Premijer liga BiH - aktuelno

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 28 jul 2025, 08:16



Kakav pocetak videa. Tacno se vidi da i ovi sa arene uzivaju. Cudno kako igraci ne znaju iskoristiti ovakav naboj. Da Sloga ima ovakvu podraku borili bi se za titulu.

Hajde sto je istok pun, vec i po stepenicama raja stoji. Sjever jedno 4.000 jer su coskovi bili prazni. Moja procjena sa 500 ljudi sa zapada jedno 9000.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 28 jul 2025, 08:42

Morpheus je napisao/la:
28 jul 2025, 01:24
let3 je napisao/la:
28 jul 2025, 01:16
Rule_hz je napisao/la:
28 jul 2025, 01:13
Koga boli qurac koliko ih je bilo,ne kontam cemu rasprava i ubjedjenja, nek pisu koliko god hoce ko da je bitno.
Ocito da je jako bitno ovim tvojim :mrgreen:
Mi smo se okrenuli transferima, a legne tu i tamo ponekad trofej i tako to. Ukratko, puno, puno, puno bitnije stvari. A rasprave oko posjete i slično nam dođu kao ubijanje vremena.

Ali sumnjam da ćeš ti ovo shvatiti.
Znači vi ste klub koji je okrenut transferima i to je najbitnija stvar!? Šta je poenta kluba koji je okrenut transferima !? Ali nastavak rečenice ti je još bolji, i definitivno si upravu, legne (pokloni) se neki kup....
Imaš stabilnu finansijsku situaciju, stadion od jednu markicu, milione si upumpao u klub preko transfera, još toliko preko investitora, marketing ti radi vrhunski posao, i ti si okrenut i dalje izlaznim transferima i to ti je najbitnija stvar, a usput ako ti se pokloni neki kup, puna šaka brade....
Znam da sada ide ona klasična kako ste pokradeni i kako se ne može igrati ova liga, ali u 3 sezone 100 bodova kaskanja za šampionima je malo previše da bi vam ta priča pila vodu...
Šampioni transfera :salut:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

10.Skoro
Postovi: 848
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 10.Skoro » 28 jul 2025, 08:45

slika
Mi nikada odustati necemo...

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 28 jul 2025, 08:53

10.Skoro je napisao/la:
28 jul 2025, 08:45
slika
:mrgreen:

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SamoDaKazeem » 28 jul 2025, 08:56

Jel ono rekoše 10 milja bilo :lolno:

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 jul 2025, 08:56

Combattente87 je napisao/la:
28 jul 2025, 08:42
Morpheus je napisao/la:
28 jul 2025, 01:24
let3 je napisao/la:
28 jul 2025, 01:16


Ocito da je jako bitno ovim tvojim :mrgreen:
Mi smo se okrenuli transferima, a legne tu i tamo ponekad trofej i tako to. Ukratko, puno, puno, puno bitnije stvari. A rasprave oko posjete i slično nam dođu kao ubijanje vremena.

Ali sumnjam da ćeš ti ovo shvatiti.
Znači vi ste klub koji je okrenut transferima i to je najbitnija stvar!? Šta je poenta kluba koji je okrenut transferima !? Ali nastavak rečenice ti je još bolji, i definitivno si upravu, legne (pokloni) se neki kup....
Imaš stabilnu finansijsku situaciju, stadion od jednu markicu, milione si upumpao u klub preko transfera, još toliko preko investitora, marketing ti radi vrhunski posao, i ti si okrenut i dalje izlaznim transferima i to ti je najbitnija stvar, a usput ako ti se pokloni neki kup, puna šaka brade....
Znam da sada ide ona klasična kako ste pokradeni i kako se ne može igrati ova liga, ali u 3 sezone 100 bodova kaskanja za šampionima je malo previše da bi vam ta priča pila vodu...
Šampioni transfera :salut:
Šta je problem? Imaš klubove kojima jedna od glavnih djelatnosti razvoj mladih igrača i prodaja istih. Izvor prihoda, kontaš?!
Da, u pravu si za drugi dio maila, no vidjećemo ovu sezonu.
Nema izgovora ni za Zekića ni za FKS. Imamo ekipu da se pobijemo, pa i s vašim 12-tim igračem ;)
Koševo Zapad

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 28 jul 2025, 08:56

Shategabri je napisao/la:
28 jul 2025, 07:46
Adžem nakon remija na Grbavici: "Ja sam najbolji psiholog na svijetu za moje igrače"
slika
:rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3375
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 28 jul 2025, 09:57

10.Skoro je napisao/la:
28 jul 2025, 08:45
slika
:urnebes: :urnebes:

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 28 jul 2025, 10:24

Combattente87 je napisao/la:
28 jul 2025, 08:42
Znači vi ste klub koji je okrenut transferima i to je najbitnija stvar!? Šta je poenta kluba koji je okrenut transferima !? Ali nastavak rečenice ti je još bolji, i definitivno si upravu, legne (pokloni) se neki kup....
Imaš stabilnu finansijsku situaciju, stadion od jednu markicu, milione si upumpao u klub preko transfera, još toliko preko investitora, marketing ti radi vrhunski posao, i ti si okrenut i dalje izlaznim transferima i to ti je najbitnija stvar, a usput ako ti se pokloni neki kup, puna šaka brade....
Znam da sada ide ona klasična kako ste pokradeni i kako se ne može igrati ova liga, ali u 3 sezone 100 bodova kaskanja za šampionima je malo previše da bi vam ta priča pila vodu...
Šampioni transfera :salut:
Ovaj prvi dio, nemoj da izvrćeš kako ti je kurcu ćejf. Razumiješ?
Legne koji trofej. Šta je problem? Ovo "pokloni" mačku o rep. Razumiješ? Ovo možeš reći za svoj bijedni klub koji se gura ne samo preko terena, nego i preko pravila, npr. pravila za broj stranaca.
Od tih 100 bodova, ima i do nas, ali više je do tvog šatro kluba i do onog šatro kluba iz Mostara koji je bio ugašen jedno vrijeme. Šteta što ne ostade ugašen.

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 28 jul 2025, 10:37

Shategabri je napisao/la:
28 jul 2025, 07:46
Adžem nakon remija na Grbavici: "Ja sam najbolji psiholog na svijetu za moje igrače"
slika
Izuzetno debilna izjava. Bar on koji je imao par puta utakmice gdje je u 6-7 minuta dozivljao potop i unistivao sezonu, to ne bi smio govorit.
Zadnja izmjena: godrina, dana/u 28 jul 2025, 10:38, ukupno mijenjano 1 put.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 28 jul 2025, 10:38

Morpheus je napisao/la:
28 jul 2025, 10:24
Combattente87 je napisao/la:
28 jul 2025, 08:42
Znači vi ste klub koji je okrenut transferima i to je najbitnija stvar!? Šta je poenta kluba koji je okrenut transferima !? Ali nastavak rečenice ti je još bolji, i definitivno si upravu, legne (pokloni) se neki kup....
Imaš stabilnu finansijsku situaciju, stadion od jednu markicu, milione si upumpao u klub preko transfera, još toliko preko investitora, marketing ti radi vrhunski posao, i ti si okrenut i dalje izlaznim transferima i to ti je najbitnija stvar, a usput ako ti se pokloni neki kup, puna šaka brade....
Znam da sada ide ona klasična kako ste pokradeni i kako se ne može igrati ova liga, ali u 3 sezone 100 bodova kaskanja za šampionima je malo previše da bi vam ta priča pila vodu...
Šampioni transfera :salut:
Ovaj prvi dio, nemoj da izvrćeš kako ti je kurcu ćejf. Razumiješ?
Legne koji trofej. Šta je problem? Ovo "pokloni" mačku o rep. Razumiješ? Ovo možeš reći za svoj bijedni klub koji se gura ne samo preko terena, nego i preko pravila, npr. pravila za broj stranaca.
Od tih 100 bodova, ima i do nas, ali više je do tvog šatro kluba i do onog šatro kluba iz Mostara koji je bio ugašen jedno vrijeme. Šteta što ne ostade ugašen.
Ovaj šatro klub je igrao lopte i takmičio se dok ste vi bili još fiskulturno društvo :wave:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 28 jul 2025, 10:44

