FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
betrezengorbachev
Postovi: 672
Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la betrezengorbachev » 31 jul 2025, 21:20

Kad cujem da smo sanse propustili na Kosevu ospem se. Jel se igra 1 utakmica?? A pri tom si i pobjedio prvu. Zaboravi, igra se nova, 0:0 je, pokazi energiju, hrabrost i muda i proci ces. Ovako tesko, bez energije cijelu utakmicu. Ne moze tako.
Djecak koji raste zavolio te tad! ⭐⭐⭐⭐⭐

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 31 jul 2025, 21:20

Može neko objasniti šta se mora desiti da mi imamo ekipu koja može ispratiti solidan tempo igre 90 minuta? Je li do kondicionog, zraka u Sarajevu, što nikad nemamo ekipu spremniju od 60-70 minuta visokog ritma?

Mislim nije da nam se i liga igra u takvom ritmu, ali da možeš parirat solidnoj ekipi u Europi.

Helem nejse, solidni smo za naše okvire i treba u ligi pokazati na startu da smo ozbiljni, pa koliko dozvoli savez da igramo.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Guest1945
Postovi: 94
Pridružen/a: 03 nov 2024, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Guest1945 » 31 jul 2025, 21:20

Zekić vam je rinaka od trenera iskreno.Vidiš na 1:0 da se ekipa ukopala i on istu igru radi.
Zadnja izmjena: Guest1945, dana/u 31 jul 2025, 21:20, ukupno mijenjano 1 put.

macahz
Postovi: 1274
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la macahz » 31 jul 2025, 21:20

Najjače okrene 442 i ne napraviš centaršuut za poluvrijeme. Strašno. Ljudi prije 3 dana igrali.
Pa onako Sarajevo sa hrenovka je za ovo Real Madrid. Igra rinaka, zalaganje nula. Naši samo na kontre igraju ako im se pusti. Ljudi nas zaključali kao amatere.

Avatar
kakarut
Postovi: 825
Pridružen/a: 25 avg 2021, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kakarut » 31 jul 2025, 21:20

Kad amaterčine promaše 7-8 zicera u 2 tekme dobiješ ovaj ishod...očekivano skroz :bih:

HZbec
Postovi: 661
Pridružen/a: 08 jun 2022, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZbec » 31 jul 2025, 21:21

johntravolta123 je napisao/la:
31 jul 2025, 21:18
HZbec je napisao/la:
31 jul 2025, 21:16
khurac cemo mi po titulu sa ovoliko promasenim zicerima iz utakmice u utakmicu
Jel te dosta ???
Drugi post zaredom seres
Srati treba 20 postova zaredom nakon ove tuge.
Prosle godine sa spartakom PRESLIKAN dvomec
Puno smo naucili od tad
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 31 jul 2025, 21:21

Fuj DABOGDA ISPALI ZA OVO ODUSTAJANJE MAMU LI VAM NESPOSOBNU

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 31 jul 2025, 21:21

**** od igraca

nebeskasila
Postovi: 3693
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nebeskasila » 31 jul 2025, 21:21

Pa ljudi ne mogu hodati. Ovo je bas sramota, fuj. Ne znam da neko od vas moze pomisliti na titulu sa ovom igrom

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 31 jul 2025, 21:21

Nema Zekic nista sa ovim :rol: :rol:

samoFKS
Postovi: 82
Pridružen/a: 15 maj 2025, 23:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoFKS » 31 jul 2025, 21:21

HOCEMO JOS !!! najebem im se familije svima odredom

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 31 jul 2025, 21:21

Poslije prvog gola smo se raspali potpuno.

Avatar
Shategabri
Postovi: 18982
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 31 jul 2025, 21:22

Razbiše nas.
Koševo Zapad

Avatar
galia95
Postovi: 3871
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la galia95 » 31 jul 2025, 21:22

Sramotno drugo poluvrijeme, Zekiću. Potpuni raspad sistema. Ekipa fizički i mentalno nespremna za velike domete i ambicije.

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 31 jul 2025, 21:22

Ja nam stopera...

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 31 jul 2025, 21:22

gh0stHZ je napisao/la:
31 jul 2025, 21:20
Može neko objasniti šta se mora desiti da mi imamo ekipu koja može ispratiti solidan tempo igre 90 minuta? Je li do kondicionog, zraka u Sarajevu, što nikad nemamo ekipu spremniju od 60-70 minuta visokog ritma?

Mislim nije da nam se i liga igra u takvom ritmu, ali da možeš parirat solidnoj ekipi u Europi.

Helem nejse, solidni smo za naše okvire i treba u ligi pokazati na startu da smo ozbiljni, pa koliko dozvoli savez da igramo.
Igrati utakmice svakih tri dana.

Avatar
Manuel
Postovi: 9529
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manuel » 31 jul 2025, 21:22

Toliko smo cekali ovu utakmicu i nismo dobili nista o sad nam je valjda jasno zasto igraci tipa Keremeh,Beganovic,Jovic mogu igrati samo kod nas.

Prije 72 sata ljudi igrali,branimo vodstvo i ljudi nas raspu u svakom smislu.Nemam rijeci.
Nema veze razbit cemo Radnika pred 780 ljudi.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 31 jul 2025, 21:23

Bolje da smo se branili i čekali kontre lafo presing gdje si Pep Guardiola nisam te prepoznao

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 31 jul 2025, 21:23

Nisam trebao biti neki veliki vizionar da pretpostavim kakav ce forum biti nakon poraza, eeee moji pitari.
Are you not entertained ?!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 31 jul 2025, 21:23

Pantelija je napisao/la:
31 jul 2025, 21:20
NazorUso je napisao/la:
31 jul 2025, 21:16
Pantelija je napisao/la:
31 jul 2025, 21:11
I i dalje tvrdite da je Turda vrhunski stoper? Kao i Jovic, solidni igraci. Nista vise.
Steta Jatte i zutog tu nas je najvise sjebalo... O naravno nase promasene sanse.... Kako lezerno nasi napadaci sutiraju to je za proucavanje... Ko na germinu lobuju, krozz noge, u golmana...
Turda je VRHUNSKI stoper i veceras je pokazao. Jovic veceras kiksao. Kako god, i dalje su Nesta i Maldini za Alajmovica !!!
Ko ti trese kavez ?
Vidim... Poslije nas real...
S obzirom kako su mu zavrsavale ekipe u kojima je igrao.... Dobro bi bilo da predje kod kona
Da poslije vecerasnje utakmice zavrse karijeru opet ce ista biti 272788 uspjesnija od Alajmoviceve (kojem je Jatta ukrao mjesto na pripremama) :kralj: :rol:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: PingoFTW i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []