozdravim iz Ankarana nadomak Korpra.
IGRAJTE SRCEM, SARAJEVSKI PLAVI!
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-
enterofuryl
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
The police have classified the meeting between two clubs from the former common republic as high-risk, which is also very well known in the yellow-blue offices. " The people of Sarajevo have been given 850 tickets for their organized fan group. We expect at least twice as many visiting fans who have secured a valuable piece of paper online. Roughly speaking, we are counting on around 1,500 Željezničar supporters, " revealed Matej Pirjevec.NekoSaDaleka je napisao/la: ↑15 jul 2025, 13:11koliko je klub / grupa na kraju dobila ukupno karti od Kopera
Re: FK Željezničar
Ostalo je još 200-250 ulaznica na sajtu Kopera. Nešto malo na A2 i ostalo iza gola.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- dubioza144
- Postovi: 2509
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta je sa Radovca jel otputovo sa ekipom
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Ja koliko znam mozete jos uvijek uzeti iz TM shopa ima ljudi koji su uzeli ranije karte , ali u medjuvremenu nesto im je iskrslo pa vracaju karte grupi .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nema istine.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
Re: FK Željezničar
Da hoće doći Rijad Bajić ili neko njegove kvalitete za špica...
Može i Melekinušić za krila...
Može i Melekinušić za krila...
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Moramo dovoditi igrace koji se mogu prodati, to je iedini nacin ili bas klase, a to klasa je vrlo upitno sto se nase lige tice.
Kad smo dosli ovdje, trenutno, ja bih pricekao, napadace mogu igrati i Boljevic i Vini, a cini mi se i Pejic pored Krpica i Jaganjca. Glupo se sada zaletati, dovesti napadaca koji je mediokritet samo da bi se nesto dovelo, a kada se otvore opcije u Augustu da se hvatamo za glavu na sta smo bacili pare i sta smo mozda mogli dovesti. Boljevic je dosao u Septembru, primjera radi.
Kad smo dosli ovdje, trenutno, ja bih pricekao, napadace mogu igrati i Boljevic i Vini, a cini mi se i Pejic pored Krpica i Jaganjca. Glupo se sada zaletati, dovesti napadaca koji je mediokritet samo da bi se nesto dovelo, a kada se otvore opcije u Augustu da se hvatamo za glavu na sta smo bacili pare i sta smo mozda mogli dovesti. Boljevic je dosao u Septembru, primjera radi.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
@NoDi bruda moj evo kako je nekad Grbavica izgledala
Re: FK Željezničar
Ma jok dovedi ga tamo jedno 10 kolo kad budemo zaostajali jedno 10 boba pa ce bit da smo imali napadaci bili bi u vrhu.Pa jesi corav pasa vidis li da je upravo napadac jedini.problem.
Re: FK Željezničar
Vise gluposti na jednom mjestu odavno nisam procitao.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑15 jul 2025, 17:53Moramo dovoditi igrace koji se mogu prodati, to je iedini nacin ili bas klase, a to klasa je vrlo upitno sto se nase lige tice.
Kad smo dosli ovdje, trenutno, ja bih pricekao, napadace mogu igrati i Boljevic i Vini, a cini mi se i Pejic pored Krpica i Jaganjca. Glupo se sada zaletati, dovesti napadaca koji je mediokritet samo da bi se nesto dovelo, a kada se otvore opcije u Augustu da se hvatamo za glavu na sta smo bacili pare i sta smo mozda mogli dovesti. Boljevic je dosao u Septembru, primjera radi.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti si govorio da smo krampe odnosno da smo dovodili krampe pa ispade da nije tako, jelde ?
Tako da je diskutabilno ko je corav. I nije bas da se dobri napadaci otimaju da dodju u nasu ligu, isto da ne pratis sta se desava nego mlatis onako
Sta fali Boljevicu kao napadacu ? Viniju ? Ako igramo po zemlji.





