Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
kakve se gluposti valjaju sto je frajer dao ostavku.
niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
niti im je ponestalo para, niti ce se ista promijeniti. i dalje su prvi kandidat za titulu.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dolaze pameti polako
Reci cemo da nikad nije kasno ako nastave
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledam i ne vjerujem sta se pise
Al nece oni puno o Zizovicu, ne zanima to njih, sad ce se oni prebaciti na omiljenu temu - analiziranje izjava Adzema
-
DobriBosnjanin
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 18 dec 2016, 17:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moram se smijati liga ni poćela već prva žrtva hahhahhaah 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
pricaju ljudi gluposti ba, isto ko da ne znaju gdje zive. ne mogu da vjerujem da ljudi ne shvataju sta je borac i cemu sluzi taj klub trenutno.
najjace je kaze uzeo dodik pare. bas ce on izvlaciti 5 miliona necega iz borca, covjek apsolutni vladar u pola drzave, kontrolise milijarde.
ali to su ove nase naivcine. ono konta sutra ce se borac ugasit i onaj svapski degen schmidt ce licno doci u bl da uhapsi dodika. aha, kako da ne.
kazem opet, prvi kandidat za titulu i sve ce se svima samo reci kad krene sezona.
otisao trener, pricaju kao da smo se vratili na ustav rbih. budale.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.
Bas ste intelektualni nivo Adzema
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 18 jul 2025, 17:32, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moguce da je ovaj gmaz otisao zbog nekih drugih stvari.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
a **** ga ti vidi sta pisu ovaj @mosa i @alem iznad. po njima se borac vec ugasio i rs nestala sa lica zemlje, a ljudima trener podnio ostavkuNajvecaRadosti je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:30Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.
Bas ste intelektualni nivo Adzema
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobar trener, daleko bolji od onog krkana Zizovica, Vico super placa, klub sigurica za titulu. Imat ce sve sudije iza tebe. Vec ih vodio dvije godine, poznaje klub. Dakle, svi uslovi su ispunjeni.hazarder je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:28Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Naravno da ce se vratiti.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 jul 2025, 17:37, ukupno mijenjano 1 put.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma promjenili su oni vec 5-6 trenera i nista se znacajno nije desilo.Trener najmanje bitan nema to veze.Ja stvarno ne znam kako ce ali moraju ih izgurati ove godine ds osvoje titulu.Samo se nadam da ce moj klub odma nakon prve lakrdije istupiti iz lige pa nek rade sts hoce i da nece dati ds im se pop.isaju po silnim ulaganjima i radu.Isto i ostali klubovi.svemalim1 je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:33a **** ga ti vidi sta pisu ovaj @mosa i @alem iznad. po njima se borac vec ugasio i rs nestala sa lica zemlje, a ljudima trener podnio ostavkuNajvecaRadosti je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:30Vasi navijaci stvarno ne znaju da citaju a tek da normalno komuniciraju.
Ovdje se najmanje radi o treneru.Trener se sklonio kao zrtveno jagnje da se smiri situacija i pobjegne od glavni krivaca.Oni ce bit prvaci ove godine taman sa juniorima igrali a trener neko sa foruma.To svi vise znaju.Samo dokaz cemu sluzi taj klub.
Bas ste intelektualni nivo Adzema![]()
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isti ljudi pisu i ovdje i tamo, samo pod razlicitim nikovima.hazarder je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:28Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Samo tamo pisu realno, a ovdje vas podjebavaju jer se lozite ko majmuni i vrijedjate bez mjere.
I ja nekad branim Vicu iz zajebancije kad udjem u raspravu sa nekim bolesnikom kao sto je mosarajvosa, iako o Vici nemam lijepo misljenje kao sto niko i nema od navijaca Borca. Svi znaju ovdje ko je i sta je on, ne trebate nas vi uciti.
Kad krene utakmica i na prvi faul (koji je opravdan) zakmeci pola foruma uz psovanje cetnicke majke, odbrambeni mehanizam je da podrzis Vicu uz "zelju" da otme jos vise. Znaci "podrzavamo ga" ili kad smo bijesni ili kad se zezamo, kad je normalna situacija znamo dobro kako stoje stvari. Valjda ti je sad jasnije.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bagni samo ga podrzi jos jace, valjda orestanete ovdje da pisete, hebem svima cetnicku mater pa ko se pronadje, nemojte se sta ljutiti svega vam.Vorovus je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:46Isti ljudi pisu i ovdje i tamo, samo pod razlicitim nikovima.hazarder je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:28Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Samo tamo pisu realno, a ovdje vas podjebavaju jer se lozite ko majmuni i vrijedjate bez mjere.
I ja nekad branim Vicu iz zajebancije kad udjem u raspravu sa nekim bolesnikom kao sto je mosarajvosa, iako o Vici nemam lijepo misljenje kao sto niko i nema od navijaca Borca. Svi znaju ovdje ko je i sta je on, ne trebate nas vi uciti.
Kad krene utakmica i na prvi faul (koji je opravdan) zakmeci pola foruma uz psovanje cetnicke majke, odbrambeni mehanizam je da podrzis Vicu uz "zelju" da otme jos vise. Znaci "podrzavamo ga" ili kad smo bijesni ili kad se zezamo, kad je normalna situacija znamo dobro kako stoje stvari. Valjda ti je sad jasnije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vinko nije budala,Vinko je Veliki Gospodin. Ali od gospodstine se ne živi. Valja za hljeb zaraditi.hazarder je napisao/la: ↑18 jul 2025, 17:28Ne znam koliko pratite, al' momci na BL forumu su uglavnom korektni i racionalni. Stalo im je do kluba i svjesni su situacije i činjenice da im je klub sluga politike. Nemojte se vodit' ovim profilima što se registruju ovdje da neki nacionalizam bacaju, Banjaluka je čaršija i tamo još uvijek žive ljudi sposobni da kritički razmišljaju.
Btw Vinko je budala ako pristane da se vrati.
Ako ga pozovu vratice se ,sigurno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
sta uopste pokusavas da kazes?
nebitno koji igrac, koji klub. za tamnoputog covjeka govoriti da izgleda kao da je iz dimnjaka izasao je nisko, primitivno i neduhovito.
ako ti je smijesno to, idi gledaj kursadzije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj sanja Adzema
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako slučajno koji mostarac naleti na forum neka napiše da li ima gdje prijenos utakmice večeras.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
**** playoff, ne smijete se zadovoljavati pretkolimamosarajvosa83 je napisao/la: ↑18 jul 2025, 13:31
Glupko,jesil u svemu tome ucio razlike? Kako smo dolazili do ovih svih playoffova a vi niste?
Treba da pisate ovu ligu i da igrate svake godine grupnu fazu
Govorim shodno s vasim ulaganjima da su pretkola smijesan podvig
Koliko je smijesno postalo ona Egnatia izgubila 5:0 jucer od Breidablika
Nadam se da ce ova godina biti postena, ako ne bude ne treba vise niko igrati i treba nekom **** mater
Sigurno Borac s ovim rosterom nije bolji od 4,5 ekipa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Espiritosanto
- Postovi: 3237
- Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NPZ kanal na YT.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara




