FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ljaljić sutra potpisiva, novi trener Pusin a 3 zene iz kluba dobile nogu.
Zezam se nemam pojma
znal se ko ce nas vodit za vikend.. ko vodi treninge ..
Zezam se nemam pojma
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?striktnosarajevski je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:16Izgleda da ipak neće potpisati..SineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:01Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
-
striktnosarajevski
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:21striktnosarajevski je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:16Baš tako. Ne znam koji će nam k... one. Zato ja Mirvića i ne krivim zbog poteza, jedino ga krivim zbog ljudi kojima je okružen i ne zna ih otjerati ili neće.
Re: FK Sarajevo
Nije propao.Hordas1990 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:26Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?striktnosarajevski je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:16Izgleda da ipak neće potpisati..SineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:01Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
-
striktnosarajevski
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja mislim da je to gotova stvar, samo se pitam odakle sad ove price. Nije valjda Instagram Story jedini izvor.insimadop je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:27Nije propao.Hordas1990 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:26Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?
Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
Re: FK Sarajevo
Nacugani i nasmrkani bili, nisu znali sta rade. Kad se dozvali, obrisali...SineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:01Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
striktnosarajevski
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije instagram story. Dobio sam info da je propao. Pa onda haman iz istog izvora da će sutra na ljekarskom biti.Hordas1990 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:29Ja mislim da je to gotova stvar, samo se pitam odakle sad ove price. Nije valjda Instagram Story jedini izvor.insimadop je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:27Nije propao.Hordas1990 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:26
Je li znate nesto ili zakljucujete da je propao na osnovu toga sto je neko obrisao storije?
Nije momak sigurno putovao u Sarajevo na cevape.
Mislim da se trenutno ništa u klubu ne zna 100%. NI za njega ni za trenera..
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
-
rimljanin90
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ti si bas ono udav sa svojim neproduktivnim komentarima
Re: FK Sarajevo
Daleko je njegov fudbal bio od fudbala kad smo osvojili duplu krunu.nokee je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:06Praviti ćemo mi Zekića od blata. Ko i Osijek kad ga je otjerao i doveo onog talijana. Najbolji fudbal od svih trenera se igrao pod Zekicem. Izadjes na Grbavicu, znas da ces bolji biti, sve i jedan derbi je zaslužio da uzme. Imali smo par losih utakmica i tjt.
Ali hajde, egocentrik ce sad da izvuče neko ime iz gaća.
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
E još nam ti treba da propadne sa Ademom e to bi bio vrhunac
Re: FK Sarajevo
Je li pogrijesio nesto sa ovim komentarom?rimljanin90 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:34ti si bas ono udav sa svojim neproduktivnim komentarima
Re: FK Sarajevo
Fascinantno mi je koliko pljujemo po Mirviću i krivimo ga za sve a realnost je da ga levati ko stigne a on nikako da ubode pravu i iskrenu osobu za saradnju koja ne gleda vlastiti interes već interes FKS. (90% normalnih bi reklo dosta više odo ja dalje al on i dalje gura)
Samo u zadnje 2g izlevatio ga je Ibričić i Rožman (pola ekipe i uposlenika akademije otjerali i doveli svoje), pa je onda došao Zekić i rastjero ono što su ova dvojica prije doveli i na kraju ispali se (za nadat se da je na njegovu štetu i da mu ne trebami isplaćivati nešto).
Sad neko novi da nastavi i rastjera ono što je Zekić doveo....
Izlevatili ga Ibraković i Trbić za savez.... Izlevatili ga "legende kluba" koji su se lafo nešto skupili i hoće da pomognu pa ih nigdje....
Ajla ga levati al očito njemu ona odgovara jer je još nije otjerao..... itd.
P.S. Nisam za njega i smatram da trebamo novog pametnijeg vlasnika al nije uredu da čovjeka toliko pljujemo. Troši svoje ili nečije tuđe pare a mi možemo samo posmatrati i pokrit se ušima kad nemamo nekog "našeg" istinskog navijača FKS ko je voljan uložiti u klub.
Samo u zadnje 2g izlevatio ga je Ibričić i Rožman (pola ekipe i uposlenika akademije otjerali i doveli svoje), pa je onda došao Zekić i rastjero ono što su ova dvojica prije doveli i na kraju ispali se (za nadat se da je na njegovu štetu i da mu ne trebami isplaćivati nešto).
Sad neko novi da nastavi i rastjera ono što je Zekić doveo....
Izlevatili ga Ibraković i Trbić za savez.... Izlevatili ga "legende kluba" koji su se lafo nešto skupili i hoće da pomognu pa ih nigdje....
Ajla ga levati al očito njemu ona odgovara jer je još nije otjerao..... itd.
P.S. Nisam za njega i smatram da trebamo novog pametnijeg vlasnika al nije uredu da čovjeka toliko pljujemo. Troši svoje ili nečije tuđe pare a mi možemo samo posmatrati i pokrit se ušima kad nemamo nekog "našeg" istinskog navijača FKS ko je voljan uložiti u klub.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A dusa draga, milione zaradio al ovdje nikako da ubode pravu osobu, levate ga. Mukica malena. Pa koliko je Ismiru godina, 6? Pa da mu velika djeca izvuku pare za uzinu. Il vjerujes da je covjek koji je zaradio milione inteligencije Dine Mehmeda Mujkica pa da mu neko uvali sliku za 2 milje i folciku za 5? U Americi zaradio pare, gdje se zbog profita od 1% radnik pretvara u tovarno magare. De bolan, ne budi naivan. Cuj Ismir ima najbolje namjere al ga levate. Zna on jako dobro sta radi, i on levati sve oko sebe. Odnosno misli da levati. Konta da moze preveslat navijace s nekim Letermeom, a Aylu sklonit za 2 mjeseca pa je opet vratit da vedri i oblaci klubom.enzo1 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:45Fascinantno mi je koliko pljujemo po Mirviću i krivimo ga za sve a realnost je da ga levati ko stigne a on nikako da ubode pravu i iskrenu osobu za saradnju koja ne gleda vlastiti interes već interes FKS. (90% normalnih bi reklo dosta više odo ja dalje al on i dalje gura)
Samo u zadnje 2g izlevatio ga je Ibričić i Rožman (pola ekipe i uposlenika akademije otjerali i doveli svoje), pa je onda došao Zekić i rastjero ono što su ova dvojica prije doveli i na kraju ispali se (za nadat se da je na njegovu štetu i da mu ne trebami isplaćivati nešto).
Sad neko novi da nastavi i rastjera ono što je Zekić doveo....
Izlevatili ga Ibraković i Trbić za savez.... Izlevatili ga "legende kluba" koji su se lafo nešto skupili i hoće da pomognu pa ih nigdje....
Ajla ga levati al očito njemu ona odgovara jer je još nije otjerao..... itd.
P.S. Nisam za njega i smatram da trebamo novog pametnijeg vlasnika al nije uredu da čovjeka toliko pljujemo. Troši svoje ili nečije tuđe pare a mi možemo samo posmatrati i pokrit se ušima kad nemamo nekog "našeg" istinskog navijača FKS ko je voljan uložiti u klub.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Od ovih što su objavili mediji najbolja opcija su Petev, Rendulić i Kruščić. Nipošto Ibiševića da se uči na nama ili Jankovića koji nikakav autoritet nije imao ni u Veležu. Možda bi čak i Mutu bio solidna opcija, lafac je a nama trebaju diktatori
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], Lik, misstianopenaldo i 37 gostiju.


