Čemu odma banalizacija i odma “bošnjo”; realno najpoganiji termin za ponizit svoju naciju. Da upoznaš marsovca sa idejom da bi trebo neki lik uc u klub dat pare al da se ne pita nista (nama je to predstavljeno tako u medijima, naravno treba i malo iscitat bolje javne pozive al ko ce se realno zajebavat sa tim), i on bi te pito a sta on ima od toga.
Helem nejse, on sigurno mora na neki nacin imati moc donosenja odluka, pretpostavljam preko vecine u upravnom odboru
Cilj mu je da pravi i prodaje igrače, nadam se da ćemo uspjet naći način da su sve strane zadovoljene.


