FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
ShofaII
Postovi: 1919
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 07 avg 2025, 12:23

Vahid Halihodzic
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Harunga
Postovi: 61
Pridružen/a: 15 avg 2024, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harunga » 07 avg 2025, 12:25

Ljaljić sutra potpisiva, novi trener Pusin a 3 zene iz kluba dobile nogu.

Zezam se nemam pojma :D znal se ko ce nas vodit za vikend.. ko vodi treninge ..
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 07 avg 2025, 12:26

striktnosarajevski je napisao/la:
07 avg 2025, 12:16
SineTalexy je napisao/la:
07 avg 2025, 12:01
Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
Izgleda da ipak neće potpisati..
Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?

Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.

striktnosarajevski
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la striktnosarajevski » 07 avg 2025, 12:26

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
07 avg 2025, 12:21
striktnosarajevski je napisao/la:
07 avg 2025, 12:16
SineTalexy je napisao/la:
07 avg 2025, 12:01

Zene iz kluba napolje, to treba da nam bude parola.
Baš tako. Ne znam koji će nam k... one. Zato ja Mirvića i ne krivim zbog poteza, jedino ga krivim zbog ljudi kojima je okružen i ne zna ih otjerati ili neće.

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 07 avg 2025, 12:27

Hordas1990 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:26
striktnosarajevski je napisao/la:
07 avg 2025, 12:16
SineTalexy je napisao/la:
07 avg 2025, 12:01
Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
Izgleda da ipak neće potpisati..
Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?

Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
Nije propao.

striktnosarajevski
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la striktnosarajevski » 07 avg 2025, 12:28

Harunga je napisao/la:
07 avg 2025, 12:25
Ljaljić sutra potpisiva, novi trener Pusin a 3 zene iz kluba dobile nogu.

Zezam se nemam pojma :D znal se ko ce nas vodit za vikend.. ko vodi treninge ..
Ili mali Čengić iz B tima, ili Želimir Mešnjak tj Zekićev ostatak SŠ.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 07 avg 2025, 12:29

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 12:27
Hordas1990 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:26
striktnosarajevski je napisao/la:
07 avg 2025, 12:16


Izgleda da ipak neće potpisati..
Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?

Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
Nije propao.
Ja mislim da je to gotova stvar, samo se pitam odakle sad ove price. Nije valjda Instagram Story jedini izvor.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 avg 2025, 12:31

SineTalexy je napisao/la:
07 avg 2025, 12:01
Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
Nacugani i nasmrkani bili, nisu znali sta rade. Kad se dozvali, obrisali...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

striktnosarajevski
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la striktnosarajevski » 07 avg 2025, 12:32

Hordas1990 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:29
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 12:27
Hordas1990 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:26


Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?

Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
Nije propao.
Ja mislim da je to gotova stvar, samo se pitam odakle sad ove price. Nije valjda Instagram Story jedini izvor.
Nije instagram story. Dobio sam info da je propao. Pa onda haman iz istog izvora da će sutra na ljekarskom biti.

Mislim da se trenutno ništa u klubu ne zna 100%. NI za njega ni za trenera..

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 07 avg 2025, 12:34

Pitaristok je napisao/la:
07 avg 2025, 11:48
Španac neki
El Usrefo Musemico :mrgreen:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 07 avg 2025, 12:34

feniksptica je napisao/la:
07 avg 2025, 12:10
Koga Ajla izabere, sta se vi tu koji q raspravljate
ti si bas ono udav sa svojim neproduktivnim komentarima

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 07 avg 2025, 12:38

nokee je napisao/la:
07 avg 2025, 12:06
Praviti ćemo mi Zekića od blata. Ko i Osijek kad ga je otjerao i doveo onog talijana. Najbolji fudbal od svih trenera se igrao pod Zekicem. Izadjes na Grbavicu, znas da ces bolji biti, sve i jedan derbi je zaslužio da uzme. Imali smo par losih utakmica i tjt.
Ali hajde, egocentrik ce sad da izvuče neko ime iz gaća.
Daleko je njegov fudbal bio od fudbala kad smo osvojili duplu krunu.
ISTINA ZA VEDRANA!

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 07 avg 2025, 12:39

E još nam ti treba da propadne sa Ademom e to bi bio vrhunac

maroon46
Postovi: 565
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 07 avg 2025, 12:40

rimljanin90 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:34
feniksptica je napisao/la:
07 avg 2025, 12:10
Koga Ajla izabere, sta se vi tu koji q raspravljate
ti si bas ono udav sa svojim neproduktivnim komentarima
Je li pogrijesio nesto sa ovim komentarom?

