Tako je.
BH klubovi u Evropi 25/26
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ideja za Admine da naprave jos jednu grupu iskljucivo za prekucavanje, gdje je dozvoljeno sve od vrijedjanja na nacionalno osnovi, familijarnoj, klupskoj, gradskoj, seoskoj ili kojoj vise podjeli. Jos bolje kad bi se ti isti ljudi jednom sastali u nekoj sumi sa nozevima, puskama i pistoljima i da se vec jednom svi obracunaju. A da ova tema bude kao sto naziv kaze, BH klubovi u Evropi 25/26, za "popricat sa normalnom rajom", i procitat koju pametnu.
Zadnja izmjena: Kapetan, dana/u 23 jul 2025, 15:57, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ja sam misljenja da zimska pauza treba biti kraca i da liga zavrsi 2 sedmice ranije, jos bolje mjesec dana ranije. Kako bi se imalo vise vremena za pripreme za Evropu. I da ovi nasi klubovi nadju protivnika po mjeri za prijateljske, a ne da igraju sa losijim ekipama iz Hrvatske i Srbijanske lige i tu se takodjer pravo napate. Bolji mozes postat samo ako igras protiv boljih od sebe.
-
Blueforce21
- Postovi: 317
- Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Prije ce Sloga Doboj igrati grupe Konferencijske ligeKapetan je napisao/la: ↑23 jul 2025, 15:53Ideja za Admine da naprave jos jednu grupu iskljucivo za prekucavanje, gdje je dozvoljeno sve od vrijedjanja na nacionalno osnovi, familijarnoj, klupskoj, gradskoj, seoskoj ili kojoj vise podjeli. Jos bolje kad bi se ti isti ljudi jednom sastali u nekoj sumi sa nozevima, puskama i pistoljima i da se vec jednom svi obracunaju. A da ova tema bude kao sto naziv kaze, BH klubovi u Evropi 25/26, za "popricat sa normalnom rajom", i procitat koju pametnu.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Veležov krvnik, lažni inter, vodi protiv Olimpije iz Ljubljane. Andora postala ozbiljan fudbalski gigant. 
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nije gigant, ali daleko od kante za napucavanje kao što smo navikli.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ma slovenski fudbal je dobro opao zadnjih 3-4 godine. Bas i to izjavljuju i igrači i treneri i klubovi, manja je razlika u platama, stranci ne dolaze kao prije, radije biraju Srbiju, Hrvatsku pa čak i Bosnu. Rekao bih da nisu imali goru ligu 20 godina.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nije opao nego je nas malo narastao i to nas obmanjuje pa mislimo da smo boljijurisicduska je napisao/la: ↑23 jul 2025, 20:55Ma slovenski fudbal je dobro opao zadnjih 3-4 godine. Bas i to izjavljuju i igrači i treneri i klubovi, manja je razlika u platama, stranci ne dolaze kao prije, radije biraju Srbiju, Hrvatsku pa čak i Bosnu. Rekao bih da nisu imali goru ligu 20 godina.
Slovenija igrala Euro 2024 , a Olimpija i Celje grupnu fazu
Ove godine Slovenija u21 je igrala Euro
Sesko tek (22) godine, a ponikao je u njihovim skolama Domzale
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 23 jul 2025, 21:05, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Pa ljudi imaju 3/3 ekipe u drugom pretkolu, a po rezultatu iz Ljubljane cini se da ce imati predstavnike i u trecem pretkolu. Nisu oni losi uopste
Ako prodju ovo idu naa Egnatia- Dinamo Minsk realno jos laksi protivnik od ovog
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nije 3 nego 4
Celje igra sutra drugo pretkolo kvalifikacija za Europa Ligu
A Olimpija, Koper i Maribor igraju drugo pretkolo kvalfikacija za Konferencijsku ligu
Olimpija gubi od Velezovog Intera 0:2
Andorci napreduju opasno, uslove imaju, a blizu im je Spanije koja sve veci uticaj ima od taktike do ulaganja i igraca
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 23 jul 2025, 21:10, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16556
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Andora je nas preskocila ove godine, a vi pricajte sta hocete.
Nasim ekipama se moze desiti (naglasak na ovu rijec) da izbace mnoge protivnike, ali ako cemo realno, od ovog ljeta, mi samo protiv ekipa iz San Marina mozemo reci da smo apsolutni favoriti.
Sve drugo je drz-ne daj.
Nasim ekipama se moze desiti (naglasak na ovu rijec) da izbace mnoge protivnike, ali ako cemo realno, od ovog ljeta, mi samo protiv ekipa iz San Marina mozemo reci da smo apsolutni favoriti.
Sve drugo je drz-ne daj.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:08Nije 3 nego 4
Celje igra sutra drugo pretkolo kvalifikacija za Europa Ligu
A Olimpija, Koper i Maribor igraju drugo pretkolo kvalfikacija za Konferencijsku ligu
Olimpija gubi od Velezovog Intera 0:2
Andorci napreduju opasno, uslove imaju, a blizu im je Spanije koja sve veci uticaj ima od taktike do ulaganja i igraca
Mislio sam na Andorce da imaju 3/3
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Izvinidelko je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:15NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:08Nije 3 nego 4
Celje igra sutra drugo pretkolo kvalifikacija za Europa Ligu
A Olimpija, Koper i Maribor igraju drugo pretkolo kvalfikacija za Konferencijsku ligu
Olimpija gubi od Velezovog Intera 0:2
Andorci napreduju opasno, uslove imaju, a blizu im je Spanije koja sve veci uticaj ima od taktike do ulaganja i igraca
Mislio sam na Andorce da imaju 3/3Post na koji sam se nadovezao se odnosio na Andorce
![]()
Andorci korektni, fudbal im raste
Evo gledam Olimpija izjednacila, ali Inter bas dobro igra
Za nase uslove dobro izgledaju i nije slucajno Velez, Borac
A evo i 2:2 u gostima protiv Olimpije je dobar rezultat za Andoru
Kakav preokret Olimpije
4:2 hetrik Pinta
Pinto igro za Casa Piu sa Zolom
Eto kakvi su uslovi u Sloveniji, kad im igrac iz Portugalske lige ulazi s klupe
Za Ilicica se nema sta reci, takav igrac ne postoji u nasoj ligi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ma Andora ce nas prestici za 3,4 sezone sigurno.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
To je ta razlika između naših timova i timova drugih zemalja što se tiče kontinuiteta i rezultata u Evropi. Borac izbaci Olimpiju i umjesto da nastavi dalje taj put, oni odmah ispadaju od Andoraca, dok Slovenci se vračaju (mentalitet) i to na svom terenu, to je jako bitna stvar ta prva utakmica kad igraš na svom stadionu. Naravno ništa još nije gotovo, ali ovo je dobar pokazatelj da moramo još puno bolje da radimo, da bi imali kontinuitet u evropi sa rezultatima. Ako jednom nešto uspiješ, ne znači to automatski da si završio sa fudbalom i uspijehom. Andorci dobro napreduju, to je njihov Inter pokazao i prošle sezone protiv Aek kad su dali 3 komada u Atini, a i 5 komada Veležu.NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:18Izvinidelko je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:15NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:08
Nije 3 nego 4
Celje igra sutra drugo pretkolo kvalifikacija za Europa Ligu
A Olimpija, Koper i Maribor igraju drugo pretkolo kvalfikacija za Konferencijsku ligu
Olimpija gubi od Velezovog Intera 0:2
Andorci napreduju opasno, uslove imaju, a blizu im je Spanije koja sve veci uticaj ima od taktike do ulaganja i igraca
Mislio sam na Andorce da imaju 3/3Post na koji sam se nadovezao se odnosio na Andorce
![]()
Andorci korektni, fudbal im raste
Evo gledam Olimpija izjednacila, ali Inter bas dobro igra
Za nase uslove dobro izgledaju i nije slucajno Velez, Borac
A evo i 2:2 u gostima protiv Olimpije je dobar rezultat za Andoru
Kakav preokret Olimpije
4:2 hetrik Pinta
Pinto igro za Casa Piu sa Zolom
Eto kakvi su uslovi u Sloveniji, kad im igrac iz Portugalske lige ulazi s klupe
Za Ilicica se nema sta reci, takav igrac ne postoji u nasoj ligi
Nodi zaboravio si kad ste vi igrali protiv Maribora, tad je Maribor bio noćna mora za našu ligu i igrali su dvaput tu grupnu fazu Lige prvaka. Imamo mi još puno posla, ne živi se od stare slave i navijača.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Prave Sarajlije, a onda Bosance i Hercegovce.beka23 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 23:51Koga ubrajas u to "mi"?
-
sarajevo19461987
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 16 sep 2021, 02:32
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
TAKO JE NAPRIJED BORDO BIJELIAntikloc je napisao/la: ↑24 jul 2025, 06:47
Danas Evropu igra najveci i najbolji BH klub. Fudbalska legenda Bosne i Jugoslavije. Velikan sa Koševa.
Docekujemo duplo skuplju,bogatiju, mnogo bolju,uigraniju ekipu iz Rumunije ali se spremamo da uradimo jos jedan podvig. Sportsko cudo pred prepunim tribinama Koševa !!
Vamos Sarajevo !!!
Kad sa Sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi a tvoje horde će tebi pjevati i na kraju svijeta tebe bodriti ♥️
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Stvarno mi nikad nisu bile jasne prevelike najave i omalovažavanje drugih a nemalo zatim se g. pojede zbog toga. I tako svako malo.
Druga stvar, koja je poenta u vezi s brojem navijača?! Nek bude 15, 22, 25...pa sta?! Besposlenima je to potrebno zbog nekakvog prepucavanja?!
Toliko puta je svaki nas klub se obrukao protiv "SanMarinaca" u Europi da zaista ne vidim nikakav argument za busanje u prsa, s bilo koje strane.
Neki su klupske boje za božanstvo uzeli, a to je bolest samo po sebi.
Na kraju, nadam se da ce Sarajevo odigrati dobru utakmicu i izbaciti rumunski klub. Najveće nade polažem u Zekica!
A sto se tice dosadasnjih ovogodišnjih nastupa u Europi, ispod svakog nivoa. Nažalost.
Druga stvar, koja je poenta u vezi s brojem navijača?! Nek bude 15, 22, 25...pa sta?! Besposlenima je to potrebno zbog nekakvog prepucavanja?!
Toliko puta je svaki nas klub se obrukao protiv "SanMarinaca" u Europi da zaista ne vidim nikakav argument za busanje u prsa, s bilo koje strane.
Neki su klupske boje za božanstvo uzeli, a to je bolest samo po sebi.
Na kraju, nadam se da ce Sarajevo odigrati dobru utakmicu i izbaciti rumunski klub. Najveće nade polažem u Zekica!
A sto se tice dosadasnjih ovogodišnjih nastupa u Europi, ispod svakog nivoa. Nažalost.
Online
Trenutno korisnika/ca: LondonBlues, Zalayeta22 i 16 gostiju.


