FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 29 jul 2025, 12:15

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
29 jul 2025, 12:13
Koji je smisao posudbe Kovacika? Beganovic ide, ili?
S obzirom da samo golman nije bio mozda bude zamjena za Gulija da se proba moze li zamjeniti
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 29 jul 2025, 12:17

nedimmmm1337 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:15
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
29 jul 2025, 12:13
Koji je smisao posudbe Kovacika? Beganovic ide, ili?
S obzirom da samo golman nije bio mozda bude zamjena za Gulija da se proba moze li zamjeniti
Ma jok, Beganovic vjerovatno ide, fali nam jos ofanzivniji RWB a ovaj moze igrati i krilo u 3421, bolji CV vjerovatno je i brzi i tehnicki potkovaniji. Zamjena za Gulija je Mlinaric samo ce njegova rotacija dovesti ili traziti u mladim igracim

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 29 jul 2025, 12:18

FK Sarajevo dobija veliko pojačanje, potpis ugovora očekuje se do kraja sedmice

Kako saznaje ××× sve potrebne pojedinosti oko njegove posudbe iz italijanskog Coma su dogovorene i njegov dolazak u glavni grad BiH se očekuje ubrzo.

Njegov dolazak je nedavno najavljen u jednoj od epizoda Driblera, a čini se da je konačno postignut dogovor s Comom te da će ovaj fudbaler obući dres FK Sarajevo.

Slovak Kovačik igra na poziciji bočnog fudbalera, a svoju profesionalnu karijeru je počeo u Podbrezovi, odakle je u januaru 2024. godine potpisao za Como.

Italijani su ga poslali na posudbe prvo u Jagielloniju, a proljetni dio prošle sezone je proveo u matičnoj Podbrezovi.

Iako se dolazak Slovaka pominje već neko vrijeme, čini se da su administrativne stvari riješene u prethodnim danima, pa ostaje da se vidi kada će i da li će i zvanično Kovačik biti predstavljen na Koševu.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 jul 2025, 12:20

napoleon72 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:04
Koje ovdje jednoumlje vlada i spinovi jbt :urnebes:

Ko je rekao da se za Pavicicem kuka ili da nismo doveli bolje?? Bukvalno jedan forumas spomenuo kako je potpisao za Goricu bez obestecenja, a ovdje se pisalo da ga ne mozemo otkupit jer trazi previse, i nas par se nadovezalo da je vjerovatno otisao radi zatrovanog saveza i situacije u ligi. Ko ga zali? Niko. Je li Elezi bolji, ili Djordjevic? Jesu obojica. Da li je moguce da je otisao zbog protekcije Borca? Vrlo moguce. Je li nam to problem? Nije. Ako sutra isto uradi Jatta ili Ristovski, hoce li nam bit problem? Vjerovatno.

Doslovno NIKO NE KUKA, ljudi samo ukazuju na to da u ovako zatrovanoj ligi i savezu ne moras mislit samo na to da li imas dosta para i dobar kolektiv, nego da ce neki igrac sigurno i gledat u kakvu ligu dolazi. Hvala Bogu pa je sad to Pavicic a ne neko bitniji. Al ne treba se onda sutra ni puno pitat sto to neki XY igrac nece da dodje kad mu nudimo dobre pare. Neko mozda gleda i dalje od toga.
Pavicic nije osta u FK SARAJEVU cisto radi love. Smatrao je on da vrijedi i da ce kad dodje u pl bh bit Mendieta i da ce Mirvic povuc za nivcanik i dat njemu koliko zine i platit Arisu koliko god zele. Medjutim pavicic se nije pokazao odnosno pokazao je da je prosjecan igrac i samim tim Aris je vidio da niko ziv nenudi nista za njeg i da im nebi smeto isplatili sto subtrebali i nabili ga nogom. Cinjenica da ga niko nije htio osim GORICE dovoljno govori.

Ako ti il bilo ko misli da bi Pavicic radije igrao u gorici nego u FK SARAJEVU TO JE SMJESNO…

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 29 jul 2025, 12:20

JOJ HAMO VIDI MU GLAVE..

slika

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 jul 2025, 12:25

Galantni je napisao/la:
29 jul 2025, 12:20
JOJ HAMO VIDI MU GLAVE..

slika

Ko bik

Avatar
betrezengorbachev
Postovi: 672
Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la betrezengorbachev » 29 jul 2025, 12:26

Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:25
Galantni je napisao/la:
29 jul 2025, 12:20
JOJ HAMO VIDI MU GLAVE..

slika

Ko bik

Ima li Rockov brata?
Djecak koji raste zavolio te tad! ⭐⭐⭐⭐⭐

TrofejiSuTu
Postovi: 1522
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 29 jul 2025, 12:27

Ja sam prije bilo kojeg igraca mislio da ce se prvo Zekicu zgaditi liga i da nece ostati da dajes ne znam koliko para.

Hvala Bogu pa on nije tako mislio i da je ostao,ocito je covjek mudonja i kliker,i zna kako se nositi sa svim s cim se susrecemo u ovoj nesretnoj nam ligi pa i drzavi.

Sto se tice revansa tekma od sinoc gdje su oni okrenuli trebalo bi da nam ide u korist i da nam posluzi,mnogo bolje za nas sto je sinoc onako zavrsilo.

Jedino na onaj nacin kako su sinoc okrenuli mi mozemo izbaciti sami sebe,kao sto je Cluj pobijedio sam sebe.

Ako ima nesto cega se „plasim“ u revansu to je upravo nas samih.
Kao dobar urnek moze takodjer posluziti primjer na koji nacin su postigli gol na Kosevu,tj. kako smo ga sami sebi zabili.

Onaj zicer za 2:2 necu ni da spominjem pored nasih 3-4 zicera,jer nije moguce da ti protivnik na ovom nivou ne napravi nista. To ne postoji na najvisem evropskom fudbalskom nivou.

Treba igrati hrabro,odvazno i postaviti se tako kao da mi stizemo zaostatak,ali i voditi racuna naravno o svom golu.

Da ce biti prilika za gol ili dva,hoce sigurno,pitanje je samo koliko cemo mentalno biti spremni,a bice svega kao i golova sigurno.

Uz Boziju pomoc kao i uvijek da ovo prodjemo jer nam se fino i zrijeb otvorio,a onda uzivanje u dvomecu za grupu.

Kako god zavrsilo podrzati ekipu i sefa,jer na pravom smo putu evidentno!
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

NajvecaRadosti
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 jul 2025, 12:29

Prejak tim se napravio,svake godine to ponavljamo ali ove godine je to stvarno na evropskom nivou.Bukvalno igracki kadar bez jednog polovnjaka.

Sezona all in,biti ili ne biti,kako god
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 29 jul 2025, 12:31

FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29
Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 11:24
Znal se gdje ce bit prenos utakmice iz RUMUNIJE..
MY TV kao i naredne evropske aBd
Gledati sliku ton na mute ,onaj lik toliko gluposti valja da je za nepovjerovati. :crazy:

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 29 jul 2025, 12:31

Prosle godine u trnavi kad smo pali nije bilo igraca ( makar jedan ) sa karakterom koji je imo vecih utakmica u nogama sada to imamo u Ristovskom da razdrma ekipu i ako ne daj Boze loše krene , na Koševu se vidjelo koliko ga saigraci postuju kada komanduje zadnjom linijom
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jul 2025, 12:35

FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29
Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 11:24
Znal se gdje ce bit prenos utakmice iz RUMUNIJE..
MY TV kao i naredne evropske aBd
Arene? Srb, HR SLO?

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4858
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 jul 2025, 12:44

Ado_77 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:31
FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29
Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 11:24
Znal se gdje ce bit prenos utakmice iz RUMUNIJE..
MY TV kao i naredne evropske aBd
Gledati sliku ton na mute ,onaj lik toliko gluposti valja da je za nepovjerovati. :crazy:
ne znam ima li radnog mjesta u drzavi da ga radi lik koji zna posao. Ono je nepodnosljivo, lik samo reseta veze s vezom nema. Ni tacke ni zareza, imam osjecaj da se sav ubali
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 29 jul 2025, 12:44

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jul 2025, 12:35
FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29
Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 11:24
Znal se gdje ce bit prenos utakmice iz RUMUNIJE..
MY TV kao i naredne evropske aBd
Arene? Srb, HR SLO?
Tesko, MYTV je uzeo sve nase utakmice u kv.
Btw neki kazahstanac nam sudi

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jul 2025, 12:46

Kyle88 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:44
MaroonBjelave je napisao/la:
29 jul 2025, 12:35
FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29

MY TV kao i naredne evropske aBd
Arene? Srb, HR SLO?
Tesko, MYTV je uzeo sve nase utakmice u kv.
Btw neki kazahstanac nam sudi
Ništa znači, opet gledati tekmu na rumunskom kanalu. :crazy:
Zadnja izmjena: MaroonBjelave, dana/u 29 jul 2025, 12:48, ukupno mijenjano 1 put.

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 29 jul 2025, 12:48

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jul 2025, 12:44
Ado_77 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:31
FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29

MY TV kao i naredne evropske aBd
Gledati sliku ton na mute ,onaj lik toliko gluposti valja da je za nepovjerovati. :crazy:
ne znam ima li radnog mjesta u drzavi da ga radi lik koji zna posao. Ono je nepodnosljivo, lik samo reseta veze s vezom nema. Ni tacke ni zareza, imam osjecaj da se sav ubali
Tu smo tek podbacili u generalu od arene do mytv sve je uzas, bio je onaj sa Makijem na FACE pa kasnije na areni dobar ovo ostalo je uzas.
Ploco sve lose kom nogomet,kosarku,futsal,badminton ama sve.
Pored toga i ovi podcasti mimo Sanela su uzasni.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 29 jul 2025, 12:51

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jul 2025, 12:35
FKSzuti je napisao/la:
29 jul 2025, 11:29
Pitar6785 je napisao/la:
29 jul 2025, 11:24
Znal se gdje ce bit prenos utakmice iz RUMUNIJE..
MY TV kao i naredne evropske aBd
Arene? Srb, HR SLO?
Ne, iako su trebali raditi ali se nisu dogovorili.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

hibrid
Postovi: 338
Pridružen/a: 31 avg 2021, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hibrid » 29 jul 2025, 12:54

Kyle88 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:48
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jul 2025, 12:44
Ado_77 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:31

Gledati sliku ton na mute ,onaj lik toliko gluposti valja da je za nepovjerovati. :crazy:
ne znam ima li radnog mjesta u drzavi da ga radi lik koji zna posao. Ono je nepodnosljivo, lik samo reseta veze s vezom nema. Ni tacke ni zareza, imam osjecaj da se sav ubali
Tu smo tek podbacili u generalu od arene do mytv sve je uzas, bio je onaj sa Makijem na FACE pa kasnije na areni dobar ovo ostalo je uzas.
Ploco sve lose kom nogomet,kosarku,futsal,badminton ama sve.
Pored toga i ovi podcasti mimo Sanela su uzasni.
Ma ubjedljivo najgori je onaj iz Banja Luke sto je vodio meridian podcast ja mislim. Trojica su vodila taj podcast, e jedan od njih je bio i komentator na areni par utakmica, znaci Boze ti sacuvaj, ne znam je li u historiji bilo goreg komentatora.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4858
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 jul 2025, 12:56

hibrid je napisao/la:
29 jul 2025, 12:54
Kyle88 je napisao/la:
29 jul 2025, 12:48
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 jul 2025, 12:44


ne znam ima li radnog mjesta u drzavi da ga radi lik koji zna posao. Ono je nepodnosljivo, lik samo reseta veze s vezom nema. Ni tacke ni zareza, imam osjecaj da se sav ubali
Tu smo tek podbacili u generalu od arene do mytv sve je uzas, bio je onaj sa Makijem na FACE pa kasnije na areni dobar ovo ostalo je uzas.
Ploco sve lose kom nogomet,kosarku,futsal,badminton ama sve.
Pored toga i ovi podcasti mimo Sanela su uzasni.
Ma ubjedljivo najgori je onaj iz Banja Luke sto je vodio meridian podcast ja mislim. Trojica su vodila taj podcast, e jedan od njih je bio i komentator na areni par utakmica, znaci Boze ti sacuvaj, ne znam je li u historiji bilo goreg komentatora.
to sto je mozda iz banjaluckog kraja i favorizuje njih, za plocu je jim beglin i dalje
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 29 jul 2025, 12:56, ukupno mijenjano 1 put.
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 29 jul 2025, 12:56

Ploco sve lose kom nogomet,kosarku,futsal,badminton ama sve.
jos uz to je i gurbet
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AuroraBorealis, Bing [Bot], haklamas, NazorUso i 40 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []