Drugo je ubacivat juniore na kraju kad se vec sve zna i vidjet koliko i sta mogu a drugo je ubacivat juniore na pocetku sezone, a hvala Bogu juniori ne zna se koji je boljiNoDi80 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:23Ma pusti njeg kontras praviRiquelme1921 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:16Vidi jednu stvar, on je otišao. Iza sebe je ostavio najviše bodova u zadnjih 10 godina. Klub je sezonu prije te u mjesecu aprilu bio na poziciji koja vodi u niži rang. Za te slobodne dane, isto su dobili i kada ih je Joldić preuzeo, neka priča uprava mu poslala da mora mlađe igrače gurati na kraju sezone, on otišao a Joldić izveo isti sastav bez ijednog mladog igrača. Znači i Joldić nije slušao upravu? Ok, doveli su Adžema jer je "stručnjak" za guranje mladih a on ti u prvom kolu vrati tako što štopera gurne na veznog samo da ne dadne šansu Foči. O Šemdinu da ne govorim, ni ne računa na njega, poslao ga na posudbu. Ne bi imao nijednog u-21 igrača da to ne nalaže pravilnik.1921boy je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:07
Taj populizam prosipaj sa njim u Gosku i Posusju.Dokaz da laze je gostovanje kod Mime Sahinpasica i Sinana,znao je da ce ici na kraju sezone,svjesno je lago da se vode pregovori,da ce se za minutu dogovorit,da je voljan da nastavi radit,jos patetika da je poplavio,tece mu plava krv venama i ostala sranja.
Samo kontrira i dvolican je
Vidis mu profilne sve ti jasno
Kostic![]()
Eto otisao je Coric nakon Sirokog i odmah nakon njeg Joldic 2 utakmice bez juniora odigra
I jos ni dan danas u prvih 11 nije bilo juniora
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- dubioza144
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Sve si u pravu
Bez para danas ne mozes nista
Investitor je Zeljo neophodan
Iako uprava mnoge stvari dobro radi, trebaju nam pare da bi bili na vrhu
To i ja hocu da kazem, mogao je Joldic zadnju utakmicu juniore ubaciti, jer je sve bilo gotovodubioza144 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:33
Drugo je ubacivat juniore na kraju kad se vec sve zna i vidjet koliko i sta mogu a drugo je ubacivat juniore na pocetku sezone, a hvala Bogu juniori ne zna se koji je boljisto ne pravda ni Adzema da nije mogo gurnut Focu na veznjaka protiv Radnika jer je zbog te pozicije rptiro ostalo, al isto tako cim ovi napune po 22 godine igrat ce prvu federacije jer u njima nema nikakvog igraca za kojeg mozes rec da ce nesto napravit u karijeri.
Sto se tice Adzema
Foco je mogao i trebao biti vezni protiv Radnika, a ne Seedorf kojeg uigrava 7,8 utakmica kao stopera
Ja podrzavam Adzema, jer mi je pun qurac promijena, ali ne kontam zasto dira odbranu koju je uigravao 6,7 utakmica
Sam je govorio da je odbrana problem i on stavi debitanta na stopera, a onog stopera kojeg je uigravaao stavi ga na veznog
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 29 jul 2025, 14:44, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
svaki igrac ima menadzera, a 99% menadzera su smetljari. bitno je da je igrac koji dodje bolji od igraca umjesto kojeg je doveden. koga boli **** sto je posredovao nekakav maneken s hayata?plavobijeli1921 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:29
Kad ti pitar pojacanja dovede, u prvom kolu ti odma izbije dva boda,a tek je pocelo
inace, ovo je veoma providna prica sa novim nickovima koji nam otvaraju oci. cim se proculo da se prica s investitorom, odjednom su problem igraci koje smo potpisali prije mjesec, a i tad se znalo ko posreduje. kakve nebuloze, ali nismo svi djeca.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma ko god ne misli da nesto dobro smrdi oko kluba taj ne vidi dalje od nosa. Ja to pricam vec preko godinu dana. Nije Zeljo "slucajno" ili zato sto je bio toliko los bio pred ispadanjem iz lige pretprosle sezone. Cudne neke persone se motaju u i oko kluba. Ubijedjen sam da u upravi/skupstini ima ljudi koji svjesno rade na stetu kluba. Takodjer, niko me vise ne moze ubijedit da nemamo para za boljeg trenera od Adzema i da nam je to trenutni domet. Takodjer mi puno smrdi ovo lizanje s politickom trojkom koja je pola Bosne rasprodala i zaduzila do guse. Nadam se da je to bilo samo da se izvuku sredstva za jug i da nema nesto vise tu. Daj Boze da ovo izdobri, al trenutno jako sumnjiva situacija, a gdje ima dima ima i vatre.
Re: FK Željezničar
Bravo,on je otiso,nece se vratit.Tacno je da je imo najvise bodova u zadnji 10 godina,da su neka davna vremena,bili bi prvaci.Znas i ti zasto je tako bilo,zasto nije bilo mladi igraca,zadnja dva kola,slazem se da su trebali dobit vise minutaze,kroz sezonu a posebno zadnja dva kola.Ako ne znas,vec se pricalo da su Velez i Radnik unaprijed upisali pobjede,da smo ih uveli,bilo bi da smo pustili i da smo mi ti koji su odredili putnika u nizi rang.Drugo,svi su bili ljuti na upravu,kruzile su price da se spremaju parole,tjeranja.Sve je to utjecalo.Naravno,to ne amnestira nikoga,mogli su dobiti po poluvrijeme,ne bi bilo o glavu ni nama ni njima.Svakako da su mogli i morali imat vecu minutazu.Ja sam bio za promjenu Corica,al evo vidim da se nismo bas nesto usrecili sa Adzemom.Sud cu dat nakon iduce utakmice.Zasto ne racuna na mlade ne znam,uvijek je bio za taj potez,da li nema kvaliteta,da li on zeli uspijeh a oni mu ne mogu pomoc da dodje do cilja,ne znam ali znam da sve mora bit puno bolje,inace ce on vrlo brzo na biro,a mi sa lexilijumom kroz jos jednu,ko zna koju po redu,burnu i neizvjesnu sezonu do samog kraja.I sad kazem,ako treba presjec,bolje odma,bar ce se nac neko ko hoce doc,a ne kad useremo do kraja,pa onda da trazimo rjesenje kad niko nece osim dezurni vatrogasaca Dine,Sablje,Ade,Hareta.Riquelme1921 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:16Vidi jednu stvar, on je otišao. Iza sebe je ostavio najviše bodova u zadnjih 10 godina. Klub je sezonu prije te u mjesecu aprilu bio na poziciji koja vodi u niži rang. Za te slobodne dane, isto su dobili i kada ih je Joldić preuzeo, neka priča uprava mu poslala da mora mlađe igrače gurati na kraju sezone, on otišao a Joldić izveo isti sastav bez ijednog mladog igrača. Znači i Joldić nije slušao upravu? Ok, doveli su Adžema jer je "stručnjak" za guranje mladih a on ti u prvom kolu vrati tako što štopera gurne na veznog samo da ne dadne šansu Foči. O Šemdinu da ne govorim, ni ne računa na njega, poslao ga na posudbu. Ne bi imao nijednog u-21 igrača da to ne nalaže pravilnik.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Cekamo investitora i samo to nas zanima
Nadam se da je 85% raje slozno oko te price
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 29 jul 2025, 15:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
prvi put imas da vecina u klubu jeste za investitora, sa kojim se aktivno vode pregovori.
i sad naravno treba otjerati sve iz kluba, uprava napolje. sto? da bi usao neko ko nije za investitora i da bi opet sve propalo. ne znaju vise sta da smisle, pa nasli post od ovog degena sukala od prije 10 godina.
saberite ljudi 2 i 2, ali ovo je jako smijesna i providna prica.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovdje dosta ljudi jednostavno ne shvata. Adžem nije Cruyff. On neće napraviti od mog djeteta Modrića samo jer je mlad. Potreban je i neki kvalitet. Da, Adžem je gurao mlade u prošlim mandatima ali tada su mladi bili Riad Bajić i Hadžiahmetović. Decenijski talenti koji se neće stvoriti svake godine. Ne može Adžem od Foče napraviti Hadžiahmetovića nikako. I meni to nije problem, svjestan sam da nam je OP u teškom qrcu i da se mora promjeniti apsolutno sve. Ne tražim od trenera da guraju mlade jer se nema ko gurati iz naše akademije. Jedine nade trenutno polažem u Kororu, pa vidjet ćemo. Kod Adžema mi više smeta što pokušava glumiti mangupa nekim izjavama i što je neko dobro napisao kao da pokušava biti Amar Osim. Ipak, hajd prošle su samo 3 utakmice dat ćemo mu još koju. Ali ne možeš se vaditi na ekipu jer si se po intervjuima ti hvalio da si sastavljao ekipu, imaš sve sad daj rezultat.1921boy je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:47Bravo,on je otiso,nece se vratit.Tacno je da je imo najvise bodova u zadnji 10 godina,da su neka davna vremena,bili bi prvaci.Znas i ti zasto je tako bilo,zasto nije bilo mladi igraca,zadnja dva kola,slazem se da su trebali dobit vise minutaze,kroz sezonu a posebno zadnja dva kola.Ako ne znas,vec se pricalo da su Velez i Radnik unaprijed upisali pobjede,da smo ih uveli,bilo bi da smo pustili i da smo mi ti koji su odredili putnika u nizi rang.Drugo,svi su bili ljuti na upravu,kruzile su price da se spremaju parole,tjeranja.Sve je to utjecalo.Naravno,to ne amnestira nikoga,mogli su dobiti po poluvrijeme,ne bi bilo o glavu ni nama ni njima.Svakako da su mogli i morali imat vecu minutazu.Ja sam bio za promjenu Corica,al evo vidim da se nismo bas nesto usrecili sa Adzemom.Sud cu dat nakon iduce utakmice.Zasto ne racuna na mlade ne znam,uvijek je bio za taj potez,da li nema kvaliteta,da li on zeli uspijeh a oni mu ne mogu pomoc da dodje do cilja,ne znam ali znam da sve mora bit puno bolje,inace ce on vrlo brzo na biro,a mi sa lexilijumom kroz jos jednu,ko zna koju po redu,burnu i neizvjesnu sezonu do samog kraja.I sad kazem,ako treba presjec,bolje odma,bar ce se nac neko ko hoce doc,a ne kad useremo do kraja,pa onda da trazimo rjesenje kad niko nece osim dezurni vatrogasaca Dine,Sablje,Ade,Hareta.Riquelme1921 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:16Vidi jednu stvar, on je otišao. Iza sebe je ostavio najviše bodova u zadnjih 10 godina. Klub je sezonu prije te u mjesecu aprilu bio na poziciji koja vodi u niži rang. Za te slobodne dane, isto su dobili i kada ih je Joldić preuzeo, neka priča uprava mu poslala da mora mlađe igrače gurati na kraju sezone, on otišao a Joldić izveo isti sastav bez ijednog mladog igrača. Znači i Joldić nije slušao upravu? Ok, doveli su Adžema jer je "stručnjak" za guranje mladih a on ti u prvom kolu vrati tako što štopera gurne na veznog samo da ne dadne šansu Foči. O Šemdinu da ne govorim, ni ne računa na njega, poslao ga na posudbu. Ne bi imao nijednog u-21 igrača da to ne nalaže pravilnik.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Puna podrska upravi, skupstini da dovedu investitorasvemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:00prvi put imas da vecina u klubu jeste za investitora, sa kojim se aktivno vode pregovori.
i sad naravno treba otjerati sve iz kluba, uprava napolje. sto? da bi usao neko ko nije za investitora i da bi opet sve propalo. ne znaju vise sta da smisle, pa nasli post od ovog degena sukala od prije 10 godina.
saberite ljudi 2 i 2, ali ovo je jako smijesna i providna prica.
Sto se tice ovih koji nisu za investitora, njih trebamo zajedno svi otjerati sto dalje od kluba
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
svemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:00prvi put imas da vecina u klubu jeste za investitora, sa kojim se aktivno vode pregovori.
i sad naravno treba otjerati sve iz kluba, uprava napolje. sto? da bi usao neko ko nije za investitora i da bi opet sve propalo. ne znaju vise sta da smisle, pa nasli post od ovog degena sukala od prije 10 godina.
saberite ljudi 2 i 2, ali ovo je jako smijesna i providna prica.
Sva se prica svodi na skupstinu al bilo bi lijepo da i ostali clanovi kluba imaju neke osnovne informacije sta nudi i sta trazi taj investitor
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije
Forza Milan
Pivopije
Re: FK Željezničar
nema niko jos uvijek, ali bice sigurno kad dodje vrijeme za to.maldini3 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:05svemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:00prvi put imas da vecina u klubu jeste za investitora, sa kojim se aktivno vode pregovori.
i sad naravno treba otjerati sve iz kluba, uprava napolje. sto? da bi usao neko ko nije za investitora i da bi opet sve propalo. ne znaju vise sta da smisle, pa nasli post od ovog degena sukala od prije 10 godina.
saberite ljudi 2 i 2, ali ovo je jako smijesna i providna prica.
Sva se prica svodi na skupstinu al bilo bi lijepo da i ostali clanovi kluba imaju neke osnovne informacije sta nudi i sta trazi taj investitor
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izvinite sto pišem na vašoj temi, ali moram napisati da nije tačni da nema niko. Skoro je sve zavrseno da vas preuzme Ismirov brat. Sve bi se trebalo znati u ove dvije ili tri sedmice.svemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:06nema niko jos uvijek, ali bice sigurno kad dodje vrijeme za to.maldini3 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:05svemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:00
prvi put imas da vecina u klubu jeste za investitora, sa kojim se aktivno vode pregovori.
i sad naravno treba otjerati sve iz kluba, uprava napolje. sto? da bi usao neko ko nije za investitora i da bi opet sve propalo. ne znaju vise sta da smisle, pa nasli post od ovog degena sukala od prije 10 godina.
saberite ljudi 2 i 2, ali ovo je jako smijesna i providna prica.
Sva se prica svodi na skupstinu al bilo bi lijepo da i ostali clanovi kluba imaju neke osnovne informacije sta nudi i sta trazi taj investitor
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Željezničar
odgovaram covjeku jer je pitao kad ce clanovi kluba biti upoznati s detaljima. na to sam mislio da niko jos nema informacije o tome osim ljudi koji su ukljuceni direktno u taj proces, a tako i treba.obrijanopile je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:13Izvinite sto pišem na vašoj temi, ali moram napisati da nije tačni da nema niko. Skoro je sve zavrseno da vas preuzme Ismirov brat. Sve bi se trebalo znati u ove dvije ili tri sedmice.
- dubioza144
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mogli smo i Krpica na dvojnu registraciju u Slobodu i kod nas mali nek igra, posto vidim saljemo skoro sve
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Prije svega da pozdravim ekipu ovdje. Jesam novi na forumu po statističkim pokazateljima, ali nisam novi po iskustvu.
Vatreni Željin navijač i član, sa godišnjom ulaznicom.
Ovdje vidim dosta informacija koje se pokažu kao dobre, pa sam odlučio da se vratim i pođahkad javim.
Iskreno, razočaran sam nastupom u nedjelju, jer izgubiti bodove na Grbavici u prvom kolu, protiv ekipe koja ne bi trebala biti konkurent može samo napraviti dodatnu krizu. Posebno ako gospodin šef nema onakav autoritet kakvim ga predstavlja na pressovima.
Važno je biti strpljiv, pa čekati rasplet situacije u drugom kolu, ali ako bude onakva žestina u igri ima da nam Posušje metne i više komada. A nakon roga, neka trener objasni neobjašnjivo.
Sretno!
Vatreni Željin navijač i član, sa godišnjom ulaznicom.
Ovdje vidim dosta informacija koje se pokažu kao dobre, pa sam odlučio da se vratim i pođahkad javim.
Iskreno, razočaran sam nastupom u nedjelju, jer izgubiti bodove na Grbavici u prvom kolu, protiv ekipe koja ne bi trebala biti konkurent može samo napraviti dodatnu krizu. Posebno ako gospodin šef nema onakav autoritet kakvim ga predstavlja na pressovima.
Važno je biti strpljiv, pa čekati rasplet situacije u drugom kolu, ali ako bude onakva žestina u igri ima da nam Posušje metne i više komada. A nakon roga, neka trener objasni neobjašnjivo.
Sretno!
Re: FK Željezničar
Ja sam cuo da ce nam investitor odmah nakon izgradnje juga poceti praviti novi zapadsvemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:16odgovaram covjeku jer je pitao kad ce clanovi kluba biti upoznati s detaljima. na to sam mislio da niko jos nema informacije o tome osim ljudi koji su ukljuceni direktno u taj proces, a tako i treba.obrijanopile je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:13Izvinite sto pišem na vašoj temi, ali moram napisati da nije tačni da nema niko. Skoro je sve zavrseno da vas preuzme Ismirov brat. Sve bi se trebalo znati u ove dvije ili tri sedmice.
Nebitno da sad ne nagadjamo, bitno je da udje covjek sa dobrim namjerama i to je to
Tako je, pozdrav i dobrodosaoZhustri je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:22Prije svega da pozdravim ekipu ovdje. Jesam novi na forumu po statističkim pokazateljima, ali nisam novi po iskustvu.
Vatreni Željin navijač i član, sa godišnjom ulaznicom.
Ovdje vidim dosta informacija koje se pokažu kao dobre, pa sam odlučio da se vratim i pođahkad javim.
Iskreno, razočaran sam nastupom u nedjelju, jer izgubiti bodove na Grbavici u prvom kolu, protiv ekipe koja ne bi trebala biti konkurent može samo napraviti dodatnu krizu. Posebno ako gospodin šef nema onakav autoritet kakvim ga predstavlja na pressovima.
Važno je biti strpljiv, pa čekati rasplet situacije u drugom kolu, ali ako bude onakva žestina u igri ima da nam Posušje metne i više komada. A nakon roga, neka trener objasni neobjašnjivo.
Sretno!
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 29 jul 2025, 15:28, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
nemam ja pojma za to.NoDi80 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:26Ja sam cuo da ce nam investitor odmah nakon izgradnje juga poceti praviti novi zapadsvemalim1 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:16odgovaram covjeku jer je pitao kad ce clanovi kluba biti upoznati s detaljima. na to sam mislio da niko jos nema informacije o tome osim ljudi koji su ukljuceni direktno u taj proces, a tako i treba.obrijanopile je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:13Izvinite sto pišem na vašoj temi, ali moram napisati da nije tačni da nema niko. Skoro je sve zavrseno da vas preuzme Ismirov brat. Sve bi se trebalo znati u ove dvije ili tri sedmice.
nije nikakva tajna da se pregovara sa investitorom. na sta ce izaci, vidjecemo. samo ne treba nasjedati sad na ove podvale. cuj ono sad skontalo sta je nekakav menadzer stavio na facebook 2017 i zato treba sve otjerat iz kluba. smijesno.
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Baš je čudno da prosipanje pameti, priče o talu, raskolu, prodajama, namjernim i slučajnim greškama, parama, počinju nakon jedne loše utakmice i u trenucima kad se pročula informacija da UO daje punu podršku dolasku strateškog partnera, da imamo ozbiljnu opciju na stolu, da radna grupa radi na tom projektu, da je i skupština (bar po pričama) promijenila mišljenje i da su dali odobrenje da se pokrene priča sa potencijalnim ulagačom. Reći ćemo da je slučajno, a ne, namjerno.
Re: FK Željezničar
Zivimo u svijetu kapitalizma. Pokusali smo bez investitora ali evo vec preko 10 godina nista se ne mijenja. Samo se nadam da nece biti tipa mrvice da pere pare preko transfera i slicno nego da ce neko doci s vizijom i konkretnim planom i ciljevima.
-
perodeformero
- Postovi: 1240
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti sto trebaju da glasaju za investitora u isto vrijeme glasaju da ih se pomete zauvijek iz kluba



