FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 03 avg 2025, 20:50

Boli me k vise i hocel zekic dati ostavku i za gulija i za petog i desetog. Nek mi se napuse kkurca redom svi, od igraca i strucnog staba do uprave i mirvica. Yebo vam radnik mater svakom koliko vas ima u tom klubu i svakom ko i marku od istog dobije na racun. Jbt ljudi prosipaju ovuda price aa sta je hocete ristovskog, gulija, a da karta bude 5 maraka. Eto vam svi vrli igraci sta priredjuju, jbt ovdje se predstavilo ko da cu de bruynea gledati koliko su pojedini pravdali cijene ulaznica.

Pizda vam materina svima, 8 golova ste primili, po 4 u rasponu od 15-20 minuta. NEMA OPRAVDANJA. Mrs!

Avatar
feniksptica
Postovi: 19115
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 03 avg 2025, 20:51

Dovodes 5 igraca u odbranu i ne stignes ih uigrat i dobijes sto dobijes.

Ristovski jednom istrci ne vrsti se propuh i tu primimo gol. Onaj sto je dao odmah ponistio
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

spezial
Postovi: 3908
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 03 avg 2025, 20:51

Neka ba treba jos 3-4 prelazna roka i pripreme sta vam je dje zurite...

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 03 avg 2025, 20:52

curvanord je napisao/la:
03 avg 2025, 20:49
Kako ljudi ne mogu da shvate da više nije do trenera, nije bitno ko je trener uvijek će biti ovako dok je Homer Simpson u klubu ništa se promijeniti neće. Ismire yebem ti sve žensko u porodici nije bitan uzrast.
Jel Ismir kriv, sto nismo sacuvali tri razlike pola sata do kraja, jel Ismir stavio Lusiju na gol, jel Ismir radi eksperimente ko Baltazar.......

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 03 avg 2025, 20:52

pa to se uvuklo i u navijace ne gledaju ljudi rezultat samo se seree, jatta 5 miliona, guli 3, musija 2

halo baaaa, yebe mi se za pare daj rezultate

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 03 avg 2025, 20:52

curvanord je napisao/la:
03 avg 2025, 20:49
Kako ljudi ne mogu da shvate da više nije do trenera, nije bitno ko je trener uvijek će biti ovako dok je Homer Simpson u klubu ništa se promijeniti neće. Ismire yebem ti sve žensko u porodici nije bitan uzrast.
Sta je Ismir kriv?? Imamo daleko daleko najaci tim. Reci mi jednog igraca mozda osim golmana i onog veznog iz Zrinjskog koji bi igrao u ovih 11 kod nas?? Daleko najaci tim po imenima i po vrijednosti na trzistu. Niko do sad nije ulozio ovolike pare u tim, niko nije prije platio neki transfer, ma nee Mrvic je kriv a ne trener.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
galia95
Postovi: 3871
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la galia95 » 03 avg 2025, 20:53

Nagledao sam se raznoraznih blamaža, ali ova sedmica je jedna od najsramotnijih u istoriji FK Sarajevo.

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 03 avg 2025, 20:54

Mrš Zekiću!

Koji će nam qrac trener, ovo se moglo i da su se momci sami sabrali.
The saddest thing in life is wasted talent.

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 03 avg 2025, 20:54

spezial je napisao/la:
03 avg 2025, 20:51
Neka ba treba jos 3-4 prelazna roka i pripreme sta vam je dje zurite...
Ne moze nista preko noci :rol: :rol: :rol: Da je Jakirovic tako razmisljao, ne bi stvorio stroj za pola godine, od slabijih igraca od ovih koje mi imamo.

