FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

fks74
Postovi: 13469
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 jul 2025, 22:08

broj6 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:53
Hajde ba zavrsite tu pricu o skupim sezonskim.. lafo nema neko cenera po utakmici da izdvoji, 200 godisnje, a kad dodjem na zapad svako drugi nosi dres od 150-200KM
Manje od 2 kutije cigareta.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 15 jul 2025, 22:09

broj6 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:53
Hajde ba zavrsite tu pricu o skupim sezonskim.. lafo nema neko cenera po utakmici da izdvoji, 200 godisnje, a kad dodjem na zapad svako drugi nosi dres od 150-200KM
Lijepi fksinfo, tamo nema vas botova!

Avatar
Vanja8
Postovi: 14090
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 15 jul 2025, 22:09

rimljanin90 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:01
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:56
Maroon99 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:35

Nije imala, nema i nece imati
Prijavio si se na forum da pravdas poteze ovih ped.era na vlasti
Je.bo ti nihad uk mrtve
Maroon, opomena, bez vrijedjanja i psovanja
Evo ako psovka za mrtve vrijedi opomenu samo jednu, **** maroonu mrtve pa evo moze i meni jedna
Dosta je zahebavanja, prestanite obojica ili idete na hladjenje

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 15 jul 2025, 22:12

Vanja kad potpisuje ovaj Agon Elezi znaš li šta ?

Avatar
Vanja8
Postovi: 14090
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 15 jul 2025, 22:15

Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 22:12
Vanja kad potpisuje ovaj Agon Elezi znaš li šta ?
Mislim da Duska zna preciznije, eno ga u Marriottu,sjedi s nekim, ali ovaj mi je okrenut ledjima, ne znam ko je... :rol: :rol:
Trebalo bi sutra zvanicno biti...

fks74
Postovi: 13469
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 jul 2025, 22:17

Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 22:12
Vanja kad potpisuje ovaj Agon Elezi znaš li šta ?
Negdje je pisalo da je danas stigao u Sarajevo, mada ne vjerujem dok ne bude zvanično.

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 15 jul 2025, 22:19

Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 22:12
Vanja kad potpisuje ovaj Agon Elezi znaš li šta ?
Sutra ljekarski.
Vala oprase o sezonskim kako im se da sve jedno te isto.
Ko hoce ima para kupit ce , ko ne ima pojedinacne katre , to je to.

Maroon99
Postovi: 350
Pridružen/a: 30 okt 2021, 11:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon99 » 15 jul 2025, 22:27

Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:09
rimljanin90 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:01
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:56


Maroon, opomena, bez vrijedjanja i psovanja
Evo ako psovka za mrtve vrijedi opomenu samo jednu, **** maroonu mrtve pa evo moze i meni jedna
Dosta je zahebavanja, prestanite obojica ili idete na hladjenje
Ja bih te zamolio da nas banujes obojicu
Meni nista ne znaci a forum ce biti malo ljepse mjesto bez ovog degenerika
Do smrti odani!

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 15 jul 2025, 22:33

GalileoGalilei je napisao/la:
15 jul 2025, 22:09
broj6 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:53
Hajde ba zavrsite tu pricu o skupim sezonskim.. lafo nema neko cenera po utakmici da izdvoji, 200 godisnje, a kad dodjem na zapad svako drugi nosi dres od 150-200KM
Lijepi fksinfo, tamo nema vas botova!
Jes svi smo botovi majstore.. poskupilo nam sve u drzavi 300% u zadnje 4 godine, da smo ovako glasni i da se bunimo gdje bi nam kraj bio. Cijena karte za sjever se godinama drzi ko u ratu kad se igralo a tribina postala kratka ko rabijesir. Kaze odakle srednjoskolcima i studentima, nek ima za shishu a i ona im poskupila. A klub sto jedno paljenje reflektora plati ko nekad za polusezonu uredu je, kao sto je uredu i da placa kazne zbog 20 baklji koje prave pravi stimung jer ih nema ko ni upalit na tribini.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14090
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 15 jul 2025, 22:35

Maroon99 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:27
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:09
rimljanin90 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:01


Evo ako psovka za mrtve vrijedi opomenu samo jednu, **** maroonu mrtve pa evo moze i meni jedna
Dosta je zahebavanja, prestanite obojica ili idete na hladjenje
Ja bih te zamolio da nas banujes obojicu
Meni nista ne znaci a forum ce biti malo ljepse mjesto bez ovog degenerika
Maroon, banovanje nije rijesenje, u krajnjem slucaju je to nuzda, ali razlika u misljenju je i osnova postojanja foruma...
Diskusija na forumu, ne podrazumijeva vrijedjanje i psovanje nekoga ko to vidi drugim ocima, to je mnogo nizi nivo od forumskog...
Niko nista nece ni dobiti ni promjeniti takvom retorikom...
Jos jednom cu vas zamoliti da to dovedete na kulturan i korektan nivo bez obzira koliko se ili koliko se ne slagali medjusobno...

