Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 10 avg 2025, 00:01

slika

Ideemooo putaaaa triiiiii
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

bordobijeli
Postovi: 18320
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 10 avg 2025, 00:01

Borac će baš lagano ove sezone uzeti titulu . Zrinjski možda bude konkurencija al teško. Sarajevo I Zeljeznicar sami sebe ubijaju nemaju respekt ni od sudija I ne mogu zaprijetiti. Borac će lagano riješiti Radnik,Rudar,Posušje,Slogu znači nema šanse da im nešto otkinu jedino ako bas ne bude trebalo onda mogu dati neke bodove.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 10 avg 2025, 00:02

goGlobal je napisao/la:
09 avg 2025, 23:57
Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 10 avg 2025, 00:03

Treba vidjet' da se rastali ovih Zekinih 15 trenera i analitičara što je ostalo i 10 igrača pa na neku dvojnu registraciju sa Željom da se troškovi popolove, ono bratski. (pun intended) Možda uspije bar jedan sarajevski klub Europu da izbori.

Avatar
Riziko
Postovi: 6087
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 10 avg 2025, 00:08

Tek 3, i to neptopuna kola odigrana, a hoće ljudi da sjeku vene.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroon46 » 10 avg 2025, 00:08

scholsey je napisao/la:
09 avg 2025, 23:32
Virtu4l je napisao/la:
09 avg 2025, 19:13
slika
Izdominirao si danas na svim temama :rol:

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 10 avg 2025, 00:10

NoProfit je napisao/la:
10 avg 2025, 00:02
goGlobal je napisao/la:
09 avg 2025, 23:57
Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?
Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.
**** maxima Modrica, Leotar, Siroki i ini su osvajali ligu bili, neki i vise puta, sad ti dominira Zrinjski s Borcem ligom, uz protekciju ili ne ali ljudi osvajaju a mi se medjusobno prepucavamo kao da smo nepobjedivi i dodju ti ekipe poput Radnika, Rudara, nekad Mladosti i slicnih ( ne podcjenjujem ih ali su seoske ekipe u svim pogledima da ne navodim sad cinjenice) i mi se borimo za bod i **** remi ili nas otresu ko slinu kod kuce da se nismo ni pocesali. Jel po tebi realno da je toliki amozitet medju klubovima iz Sarajeva dok se drugu nasladjuju i lopataju nas ko djubre po njivi. Daj ba, osvjestimo se malo. Moraju igrat svaku kao da je zadnja i svaku srcem igrat prije svega. Pa Sarajevo u poslednjih 5 sezona ne znam da je uvezalo deset utakmica da su odigrali pozrtvovano i srcano, sve nesta na ho ruk i onda nas spuste na zemlju da ne znamo jesmo li posli ili dosli. Dosta vise galaktisanja i realisanja, hajmo bit Sarajevo i igrat kako dolikuje klubu naseg renomea, ovo isto vrijedi za komsije. Nemamo mi nista od tog sto ce komsiji krava crknuti ako cemo vazda igrat toplo hladno. Mene ovo jede. U **** Prijedoru nema 100 gledalaca na stadionu i taove ekipe da nas uce fudbalu. Ne ide.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

bordobijeli
Postovi: 18320
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 10 avg 2025, 00:14

Opet kažem Sarajevo I Zeljeznicar su sebi najveći dušmani. Al 3 minuta produžetka na grbavici realno trebalo 10 biti . Rudar s borio to sve ok zeljo tanak al zašto 3 min to ti je pokazatelj da jedva čekaju gdhe god se ukaže da te nagazi. Sarajevo isto, ja vjerujem u medjusobnim duelima Sarajevo,Zeljeznicar,Borac,Zrinjski da ćemo uzeti najviše bodova al ovo radnik,sloga ,rudar tu smo se već okliznuo i bit će još klizanja .

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 10 avg 2025, 00:22

goGlobal je napisao/la:
10 avg 2025, 00:10
NoProfit je napisao/la:
10 avg 2025, 00:02
goGlobal je napisao/la:
09 avg 2025, 23:57
Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?
Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.
**** maxima Modrica, Leotar, Siroki i ini su osvajali ligu bili, neki i vise puta, sad ti dominira Zrinjski s Borcem ligom, uz protekciju ili ne ali ljudi osvajaju a mi se medjusobno prepucavamo kao da smo nepobjedivi i dodju ti ekipe poput Radnika, Rudara, nekad Mladosti i slicnih ( ne podcjenjujem ih ali su seoske ekipe u svim pogledima da ne navodim sad cinjenice) i mi se borimo za bod i **** remi ili nas otresu ko slinu kod kuce da se nismo ni pocesali. Jel po tebi realno da je toliki amozitet medju klubovima iz Sarajeva dok se drugu nasladjuju i lopataju nas ko djubre po njivi. Daj ba, osvjestimo se malo. Moraju igrat svaku kao da je zadnja i svaku srcem igrat prije svega. Pa Sarajevo u poslednjih 5 sezona ne znam da je uvezalo deset utakmica da su odigrali pozrtvovano i srcano, sve nesta na ho ruk i onda nas spuste na zemlju da ne znamo jesmo li posli ili dosli. Dosta vise galaktisanja i realisanja, hajmo bit Sarajevo i igrat kako dolikuje klubu naseg renomea, ovo isto vrijedi za komsije. Nemamo mi nista od tog sto ce komsiji krava crknuti ako cemo vazda igrat toplo hladno. Mene ovo jede. U **** Prijedoru nema 100 gledalaca na stadionu i taove ekipe da nas uce fudbalu. Ne ide.
Niko od navijača ili iz kluba FK Željezničar nije nama kriv što smo se danas obrukali u Doboju ili prošlo kolo kući protiv Radnika, a isto tako niko od nas nije njima kriv što su se večeras i prvo kolo obrukali na Grbavici protiv Rudara i Radnika. :thumbup: Ne razumijem šta je poenta tvog posta, trebamo postati bratski klubovi? :)

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 10 avg 2025, 00:26

NoProfit je napisao/la:
10 avg 2025, 00:22
goGlobal je napisao/la:
10 avg 2025, 00:10
NoProfit je napisao/la:
10 avg 2025, 00:02


Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?
Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.
**** maxima Modrica, Leotar, Siroki i ini su osvajali ligu bili, neki i vise puta, sad ti dominira Zrinjski s Borcem ligom, uz protekciju ili ne ali ljudi osvajaju a mi se medjusobno prepucavamo kao da smo nepobjedivi i dodju ti ekipe poput Radnika, Rudara, nekad Mladosti i slicnih ( ne podcjenjujem ih ali su seoske ekipe u svim pogledima da ne navodim sad cinjenice) i mi se borimo za bod i **** remi ili nas otresu ko slinu kod kuce da se nismo ni pocesali. Jel po tebi realno da je toliki amozitet medju klubovima iz Sarajeva dok se drugu nasladjuju i lopataju nas ko djubre po njivi. Daj ba, osvjestimo se malo. Moraju igrat svaku kao da je zadnja i svaku srcem igrat prije svega. Pa Sarajevo u poslednjih 5 sezona ne znam da je uvezalo deset utakmica da su odigrali pozrtvovano i srcano, sve nesta na ho ruk i onda nas spuste na zemlju da ne znamo jesmo li posli ili dosli. Dosta vise galaktisanja i realisanja, hajmo bit Sarajevo i igrat kako dolikuje klubu naseg renomea, ovo isto vrijedi za komsije. Nemamo mi nista od tog sto ce komsiji krava crknuti ako cemo vazda igrat toplo hladno. Mene ovo jede. U **** Prijedoru nema 100 gledalaca na stadionu i taove ekipe da nas uce fudbalu. Ne ide.
Niko od navijača ili iz kluba FK Željezničar nije nama kriv što smo se danas obrukali u Doboju ili prošlo kolo kući protiv Radnika, a isto tako niko od nas nije njima kriv što su se večeras i prvo kolo obrukali na Grbavici protiv Rudara i Radnika. :thumbup: Ne razumijem šta je poenta tvog posta, trebamo postati bratski klubovi? :)
Nije, to si u pravu. Ne trebamo postati bratski klubovi ali se trebamo osvjestiti, prepucavamo se i naglabamo ciji je veci dok nas oducavaju od fudbala prethodno spomenute ekipe. To je moje licno misljenje i jede me sto se desava oko i sa sarajevskim klubovima. Mozda ne mozes razumjeti ali smatram da moramo bolje i vise pokazati u ligi. Inda ne duljimo dalje na tu temu, ovo je moje vidjenje, mozda grijesim i nadam se da grijesim i da ce posebice Sarajevo odskociti i poceti da dominira ligom, imamo preduvjete haman pa sve. Zivio!
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 10 avg 2025, 00:29

goGlobal je napisao/la:
10 avg 2025, 00:26
Nije, to si u pravu. Ne trebamo postati bratski klubovi ali se trebamo osvjestiti, prepucavamo se i naglabamo ciji je veci dok nas oducavaju od fudbala prethodno spomenute ekipe. To je moje licno misljenje i jede me sto se desava oko i sa sarajevskim klubovima. Mozda ne mozes razumjeti ali smatram da moramo bolje i vise pokazati u ligi. Inda ne duljimo dalje na tu temu, ovo je moje vidjenje, mozda grijesim i nadam se da grijesim i da ce posebice Sarajevo odskociti i poceti da dominira ligom, imamo preduvjete haman pa sve. Zivio!
S ovim ni u halu. :thumbup:
ritam21 je napisao/la:
01 avg 2025, 00:06
Eh kako cu lijepo zaspat znajuci da su hotonjasi zijanili
Sweet dreams. :ljepota:

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 10 avg 2025, 00:33

Zrinjski ne igra nikako i opet ih mi ne mozemo stici :rol:

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 10 avg 2025, 00:45

Sloga, Rudar, Radnik za sad rade odlican posao. Cisti se pit Borcu da se na miru potuce sa Zrinjom za titulu. Lijepo lijepo

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 10 avg 2025, 00:47

Zigazaga je napisao/la:
09 avg 2025, 23:07
Combattente87 je napisao/la:
09 avg 2025, 23:03
Zigazaga je napisao/la:
09 avg 2025, 22:59
Nije sviran čist penal na kraju utakmice za Rudar,od strane golmana Želje. I ovi sa Arene nijednom nisu reprizirali to .
Upravu si, golman uopšte nije ni došao do lopte, pokosio je igrača a loptu nije ni dohvatio.....
Ko suza penal. Sramota .
Ispravka, faul nad Troupeom u istom napadu.
Fk Željezničar.

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 10 avg 2025, 01:01

Pablo11 je napisao/la:
10 avg 2025, 00:47
Zigazaga je napisao/la:
09 avg 2025, 23:07
Combattente87 je napisao/la:
09 avg 2025, 23:03

Upravu si, golman uopšte nije ni došao do lopte, pokosio je igrača a loptu nije ni dohvatio.....
Ko suza penal. Sramota .
Ispravka, faul nad Troupeom u istom napadu.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 10 avg 2025, 01:08

Adzem nakon remija protiv Rudara: Sarajevo je izgubilo u Doboju, Radnik je otkinuo dva boda na Koševu.

Nema dalje :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la scholsey » 10 avg 2025, 01:15

Na ovom terenu krv vrije, protivnici blijede.

slika
The saddest thing in life is wasted talent.

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 10 avg 2025, 01:21

Dva penala i crveni karton! VICINE KUJE!!!!







Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 10 avg 2025, 01:29

Najprvi je napisao/la:
10 avg 2025, 01:21
Dva penala i crveni karton! VICINE KUJE!!!!






Hahahah pa sto postavi video, sam sebe demantovo. Prvi ga fulio nogom, drugi proklizo pored njega poslije suta i momak usto odma. Da si samo napisao mozda bi ti i neko povjerovao.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 avg 2025, 01:49

:mrgreen: Pišite vi šta hoćete,nema bolje lige u Europi.. Uvijek se nesto događa,niko nije siguran...Svi strijepe za opstanak
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87 i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []