Rekonstrukcija stadiona u BiH

HeraklitMracni
Postovi: 4894
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 04 jul 2025, 14:16

Dokle je u Mostaru , radil se ista u vrapcicima ? Kad izlazi detaljan plan za Bilino ?Fudo onda rece u toku Slijedeće sedmice bit ce te detaljnije obavješteni i nestao :D

Avatar
rishovski
Postovi: 5000
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 09 jul 2025, 18:51

HeraklitMracni je napisao/la:
04 jul 2025, 14:16
Dokle je u Mostaru , radil se ista u vrapcicima ? Kad izlazi detaljan plan za Bilino ?Fudo onda rece u toku Slijedeće sedmice bit ce te detaljnije obavješteni i nestao :D
slika
[/quote]
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
rishovski
Postovi: 5000
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 10 jul 2025, 16:35

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la LavoviGabela » 11 jul 2025, 12:53

rishovski je napisao/la:
10 jul 2025, 16:35
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Krova i nakarade kao u Gabeli. Još nisu ni cinčali čelik, što znači za dvije godine korozija će udarit.
Ne može kod nas nista kako treba.
Nova tribina, umjesto da se lijepo stupovi isprojektiraju i na njih nosači, oni prave ovu skalameriju. Sutra problem i ravnog krova i izolacije jer oslanjaju i na krov resetku.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 13 jul 2025, 15:53

@gabela, hoce li i u Goska biti stubovi na sred tribine kao u zelje istok? Ono je nevjerovatno prave se krovovi sa stubovima kao u engleskoj 1974..gdje se pola utakmice ne vidi u 2025 godini.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Lynx
Postovi: 1709
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lynx » 13 jul 2025, 19:29

Imaju li u planu iz Veleža postavljati stolice na RA tribinu? Red je vala, meni tribina bez stolica ispade isto neka polutribina
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Espiritosanto
Postovi: 3237
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Espiritosanto » 13 jul 2025, 19:44

Lynx je napisao/la:
13 jul 2025, 19:29
Imaju li u planu iz Veleža postavljati stolice na RA tribinu? Red je vala, meni tribina bez stolica ispade isto neka polutribina
Ide spajanje dvije tribine sa zdenkom, tako da nema smisla trenutno stavljati stolice dok radovi ne završe.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 12:05

Nema stajanja , bageri na Grbavici!

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

itatabisine
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la itatabisine » 15 jul 2025, 10:50

Sta je sa Kosevom, ako me sjecanje sluzi bilo je receno da ce se ove godine uloziti oko 6 miliona u rekonstrukciju istocne tribine, da li je to propalo.

Vec pola godine je proslo a niko nista ne radi niti spominje.

Razumijem da su navijaci Sarajeva sentimentalno vezani za Kosevo, ali da su pametni uzeli bi stadion na Otoci pod koncesiju i tu pravili stadion za sebe. Da podignu jos 3 tribine imali bi kapacitet od od nekih 15 000 i bili bi mirni.

Avatar
Suki46
Postovi: 3215
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Suki46 » 15 jul 2025, 11:38

itatabisine je napisao/la:
15 jul 2025, 10:50
Sta je sa Kosevom, ako me sjecanje sluzi bilo je receno da ce se ove godine uloziti oko 6 miliona u rekonstrukciju istocne tribine, da li je to propalo.

Vec pola godine je proslo a niko nista ne radi niti spominje.

Razumijem da su navijaci Sarajeva sentimentalno vezani za Kosevo, ali da su pametni uzeli bi stadion na Otoci pod koncesiju i tu pravili stadion za sebe. Da podignu jos 3 tribine imali bi kapacitet od od nekih 15 000 i bili bi mirni.
Nema se želja očito ljudi iz kluba za taj poduhvat.Što neosporava to da su jako inferiorni prema Mandiću , prema Vladi kantona , Vladi FBIH , što mogu poduzeti neke korake osnovne da budu uslovi koliko to OK.Ovako teško :roll:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
brig
Postovi: 2611
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la brig » 15 jul 2025, 16:43

Dok neki makete prave, crtaju, snimaju dronovima i najavljuju, GOŠK iz Gabele u tišini za čas postavi krov na tribinu

:bow: :clap:

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la tuitamo » 15 jul 2025, 16:55

Lijepo vala


slika

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 15 jul 2025, 17:03

Strasna tribina u goska :bih: koliko je odma ljepši stadion,reflektori plus krov. Samo steta sto ce izgubit dosta sjedista gore na vrhu zbog stubova. Bravo Gosk
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Jurica95
Postovi: 619
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Jurica95 » 15 jul 2025, 17:34

bhfanatic14 je napisao/la:
15 jul 2025, 17:03
Strasna tribina u goska :bih: koliko je odma ljepši stadion,reflektori plus krov. Samo steta sto ce izgubit dosta sjedista gore na vrhu zbog stubova. Bravo Gosk
A inače je stadion Goška standardno krcat i baš šteta što ti koji budu sjedili iza stubova neće imati preglednost dobru

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Neutral » 16 jul 2025, 02:36

Neko mjesec dana za krov, neko drugi dvije godine a jos ni blizu zavrsetka.

Razlika privatnog i drzavnog novca.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la LavoviGabela » 16 jul 2025, 08:02

bhfanatic14 je napisao/la:
13 jul 2025, 15:53
@gabela, hoce li i u Goska biti stubovi na sred tribine kao u zelje istok? Ono je nevjerovatno prave se krovovi sa stubovima kao u engleskoj 1974..gdje se pola utakmice ne vidi u 2025 godini.
da, prvi vrhu tribine, ali tu bi trebale biti novinarske lože itd, tako da će upakovati. U planu je i istočna tribina
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

zaostrog
Postovi: 1791
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zaostrog » 16 jul 2025, 08:35

Gabela generalno pismena sredina, pogotovo uzevši u obzir veličinu mjesta.

Po meni čak istočna tribina ni ne mora, samo neka ovu napucaju dalje (novinari kao što forumaš iznad reče).

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jul 2025, 00:01

Ipak se ova verzija pravi?

slika
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19191
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 jul 2025, 00:23

Ne vjerujem da ce krov biti takav vec isti kao na sjeveru i istoku, krov svakako nije dio ovih radova

ali krajnje neozbiljno da jos nisu objavili sliku

ja ne bih imao nista protiv da takav krov bude pa da na Sjeveru poslije urade isto, odavno je zreo za rekonstrukciju
Don't believe the hype.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AVNOJ » 19 jul 2025, 01:32

slika
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []