Ovo.hazarder je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:48Nakon što su Kyeremeh i Mlinarić zaigrali na CM i to ispade jedna od najboljih utakmica Sarajeva u zadnje vrijeme, mislim da je red da se prestanemo bavit ovim nagađanjem ko će gdje igrat' i ima li potrebe da se dovodi. Nek' sve dovedu i nek svi sve igraju, valjda je bogdu kredita trener zaradio do sad.
Mislim da smo svi ostali zateceni da igramo sa dva AMFa u vidu Mlinarica i Kyermeha iako se to uigravalo na pripremama. I vidi cuda pojedemo takticki protivnika.


