FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
KAD SA SJEVERA PJESMU ČUJEŠ TI
Re: FK Sarajevo
Imal nas u gradu dje da sjedimo, kontamo sici do grada sad negdje nastavit cugu, tipa u strosi ili tamo oko cheersa? Ako sjedi ko gdje nek javi, eto nas jos 
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Nije nešto prošlo iako je meni došla poruka od banke,na kraju sam kupio tri karte u fan shop-ujuka55 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 12:53Možda je zalutalo i u neželjenu poštuOsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑24 jul 2025, 12:52Tako je, isti slucaj sam imao.johntravolta123 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 12:06
Uloguj se
Idi na profil i moje narudzbe i nadzi zadnje sto si kupio i mozes uzet pdf ili code
Istina za Vedrana!!!
Re: FK Sarajevo
Istok još nije rasprodan?
Re: FK Sarajevo
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
sarajevo19461987
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 16 sep 2021, 02:32
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Raja ako ima neko da hoce da pijemo i da se upoznamo bla bla nek se javi u pp poslat cu kontakt. Abd POBJEDA ZA NAS 2:0
Kad sa Sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi a tvoje horde će tebi pjevati i na kraju svijeta tebe bodriti ♥️
Re: FK Sarajevo
bujrum u strosu ima nas, vidjet cete nassarajevo19461987 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 16:55Raja ako ima neko da hoce da pijemo i da se upoznamo bla bla nek se javi u pp poslat cu kontakt. Abd POBJEDA ZA NAS 2:0
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Zimbru vodi protiv duplo skuplje Astane, znači može se, idemo braćo zgazit ovu ciganiju
Re: FK Sarajevo
Popara napisa s mitomanima bio sukob
Re: FK Sarajevo
Igraci nek se najedu bijelog luka i da zabijemo drakuli kolac u srce!!!
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Treba zabraniti ulazak na stadionu našim portalima. Gledaj nekoliko sati pred utakmicu nigdje nista ,poneki post jedva jedan nadjes dnevno, izjave igrača trenera o atmosferi u gradu itd.
A bit će blizu 20k ljudi a medijski loše popraćeno i bez price o evropskoj atmosferi, spektaklu, necemu što evropa nije vidjela itd itd
A bit će blizu 20k ljudi a medijski loše popraćeno i bez price o evropskoj atmosferi, spektaklu, necemu što evropa nije vidjela itd itd
Re: FK Sarajevo
Raja sretno nam veceras, aBd da prodjemo Rumune!
IGRAJ BORDO BIJELI!
IGRAJ BORDO BIJELI!
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
inace grad pun evenata, pa ne mogu stici. kako jadno, umjesto da promovisu maksimalno, cak od muhe slona da prave. jokrelativizam je napisao/la: ↑24 jul 2025, 17:17Treba zabraniti ulazak na stadionu našim portalima. Gledaj nekoliko sati pred utakmicu nigdje nista ,poneki post jedva jedan nadjes dnevno, izjave igrača trenera o atmosferi u gradu itd.
A bit će blizu 20k ljudi a medijski loše popraćeno i bez price o evropskoj atmosferi, spektaklu, necemu što evropa nije vidjela itd itd
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: FK Sarajevo
Da je proci ove rumune, gledam ovaj spartak i hibernians nikoga ne mogu pobjediti, bas dobre sanse bi imali protiv obe ekipa za prolazak u PO.
Hajd Boze da i nas jednom nekq sportska srece potrefi pa da malo napravimo neki bolji tezulatat. Zaluzili smo svi to
Hajd Boze da i nas jednom nekq sportska srece potrefi pa da malo napravimo neki bolji tezulatat. Zaluzili smo svi to
-
fudbaler14
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 02 jun 2010, 15:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hoce li biti prodaje negdje iza 19h? Ako neko ima 2 zapad ili istok neka se javi u pp
Re: FK Sarajevo
Al zato ide članak o uplakanom Arnautoviću. Pogan.relativizam je napisao/la: ↑24 jul 2025, 17:17Treba zabraniti ulazak na stadionu našim portalima. Gledaj nekoliko sati pred utakmicu nigdje nista ,poneki post jedva jedan nadjes dnevno, izjave igrača trenera o atmosferi u gradu itd.
A bit će blizu 20k ljudi a medijski loše popraćeno i bez price o evropskoj atmosferi, spektaklu, necemu što evropa nije vidjela itd itd
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
Znaci standardno kao i uvijek na "velikim" utakmicama.
Nema veze na kojoj cete tribini biti, u kojem sektoru te tribine. Nema veze koliko ce "slucajnih prolaznika" biti oko vas, vi ste na svom "terenu"
Ustanite i sto cesce pratite pjesmu sa sjevera. Budite vi svoj mali KOP za sebe, i uvezimo se svi u jedan veliki KOP na svim tribinama. Samo onako kako mi to znamo
Budite pokretaci navijanja u svojim sektora
Idemo jako
Nema veze na kojoj cete tribini biti, u kojem sektoru te tribine. Nema veze koliko ce "slucajnih prolaznika" biti oko vas, vi ste na svom "terenu"
Ustanite i sto cesce pratite pjesmu sa sjevera. Budite vi svoj mali KOP za sebe, i uvezimo se svi u jedan veliki KOP na svim tribinama. Samo onako kako mi to znamo
Budite pokretaci navijanja u svojim sektora
Idemo jako
- FKS -
Re: FK Sarajevo
HAJDE SARAJ'VO!!!
-
sarajevo19461987
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 16 sep 2021, 02:32
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To na koševu gore ? Ono gdje su one gostione i to?
Kad sa Sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi a tvoje horde će tebi pjevati i na kraju svijeta tebe bodriti ♥️
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U Strosmajerovu valjda, ispod katedrale po onim pubovimasarajevo19461987 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 17:45To na koševu gore ? Ono gdje su one gostione i to?
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