Avatar
Madafaka
Postovi: 3328
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 07 avg 2025, 12:42

visokohz je napisao/la:
07 avg 2025, 12:39
E još nam ti treba da propadne sa Ademom e to bi bio vrhunac
ma nece, gotovo je to

enzo1
Postovi: 25
Pridružen/a: 22 jun 2023, 10:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la enzo1 » 07 avg 2025, 12:45

Fascinantno mi je koliko pljujemo po Mirviću i krivimo ga za sve a realnost je da ga levati ko stigne a on nikako da ubode pravu i iskrenu osobu za saradnju koja ne gleda vlastiti interes već interes FKS. (90% normalnih bi reklo dosta više odo ja dalje al on i dalje gura)
Samo u zadnje 2g izlevatio ga je Ibričić i Rožman (pola ekipe i uposlenika akademije otjerali i doveli svoje), pa je onda došao Zekić i rastjero ono što su ova dvojica prije doveli i na kraju ispali se (za nadat se da je na njegovu štetu i da mu ne trebami isplaćivati nešto).
Sad neko novi da nastavi i rastjera ono što je Zekić doveo....
Izlevatili ga Ibraković i Trbić za savez.... Izlevatili ga "legende kluba" koji su se lafo nešto skupili i hoće da pomognu pa ih nigdje....
Ajla ga levati al očito njemu ona odgovara jer je još nije otjerao..... itd.

P.S. Nisam za njega i smatram da trebamo novog pametnijeg vlasnika al nije uredu da čovjeka toliko pljujemo. Troši svoje ili nečije tuđe pare a mi možemo samo posmatrati i pokrit se ušima kad nemamo nekog "našeg" istinskog navijača FKS ko je voljan uložiti u klub.

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 07 avg 2025, 12:53

Ljajić nije propao.

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 07 avg 2025, 12:55

Madafaka je napisao/la:
07 avg 2025, 12:42
visokohz je napisao/la:
07 avg 2025, 12:39
E još nam ti treba da propadne sa Ademom e to bi bio vrhunac
ma nece, gotovo je to
ABd

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 07 avg 2025, 12:56

enzo1 je napisao/la:
07 avg 2025, 12:45
Fascinantno mi je koliko pljujemo po Mirviću i krivimo ga za sve a realnost je da ga levati ko stigne a on nikako da ubode pravu i iskrenu osobu za saradnju koja ne gleda vlastiti interes već interes FKS. (90% normalnih bi reklo dosta više odo ja dalje al on i dalje gura)
Samo u zadnje 2g izlevatio ga je Ibričić i Rožman (pola ekipe i uposlenika akademije otjerali i doveli svoje), pa je onda došao Zekić i rastjero ono što su ova dvojica prije doveli i na kraju ispali se (za nadat se da je na njegovu štetu i da mu ne trebami isplaćivati nešto).
Sad neko novi da nastavi i rastjera ono što je Zekić doveo....
Izlevatili ga Ibraković i Trbić za savez.... Izlevatili ga "legende kluba" koji su se lafo nešto skupili i hoće da pomognu pa ih nigdje....
Ajla ga levati al očito njemu ona odgovara jer je još nije otjerao..... itd.

P.S. Nisam za njega i smatram da trebamo novog pametnijeg vlasnika al nije uredu da čovjeka toliko pljujemo. Troši svoje ili nečije tuđe pare a mi možemo samo posmatrati i pokrit se ušima kad nemamo nekog "našeg" istinskog navijača FKS ko je voljan uložiti u klub.
A dusa draga, milione zaradio al ovdje nikako da ubode pravu osobu, levate ga. Mukica malena. Pa koliko je Ismiru godina, 6? Pa da mu velika djeca izvuku pare za uzinu. Il vjerujes da je covjek koji je zaradio milione inteligencije Dine Mehmeda Mujkica pa da mu neko uvali sliku za 2 milje i folciku za 5? U Americi zaradio pare, gdje se zbog profita od 1% radnik pretvara u tovarno magare. De bolan, ne budi naivan. Cuj Ismir ima najbolje namjere al ga levate. Zna on jako dobro sta radi, i on levati sve oko sebe. Odnosno misli da levati. Konta da moze preveslat navijace s nekim Letermeom, a Aylu sklonit za 2 mjeseca pa je opet vratit da vedri i oblaci klubom.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Seipronto
Postovi: 449
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 07 avg 2025, 12:58

Od ovih što su objavili mediji najbolja opcija su Petev, Rendulić i Kruščić. Nipošto Ibiševića da se uči na nama ili Jankovića koji nikakav autoritet nije imao ni u Veležu. Možda bi čak i Mutu bio solidna opcija, lafac je a nama trebaju diktatori

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []