FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Bravo, zamisli da debilčine sada Dudića prizivaju. Ma da hoće i doći, brzo će i njega tjerati i ponovo Husrefa prizivati, ali neće doći Husref nego će opet uletiti neki stranac. Tu i tamo će Mirva igrača prodati da sebe pokrije, a mi ćemo da mjerimo pritisak, šećer itd.johntravolta123 je napisao/la: ↑03 avg 2025, 21:21Najbolje je bilo da on udje i zabije sve ove golove ...
Pa do kad uvijek isti onaj priziva Husrefa onaj drugo Dudica a onaj treci Varesanovica hahaha
Spominju sto nije igrao Krdzalic a sa te pozicije Elezi zabio 2 gola
Prvo su prosle godine jeli **** Guli i Renan i ne daju lopte jedan drugom sad opet Guli sa nekim sljedecim
Hvala mu na svemu ali uzet pare i dovest spica
Re: FK Sarajevo
Puna podrska Zekicu. Teret je sam sebi napraviom. Titula pod moranje
- muhamedhulk
- Postovi: 8518
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Beganovic se nadam cuva za transfer. Nocas je bio odron.
I ono sto sam vidio, niko bekovima ne pomaze u napadu, pa kako ce sam on na njihovog beka i krila? Bas lose od veznih/stopera…
I ono sto sam vidio, niko bekovima ne pomaze u napadu, pa kako ce sam on na njihovog beka i krila? Bas lose od veznih/stopera…
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: FK Sarajevo
Jel realno da neko priziva Musemica ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dudica vratiti da se ispravi nepravda za prosli put
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nevjerovatno da na 3-0 izgledamo kao da ćemo im strpati još 3 i onda primimo 4 
Koji q?!
Činjenica da se raspadamo poslije 60 min.
I kad uđu izmjene, gluho bilo!
Koji q?!
Činjenica da se raspadamo poslije 60 min.
I kad uđu izmjene, gluho bilo!
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Joj što s.rete, j.bo vas trener. Imaš tri gola prednosti i trener kriv, što isti ti igrači primaju 4 gola.
Re: FK Sarajevo
Po meni smo najlepsi fudbal igrali kad je Dudic bio tu, kod Musemica je bilo na disiplinu, borbu i ho ruk..
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: FK Sarajevo
Ima fin broj slobodnih trenera, mnogi su finansijski dostupni, za ovog naseg svemirski brodovi.
Re: FK Sarajevo
Neka prenoci. Ne bih ja tjerao jer je imao i blistavih tekmi, one koje se najbrze zaborave jer smo takav narod. Ono sto treba da uradi je da kazni igrace za pristup da ih klupira i udari po dzepu. Ne treba zaboraviti da smo najefikasniji bili bez Guliasvilija u zavrsnici sezone, bez njega cak i kup osvojili. Tako da bih ja igrao sa klasicnim napadacem umjesto Gulija mozda shvati da nije sve u tome da se nabija statistika na golovima. Turkesa gurnuti jer mu manje sansi treba za gol. Puno je do kraja, uzeo je Zekic trofej izbacivsi tri najjace ekipe lige a uz to se odlicno drzao na tabeli do polusezone gdje su nas unakazili. Prestanite cviliti, prvo je kolo. Svakome se desi pa i Realu. Bacate u sjenu jos jednu pljacku bez obzira na sve.
Re: FK Sarajevo
Treba vidjeti možda Jarnija da vratimo
Re: FK Sarajevo
Joj ova dva levata banujte sa njihovim prijedlozima i Dudicima raspalim i Musemicima.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3380
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nista protiv zekica nemam, on je za mene uposlenik obicni ko i svi prije njega. Ali kad mi neko krene da brani ono sto argumentovano kritikujem, tad popizdim. Mani me pozitive vise.
-
chamberlain24
- Postovi: 152
- Pridružen/a: 20 avg 2023, 19:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ekipa nam je spremna za bajramskog turnira.
Re: FK Sarajevo
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: FK Sarajevo
Epska blamaža. Svima 30% od plate za ovo što su nam priredili večeras, a Zekiću 40%.Gulashvili je najveći teret i problem ove ekipe. Beganović standardno loš i beskoristan.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Samo da j ebem mater svim insta i euro navijacima koji nisu bili veceras.J ebem vam svima porodice kompletne.
Pic ke jedne smrdljive i vi se nesta raspravljate sa navijacima Zelje jel ih 8 ili 9 hiljada.Napusite se ku rca i poklopite se kar ine jedne od navijaca
Pic ke jedne smrdljive i vi se nesta raspravljate sa navijacima Zelje jel ih 8 ili 9 hiljada.Napusite se ku rca i poklopite se kar ine jedne od navijaca
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.


