Premijer liga BiH - aktuelno

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 18 jul 2025, 17:21

kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.

niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 jul 2025, 17:22

tuitamo je napisao/la:
18 jul 2025, 17:19
Ima jos objektivnih banjalucana izgleda
slika

slika
Dolaze pameti polako :mrgreen:
Reci cemo da nikad nije kasno ako nastave :thumbup:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 18 jul 2025, 17:25

svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:21
kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.

niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
Gledam i ne vjerujem sta se pise :mrgreen: kao da je Borcu potreban top trener. Izgleda da su neki tek poceli pratiti PLBIH.

Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema :D

DobriBosnjanin
Postovi: 31
Pridružen/a: 18 dec 2016, 17:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DobriBosnjanin » 18 jul 2025, 17:26

Moram se smijati liga ni poćela već prva žrtva hahhahhaah 😂

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 18 jul 2025, 17:28

Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.

Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 18 jul 2025, 17:29

let3 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:25
svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:21
kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.

niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
Gledam i ne vjerujem sta se pise :mrgreen: kao da je Borcu potreban top trener. Izgleda da su neki tek poceli pratiti PLBIH.

Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema :D
pricaju ljudi gluposti ba, isto ko da ne znaju gdje zive. ne mogu da vjerujem da ljudi ne shvataju sta je borac i cemu sluzi taj klub trenutno.

najjace je kaze uzeo dodik pare. bas ce on izvlaciti 5 miliona necega iz borca, covjek apsolutni vladar u pola drzave, kontrolise milijarde.

ali to su ove nase naivcine. ono konta sutra ce se borac ugasit i onaj svapski degen schmidt ce licno doci u bl da uhapsi dodika. aha, kako da ne.

kazem opet, prvi kandidat za titulu i sve ce se svima samo reci kad krene sezona.

otisao trener, pricaju kao da smo se vratili na ustav rbih. budale.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 jul 2025, 17:30

let3 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:25
svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:21
kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.

niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
Gledam i ne vjerujem sta se pise :mrgreen: kao da je Borcu potreban top trener. Izgleda da su neki tek poceli pratiti PLBIH.

Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema :D
Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.

Bas ste intelektualni nivo Adzema
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 18 jul 2025, 17:32, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 18 jul 2025, 17:31

Moguce da je ovaj gmaz otisao zbog nekih drugih stvari.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 18 jul 2025, 17:33

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 jul 2025, 17:30
let3 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:25
svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:21
kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.

niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
Gledam i ne vjerujem sta se pise :mrgreen: kao da je Borcu potreban top trener. Izgleda da su neki tek poceli pratiti PLBIH.

Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema :D
Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.

Bas ste intelektualni nivo Adzema
a **** ga ti vidi sta pisu ovaj @mosa i @alem iznad. po njima se borac vec ugasio i rs nestala sa lica zemlje, a ljudima trener podnio ostavku :urnebes:

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 18 jul 2025, 17:35

hazarder je napisao/la:
18 jul 2025, 17:28
Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.

Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Dobar trener, daleko bolji od onog krkana Zizovica, Vico super placa, klub sigurica za titulu. Imat ce sve sudije iza tebe. Vec ih vodio dvije godine, poznaje klub. Dakle, svi uslovi su ispunjeni.

Naravno da ce se vratiti.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 jul 2025, 17:37, ukupno mijenjano 1 put.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 jul 2025, 17:36

svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:33
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 jul 2025, 17:30
let3 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:25


Gledam i ne vjerujem sta se pise :mrgreen: kao da je Borcu potreban top trener. Izgleda da su neki tek poceli pratiti PLBIH.

Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema :D
Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.

Bas ste intelektualni nivo Adzema
a **** ga ti vidi sta pisu ovaj @mosa i @alem iznad. po njima se borac vec ugasio i rs nestala sa lica zemlje, a ljudima trener podnio ostavku :urnebes:
Ma promjenili su oni vec 5-6 trenera i nista se znacajno nije desilo.Trener najmanje bitan nema to veze.Ja stvarno ne znam kako ce ali moraju ih izgurati ove godine ds osvoje titulu.Samo se nadam da ce moj klub odma nakon prve lakrdije istupiti iz lige pa nek rade sts hoce i da nece dati ds im se pop.isaju po silnim ulaganjima i radu.Isto i ostali klubovi.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 18 jul 2025, 17:46

hazarder je napisao/la:
18 jul 2025, 17:28
Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.

Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Isti ljudi pisu i ovdje i tamo, samo pod razlicitim nikovima.
Samo tamo pisu realno, a ovdje vas podjebavaju jer se lozite ko majmuni i vrijedjate bez mjere.

I ja nekad branim Vicu iz zajebancije kad udjem u raspravu sa nekim bolesnikom kao sto je mosarajvosa, iako o Vici nemam lijepo misljenje kao sto niko i nema od navijaca Borca. Svi znaju ovdje ko je i sta je on, ne trebate nas vi uciti.
Kad krene utakmica i na prvi faul (koji je opravdan) zakmeci pola foruma uz psovanje cetnicke majke, odbrambeni mehanizam je da podrzis Vicu uz "zelju" da otme jos vise. Znaci "podrzavamo ga" ili kad smo bijesni ili kad se zezamo, kad je normalna situacija znamo dobro kako stoje stvari. Valjda ti je sad jasnije.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 jul 2025, 17:55

Vorovus je napisao/la:
18 jul 2025, 17:46
hazarder je napisao/la:
18 jul 2025, 17:28
Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.

Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Isti ljudi pisu i ovdje i tamo, samo pod razlicitim nikovima.
Samo tamo pisu realno, a ovdje vas podjebavaju jer se lozite ko majmuni i vrijedjate bez mjere.

I ja nekad branim Vicu iz zajebancije kad udjem u raspravu sa nekim bolesnikom kao sto je mosarajvosa, iako o Vici nemam lijepo misljenje kao sto niko i nema od navijaca Borca. Svi znaju ovdje ko je i sta je on, ne trebate nas vi uciti.
Kad krene utakmica i na prvi faul (koji je opravdan) zakmeci pola foruma uz psovanje cetnicke majke, odbrambeni mehanizam je da podrzis Vicu uz "zelju" da otme jos vise. Znaci "podrzavamo ga" ili kad smo bijesni ili kad se zezamo, kad je normalna situacija znamo dobro kako stoje stvari. Valjda ti je sad jasnije.
Bagni samo ga podrzi jos jace, valjda orestanete ovdje da pisete, hebem svima cetnicku mater pa ko se pronadje, nemojte se sta ljutiti svega vam.

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 18 jul 2025, 17:59

hazarder je napisao/la:
18 jul 2025, 17:28
Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.

Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Vinko nije budala,Vinko je Veliki Gospodin. Ali od gospodstine se ne živi. Valja za hljeb zaraditi.
Ako ga pozovu vratice se ,sigurno.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 18 jul 2025, 17:59

fks74 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:54
svemalim1 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:23
Vanja8 je napisao/la:
18 jul 2025, 17:20
Sad sretoh novog Zeljinog napadaca, on je izgleda u stanu koji je Coric koristio na Otoci...
Lik ko da je iz dimnjaka izasao... :mrgreen:

Zeljo neka smanji rasvjetu na tekmama nece ga niko vidjeti na terenu... :urnebes:
nimalo nisi smijesan pasa, ovo je rasizam klasicni.
Kako se zove kada Igraču skandiraš, da mu je žena **** ?
sta uopste pokusavas da kazes?

nebitno koji igrac, koji klub. za tamnoputog covjeka govoriti da izgleda kao da je iz dimnjaka izasao je nisko, primitivno i neduhovito.

ako ti je smijesno to, idi gledaj kursadzije.

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 18 jul 2025, 18:02

slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 18 jul 2025, 18:04

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 jul 2025, 17:30

Bas ste intelektualni nivo Adzema
Ovaj sanja Adzema :bow:

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 18 jul 2025, 18:18

Ako slučajno koji mostarac naleti na forum neka napiše da li ima gdje prijenos utakmice večeras.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 18 jul 2025, 18:19

mosarajvosa83 je napisao/la:
18 jul 2025, 13:31

Glupko,jesil u svemu tome ucio razlike? Kako smo dolazili do ovih svih playoffova a vi niste?
**** playoff, ne smijete se zadovoljavati pretkolima
Treba da pisate ovu ligu i da igrate svake godine grupnu fazu
Govorim shodno s vasim ulaganjima da su pretkola smijesan podvig






Koliko je smijesno postalo ona Egnatia izgubila 5:0 jucer od Breidablika
Nadam se da ce ova godina biti postena, ako ne bude ne treba vise niko igrati i treba nekom **** mater
Sigurno Borac s ovim rosterom nije bolji od 4,5 ekipa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Espiritosanto
Postovi: 3237
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Espiritosanto » 18 jul 2025, 18:53

AVNOJ je napisao/la:
18 jul 2025, 18:18
Ako slučajno koji mostarac naleti na forum neka napiše da li ima gdje prijenos utakmice večeras.
NPZ kanal na YT.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, mnon46 i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []