Zao mi je sto okasnih pa nas poslase tamo, istok i zapad, ko nebo i zemlja
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Moram reci, prvi put u zivotu sam bio na zapadu, koja je to prdimahovina od tribine
Zao mi je sto okasnih pa nas poslase tamo, istok i zapad, ko nebo i zemlja
Zao mi je sto okasnih pa nas poslase tamo, istok i zapad, ko nebo i zemlja
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Kao sto neko kaze ovde se razapinje ko god kaze svoje misljenje, normalno je da cemo mi nebitno jel to pantelija jesamli toja vanja avnoj nebitno, nismo mi Murinji niti onaj hrvat Bara il vec ko a i oni imaju direktni fula minimum 50% a jos 25% indirektno gdje igrac se povrijedi pa se nijad nevrati il nesto bude u fameli (mehmedovic) itd itd.Pantelija je napisao/la: ↑26 jul 2025, 14:17Sta pricas ti?
Ja spomenuo alajmovica nisam. Ovdje sam direktno mislio na
Talhu ako vec hoces ime, jer sam ga gledao i u u17 i u19 i u Celiku i mislio sam da zasluzuje vise prilike da pokaze kvalitet koji ima..
Ps. Za Alajmovića i sad tvrdim da je kvalitetom mogao biti s prvim timom. O licnom odlukama o odlasku, promjeni kluba i sredini ne zelim, nije moje vec atvar igrac rositelj menager.
Tu je dosao ovaj iz zvijezde09 koji je placen poprilicno i interesuje me da li ce opravdati novac koji je sat za njega.
Takodje moze bilo ko od nas pricat ovaj je trebo dobit sansu da je dobio bila bi mu karijera bolja ili da ga nisu sagorjeli da su ga posudili pa vratili bio bi bolji ovo ono. NEMOGUCE JE da od 200 akademaca koji su propali zavrsili karijeru ili igraju u drugoj ligi nijedan nije uspio okolnim putem uspjet. Recimo kao sto je uspio Zukanovic donekle kapic. 200 i vise djece niko nije mogo uspjet a oni koji su kolko tolko uspjeli su upravo ti momci kojima je klub dao sansu kroz minute kod bas pozajmice itd itd, naravno ima i fula i tu al daleko daleko manje 100 na 1.
Ako je ko sluso onog mekica, prije nego sto smo ga mi podpisali on je igro za vratnik il nesto tako i bio najbolji igrac te ekipe i muzurovic je tad bio direktor naseg kluba zovno tog trenera vratnika i rekao mu ostavi mekica na klupi da vidimo kakvog je karaktera hocel se ljutit kakav ce mu bit odgovor kad bude sjedio na klupi.
Znaci imas mozda igraca koji je igracki bolji u nekim stvarima od njegove konkurencije, al zato psihicki je kritican (RECIMO SOSIC) covjek jednostavno psihicki je cirkuzant skororo 50% karijere zavrsio radi iste gluposti kod 7 razliciti trenera, i sta sad dalije bolje mozda imat malo slabijeg igraca igracki koji postuje koji se drzi onog sto trener trazi koji dolazi na treninge ruckove i sve nego cirkuzanta koji ce ti dat mozda 3 gola vise i par asistencija od tog al koji ce ti isto tako konstantno koheziju ekipe razjebavat takosje unistit svoim sebcnostina milion polu sansi itd itd.
Kompletan igrac nebitno junior senior mora imat dosta vrsti razliciti kvaliteta mimo sutanja lopte u svoim kategorijama
Naravno malo je igraca kao sto je Ristovski Benko koji znaju igrat koji imaju mogucnosti ponavljanja i naravno takvog igraca bi ija znao skautirat, al haj ti znaj i procjeni parmakovskog kuzmanovica suareza mujkica kapetanovica znaci igraci koji nemaju nista fudbalsko al imaju potencijal al jedino je Mujkic uspio
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 27 jul 2025, 12:04, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
a ako ne ide imas osjecaj da si sa neadertalcima zarobljen na tribini
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
-
laznokrilo
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovako i mi trebamo
Re: FK Sarajevo
Pa drzite se istoka i nemojte prditi mnogo
nas pustite da rahat gledamo tekmu.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najjace je da su svi kriminalci bili suspendovani vec par puta a uredno dalje sude, vracaju se na liste. Jer su izvrsioci. I mi naravno trebamo ko dinamo treba svaki put i svako kolo kad se nesta desi otvoreno prozvat imenom i prezimenom kriminalce i sudije i te u savezu koji su zasluzni za to. Nemogu vjerovat da covjek ulozi milione da imamo najbolju ekipu bez premca, da sebi dopusti da ga kradu kazlagici, muse,gigovici pogotovo i na domacem terenu sto je jos veci skandal. Mirvic i klub moraju zastitit Sarajevo maksimalno jer smo daleko najveci klub,sa najvecim investicijama ,i nesmijemo sebi dozvolit da ovisimo o kriminalcima. Samo fer i sportski kad si najbolji nemoze ti niko nista abd. Uglavnom mora se kriminal nekako rijesit nebitno kako jer ono prosle sezone je jadno da jadnije nemoze sta su radili. 


SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: FK Sarajevo
Eno otkazana konferencija za medije Craiovi, neki ozbiljan belaj ima izmedju njihovog trenera i uprave, a sigurno da ce to bar malo uticati i na ekipu pogotovo ako sutra izgube u ligaskoj tekmi, imamo dobre šanse ali opet hladne glave..
Kad navečer oči sklopim, ja pjevam tebi i u snu
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..
Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..
Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Trener im je bivsi ako zijani od nas.I navijaci su ga dobro uzeli na zub.Samim tim za ocekivati je da ni ekipa nije nesto zagrijana da mu pomogne da ostane.Trebamo iskoristiti to i dobro odigrati i tamo.Hladne glave vruca srca kao sto Zekic kaze,imamo veliku priliku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
ako ne budemo imali neki oscilacija na pocetku i ne napravimo losu atmosferu u slucaju ispadanja od rumuna mi bi nakon 5-6 takmicarskih utakmica mogli bas brutalno izgledati.
jer u napadu imamo opcija, vezni red sad ima nekoliko razlicitih tipova igraca gdje mozes uvijek dizati tempo ili smirivati utakmicu i najvaznije odbrana sad moze itekako igrati u kreaciji napada.
Ristovski i Mujkic mogu izlaziti visoko, srednji odbranbeni moze izlaziti sa Jattom na zatvaranje, wing bekovi imaju poprilicne kvalitete u oba smjera.
Ovo se sve odrazava jer smo zadrzali trenera i istrpili neke promjene igraca i neke losije utakmice.
Kroz period se mozemo samo nadogradjivati, ako bude sudjenje za 40% pravednije nego prosle sezone mi titulu uzimamo. Da ne pricam o tome da Zekic ako u zadnjem kolu bude prvak i proslavi titulu protiv selje covjek ide u historiju kluba o kojoj ce se pisati godinama poslije
Bitno je sta god se dogodilo u cetvrtsk da ostanemo zbijeni, ne dozvolimo rusenje atmosfere od strane seljovaca i drugih faktora i medija jer bit ce hajka.
Svjesni smo da ce Guli otici poslike cetvrtka ili najkasnije do sredine augusta, mozda ode jos neko ali imamo dovoljno sirine da se u ligi odvojimo i na proljece da se to privede kraju kako treba
jer u napadu imamo opcija, vezni red sad ima nekoliko razlicitih tipova igraca gdje mozes uvijek dizati tempo ili smirivati utakmicu i najvaznije odbrana sad moze itekako igrati u kreaciji napada.
Ristovski i Mujkic mogu izlaziti visoko, srednji odbranbeni moze izlaziti sa Jattom na zatvaranje, wing bekovi imaju poprilicne kvalitete u oba smjera.
Ovo se sve odrazava jer smo zadrzali trenera i istrpili neke promjene igraca i neke losije utakmice.
Kroz period se mozemo samo nadogradjivati, ako bude sudjenje za 40% pravednije nego prosle sezone mi titulu uzimamo. Da ne pricam o tome da Zekic ako u zadnjem kolu bude prvak i proslavi titulu protiv selje covjek ide u historiju kluba o kojoj ce se pisati godinama poslije
Bitno je sta god se dogodilo u cetvrtsk da ostanemo zbijeni, ne dozvolimo rusenje atmosfere od strane seljovaca i drugih faktora i medija jer bit ce hajka.
Svjesni smo da ce Guli otici poslike cetvrtka ili najkasnije do sredine augusta, mozda ode jos neko ali imamo dovoljno sirine da se u ligi odvojimo i na proljece da se to privede kraju kako treba
Re: FK Sarajevo
Pored sudija jedino nas povrede mogu značajno unazadit, eno jučer gledam Velež bez 3 igrača u prvoj utakmici osta'. Mi smo prošle sezone baš peh imali s teškim povredama najboljih igrača, čak i Gulijeva povreda iako blaža se otegla i još nikad nije dostigao onaj nivo od prije.SHZ82 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 12:56ako ne budemo imali neki oscilacija na pocetku i ne napravimo losu atmosferu u slucaju ispadanja od rumuna mi bi nakon 5-6 takmicarskih utakmica mogli bas brutalno izgledati.
jer u napadu imamo opcija, vezni red sad ima nekoliko razlicitih tipova igraca gdje mozes uvijek dizati tempo ili smirivati utakmicu i najvaznije odbrana sad moze itekako igrati u kreaciji napada.
Ristovski i Mujkic mogu izlaziti visoko, srednji odbranbeni moze izlaziti sa Jattom na zatvaranje, wing bekovi imaju poprilicne kvalitete u oba smjera.
Ovo se sve odrazava jer smo zadrzali trenera i istrpili neke promjene igraca i neke losije utakmice.
Kroz period se mozemo samo nadogradjivati, ako bude sudjenje za 40% pravednije nego prosle sezone mi titulu uzimamo. Da ne pricam o tome da Zekic ako u zadnjem kolu bude prvak i proslavi titulu protiv selje covjek ide u historiju kluba o kojoj ce se pisati godinama poslije
Bitno je sta god se dogodilo u cetvrtsk da ostanemo zbijeni, ne dozvolimo rusenje atmosfere od strane seljovaca i drugih faktora i medija jer bit ce hajka.
Svjesni smo da ce Guli otici poslike cetvrtka ili najkasnije do sredine augusta, mozda ode jos neko ali imamo dovoljno sirine da se u ligi odvojimo i na proljece da se to privede kraju kako treba
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 166
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kod nas je naopak sistem i u kombinaciji sa opstom niskom svijesti cjelokupne populacije, dobivamo pogubne rezultate u konkretno suđenju, mada isto vrijedi u svim segmentima društva. Kod nas je još uvijek na snazi ona: "Pošteno se radi ako nikako ne možeš drugacije". Da se ne lažemo, svi tako rade bez razlike. Upravo te to najviše boli kad osjetiš ili kad je evidentno da si bolji od ostalih. Tada tu nepravdu osjetis u punom obimu. Tad indistiras na postenju, jer znaš kakvi su generalno svi i znaš da dosta stvari ne zavisi od tebe.
Prije par godina, ja sam tužilaštvu prijavio jednog sudiju koji, osim što je kriminalno sudio, prema mojim informacijama, primio je određenu vrstu usluge. Tek nakon nešto više od godinu dana primio sam odgovor da tuzilastvo nije nadlezno za taj predmet, bez ikakvoga daljnjeg objašnjenja ili pouke o pravnom lijeku i daljnjim koracima.
Između sudija u ligi i u sudu nema suštinske razlike. Oni nisu na tim mjestima zato sto znaju ili ne znaju suditi, nego zato što su prilagodljivi svakoj podlozi.
Nisam ja sad ovim otkrio Ameriku. Kazlagic će ako mu.kazu suditi protiv tebe, bez obzira na tvoj kvalitet i ulaganje. Njemu je samo u glavi kako I on da se ugradi u to ulaganje.
Postoje dva rjesenja; prvo je posjetiti privatno Kazlagica i slične njemu i kulturnim razgovorom u četiri oka,a da niko ne vidi, ubijediti ga u pogresnost njegovih stavova.
A drugi je, da ne bih više smarao, ima tekst od Dezulovica o Johannu Cruyfu i njegovom dolasku u Barcelonu.
Kome se dade, nek nađe i pročita.
Prije par godina, ja sam tužilaštvu prijavio jednog sudiju koji, osim što je kriminalno sudio, prema mojim informacijama, primio je određenu vrstu usluge. Tek nakon nešto više od godinu dana primio sam odgovor da tuzilastvo nije nadlezno za taj predmet, bez ikakvoga daljnjeg objašnjenja ili pouke o pravnom lijeku i daljnjim koracima.
Između sudija u ligi i u sudu nema suštinske razlike. Oni nisu na tim mjestima zato sto znaju ili ne znaju suditi, nego zato što su prilagodljivi svakoj podlozi.
Nisam ja sad ovim otkrio Ameriku. Kazlagic će ako mu.kazu suditi protiv tebe, bez obzira na tvoj kvalitet i ulaganje. Njemu je samo u glavi kako I on da se ugradi u to ulaganje.
Postoje dva rjesenja; prvo je posjetiti privatno Kazlagica i slične njemu i kulturnim razgovorom u četiri oka,a da niko ne vidi, ubijediti ga u pogresnost njegovih stavova.
A drugi je, da ne bih više smarao, ima tekst od Dezulovica o Johannu Cruyfu i njegovom dolasku u Barcelonu.
Kome se dade, nek nađe i pročita.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3389
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bas velika kurcina od tribine, sve vlogeri, dijaspora, djedovi i neutralci. Ne ustaju ni u 24oj minuti, ti ustanes svi oko tebe sjede. Bio sam nekoliko puta radi ljepseg pogleda na teren i svaki put se pokajao.
Re: FK Sarajevo
Ovo me sjebaloErosViverosViv je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:11Bas velika kurcina od tribine, sve vlogeri, dijaspora, djedovi i neutralci. Ne ustaju ni u 24oj minuti, ti ustanes svi oko tebe sjede. Bio sam nekoliko puta radi ljepseg pogleda na teren i svaki put se pokajao.
Ja na nogama kad je sjever zvao, ovi okolo sjede ko gospoda
Ma ja stigao 8 minuta do utakmice pred stadion, kaze istok zatvoren hajte na zapad. Al eto, nek sam i tu bio jednom
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nasli mu prepiske sa Torcidom,smeko gdje BBB drze transove,gdje im.se vodje krecu itd.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Isto ko kakve zene,Mirvicu ovo Mirvicu ono,imamo navijace i oni isto gledaju lakrdije i gleda i Mirvic i da tu xavrsimo pricu.bhfanatic14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 12:23Najjace je da su svi kriminalci bili suspendovani vec par puta a uredno dalje sude, vracaju se na liste. Jer su izvrsioci. I mi naravno trebamo ko dinamo treba svaki put i svako kolo kad se nesta desi otvoreno prozvat imenom i prezimenom kriminalce i sudije i te u savezu koji su zasluzni za to. Nemogu vjerovat da covjek ulozi milione da imamo najbolju ekipu bez premca, da sebi dopusti da ga kradu kazlagici, muse,gigovici pogotovo i na domacem terenu sto je jos veci skandal. Mirvic i klub moraju zastitit Sarajevo maksimalno jer smo daleko najveci klub,sa najvecim investicijama ,i nesmijemo sebi dozvolit da ovisimo o kriminalcima. Samo fer i sportski kad si najbolji nemoze ti niko nista abd. Uglavnom mora se kriminal nekako rijesit nebitno kako jer ono prosle sezone je jadno da jadnije nemoze sta su radili.![]()
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Možda ti, koji sjede oko tebe, ne fermaju sjever ni 2% nakon onog sramnog saopštenja.Beli98 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:16Ovo me sjebaloErosViverosViv je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:11Bas velika kurcina od tribine, sve vlogeri, dijaspora, djedovi i neutralci. Ne ustaju ni u 24oj minuti, ti ustanes svi oko tebe sjede. Bio sam nekoliko puta radi ljepseg pogleda na teren i svaki put se pokajao.![]()
Ja na nogama kad je sjever zvao, ovi okolo sjede ko gospoda
Ma ja stigao 8 minuta do utakmice pred stadion, kaze istok zatvoren hajte na zapad. Al eto, nek sam i tu bio jednom![]()
Re: FK Sarajevo
Fermali ili ne, 24 min se poštuje, ostalo ne moraš.MaroonBjelave je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:40Možda ti, koji sjede oko tebe, ne fermaju sjever ni 2% nakon onog sramnog saopštenja.Beli98 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:16Ovo me sjebaloErosViverosViv je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:11
Bas velika kurcina od tribine, sve vlogeri, dijaspora, djedovi i neutralci. Ne ustaju ni u 24oj minuti, ti ustanes svi oko tebe sjede. Bio sam nekoliko puta radi ljepseg pogleda na teren i svaki put se pokajao.![]()
Ja na nogama kad je sjever zvao, ovi okolo sjede ko gospoda
Ma ja stigao 8 minuta do utakmice pred stadion, kaze istok zatvoren hajte na zapad. Al eto, nek sam i tu bio jednom![]()
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
24 min. DA. To se mora poštovati.mnon46 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:41Fermali ili ne, 24 min se poštuje, ostalo ne moraš.MaroonBjelave je napisao/la: ↑27 jul 2025, 13:40Možda ti, koji sjede oko tebe, ne fermaju sjever ni 2% nakon onog sramnog saopštenja.
Online
Trenutno korisnika/ca: alacious, Bajroni, riki46, SamoTi4000 i 44 gosta.