Combattente87 je napisao/la:
28 jul 2025, 10:38
Ovaj šatro klub je igrao lopte i takmičio se dok ste vi bili još fiskulturno društvo :wave:
Taman da ste igrali 300 godina prije našeg osnivanja vi ste šatro klub.

bvsic
Postovi: 4847
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 28 jul 2025, 10:45

NoDi80 je napisao/la:
28 jul 2025, 01:38
HordasOdMalena je napisao/la:
27 jul 2025, 23:00
NoDi80 je napisao/la:
24 jul 2025, 23:45

Nista jace trenutno od Zrinjskog i Zelje vjeruj mi
Jedina prevaga veca je Guliasvilli njega niko drugi nema
Tu je to negdje. :kralj:
Polako tek je pocelo
Zeljo jeste bio los ovu utakmicu i tu nema sta da se kaze


Falili su nam Erick i Lagumdzija koji su cijele pripreme i u Europi bili u prvih 11
Takodjer i novi napadac je tek sljedece kolo na raspolaganju
Ma ovo Adzem pise 100% nema druge

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 28 jul 2025, 10:45

Nije da pokušavam umanjiti pobjedu snsd prčije ali, čini mi se da je kod prvog gola onaj ćelavi napadač bio u ofsajdu? :think:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
denimen99
Postovi: 3681
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 28 jul 2025, 10:49

Pendulum je napisao/la:
28 jul 2025, 10:45
Nije da pokušavam umanjiti pobjedu snsd prčije ali, čini mi se da je kod prvog gola onaj ćelavi napadač bio u ofsajdu? :think:
Pogledaj opet. Čisto sve.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
denimen99
Postovi: 3681
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 28 jul 2025, 10:52

Šta je ovo? I ko je dopustio ovim amaterima da igraju ligu 10? Liga 10 je trebala da bude kvalitetnije, no vidimo da imamo hrpu amatera u čak nekoliko klubova.

slika
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 28 jul 2025, 11:16

Pendulum je napisao/la:
28 jul 2025, 10:45
Nije da pokušavam umanjiti pobjedu snsd prčije ali, čini mi se da je kod prvog gola onaj ćelavi napadač bio u ofsajdu? :think:

Navuci pa makar bila i suplja prica da se nesto protiv Borca napise. A jesu vam kompleksi nabijeni, cudo jedno. :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 28 jul 2025, 11:20

MikiPirs je napisao/la:
28 jul 2025, 11:16
Pendulum je napisao/la:
28 jul 2025, 10:45
Nije da pokušavam umanjiti pobjedu snsd prčije ali, čini mi se da je kod prvog gola onaj ćelavi napadač bio u ofsajdu? :think:

Navuci pa makar bila i suplja prica da se nesto protiv Borca napise. A jesu vam kompleksi nabijeni, cudo jedno. :crazy: :crazy: :crazy:
Ne znam šta navlačim i šupljiram, samo sam pitao. :yawn:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 28 jul 2025, 11:24

Standardno Sarajevsko spinovanje... kao i ova novoformirana teorija kako se Rudar sklonio i pusti da i gol razliku nabijemo :D

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 28 jul 2025, 11:27

MikiPirs je napisao/la:
28 jul 2025, 11:24
Standardno Sarajevsko spinovanje... kao i ova novoformirana teorija kako se Rudar sklonio i pusti da i gol razliku nabijemo :D
Ako se nisu sklonili onda su gora ekipa nego 80% federalne lige, pa Borac prošle sezone u kupu nije mogao naceti Čelika na svom terenu dok im nije izmišljen penal, morali i crveni dodat da se slučajno ne zagužva šta.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Vanja8 i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []