Aha. I djecu u kockastim dresovima učite da budu civilizirano društvo.TylerBurey je napisao/la: ↑24 jul 2025, 02:59Odgovor je jednostavan - izabrali su najciviliziraniji dio državeDamirT je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:58Nemaju sta zastititi jer ce staviti bez navijaca vjerovatno. Ovo su stavili dolje jer je vecinski hrvatsko stanovnistvo u zapadnom dijelu. Ne vidim zasto bi ona olupina od stadiona imala prednost u odnosu na Vrapcice. Da su stavili u Vrapcice, lom bi bio od strane navijaca. Vrlo moguce i neredi da bi izbili.bhfanatic14 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:43
Rade sve protiv svojih ljudi i svojih navijaca. Zele da zastite izrael jer se nadaju da nece nasi navijaci doc na bijeli brijeg, a ustvari doce hrvatski fasisti sa zastavama izraela. Ovo bi moglo dobro eksplodirat. Ja mislim da ce Bhf ic stoposto na utakmicu jer je ovo sljedeca kap koja je prelila casu. Dok ovi kriminalci koji nemaju dodirne tacke sa sportom se ne istjeraju, nema napredka ni za reprezentaciju ni za bh premijer ligu.
U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Ako je civilizacija velicanje ratnih zlocinaca, zvizdanje i psovanje drzave u kojoj zivis, onda dabogda ja ostao neciviliziran.TylerBurey je napisao/la: ↑24 jul 2025, 02:59Odgovor je jednostavan - izabrali su najciviliziraniji dio državeDamirT je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:58Nemaju sta zastititi jer ce staviti bez navijaca vjerovatno. Ovo su stavili dolje jer je vecinski hrvatsko stanovnistvo u zapadnom dijelu. Ne vidim zasto bi ona olupina od stadiona imala prednost u odnosu na Vrapcice. Da su stavili u Vrapcice, lom bi bio od strane navijaca. Vrlo moguce i neredi da bi izbili.bhfanatic14 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:43
Rade sve protiv svojih ljudi i svojih navijaca. Zele da zastite izrael jer se nadaju da nece nasi navijaci doc na bijeli brijeg, a ustvari doce hrvatski fasisti sa zastavama izraela. Ovo bi moglo dobro eksplodirat. Ja mislim da ce Bhf ic stoposto na utakmicu jer je ovo sljedeca kap koja je prelila casu. Dok ovi kriminalci koji nemaju dodirne tacke sa sportom se ne istjeraju, nema napredka ni za reprezentaciju ni za bh premijer ligu.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- katalinski
- Postovi: 1061
- Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
I sigurno ce biti bez navijaca.
srbi su suspdndovani , rusi du suspendovani , a ovim se na sve nacine izlazi u susret.
Re: U-21, U-19, U-17
[media]TylerBurey je napisao/la: ↑24 jul 2025, 02:59Odgovor je jednostavan - izabrali su najciviliziraniji dio državeDamirT je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:58Nemaju sta zastititi jer ce staviti bez navijaca vjerovatno. Ovo su stavili dolje jer je vecinski hrvatsko stanovnistvo u zapadnom dijelu. Ne vidim zasto bi ona olupina od stadiona imala prednost u odnosu na Vrapcice. Da su stavili u Vrapcice, lom bi bio od strane navijaca. Vrlo moguce i neredi da bi izbili.bhfanatic14 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 18:43
Rade sve protiv svojih ljudi i svojih navijaca. Zele da zastite izrael jer se nadaju da nece nasi navijaci doc na bijeli brijeg, a ustvari doce hrvatski fasisti sa zastavama izraela. Ovo bi moglo dobro eksplodirat. Ja mislim da ce Bhf ic stoposto na utakmicu jer je ovo sljedeca kap koja je prelila casu. Dok ovi kriminalci koji nemaju dodirne tacke sa sportom se ne istjeraju, nema napredka ni za reprezentaciju ni za bh premijer ligu.
Ne treba se primat na provokacije kabirijevih botova odnosno hrvatskih ekstremista koji se poput Mile Pehara na kraju ipak nakace na budzet majcice Bosne. Treba izignorisati dupli pas krscanskih fundamentalista i cionista, uz nadu da ce nase komsije nekada prihvatiti drugacije od sebe, pa i organizovat gay paradu usred Gruda, kako dolikuje civilizovanim ljudima na teritoriji BiH, koji su igrom slucaja vecinski Bosnjaci.
-
napapijri1987
- Postovi: 1110
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Mozda odu zajedno i do blajburga da neku dovu zajednicku bace
Kakvi suncokreti od naroda,jos malo pa ce i klanjati,zavisi ko pare daje i ko moc ima u svijetu.
Re: U-21, U-19, U-17
Mls next pro all stars
East - West 4:3
Jakupoviceva ekipa pobjedila
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: U-21, U-19, U-17
napapijri1987 je napisao/la: ↑24 jul 2025, 12:04Hoce li suncokreti ispricati izraelcima zasto klub koji igra na stadionu na kojem ce se odigrati tekma nije postojao nekih 50ak godina?
Mozda odu zajedno i do blajburga da neku dovu zajednicku bace
Kakvi suncokreti od naroda,jos malo pa ce i klanjati,zavisi ko pare daje i ko moc ima u svijetu.
e dobrosi pravi suncokreti
doduse ijedni idrugi daleko odvjere samo pare idunjalucki interesi
najbolje bez ppblike dase igra svakako cemo zijanit alope nadamse pobjedi
Re: U-21, U-19, U-17
16 tek napunio
Daj Boze da bude novi Crouch
Za sad sve ide dobro, vidjet cemo dalje brate
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: U-21, U-19, U-17
Kospo lijevog stopera igra
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: U-21, U-19, U-17
45 minuta za njega u ovom dvomecu 0:7 za Austriju
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: U-21, U-19, U-17
Tubic (17) zabio dva gola za Schalke - Gladbach 5:2 prvo kolo u19 lige
Saljic (19) nove minute u remiju Gak - Austria Wien 2:2
Sipic (20) 20 minuta u remiji Nashville - Aston Villa 2:2
Moj Dino Delic (16) dva gola za A Klagenfurt II
Music (17) igrac utakmice i gol Rapid II - Bregenz 1:1 prvo kolo A cvajte
Skoro je zabio i golcinu protiv Portugala
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Top Noddi, drzi se ti ovoga. Puno ti bolje ide.NoDi80 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 03:38Nezic (18) zabio za mlade Rieda, Durakovic (18) zabio za WAC II, Samardzic (19) zabio za Lafnitz
Tubic (17) zabio dva gola za Schalke - Gladbach 5:2 prvo kolo u19 lige
Saljic (19) nove minute u remiju Gak - Austria Wien 2:2
Sipic (20) 20 minuta u remiji Nashville - Aston Villa 2:2
Moj Dino Delic (16) dva gola za A Klagenfurt II
Music (17) igrac utakmice i gol Rapid II - Bregenz 1:1 prvo kolo A cvajte
Skoro je zabio i golcinu protiv Portugala
Re: U-21, U-19, U-17
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: U-21, U-19, U-17
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Odma pokrenuti proceduru oduzimanja državljanstva i njemu i ovim snobovima od roditelja.
Re: U-21, U-19, U-17
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, ExBlueone, farenhajt, FerdinandF, Frankie, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, jasmin10, Jet2Holiday, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, Kylian, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marsal, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, nebeskasila, Ozymandias, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, RajvoSa89, Rio12345, rossonero85, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 679 gostiju.



