Rekonstrukcija stadiona u BiH
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Dokle je u Mostaru , radil se ista u vrapcicima ? Kad izlazi detaljan plan za Bilino ?Fudo onda rece u toku Slijedeće sedmice bit ce te detaljnije obavješteni i nestao 
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
HeraklitMracni je napisao/la: ↑04 jul 2025, 14:16Dokle je u Mostaru , radil se ista u vrapcicima ? Kad izlazi detaljan plan za Bilino ?Fudo onda rece u toku Slijedeće sedmice bit ce te detaljnije obavješteni i nestao![]()

[/quote]
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Krova i nakarade kao u Gabeli. Još nisu ni cinčali čelik, što znači za dvije godine korozija će udarit.
Ne može kod nas nista kako treba.
Nova tribina, umjesto da se lijepo stupovi isprojektiraju i na njih nosači, oni prave ovu skalameriju. Sutra problem i ravnog krova i izolacije jer oslanjaju i na krov resetku.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
@gabela, hoce li i u Goska biti stubovi na sred tribine kao u zelje istok? Ono je nevjerovatno prave se krovovi sa stubovima kao u engleskoj 1974..gdje se pola utakmice ne vidi u 2025 godini.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Imaju li u planu iz Veleža postavljati stolice na RA tribinu? Red je vala, meni tribina bez stolica ispade isto neka polutribina
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
-
Espiritosanto
- Postovi: 3237
- Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Ide spajanje dvije tribine sa zdenkom, tako da nema smisla trenutno stavljati stolice dok radovi ne završe.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
itatabisine
- Postovi: 661
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Sta je sa Kosevom, ako me sjecanje sluzi bilo je receno da ce se ove godine uloziti oko 6 miliona u rekonstrukciju istocne tribine, da li je to propalo.
Vec pola godine je proslo a niko nista ne radi niti spominje.
Razumijem da su navijaci Sarajeva sentimentalno vezani za Kosevo, ali da su pametni uzeli bi stadion na Otoci pod koncesiju i tu pravili stadion za sebe. Da podignu jos 3 tribine imali bi kapacitet od od nekih 15 000 i bili bi mirni.
Vec pola godine je proslo a niko nista ne radi niti spominje.
Razumijem da su navijaci Sarajeva sentimentalno vezani za Kosevo, ali da su pametni uzeli bi stadion na Otoci pod koncesiju i tu pravili stadion za sebe. Da podignu jos 3 tribine imali bi kapacitet od od nekih 15 000 i bili bi mirni.
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Nema se želja očito ljudi iz kluba za taj poduhvat.Što neosporava to da su jako inferiorni prema Mandiću , prema Vladi kantona , Vladi FBIH , što mogu poduzeti neke korake osnovne da budu uslovi koliko to OK.Ovako teškoitatabisine je napisao/la: ↑15 jul 2025, 10:50Sta je sa Kosevom, ako me sjecanje sluzi bilo je receno da ce se ove godine uloziti oko 6 miliona u rekonstrukciju istocne tribine, da li je to propalo.
Vec pola godine je proslo a niko nista ne radi niti spominje.
Razumijem da su navijaci Sarajeva sentimentalno vezani za Kosevo, ali da su pametni uzeli bi stadion na Otoci pod koncesiju i tu pravili stadion za sebe. Da podignu jos 3 tribine imali bi kapacitet od od nekih 15 000 i bili bi mirni.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Dok neki makete prave, crtaju, snimaju dronovima i najavljuju, GOŠK iz Gabele u tišini za čas postavi krov na tribinu

-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Strasna tribina u goska
koliko je odma ljepši stadion,reflektori plus krov. Samo steta sto ce izgubit dosta sjedista gore na vrhu zbog stubova. Bravo Gosk
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
A inače je stadion Goška standardno krcat i baš šteta što ti koji budu sjedili iza stubova neće imati preglednost dobrubhfanatic14 je napisao/la: ↑15 jul 2025, 17:03Strasna tribina u goskakoliko je odma ljepši stadion,reflektori plus krov. Samo steta sto ce izgubit dosta sjedista gore na vrhu zbog stubova. Bravo Gosk
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Neko mjesec dana za krov, neko drugi dvije godine a jos ni blizu zavrsetka.
Razlika privatnog i drzavnog novca.
Razlika privatnog i drzavnog novca.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
da, prvi vrhu tribine, ali tu bi trebale biti novinarske lože itd, tako da će upakovati. U planu je i istočna tribinabhfanatic14 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:53@gabela, hoce li i u Goska biti stubovi na sred tribine kao u zelje istok? Ono je nevjerovatno prave se krovovi sa stubovima kao u engleskoj 1974..gdje se pola utakmice ne vidi u 2025 godini.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Gabela generalno pismena sredina, pogotovo uzevši u obzir veličinu mjesta.
Po meni čak istočna tribina ni ne mora, samo neka ovu napucaju dalje (novinari kao što forumaš iznad reče).
Po meni čak istočna tribina ni ne mora, samo neka ovu napucaju dalje (novinari kao što forumaš iznad reče).
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Ipak se ova verzija pravi?

EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
- akisarajevo92
- Postovi: 19189
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH
Ne vjerujem da ce krov biti takav vec isti kao na sjeveru i istoku, krov svakako nije dio ovih radova
ali krajnje neozbiljno da jos nisu objavili sliku
ja ne bih imao nista protiv da takav krov bude pa da na Sjeveru poslije urade isto, odavno je zreo za rekonstrukciju
ali krajnje neozbiljno da jos nisu objavili sliku
ja ne bih imao nista protiv da takav krov bude pa da na Sjeveru poslije urade isto, odavno je zreo za rekonstrukciju
Don't believe the hype.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.









/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)