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 03 avg 2025, 20:54

Fudo je napisao/la:
03 avg 2025, 20:52
curvanord je napisao/la:
03 avg 2025, 20:49
Kako ljudi ne mogu da shvate da više nije do trenera, nije bitno ko je trener uvijek će biti ovako dok je Homer Simpson u klubu ništa se promijeniti neće. Ismire yebem ti sve žensko u porodici nije bitan uzrast.
Sta je Ismir kriv?? Imamo daleko daleko najaci tim. Reci mi jednog igraca mozda osim golmana i onog veznog iz Zrinjskog koji bi igrao u ovih 11 kod nas?? Daleko najaci tim po imenima i po vrijednosti na trzistu. Niko do sad nije ulozio ovolike pare u tim, niko nije prije platio neki transfer, ma nee Mrvic je kriv a ne trener.
Ok, mi imamo sve najbolje, a rezultati?? Pustite se te price vise, previse se mi nafuravamo da smo neko i nesto, a u biti jedan kkurac od ovce.

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 03 avg 2025, 20:55

"Problem su promašene šanse, pojedini se igrači ponašaju kao da je ovo privatna prćija. Nisam očekivao da se nešto ovako može desiti nakon četvrtka. Izvinjavam se svima na ovome. Moramo vidjeti šta je najbolje za klub, teški su trenuci, najteži otkad sam ja ovdje, moramo se skupiti i vidjeti šta i kako dalje".

KOOO?

Avatar
budzak
Postovi: 564
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la budzak » 03 avg 2025, 20:55

Jel neko noćas tražio da Mušija igra, jesmo li postali mendžerska pijaca. Ko je bio od skauta na tribinama, ko gura Butića. Ovdje nešto smrdi debelo. ZZ ili preuzmi ozbiljno stvari u svoje ruke ili daj Musemiću da ih dovede u red na svoj način.

Avatar
Cautinho
Postovi: 6436
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cautinho » 03 avg 2025, 20:56

Kyle88 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:31
Ne zanima me prvih 11 samo pobjeda 3:0 ili vise.
:rol: :rol: :rol:
Keep walking.

Avatar
Vrhbosnian
Postovi: 101
Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vrhbosnian » 03 avg 2025, 20:56

Nisam pametan jel tjeranje trenera najpametnije što možemo uraditi trenutno, ali ovako više ne može! Dosta više i ove formacije kroz koju nikakvu igru nemamo, i pogubljenosti u odbrani, i izmišljana pozicija, i eksperimenata svako malo, padova i fizičkih i mentalnih poslije 60. min...

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 03 avg 2025, 20:56

Kako sam umoran od ovih razočarenja to je neopisivo...

Armija1987
Postovi: 35
Pridružen/a: 24 apr 2024, 22:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Armija1987 » 03 avg 2025, 20:56

Samo bi cerali jel moguce da neko ostane bar dvije sezone. Sta je Zekic kriv ovdje ne kontam

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 03 avg 2025, 20:56

Đorđević je nespreman igrač, odnosno igrač manje na terenu, prođeš pored njega sruši se i ne može da trči.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 avg 2025, 20:57

Dok god dolazi i odlazi autobus igraca od nas nema nista .
Mi smo očiti postali prvatna prčija .

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 03 avg 2025, 20:57

Gdje je stručnjak usro. Kakav je Talha bio.

Kakav uzas u odbrani kkaako sam i rekao, nemas zasnjeg veznog i nemas kvalitetne stoperem jovic smijesan kao i otkad je dosao, ovi bugari rumuni i sl. Sve igraci kakvih ima u ligi pa i u akademiji.
Neka nam je Bog na pomoci. Fizicka sprema na nivou Olova
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordospartanac
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 03 avg 2025, 20:57

tenpenny je napisao/la:
03 avg 2025, 20:39
Cija ba ostavka?Trenera?Zašto,ne dovodi on olupine od igrača svake sezone.
100% si u pravu. Nije nista kriv covjek. Daje sebe i dusom i tijelom. Na kraju je uveo Turkesa i Butica koji su spasavali bod. Ove godine liga je ludilo, mi se moramo ohladiti i nastaviti dalje.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Shategabri, Vanja8 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []