FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 10 avg 2025, 01:31

Dvije evropske utakmice , remi i poraz ? Tri u domacem prvenstvu, dva remija i to oba kuci i jedna sretna pobjeda na strani. Sasvim dovoljno da se stvari sasijeku dok ne postane gore po nas.

Avatar
Ideneide
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 10 avg 2025, 01:32

F1921B je napisao/la:
10 avg 2025, 00:44
Ideneide je napisao/la:
10 avg 2025, 00:40
Hoćemo li se opametiti pa pritisnuti da napokon investitora imamo, hoćemo li otjerati ovu upravu? Hoćemo li krenuti napokon naprijed!?
Hvala Bogu prvi zdrav komentar veceras.

Ugl odgovor je - nećemo. Na sva pitanja. Investitora ti blokiraju ovih nekih par majmuna, ratni profiteri i ovi neki sto misle da su poduzetnici jer imaju par soba na Bookingu.

Samo se nadam da jug nije podmićen al sudeći po reakcijama i okretanju glave - tesko. U zlatna vremena odavno bi se na terenu harakiri pravio, i za sudjenje i za igranje sve u paketu.
Ne znam kako ne shvatamo da možda i posljednji voz hvatamo... A mi se pravimo ludi
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

bablaz1
Postovi: 697
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 10 avg 2025, 01:33

Uh. Da i ja napišem nešto (moje viđenje)
Krenuću od najteže stvari AA. Tzv trenera
1. Uzimanje trake Krpiću i podcjenjivanje istog, bez da je imao rješenje
2. Dizanje Madžida koji igra svoj neki fudbal
3. Maltretiranje Cvetanoskig
4. Podcjenjivanje protivnika na Grbavici (posebno Rudara), te izmišljanje tople vode (posebno protiv Radnika)
5. Izjave: dovešćemo golgetera, igraćemo visoko presing, ubijanje u pojam Osmanovića (jest pogriješio, ali skinuti sa sebe krivicu, i prebaciti na igrača je diletantski), pominjanje Šukilovića kao nekog ko nedostaje (4. opcija na stoperu), kez, mahanje glavom ignoriranje tribine. Sad mu treba i vezni iako je on aminovao igrače. Pejić??! Zadnji trofej on osvoji u svakom intervjuu...
6. Taktika večeras? Šta je Fočo igrao? Jesmo li htjeli igrati na posjed? Nabijanje lopte na Koningsa, Šabić i dueli? Pejić nije fudbaler. Uvodi igrača da okrene rezultat kojem je uzeo traku i ubio ga u pojam... Ostavljanje Šabića ili Radovca da brane kontru nakon našeg kornera je suludo. Taktika je svak za sebe nek igra... Nemožeš kreirati kad u sredini imaš Erika koji je dobar prema nazad i sam je igrao u sredini, Foču koji ni sam ne zna šta je igrao, te Madžida koji igra svoj fudbal
Sad malo o igračima:
Muftić (nizak, prenizak) očajna reakcija kod gola
Trouppe prvo poluvrijeme je bio više na njihovoj polovini, ali nismo igrali preko desne strane, nazadjei ispao par puta Limitiran prema naprijed
Alić u dva-tri navrata se nije stigao vratiti nazad,
Sedorf najbolji od najgorih
Karamarko jedna od lošijih predstava. Neki nerezonski potezi
Erik je defanzivno jako dobar, nije neko ko će razigravati, ima slabu dugu loptu, ali jedan od rijetkih koji po meni može dobiti prolaznu ocjenu
Fočo- imam osjećaj da je igrao skroz drugu poziciju u odnosu na posušje. Uvaljen 2,3 puta od strane saigrsča. Mlad je vidjećemo (nadam se da je Gojak bolji
Šošić- kriza, a možda i imamo prevelika očekivanja od igrača koji nije odigrao ni minut u nikad lošijem Hajduku.
Šabić- nije mi jasno zašto je igrao?! Možda zbog presice jučer ko će ga znat- po meni preloš u jednom momentu igrač koji ga je čuvao se okliznuo i on ga prošao, za 3 sekunde mu isti igrač uzeo loptu.
Vini- forsirali su ga bap, ali on je igrač koji može igrati samo kontranapad
Konings- niđe veze, treba po malo uvoditi igrača
Pejić- nije fudbaler, smeta
Cvetanoski- unio živost
Rakić- moglo bi bit nešto
Krpić- očakivao sam da će se povrijediti zadnjih 5 minuta. Raja ga je uzela na zub zbog izjava stručnjaka.
Radovac dizel SDI (i u glavi i u nogama).
Mislim da neću dolaziti dok ne ode Adžem, jer ne želim nikom dopustiti da mi udara na inteligenciju.
I dalje vjerujem da imamo dobru ekipu, te da se možemo uz 1,2 pojačanja (ne prinove) boriti za titulu. Raspad je kod svih ekipa sa prevelikim očekivanjima. Bojim se da nas Velež ne natrpa
VTŽ

TvrtkoPrvi
Postovi: 128
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 10 avg 2025, 01:41

Ljudi imaju obraza uzet muftica usta?
Da nije njega danas bi bila protiv stupcanice na Grbavici

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 avg 2025, 01:41

Trošiti riječi na analize nema potrebe – neka to rade oni koji su plaćeni za to.
Dakle, 8 hiljada na tribinama i još hiljade ispred ekrana, a nema ni 1% pozitivnih komentara ili reakcija. To jasno govori da nešto ne valja.

Proces adaptacije? Da, puno novih igrača, ali sramotno je to koristiti kao izgovor. Radnik je promijenio pola tima, Rudar doveo igrače iz četvrtih liga Njemačke i Španije, 17 novih igrača, odradili pripreme 20 dana – pa opet igraju. Poslije ove tekme ispada da smo Posušje dobili slučajno. Već sam prije mjesec dana napisao: na ovakvim utakmicama se gubi titula, Evropa, bodovi.
Strah me samo debakla protiv “četvorke” igrači se moraju dići, kao i stručni štab kako znaju i umiju.

Kako se kaže – riba smrdi od glave. Rak rana kluba su ljudi koji nemaju veze sa vezom, žive na grbači kluba, dok mi pijemo apaurine da preživimo utakmicu. Investitor je neophodan, i zato nam je sljedeća skupština ključna. Ako se opet investitoru spriječi ulazak u klub, treba ozbiljno razmisliti o bojkotu. Dosta nam je jeftinih scenarija i toga da smo ponekad sretni jer smo navijaci ovog kluba vecinom smo razocarani jako dug period.

Struktura se mora mijenjati ODMAH dok je početak sezone. Trebaju nam ozbiljne reforme u upravi. Ima 150 ljudi u klubu, a 50 njih živi od 1300 KM mjesečno, ne unesu ni marku u klub, a odlučuju o svemu. Puno ovdje na forumu ima pametnijih ljudi nego u našoj upravi.

Proći će i ovo, ali ljudi – za dvije godine će biti 15 godina od posljednje titule. Ne mogu vjerovati da ovo pišem, duša me boli. Najviše sam razočaran jer smo se svi ponadali na pocetku a onda….

let3
Postovi: 31812
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 10 avg 2025, 01:44

Adzem je sam sebi stvorio belaje i otezao stvari.
Siguran sam milijardu posto da ga raja ne bi ovoliko uzela na zub da ne prosipa neku aroganciju i da ne pokusava glumiti Amara. Amar je fakin prirodno, to njemu ide i pristaje, plus najtrofejniji je trener lige svih vremena. Ovaj nema nista od toga.
Zatim podcjenjivanje Kopera, idemo tamo da ih pobjedimo, podcjenjivanje sopstvenih navijaca na Grbavici ("ne znam, to pitajte ove koje zvizde"), pa onda izgovori kako nemamo napadaca, pa mu dovedu Koningsa, pa sad prica kako nema veznjaka i slicni izgovori.
Nije on losiji trener od svojih prethodnika tipa Mulalic, Ivkovic, Basic, Bruno itd - ali je previse je gluposti napravio u kratkom roku, da je veceras sve kulminiralo sa skandiranjem Adzeme odlazi. To se nije desavalo ni losijim trenerim od njega.

Jbg, zao mi je sto cemo potrositi jos jednog Zeljovca u nizu, al sad je poprilicno i sam kriv. Izmjene su mu katastrofa takođe :oops:

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 avg 2025, 01:52

To je grupica zvizdala, ostali su aplaudirali :kafa:
slika
Fk Željezničar.

Mamba21
Postovi: 3612
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 10 avg 2025, 02:16

Jedino što me boli od svega što gura ove igrače, koji nisu ni P od pojačanja
Troupee, Joao Erick, Pejić, Konings. Svaku utakmicu gledamo i oči mi krvare.
Troupee - uopšte ne ide u napad, a u odbrani je užasan, Galić je za njega Dani Alves.
Joao Erick - vezni igrač koji ne preuzima odgovornost niti 1%, prvom do sebe i moli Boga da mu ne dođe lopta.
Pejić - Kako nađu ove debile to mi nije jasno i to se naziva pojačanjem.
Konings - pokazao je da ne zna, za ovog je Krpić, fudbal izmislio..
Rakić - dva puta ušao, pokazuje znake života.

Posebna pojačanja Osmanović, Jaganjac, Obradov. To je suvišno komentarisati. Vini, igrač za plaže.

Seedorf i Alić jedini su na dobrom putu da opravdaju epitet pojačanja.
Doveli 3 napadača da izbacimo mrtvog Krpića, Krpić ponovo najbolji od njih, ko nas je kleo nije dangubio.
J*** i Adžema i njegove menadžere gdje mu nalaze ova "pojačanja". Kaže debil Fočo loš bio, usta ga J***, možda je pogriješio jer je pokušao da nešto uradi sa loptom, neće Erick pogriješiti, kad ne zna ništa sa njom da uradi.
A posebno J*** one debile sa sjevera što psuju Šošiću, nek je Konings dobio aplauz.

Muftić
Odinaka - Seedorf - Karamarko - Alić
Fočo - Lagumdžija
Cvetanovski - Šošić - Boljević
Krpić
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 615
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 10 avg 2025, 02:24

Evo 3 sata nakon tekme lezim u krevetu vrtim se pokusavam zaspat al nemoguce nakon ovoga sto sam pogledo veceras, kontam isto sta bi i napiso vezano za utakmicu gdje smo tanki al tanki smo u apsolotno svakoj sferi igre jednostavno nemam snage ni za sta nakon ovog veceras.

ADZEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Curva Sud

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 avg 2025, 02:28

Mamba21 je napisao/la:
10 avg 2025, 02:16
Jedino što me boli od svega što gura ove igrače, koji nisu ni P od pojačanja
Troupee, Joao Erick, Pejić, Konings. Svaku utakmicu gledamo i oči mi krvare.
Troupee - uopšte ne ide u napad, a u odbrani je užasan, Galić je za njega Dani Alves.
Joao Erick - vezni igrač koji ne preuzima odgovornost niti 1%, prvom do sebe i moli Boga da mu ne dođe lopta.
Pejić - Kako nađu ove debile to mi nije jasno i to se naziva pojačanjem.
Konings - pokazao je da ne zna, za ovog je Krpić, fudbal izmislio..
Rakić - dva puta ušao, pokazuje znake života.

Posebna pojačanja Osmanović, Jaganjac, Obradov. To je suvišno komentarisati. Vini, igrač za plaže.

Seedorf i Alić jedini su na dobrom putu da opravdaju epitet pojačanja.
Doveli 3 napadača da izbacimo mrtvog Krpića, Krpić ponovo najbolji od njih, ko nas je kleo nije dangubio.
**** i Adžema i njegove menadžere gdje mu nalaze ova "pojačanja". Kaže debil Fočo loš bio, usta ga ****, možda je pogriješio jer je pokušao da nešto uradi sa loptom, neće Erick pogriješiti, kad ne zna ništa sa njom da uradi.
A posebno **** one debile sa sjevera što psuju Šošiću, nek je Konings dobio aplauz.

Muftić
Odinaka - Seedorf - Karamarko - Alić
Fočo - Lagumdžija
Cvetanovski - Šošić - Boljević
Krpić
Pa nije Konnings kriv sto ne igramo od noge do noge sto mu je jaca strana i sto se ide na skok igru, a najmanji u ekipi. Cak u prvom je i spustio par lopti, ne moze Erick kriv biti sto je defanzivni vezni i potpuno drugi tip igraca u odnosu na Radovca,ne moze on glumiti drugog tipa igraca. Troupee uz Sedorfa se jedini trudi u ekipi sto mi je jako cudno, gledajuci tu nasu djecu.
Fk Željezničar.

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 10 avg 2025, 02:45

Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 10 avg 2025, 03:28

Nista ako hocete da otjerate Adzema dovesti samo jednog trenera u po sezone i nesto ocekivati od zelje mozes a to je nasa standardna budala Edis Mulalic. Moze se svasta pricati protiv njega kako su taktike zastarile ima 50 godina kako je ovakav kakav je onakav. On je u zelji u 2 mandata imao 2 prelose ekipe koje je on napravio da funkcionisu . Sjetimo se da je u prvom mandatu imao 7 pobjeda zaredom a dosao je u raspalu ekipu . I dosao do polufinala gdje nas je pobjedila sloboda koja je imala prejaku ekipu te sezone . Onda imate 2 mandat o njemu sam vec pisao ranije gdje sam uporedio njega , basica , ivkovica i denisa corica i pokazao koliki je on majstor fudbala naspram basica , o ivkovicu ne treba puno price i naravno coric je bio bolji od njega. Ali mulalic je izborio 3 mjesto i polufinale kupa sa puno manjim budzetom od basica i corica . Napravio zvijezde od igraca , to jeste od armina hodzica ( mladjeg ) , od santosa i od amoaha . A sad da otjerate Adzema i dovedete neku nepoznanicu fazon fedju dudica. Prvo sto je lik pitar sve sto uradi bit ce okrenuto protiv njega , drugo sto dok skonta sve zavrzlame kako nas klub funkcionise. I da ne bude kao sa sarajevom dok je on namjestio ekipu on je gubio 5-1 od tuzle City .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

NoDi80
Postovi: 18977
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 10 avg 2025, 03:29

zeljovac21 je napisao/la:
10 avg 2025, 02:45
Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.
:thumbup: :crazy:
Lose, nedoreceno
Ne znam sta cemo sa loptom
Sve si dobro napisao
Mislim da ne ne treba tjerati Adzema
Sad je kasno pustit ga do kraja i sta bude
Bolje sad u pocetku da kikseve redamo nego poslije
Siguran sam da moze puno bolje
Sta ces ga sad tjerati, nece niko bolji sigurno htjeti doci
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Austinpowers
Postovi: 255
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 10 avg 2025, 03:39

zeljovac21 je napisao/la:
10 avg 2025, 02:45
Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.
Potpisujem, uzasno odradjene pripreme i nabacana ekipa. Sad placamo ceh zbog nepravde prema Denisu. Veliki minus uprave.
VTZ

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 10 avg 2025, 03:50

F1921B je napisao/la:
09 avg 2025, 23:33
Forumasi vi ste jedni bijednici najveci. Ne valja Adzem, a valja vam uprava i valja vam onaj debilni Tunovic s frljavim okom? Onaj sto spominje razloge koji nisu sportske prirode.

Zeljo je grohno ne moze ga dizalica izvuc
Nisu forumaši prozvali Adžema nego 8 hiljada ljudi na stadionu, u sav glas, ali ti to ne znaš jer nisi bio na utakmici.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 10 avg 2025, 03:55

Pablo11 je napisao/la:
10 avg 2025, 01:08
F1921B je napisao/la:
10 avg 2025, 01:05
zeljovolimte je napisao/la:
10 avg 2025, 01:00
**** i tebe i vlast i opoziciju. Nabijem vas na **** i tebe i trojku i SDA i tvoj sportski kolektiv.

Uzela stranacka.firma tender za jug i ne radi nista i on dosao da mi ih pravda jer mu neko nesto dao para. Mrs!


A i ovog i fedju dudica i samira radovca nabijem na ****.
Ne moze nas pitar voditi ljudi jeste li normalni?
Haj ti pasuka uzmi terapiju
Momak skrenuo, garant se jeo u kuci kad je Radovac najbolji bio prvi dio sezone. Ako cemo tako gledati bolje su nam ovi sa strane valjali. Vidis da je pacijent neki ne zna sta pise. :tokralju:
Yebo Radovca, daj nam Beću i Sedada, naša djeca. :opaopa:
Grupa iznad svakog pojedinca.

BarbareZeljin
Postovi: 1323
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 10 avg 2025, 08:18

Adzem nije vrijedan pomena,meni je jedna druga stvar gora sto on i Uprava ne vide da nam je roster 3 puta losiji nego prosle godine,i sto vjeruju ovom klaunu da ima dobru ekipu i da su doveli dobre igrace.
Problem je kao bio napadac,evo dosao,a covjek ikao se vidi da zna lopte,sad nije problem napadac,nego je problem vezni.
I tako cemo ici u nedogled. Problem je ekipa koju si selektirao. Nemas ekipu strucnjak. Nek to bude jasno i Adzemu i Tunovicu.
Treba nam minimalno 3 dobra igraca,da bar na nesto licimo.
Opet najava idemo po bodove u Mostar. On sam sebe sahrani prije meca i dodatno iziritira ljude. Kao sto je sad sa pepelom uradio.
Vidis da si zasrao,pa imaj mjeru,suti bar,pokloli se vadi se iz govana.
Ljudima Amarova sranja dojadila,koji je imao kredita da ih radi,a ne ovaj pokusaj Amara sa Temua.
Svaka cast i Upravi. Jeste slozili ekipu,za jos jednu sezonu velikog porasta srcanih oboljenja kod vjernih navijaca.

Avatar
0oo0
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 0oo0 » 10 avg 2025, 08:28

Muftic najlosiji sinoc. Peric, Konings nidje veze, ovakih ima i u prvoj ligi federacije al su makar jeftniji.
🔵⚪

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 10 avg 2025, 08:38

Nije problem Mostar, možda se mi i vratimo sa tri boda od tamo. Ali i ako se to desi bit će samo privremena fasada nekog uspjeha. Ovdje je problem puno dublje prirode, valja izgurati sezonu 36 kola + kup sa ovakvim stanjem ekipe. A stanje ekipe nam je takvo da ne vidim nikakvo zajedništvo, koheziju i volju kod igrača, posebno kad igramo na Grbavici. Ja ne znam kako Adžem očekuje da mu igrači daju ruke kad ih svako malo kritikuje, mijenja kapitene, kažnjava klupiranjem, poimenično spominje na pressicama u negativnom kontekstu itd itd. Još davno je Ferguson u svojim memoarima rekao da je prošlo vrijeme trenera diktatora i da su "well done" dvije najmoćnije riječi u engleskom jeziku. Igrači su ljudi od krvi i mesa, njima je igranje za Želju samo po sebi pritisak, i baš zato trener mora sa njima kao po jajima, mnogo češće hvaliti i nagrađivati, nego kritikovati i kažnjavati. Denis Ćorić i Nermin Bašić su ovo što govorim skontali, Denis je čak u pohvalama možda i pretjerivao, ali imao je rezultat. Ne znam kako će Adžem izgurati sezonu iskreno, ovaj bahati i kvaziautoritativni pristup sa igračima neće mu ništa dobro donijeti. To ne bi danas više prolazilo ni Amaru Osimu, jer sad su druga vremena, sad su igrači uglavnom razmažena generacija Z koja je odgajana pod staklenim zvonom.

Ali nije meni Adžem toliko odgovoran, odgovorni su ljudi koji su ga pozvali da vodi klub i dali mu trogodišnji ugovor. Ja sam na forumu predvidio da Adžem neće dočekati oktobar na klupi Željezničara, i dalje ostajem pri tome, a to će se desiti vjerovatno zato što mu igrači neće dati ruke. On da je psiholog trebao je zaštititi Madžida nakon zvižduka koji neminovno utiču na samopouzdanje igrača, pa i Foču podići nakon loše partije, a on kontra, još ih više zavali na pressici. Budući treneri i menadžeri, gledajte ovo kao primjer kako ne treba. I žao mi je zbog toga iskreno. Niko sretniji od mene da Adžem osvoji duplu krunu ove sezone, ali zbog ovog što sam napisao to se neće desiti. VTŽ!
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 10 avg 2025, 08:39

Poslije neprospavane noći i dalje postavljam ista pitanja.
1. Ko dovede ovog stručnjaka na klupu koji imam papir da je lud?!
2. Ko je dozvolio stručnjaku da on dovodi igrače tipa Pejic. Nemam ništa protiv momka, ali čovjek igra krilo a najsporiji igrač. I sad se sjetih kad sam Adzema vidio u kafani kod dvorane gdje ga neki pitao ss drugog stola zašto mu igra Pejic ovaj odgovara; a nisi vidio kako se vratio u odbranu. Prosto nevjerovatno.
3. Ko je dozvolio stručnjaku na klupi da on bira menadžere preko kojih će dovoditi igrače. Igrače iz drugih liga; Pejic, Obradov, Memisevic Itd.
Ljudi, nas je Rudar nadigrao. Jedva se ljudi sastavili na početku sezone i ovaj ima prava na izgovore na ovo i ono, pa i na konstataciju da mu u ekipi fali Sukilovic.
One izmjene sinoć - Vini - Pejic. Neigranja Cvete od početka.
Bas kao da se neko zajebava sa klubom… i navijačima

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []