Samo ti je to i ostalo da gledas
Premijer liga BiH - aktuelno
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo kazem da nije tolika razlika izmedju nas koliko misliterelativizam je napisao/la: ↑23 jul 2025, 22:42Samo ti je to i ostalo da gledas


U svakom slucaji sretno vam sutra
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 23 jul 2025, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koji klub dobija najvise novca iz budzeta?
Redosljedom, grad, kanton, federacija
Redosljedom, grad, kanton, federacija
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još je tamo, čeka vaše dopuštenje da se vrati standardnim aktivnostima, da vas bije, redovno.tutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 20:56Bjezo bjezo, i krio se kao mali mis. Nije vas valjda postrojio i reko da ga morate po forumima branit da mu "renome" ne bi opo?![]()
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Razlika je jedan Kup trenutno samoNoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 22:56Samo kazem da nije tolika razlika izmedju nas koliko mislite
U svakom slucaji sretno vam sutra
-
Fudbalmozak2
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2024, 13:38
- Kontakt:
- tutankamon1905
- Postovi: 5251
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
opalaopala je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:07A jes vam lik trn u oku pa šta je to tako, slaže vas ko drva i slagat će vas u budućnosti a ne možete mu ništa i radi toga tolika frustracija prema individualcu. Ne zna se ko vam je veći krvnik on ili Slovan, bara bara. Mokri snovitutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 20:56Bjezo bjezo, i krio se kao mali mis. Nije vas valjda postrojio i reko da ga morate po forumima branit da mu "renome" ne bi opo?![]()
Jes vas sredio mitomanijom to je cudo jedno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne postoji niti jedan most i niti jedan klub na svijetu koji su rušeni s više mržnje. Ali, isto tako ne postoji niti jedan Most, niti jedan Klub koji su obnavljani s više ljubavi. Stari most i Velež su više od mosta i više od kluba.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakva noć pod Starim..dva simbola grada na jednom mjestu 
Rezultat je trend, ideal je vječan!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislis ko sto se mi sa vasim igramo godinamaNoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:38Željezničar - Romanija 9:0
Jaganjac x2, Šošić x2, Rakić, Fočo po jedan
6 golova mladih igraca
Kad jos Starovlah poslozi OP![]()
Ocekujem da se nasi juniori igraju sa Severinom B
Koliko vam je jaka akademija govori cinjenica da u B ekipi imate najvise igraca koji su ponikli u Željezničaru
-
IMResurrected
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad kombinovani tim Zeljeznicara zabije 9 golova ekipi koja se takmici u prvoj ligi RS-a, sta onda reci o tom takmicenju. Da je 100 puta prijateljska, gdje ces primiti 9 golova. Tamo bi, na primjer, Travnik i Jedinstvo harali, ne bi im niko nista mogao.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.
Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.
Rent-free
Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.
Rent-free
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mazlume, sto lazes de.bile na vasem PDF o tome ko koliko ima godina ?NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:38Željezničar - Romanija 9:0
Jaganjac x2, Šošić x2, Rakić, Fočo po jedan
6 golova mladih igraca
Kad jos Starovlah poslozi OP![]()
Ocekujem da se nasi juniori igraju sa Severinom B
Koliko vam je jaka akademija govori cinjenica da u B ekipi imate najvise igraca koji su ponikli u Željezničaru
Kaze mazlum Obradov 21 a lik za 5 mjeseci puni 24 godine
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Morao sam uci da vidim i ne mogu da vjerujem. Kaze samo nek vam bude lakse prodali smo Grbavicu ipo. Svaka cast.Bumbaclat je napisao/la: ↑24 jul 2025, 00:27Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.
Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.
Rent-free![]()
A ovaj komentar da jedva ceka derbi je ubjedljivo najjaci u historiji foruma. Brat zaboravio da igraju Evropu.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesam, malen je ipak grad, sa bratom sam mu jos bolji, momci dobri nema price, dok je bio ministar policije, od Marija sam ocekivao velike stvari, ali nije trpio nepravdu i dao je ostavku.tutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 17:38Vidim dobar si sa svima iz Zrinje. Jesi pito Sulentu sto ne da placu trenerima? Vidim da ste usli u neke dublje temeBordo10 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 16:20Sta imam lagat, vodi lik jednu omladinsku selekciju, prije rata bio u Velezu, sa Sulentom se cesto vidim, licno mi pricaou nekadasnjem AC Boras kako je usao u Zrinjski i sta je uslov bio, ali nebitno skroz.tutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 12:42
![]()
![]()
![]()
![]()
**** majku ove fazone su i djeca u osnovnoj prestala koristit. Ono sjedilo s nekim iz Zrinje i ovaj mu jos na ramenu plako da nije dobio placu dva mjeseca. Pa jesi ga poguro barem? Da coek pregrmi nekako dok sjednu pare od europe?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NazorUso je napisao/la: ↑24 jul 2025, 00:33Mazlume, sto lazes de.bile na vasem PDF o tome ko koliko ima godina ?NoDi80 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 21:38Željezničar - Romanija 9:0
Jaganjac x2, Šošić x2, Rakić, Fočo po jedan
6 golova mladih igraca
Kad jos Starovlah poslozi OP![]()
Ocekujem da se nasi juniori igraju sa Severinom B
Koliko vam je jaka akademija govori cinjenica da u B ekipi imate najvise igraca koji su ponikli u Željezničaru
Kaze mazlum Obradov 21 a lik za 5 mjeseci puni 24 godine![]()
Za 5 mjeseci? U kolko sati
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel se stvarno zayebavate pa vas ovakve stvari iznenađuju. Napaceni ljudi, zive da mrze Zelju. Vidis da sve gledaju kroz prizmu Zelje.Bumbaclat je napisao/la: ↑24 jul 2025, 00:27Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.
Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.
Rent-free![]()
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I na osnovu jednog pacijenta ti donosiš zaključak, bravo debilu, isti si ko i onPablo11 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 00:46Morao sam uci da vidim i ne mogu da vjerujem. Kaze samo nek vam bude lakse prodali smo Grbavicu ipo. Svaka cast.Bumbaclat je napisao/la: ↑24 jul 2025, 00:27Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.
Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.
Rent-free![]()
![]()
A ovaj komentar da jedva ceka derbi je ubjedljivo najjaci u historiji foruma. Brat zaboravio da igraju Evropu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.