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 jul 2025, 22:39

Hamrun, Drita, Škendija, Breidablik....sve eminentna imena na pragu grupne faze. Eh šta znaci titula.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 jul 2025, 22:43

Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:35
Maroon99 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:27
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:09


Dosta je zahebavanja, prestanite obojica ili idete na hladjenje
Ja bih te zamolio da nas banujes obojicu
Meni nista ne znaci a forum ce biti malo ljepse mjesto bez ovog degenerika
Maroon, banovanje nije rijesenje, u krajnjem slucaju je to nuzda, ali razlika u misljenju je i osnova postojanja foruma...
Diskusija na forumu, ne podrazumijeva vrijedjanje i psovanje nekoga ko to vidi drugim ocima, to je mnogo nizi nivo od forumskog...
Niko nista nece ni dobiti ni promjeniti takvom retorikom...
Jos jednom cu vas zamoliti da to dovedete na kulturan i korektan nivo bez obzira koliko se ili koliko se ne slagali medjusobno...
Utjecaj moderatora kao utjecaj OHR-a i međunarodne zajednice na dešavanja u BiH. Nadam se da shvaćate da nije vrijeđanje nego istina, ništa protiv vas lično momci.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

bosnas_
Postovi: 4455
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 15 jul 2025, 22:47

Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 20:44
Budimo realni ljudi – sezonska karta za FK Sarajevo ove godine je najpoštenija stvar koju klub može ponuditi navijaču.
Za 200 KM na Istoku ili Zapadu, ili 80 KM na Sjeveru, gledaš SVE domaće utakmice u ligi + Kup BiH
Ako uzmemo da će ih biti 20+ utakmica kod kuće, to znači da te:
ISTOK/ZAPAD košta manje od 10 KM po utakmici
SJEVER manje od 4 KM po utakmici!
Gdje to više imaš da gledaš prvoligaški fudbal, podržiš svoj klub, budeš dio atmosfere i to sve za cijenu jedne pite i jogurta?
Gdje imaš šansu da bodriš ekipu rame uz rame s rajom, bez da se guraš u redovima i svaki put plaćaš posebno?
Ako nam je to puno, onda se trebamo zapitati koliko mi baš volimo FK Sarajevo.
Vidimo se na Koševu aBd 24.07 i da prodjemo ove kite iz Rumunije
Tako je.
Sve zivo poskupljuje, cijena karata je vise nego ok.
Danas je jedna bezveze dnevnica na gradjevini 100 KM. 2 dana negdje odradis i eto godisnje karte za istok ili 1 dan negdje odradis i eto godisnje karte za sjever plus ti ostane 20 KM.. Stvarno mi vise glupo citati oko cijene karata.

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 15 jul 2025, 22:55

Steaua se napatila sa Andorcima.
Djurickovic asistencija za Buducnost.

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 15 jul 2025, 23:00

Šta ovo objavljuju ?
Neće valjda Vladan Bubanja otići prije dvomeča sa Universitatea Craiovom

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 15 jul 2025, 23:02

H8Z7 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:43
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:35
Maroon99 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:27

Ja bih te zamolio da nas banujes obojicu
Meni nista ne znaci a forum ce biti malo ljepse mjesto bez ovog degenerika
Maroon, banovanje nije rijesenje, u krajnjem slucaju je to nuzda, ali razlika u misljenju je i osnova postojanja foruma...
Diskusija na forumu, ne podrazumijeva vrijedjanje i psovanje nekoga ko to vidi drugim ocima, to je mnogo nizi nivo od forumskog...
Niko nista nece ni dobiti ni promjeniti takvom retorikom...
Jos jednom cu vas zamoliti da to dovedete na kulturan i korektan nivo bez obzira koliko se ili koliko se ne slagali medjusobno...
Utjecaj moderatora kao utjecaj OHR-a i međunarodne zajednice na dešavanja u BiH. Nadam se da shvaćate da nije vrijeđanje nego istina, ništa protiv vas lično momci.
Izvinjavam se cisto zbog drugih sto su morali to citati, ocito ovom momku je cilj da druge ukopava i vuce sa sobom.
Ako cete samo njega banovati banujte i mene. Zao mi ga je mozda ga ne ide u zivotu pa huju ovdje prosipa.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 15 jul 2025, 23:05

broj6 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:33
GalileoGalilei je napisao/la:
15 jul 2025, 22:09
broj6 je napisao/la:
15 jul 2025, 21:53
Hajde ba zavrsite tu pricu o skupim sezonskim.. lafo nema neko cenera po utakmici da izdvoji, 200 godisnje, a kad dodjem na zapad svako drugi nosi dres od 150-200KM
Lijepi fksinfo, tamo nema vas botova!
Jes svi smo botovi majstore.. poskupilo nam sve u drzavi 300% u zadnje 4 godine, da smo ovako glasni i da se bunimo gdje bi nam kraj bio. Cijena karte za sjever se godinama drzi ko u ratu kad se igralo a tribina postala kratka ko rabijesir. Kaze odakle srednjoskolcima i studentima, nek ima za shishu a i ona im poskupila. A klub sto jedno paljenje reflektora plati ko nekad za polusezonu uredu je, kao sto je uredu i da placa kazne zbog 20 baklji koje prave pravi stimung jer ih nema ko ni upalit na tribini.
Sarkazam je bio na ovog gore oikamida :D

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 15 jul 2025, 23:07

Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 23:00
Šta ovo objavljuju ?
Neće valjda Vladan Bubanja otići prije dvomeča sa Universitatea Craiovom
Dragi Haks, ti ko da si s Marsa pao.
Šalim se naravno, a sto se tiče Bubanje trebalo bi da je završen transfer u Rusiju prije Craiove, ali ne brinem se nesto s obzirom da imamo Jattu i Mamasa na toj poziciji.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 jul 2025, 23:12

riki46 je napisao/la:
15 jul 2025, 23:07
Haksss je napisao/la:
15 jul 2025, 23:00
Šta ovo objavljuju ?
Neće valjda Vladan Bubanja otići prije dvomeča sa Universitatea Craiovom
Dragi Haks, ti ko da si s Marsa pao.
Šalim se naravno, a sto se tiče Bubanje izgleda da ide u Rusiju prije Craiove, ali ne brinem se nesto s obzirom da imamo Jattu i Mamasa na toj poziciji.
Treba ga pokušati ostaviti, ali u ovakvim slucajevima, klub koji kupuje, ne želi da igrac igra, bilo kakvu utakmicu uoci dolaska, zbog straha od povrede. Doduše, Zvezdi uvijek uspije, da igraca zadrži do kraja evropskih kvalifikacija.

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 15 jul 2025, 23:14

rimljanin90 je napisao/la:
15 jul 2025, 23:02
H8Z7 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:43
Vanja8 je napisao/la:
15 jul 2025, 22:35


Maroon, banovanje nije rijesenje, u krajnjem slucaju je to nuzda, ali razlika u misljenju je i osnova postojanja foruma...
Diskusija na forumu, ne podrazumijeva vrijedjanje i psovanje nekoga ko to vidi drugim ocima, to je mnogo nizi nivo od forumskog...
Niko nista nece ni dobiti ni promjeniti takvom retorikom...
Jos jednom cu vas zamoliti da to dovedete na kulturan i korektan nivo bez obzira koliko se ili koliko se ne slagali medjusobno...
Utjecaj moderatora kao utjecaj OHR-a i međunarodne zajednice na dešavanja u BiH. Nadam se da shvaćate da nije vrijeđanje nego istina, ništa protiv vas lično momci.
Izvinjavam se cisto zbog drugih sto su morali to citati, ocito ovom momku je cilj da druge ukopava i vuce sa sobom.
Ako cete samo njega banovati banujte i mene. Zao mi ga je mozda ga ne ide u zivotu pa huju ovdje prosipa.
Pretjeruješ brate i praviš žrtvu od sebe i na to i dalje indirektno prozivaš i provociraš njega. Nije to ok a ti kako hoćeš.
Nikad poraz, samo lekcija.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, fks74, Pact1921 i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []