
Ideemooo putaaaa triiiiii
Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?goGlobal je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:57Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.NoProfit je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:02Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?goGlobal je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:57Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
Niko od navijača ili iz kluba FK Željezničar nije nama kriv što smo se danas obrukali u Doboju ili prošlo kolo kući protiv Radnika, a isto tako niko od nas nije njima kriv što su se večeras i prvo kolo obrukali na Grbavici protiv Rudara i Radnika.goGlobal je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:10Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.NoProfit je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:02Kakve to veze ima s našim porazom u Doboju i njihovim remijem na svom stadionu protiv najgore ekipe u prvenstvu?goGlobal je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:57Hajmo malo i realni bit.. tonemo, ali makar to cinimo skupa bratski, sarajevski. Idemo se sad malo prepucavat ciji camcic brze vodu prima. Kad smo debili i dozvoljavamo debilima da manipulisu nama. Treba da prepisamo ligu u svim segmentima i da se mi medjusobno borimo za titule i kupove, ko ce koga vise nadigrati a nad nama vrse egzodus, oducavaju nas od fudbala seoske ekipe, koje do jucer nisu imale markera na treninzima a tome smo iskljucivo krivi samo mi, jednako Sarajevo i Zeljeznicar jer smo dozvolili da se medjusobno krvimo i lajemo dok karavane s podsmjehom prolaze. Mozemo se mrziti i ne postivati kao klubovi i navijaci koliko okolnosti dozvoljavaju ali primat glavnog grada i prijesvega timova koji su bili pojam i uvijek medju fudbalakom elitom bivse drzave ne smijemo olahko ostaviti po strani. Jeb.. trenere, jeb.. uprave, klubovi su iznad svega i tu treba da kazemo i jedni i drugi idite svi u pm i uprave, treneri i igraci ima da igrate il vam je igranka predodredjena, koga vise sramotite. Fkt smo nisko pali.
**** maxima Modrica, Leotar, Siroki i ini su osvajali ligu bili, neki i vise puta, sad ti dominira Zrinjski s Borcem ligom, uz protekciju ili ne ali ljudi osvajaju a mi se medjusobno prepucavamo kao da smo nepobjedivi i dodju ti ekipe poput Radnika, Rudara, nekad Mladosti i slicnih ( ne podcjenjujem ih ali su seoske ekipe u svim pogledima da ne navodim sad cinjenice) i mi se borimo za bod i **** remi ili nas otresu ko slinu kod kuce da se nismo ni pocesali. Jel po tebi realno da je toliki amozitet medju klubovima iz Sarajeva dok se drugu nasladjuju i lopataju nas ko djubre po njivi. Daj ba, osvjestimo se malo. Moraju igrat svaku kao da je zadnja i svaku srcem igrat prije svega. Pa Sarajevo u poslednjih 5 sezona ne znam da je uvezalo deset utakmica da su odigrali pozrtvovano i srcano, sve nesta na ho ruk i onda nas spuste na zemlju da ne znamo jesmo li posli ili dosli. Dosta vise galaktisanja i realisanja, hajmo bit Sarajevo i igrat kako dolikuje klubu naseg renomea, ovo isto vrijedi za komsije. Nemamo mi nista od tog sto ce komsiji krava crknuti ako cemo vazda igrat toplo hladno. Mene ovo jede. U **** Prijedoru nema 100 gledalaca na stadionu i taove ekipe da nas uce fudbalu. Ne ide.
Nije, to si u pravu. Ne trebamo postati bratski klubovi ali se trebamo osvjestiti, prepucavamo se i naglabamo ciji je veci dok nas oducavaju od fudbala prethodno spomenute ekipe. To je moje licno misljenje i jede me sto se desava oko i sa sarajevskim klubovima. Mozda ne mozes razumjeti ali smatram da moramo bolje i vise pokazati u ligi. Inda ne duljimo dalje na tu temu, ovo je moje vidjenje, mozda grijesim i nadam se da grijesim i da ce posebice Sarajevo odskociti i poceti da dominira ligom, imamo preduvjete haman pa sve. Zivio!NoProfit je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:22Niko od navijača ili iz kluba FK Željezničar nije nama kriv što smo se danas obrukali u Doboju ili prošlo kolo kući protiv Radnika, a isto tako niko od nas nije njima kriv što su se večeras i prvo kolo obrukali na Grbavici protiv Rudara i Radnika.goGlobal je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:10Ima jako velike i veze i poveznice. Mi smo sebi najveci dusmani. Hajmo se osvrnuti na ligu od uvezivanje zakednicke lige, ne samo na proteklih deset sezona.
**** maxima Modrica, Leotar, Siroki i ini su osvajali ligu bili, neki i vise puta, sad ti dominira Zrinjski s Borcem ligom, uz protekciju ili ne ali ljudi osvajaju a mi se medjusobno prepucavamo kao da smo nepobjedivi i dodju ti ekipe poput Radnika, Rudara, nekad Mladosti i slicnih ( ne podcjenjujem ih ali su seoske ekipe u svim pogledima da ne navodim sad cinjenice) i mi se borimo za bod i **** remi ili nas otresu ko slinu kod kuce da se nismo ni pocesali. Jel po tebi realno da je toliki amozitet medju klubovima iz Sarajeva dok se drugu nasladjuju i lopataju nas ko djubre po njivi. Daj ba, osvjestimo se malo. Moraju igrat svaku kao da je zadnja i svaku srcem igrat prije svega. Pa Sarajevo u poslednjih 5 sezona ne znam da je uvezalo deset utakmica da su odigrali pozrtvovano i srcano, sve nesta na ho ruk i onda nas spuste na zemlju da ne znamo jesmo li posli ili dosli. Dosta vise galaktisanja i realisanja, hajmo bit Sarajevo i igrat kako dolikuje klubu naseg renomea, ovo isto vrijedi za komsije. Nemamo mi nista od tog sto ce komsiji krava crknuti ako cemo vazda igrat toplo hladno. Mene ovo jede. U **** Prijedoru nema 100 gledalaca na stadionu i taove ekipe da nas uce fudbalu. Ne ide.Ne razumijem šta je poenta tvog posta, trebamo postati bratski klubovi?
![]()
S ovim ni u halu.goGlobal je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:26Nije, to si u pravu. Ne trebamo postati bratski klubovi ali se trebamo osvjestiti, prepucavamo se i naglabamo ciji je veci dok nas oducavaju od fudbala prethodno spomenute ekipe. To je moje licno misljenje i jede me sto se desava oko i sa sarajevskim klubovima. Mozda ne mozes razumjeti ali smatram da moramo bolje i vise pokazati u ligi. Inda ne duljimo dalje na tu temu, ovo je moje vidjenje, mozda grijesim i nadam se da grijesim i da ce posebice Sarajevo odskociti i poceti da dominira ligom, imamo preduvjete haman pa sve. Zivio!
Sweet dreams.
Ispravka, faul nad Troupeom u istom napadu.Zigazaga je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:07Ko suza penal. Sramota .Combattente87 je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:03Upravu si, golman uopšte nije ni došao do lopte, pokosio je igrača a loptu nije ni dohvatio.....
Pablo11 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:47Ispravka, faul nad Troupeom u istom napadu.Zigazaga je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:07Ko suza penal. Sramota .Combattente87 je napisao/la: ↑09 avg 2025, 23:03
Upravu si, golman uopšte nije ni došao do lopte, pokosio je igrača a loptu nije ni dohvatio.....
Adzem nakon remija protiv Rudara: Sarajevo je izgubilo u Doboju, Radnik je otkinuo dva boda na Koševu.
Hahahah pa sto postavi video, sam sebe demantovo. Prvi ga fulio nogom, drugi proklizo pored njega poslije suta i momak usto odma. Da si samo napisao mozda bi ti i neko povjerovao.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.