Znači, prekosutra nam je najvažniji evropski meč u zadnjih nekoliko godina. Pored svih drugih benefita, igramo i za mjesto nositelja u prvom pretkolu Lige prvaka.Dave je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:18Ispadanje u 2.pretkolu - koeficijent sljedeće sezone 5.000Lucas je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:09Iskopa maloprije, da ce nam koeficijent sljedece sezone, uoci evropskih kvalifikacija biti minimalno 5,000, a s tim koeficijentom je recimo Noah bila nositelj u prvom pretkolu Lige prvaka ovog ljeta.Ako bi izbacili Krajovu, znali se koliko bi nam se koeficijent popravio ?
Ispadanje u 3.pretkolu - koeficijent sljedeće sezone 5.500
Ispadanje u PO - koeficijent sljedeće sezone 6.000
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ma jok, ove godine je bilo potrebno 8.000Lucas je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:23Znači, prekosutra nam je najvažniji evropski meč u zadnjih nekoliko godina. Pored svih drugih benefita, igramo i za mjesto nositelja u prvom pretkolu Lige prvaka.Dave je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:18Ispadanje u 2.pretkolu - koeficijent sljedeće sezone 5.000Lucas je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:09Iskopa maloprije, da ce nam koeficijent sljedece sezone, uoci evropskih kvalifikacija biti minimalno 5,000, a s tim koeficijentom je recimo Noah bila nositelj u prvom pretkolu Lige prvaka ovog ljeta.Ako bi izbacili Krajovu, znali se koliko bi nam se koeficijent popravio ?
Ispadanje u 3.pretkolu - koeficijent sljedeće sezone 5.500
Ispadanje u PO - koeficijent sljedeće sezone 6.000
This time next year, we'll be millionaires!
Krvarim od dosade
Krvarim od dosade
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne odgadjati protiv Radnika!Taman prosli
Izaci pobjediti u kombinovanom timu i pokazati dominaciju
Izaci pobjediti u kombinovanom timu i pokazati dominaciju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ni zamisliti ne smijem sta ih ima spremno komentare posl prvog kiksa npr Posušje
"sta ce nam polovnjac iz HR, druge Bundes lige, Češke, Kipra..., nek igraju nasa djeca", "ima li hrvata da ga ovaj nije doveo" "Mlinarica vratiti u Velez na posudbu".....
A baca mi da ove godine ide jos jace klanje FKS, od prvih kola i svugdje gdje moguce, režim slavi neke godisnjice, a vide da smo ove godine mnogo ozbiljni, zato su i ostavili kamaru ovih pijuna sto ne mogu istrcati norme, al zato ce nama "istrcati" npr u Doboju
Zadnja izmjena: propoklopac, dana/u 30 jul 2025, 09:35, ukupno mijenjano 2 puta.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma ove godine uci u grupe i onda je sve lakše 
Salu na stranu ako osvojimo titulu kojim slučajem budemo duplo bolji uz sva podmetanja koja će se dešavat i lagane utakmice i pogurance koje ce protivnici imati uz povoljan ždrijeb možemo kao i nenosioc do grupa. Ima vise šansi, necemo svaki put izvuci babaroge valjda nismo toliki maleri.
Ispadneš u prvom pretkolu LP
Ideš u 2 pretkolo EL
Ispadneš ideš u 3 pretkolo KL
Dakle imaš 6 zagarantiranih tekmi
Najbitnije je proći ovo prvo pretkolo LP
Nositelji u prvom pretkolu: Ludogorets (Bugarska), FCSB (Rumunija), Olimpija (Slovenija), Malmo (Švedska), Žalgiris (Litvanija), RFS Riga (Latvija), Zrinjski (Bosna i Hercegovina), Lincoln (Gibraltar), KuPS (Finska), TNS (Vels), Drita (Kosovo), Breidablik (Island), Linfield (Sjeverna Irska), Budućnost (Crna Gora).
Vala dakle i ko nenonistelj možeš uhvatit ovdje svašta za proći.
Titule i naša liga i grupe će doći same po sebi.
Salu na stranu ako osvojimo titulu kojim slučajem budemo duplo bolji uz sva podmetanja koja će se dešavat i lagane utakmice i pogurance koje ce protivnici imati uz povoljan ždrijeb možemo kao i nenosioc do grupa. Ima vise šansi, necemo svaki put izvuci babaroge valjda nismo toliki maleri.
Ispadneš u prvom pretkolu LP
Ideš u 2 pretkolo EL
Ispadneš ideš u 3 pretkolo KL
Dakle imaš 6 zagarantiranih tekmi
Najbitnije je proći ovo prvo pretkolo LP
Nositelji u prvom pretkolu: Ludogorets (Bugarska), FCSB (Rumunija), Olimpija (Slovenija), Malmo (Švedska), Žalgiris (Litvanija), RFS Riga (Latvija), Zrinjski (Bosna i Hercegovina), Lincoln (Gibraltar), KuPS (Finska), TNS (Vels), Drita (Kosovo), Breidablik (Island), Linfield (Sjeverna Irska), Budućnost (Crna Gora).
Vala dakle i ko nenonistelj možeš uhvatit ovdje svašta za proći.
Titule i naša liga i grupe će doći same po sebi.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nadam se prolazu a najvise bi mi bilo drago zbog Zekica.
Jedino me strah ove ciganije na guzove da nas prodju
Jedino me strah ove ciganije na guzove da nas prodju
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo ispravka,ako ispadnes u 1.pretkolu LP ides u 2.pretkolo KL ne EL ali to je to.Bitno je da budes prvak prodjes prvo pretkolo UCL i op 15 miliona KM.Nemoguce poslije ne iskoristiti 3 mec lopte,to nisam nikad vidio da je neko popusio.jurisicduska je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:34Ma ove godine uci u grupe i onda je sve lakše
Salu na stranu ako osvojimo titulu kojim slučajem budemo duplo bolji uz sva podmetanja koja će se dešavat i lagane utakmice i pogurance koje ce protivnici imati uz povoljan ždrijeb možemo kao i nenosioc do grupa. Ima vise šansi, necemo svaki put izvuci babaroge valjda nismo toliki maleri.
Ispadneš u prvom pretkolu LP
Ideš u 2 pretkolo EL
Ispadneš ideš u 3 pretkolo KL
Dakle imaš 6 zagarantiranih tekmi
Najbitnije je proći ovo prvo pretkolo LP
Nositelji u prvom pretkolu: Ludogorets (Bugarska), FCSB (Rumunija), Olimpija (Slovenija), Malmo (Švedska), Žalgiris (Litvanija), RFS Riga (Latvija), Zrinjski (Bosna i Hercegovina), Lincoln (Gibraltar), KuPS (Finska), TNS (Vels), Drita (Kosovo), Breidablik (Island), Linfield (Sjeverna Irska), Budućnost (Crna Gora).
Vala dakle i ko nenonistelj možeš uhvatit ovdje svašta za proći.
Titule i naša liga i grupe će doći same po sebi.
Mada ko da gledam mi kad budemo prvaci ide neki Olympiacos
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Hvala na pojašnjenju ovo fakat nisam znaojunioR je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:54Posljednju utakmicu je odigrao prije nesto vise od mjesec dana sa reprezentacijom, nije pravio veću pauzu bez treniranja kao sto su pravili ostali reprezentativci. Radio je individualno sa trenerom i čekao kraj ugovora.(Dogovorili transfer malo poslije reprezentacije)Sazg je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:26Izvini buraz ali ja ne upratih gdje je i sa kim prošao pripreme. Iz Gorice odmah otišao nakon prvenstva a u Bohumu bio tek toliko da raskine ugovor. Ne kontam gdje se mogao spremiti a i ZZ reće na presu da ga neće gurati u vatru bez potrebe jer nije prošao pripreme.
On je "nespreman" da nema pripremni utakmica u nogama, strateški i taktički. Tako da to moze biti jedini razlog zbog čega nece biti gurnut u vatru u ovako bitnoj utakmici.
Dobro je što je tako jer će kroz utakmice nadoći, ne mora čekati zimsku pauzu.
Znam da je maestralan igrač i da će aBd biti pravo pojačanje.
Re: FK Sarajevo
Ako je istina da ovi klošari iz Centrotransa naplaćuju u aranžmanu kartu 15 KM za naše navijače, iako je ulaz obostrano besplatan zbog reciprociteta, treba ih izofirati na svim forumima i društvenim mrežama. Kakvi klošari
Re: FK Sarajevo
Aranžman ne uključuje kartu ali, tamo u ponudi piše da se karta kupuje na stadionu i da košta 15 KM. Upravu je @071.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Nikad buraz niti jedan igrač neće za sebe misliti a pogotovo ne recć da je onaj drugi bolji od njega i da će sam tražiti da ode. Hvala Bogu pa se kod nas situacija dovodi na ozbiljniji nivo. Još je to daleko od ozbiljnog ali kako je bilo ovo je svemirski brod. Treba vremena za sve pa tako i za ovaj jako težak proces. Hvala Bogu da idemo tim putem, da se dovode ozbiljni igrači koji su nadam se svjesni da kako su došli da vrlo lako mogu i otići ako ne budu kako treba, od discipline pa do rezultata na terenu. Hvala Bogu pa ne čekamo kraj prelaznog pa da kupimo za đaba one koji nemaju gdje. Imamo najbolju ekipu na svim pozicijama u ligi, najboljeg trenera u ligi, najbolji budžet u ligi. Da nije vanago u žutom već sad bi mogli početi slaviti titulu ali i to će se jednom riješiti a mi ćemo to spremno dočekati i zasluženo postati Bosansko Hercegovački Dinamo.belosevic23 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:21drago mi je sto smo doveli dobre igrace pa su ovi tanki igraci sami otpali, nije ih niko morao ni sklanjati...butic, unusic, durakovic, mustafic i sl. i oni sami vide da nemaju mjestaboki86 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:17Je li unusic jos u klubu? Moze i ristovski pokrivati desno. Sto se tice gulija, ima mlinaric, a svakako je guzva u napadu. Turkes, mlinaric, butic, kyeremeh, renan sve napadaci, guli ide svakako, eto njega ne racunam. Ako, ne dao Bog, ne prodjemo rumune, puno je to igraca imati samo za ligu. Ako ce nas opet krasti po selendrama, meni je to bacanje para, ali eto valjda uprava zna boljepitara je napisao/la: ↑30 jul 2025, 08:02
Kakvo gomilanje?
Beganović trenutno nema zamjene pa dolazak Kovačika nije nikakvo gomilanje, a Topić ili ovaj portugalac su zamjene za Gulija, ako dodju i jedan i drugi očekujem i da Turkeš ode.
Ekipa je trenutno pokrivena sa po 2 odlična igrača na svakoj poziciji, nije to gomilanje nikakvo.
Topić ima dvojno i on je moj favorit kao zamjena za Gulija ako se vodi kao u21 još ove godine, ne znam je l se broji on sa dvojnim kao domaći igrač
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gojkovic otisao sa ekipom?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Izgleda da jeste, koliko sam i ja vidio po ovim slikama
Re: FK Sarajevo
Kakva je svlačionica i zajedništvo pokazuje momenat i Renata u avionu.
Čovjek koji nije ni blizu treninga, povratka je tu da podrži pomogne savjetom/pojavom. Svaka čast. I njemu i Zekiću koji to tako gradi.
Bez klanova, bez ega!
Momke podržati maksimalno kako god završilo.
Mi imamo veći cilj od ovoga u četvrtak, biti prvak !
Čovjek koji nije ni blizu treninga, povratka je tu da podrži pomogne savjetom/pojavom. Svaka čast. I njemu i Zekiću koji to tako gradi.
Bez klanova, bez ega!
Momke podržati maksimalno kako god završilo.
Mi imamo veći cilj od ovoga u četvrtak, biti prvak !
Zadnja izmjena: _weella_, dana/u 30 jul 2025, 10:24, ukupno mijenjano 1 put.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Bralić jablan, ne znam što sam mislio da je lik metar osamdeset valjda mi čehru neku ima veznjačku. 
Re: FK Sarajevo
propoklopac je napisao/la: ↑30 jul 2025, 09:31ni zamisliti ne smijem sta ih ima spremno komentare posl prvog kiksa npr Posušje
"sta ce nam polovnjac iz HR, druge Bundes lige, Češke, Kipra..., nek igraju nasa djeca", "ima li hrvata da ga ovaj nije doveo" "Mlinarica vratiti u Velez na posudbu".....
A baca mi da ove godine ide jos jace klanje FKS, od prvih kola i svugdje gdje moguce, režim slavi neke godisnjice, a vide da smo ove godine mnogo ozbiljni, zato su i ostavili kamaru ovih pijuna sto ne mogu istrcati norme, al zato ce nama "istrcati" npr u Doboju![]()
Prvaci svemira, standardno.
Nikad mi nece biti jasno to.
Ok euforija i treba da bude, pozitivna nabrijanost, sve stoji. Ali kako je moguce nakon prvog kiksa da ti niko ne valja, kako je moguca tolika krajnost? Kod nas je to nekako najizraženije.
Evo sad Kyeremeh je Robben, za par kola ce biti trkacka kokos itd itd.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam braćo meni ova energija mirise na Atromitos 
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Sretno 
Online
Trenutno korisnika/ca: fks74, Google Adsense [Bot], mnon46, SamoTi4000 i 11 gostiju.


