FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- betrezengorbachev
- Postovi: 672
- Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad cujem da smo sanse propustili na Kosevu ospem se. Jel se igra 1 utakmica?? A pri tom si i pobjedio prvu. Zaboravi, igra se nova, 0:0 je, pokazi energiju, hrabrost i muda i proci ces. Ovako tesko, bez energije cijelu utakmicu. Ne moze tako.
Djecak koji raste zavolio te tad! ⭐⭐⭐⭐⭐
Re: FK Sarajevo
Može neko objasniti šta se mora desiti da mi imamo ekipu koja može ispratiti solidan tempo igre 90 minuta? Je li do kondicionog, zraka u Sarajevu, što nikad nemamo ekipu spremniju od 60-70 minuta visokog ritma?
Mislim nije da nam se i liga igra u takvom ritmu, ali da možeš parirat solidnoj ekipi u Europi.
Helem nejse, solidni smo za naše okvire i treba u ligi pokazati na startu da smo ozbiljni, pa koliko dozvoli savez da igramo.
Mislim nije da nam se i liga igra u takvom ritmu, ali da možeš parirat solidnoj ekipi u Europi.
Helem nejse, solidni smo za naše okvire i treba u ligi pokazati na startu da smo ozbiljni, pa koliko dozvoli savez da igramo.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Zekić vam je rinaka od trenera iskreno.Vidiš na 1:0 da se ekipa ukopala i on istu igru radi.
Zadnja izmjena: Guest1945, dana/u 31 jul 2025, 21:20, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Najjače okrene 442 i ne napraviš centaršuut za poluvrijeme. Strašno. Ljudi prije 3 dana igrali.
Pa onako Sarajevo sa hrenovka je za ovo Real Madrid. Igra rinaka, zalaganje nula. Naši samo na kontre igraju ako im se pusti. Ljudi nas zaključali kao amatere.
Pa onako Sarajevo sa hrenovka je za ovo Real Madrid. Igra rinaka, zalaganje nula. Naši samo na kontre igraju ako im se pusti. Ljudi nas zaključali kao amatere.
Re: FK Sarajevo
Kad amaterčine promaše 7-8 zicera u 2 tekme dobiješ ovaj ishod...očekivano skroz 
Re: FK Sarajevo
Srati treba 20 postova zaredom nakon ove tuge.
Prosle godine sa spartakom PRESLIKAN dvomec
Puno smo naucili od tad
Bog Bosna i Bošnjaci
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Fuj DABOGDA ISPALI ZA OVO ODUSTAJANJE MAMU LI VAM NESPOSOBNU
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
**** od igraca
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa ljudi ne mogu hodati. Ovo je bas sramota, fuj. Ne znam da neko od vas moze pomisliti na titulu sa ovom igrom
Re: FK Sarajevo
Nema Zekic nista sa ovim

Re: FK Sarajevo
HOCEMO JOS !!! najebem im se familije svima odredom
Re: FK Sarajevo
Poslije prvog gola smo se raspali potpuno.
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sramotno drugo poluvrijeme, Zekiću. Potpuni raspad sistema. Ekipa fizički i mentalno nespremna za velike domete i ambicije.
Re: FK Sarajevo
Ja nam stopera...
Re: FK Sarajevo
Igrati utakmice svakih tri dana.gh0stHZ je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:20Može neko objasniti šta se mora desiti da mi imamo ekipu koja može ispratiti solidan tempo igre 90 minuta? Je li do kondicionog, zraka u Sarajevu, što nikad nemamo ekipu spremniju od 60-70 minuta visokog ritma?
Mislim nije da nam se i liga igra u takvom ritmu, ali da možeš parirat solidnoj ekipi u Europi.
Helem nejse, solidni smo za naše okvire i treba u ligi pokazati na startu da smo ozbiljni, pa koliko dozvoli savez da igramo.
Re: FK Sarajevo
Toliko smo cekali ovu utakmicu i nismo dobili nista o sad nam je valjda jasno zasto igraci tipa Keremeh,Beganovic,Jovic mogu igrati samo kod nas.
Prije 72 sata ljudi igrali,branimo vodstvo i ljudi nas raspu u svakom smislu.Nemam rijeci.
Nema veze razbit cemo Radnika pred 780 ljudi.
Prije 72 sata ljudi igrali,branimo vodstvo i ljudi nas raspu u svakom smislu.Nemam rijeci.
Nema veze razbit cemo Radnika pred 780 ljudi.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bolje da smo se branili i čekali kontre lafo presing gdje si Pep Guardiola nisam te prepoznao
Re: FK Sarajevo
Nisam trebao biti neki veliki vizionar da pretpostavim kakav ce forum biti nakon poraza, eeee moji pitari.
Are you not entertained ?!
Re: FK Sarajevo
Da poslije vecerasnje utakmice zavrse karijeru opet ce ista biti 272788 uspjesnija od Alajmoviceve (kojem je Jatta ukrao mjesto na pripremama)Pantelija je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:20Ko ti trese kavez ?NazorUso je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:16Turda je VRHUNSKI stoper i veceras je pokazao. Jovic veceras kiksao. Kako god, i dalje su Nesta i Maldini za Alajmovica !!!Pantelija je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:11I i dalje tvrdite da je Turda vrhunski stoper? Kao i Jovic, solidni igraci. Nista vise.
Steta Jatte i zutog tu nas je najvise sjebalo... O naravno nase promasene sanse.... Kako lezerno nasi napadaci sutiraju to je za proucavanje... Ko na germinu lobuju, krozz noge, u golmana...
Vidim... Poslije nas real...
S obzirom kako su mu zavrsavale ekipe u kojima je igrao.... Dobro bi bilo da predje kod kona
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 13 gostiju.
