FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dvije evropske utakmice , remi i poraz ? Tri u domacem prvenstvu, dva remija i to oba kuci i jedna sretna pobjeda na strani. Sasvim dovoljno da se stvari sasijeku dok ne postane gore po nas.
Re: FK Željezničar
Ne znam kako ne shvatamo da možda i posljednji voz hvatamo... A mi se pravimo ludiF1921B je napisao/la: ↑10 avg 2025, 00:44Hvala Bogu prvi zdrav komentar veceras.
Ugl odgovor je - nećemo. Na sva pitanja. Investitora ti blokiraju ovih nekih par majmuna, ratni profiteri i ovi neki sto misle da su poduzetnici jer imaju par soba na Bookingu.
Samo se nadam da jug nije podmićen al sudeći po reakcijama i okretanju glave - tesko. U zlatna vremena odavno bi se na terenu harakiri pravio, i za sudjenje i za igranje sve u paketu.
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"
Re: FK Željezničar
Uh. Da i ja napišem nešto (moje viđenje)
Krenuću od najteže stvari AA. Tzv trenera
1. Uzimanje trake Krpiću i podcjenjivanje istog, bez da je imao rješenje
2. Dizanje Madžida koji igra svoj neki fudbal
3. Maltretiranje Cvetanoskig
4. Podcjenjivanje protivnika na Grbavici (posebno Rudara), te izmišljanje tople vode (posebno protiv Radnika)
5. Izjave: dovešćemo golgetera, igraćemo visoko presing, ubijanje u pojam Osmanovića (jest pogriješio, ali skinuti sa sebe krivicu, i prebaciti na igrača je diletantski), pominjanje Šukilovića kao nekog ko nedostaje (4. opcija na stoperu), kez, mahanje glavom ignoriranje tribine. Sad mu treba i vezni iako je on aminovao igrače. Pejić??! Zadnji trofej on osvoji u svakom intervjuu...
6. Taktika večeras? Šta je Fočo igrao? Jesmo li htjeli igrati na posjed? Nabijanje lopte na Koningsa, Šabić i dueli? Pejić nije fudbaler. Uvodi igrača da okrene rezultat kojem je uzeo traku i ubio ga u pojam... Ostavljanje Šabića ili Radovca da brane kontru nakon našeg kornera je suludo. Taktika je svak za sebe nek igra... Nemožeš kreirati kad u sredini imaš Erika koji je dobar prema nazad i sam je igrao u sredini, Foču koji ni sam ne zna šta je igrao, te Madžida koji igra svoj fudbal
Sad malo o igračima:
Muftić (nizak, prenizak) očajna reakcija kod gola
Trouppe prvo poluvrijeme je bio više na njihovoj polovini, ali nismo igrali preko desne strane, nazadjei ispao par puta Limitiran prema naprijed
Alić u dva-tri navrata se nije stigao vratiti nazad,
Sedorf najbolji od najgorih
Karamarko jedna od lošijih predstava. Neki nerezonski potezi
Erik je defanzivno jako dobar, nije neko ko će razigravati, ima slabu dugu loptu, ali jedan od rijetkih koji po meni može dobiti prolaznu ocjenu
Fočo- imam osjećaj da je igrao skroz drugu poziciju u odnosu na posušje. Uvaljen 2,3 puta od strane saigrsča. Mlad je vidjećemo (nadam se da je Gojak bolji
Šošić- kriza, a možda i imamo prevelika očekivanja od igrača koji nije odigrao ni minut u nikad lošijem Hajduku.
Šabić- nije mi jasno zašto je igrao?! Možda zbog presice jučer ko će ga znat- po meni preloš u jednom momentu igrač koji ga je čuvao se okliznuo i on ga prošao, za 3 sekunde mu isti igrač uzeo loptu.
Vini- forsirali su ga bap, ali on je igrač koji može igrati samo kontranapad
Konings- niđe veze, treba po malo uvoditi igrača
Pejić- nije fudbaler, smeta
Cvetanoski- unio živost
Rakić- moglo bi bit nešto
Krpić- očakivao sam da će se povrijediti zadnjih 5 minuta. Raja ga je uzela na zub zbog izjava stručnjaka.
Radovac dizel SDI (i u glavi i u nogama).
Mislim da neću dolaziti dok ne ode Adžem, jer ne želim nikom dopustiti da mi udara na inteligenciju.
I dalje vjerujem da imamo dobru ekipu, te da se možemo uz 1,2 pojačanja (ne prinove) boriti za titulu. Raspad je kod svih ekipa sa prevelikim očekivanjima. Bojim se da nas Velež ne natrpa
VTŽ
Krenuću od najteže stvari AA. Tzv trenera
1. Uzimanje trake Krpiću i podcjenjivanje istog, bez da je imao rješenje
2. Dizanje Madžida koji igra svoj neki fudbal
3. Maltretiranje Cvetanoskig
4. Podcjenjivanje protivnika na Grbavici (posebno Rudara), te izmišljanje tople vode (posebno protiv Radnika)
5. Izjave: dovešćemo golgetera, igraćemo visoko presing, ubijanje u pojam Osmanovića (jest pogriješio, ali skinuti sa sebe krivicu, i prebaciti na igrača je diletantski), pominjanje Šukilovića kao nekog ko nedostaje (4. opcija na stoperu), kez, mahanje glavom ignoriranje tribine. Sad mu treba i vezni iako je on aminovao igrače. Pejić??! Zadnji trofej on osvoji u svakom intervjuu...
6. Taktika večeras? Šta je Fočo igrao? Jesmo li htjeli igrati na posjed? Nabijanje lopte na Koningsa, Šabić i dueli? Pejić nije fudbaler. Uvodi igrača da okrene rezultat kojem je uzeo traku i ubio ga u pojam... Ostavljanje Šabića ili Radovca da brane kontru nakon našeg kornera je suludo. Taktika je svak za sebe nek igra... Nemožeš kreirati kad u sredini imaš Erika koji je dobar prema nazad i sam je igrao u sredini, Foču koji ni sam ne zna šta je igrao, te Madžida koji igra svoj fudbal
Sad malo o igračima:
Muftić (nizak, prenizak) očajna reakcija kod gola
Trouppe prvo poluvrijeme je bio više na njihovoj polovini, ali nismo igrali preko desne strane, nazadjei ispao par puta Limitiran prema naprijed
Alić u dva-tri navrata se nije stigao vratiti nazad,
Sedorf najbolji od najgorih
Karamarko jedna od lošijih predstava. Neki nerezonski potezi
Erik je defanzivno jako dobar, nije neko ko će razigravati, ima slabu dugu loptu, ali jedan od rijetkih koji po meni može dobiti prolaznu ocjenu
Fočo- imam osjećaj da je igrao skroz drugu poziciju u odnosu na posušje. Uvaljen 2,3 puta od strane saigrsča. Mlad je vidjećemo (nadam se da je Gojak bolji
Šošić- kriza, a možda i imamo prevelika očekivanja od igrača koji nije odigrao ni minut u nikad lošijem Hajduku.
Šabić- nije mi jasno zašto je igrao?! Možda zbog presice jučer ko će ga znat- po meni preloš u jednom momentu igrač koji ga je čuvao se okliznuo i on ga prošao, za 3 sekunde mu isti igrač uzeo loptu.
Vini- forsirali su ga bap, ali on je igrač koji može igrati samo kontranapad
Konings- niđe veze, treba po malo uvoditi igrača
Pejić- nije fudbaler, smeta
Cvetanoski- unio živost
Rakić- moglo bi bit nešto
Krpić- očakivao sam da će se povrijediti zadnjih 5 minuta. Raja ga je uzela na zub zbog izjava stručnjaka.
Radovac dizel SDI (i u glavi i u nogama).
Mislim da neću dolaziti dok ne ode Adžem, jer ne želim nikom dopustiti da mi udara na inteligenciju.
I dalje vjerujem da imamo dobru ekipu, te da se možemo uz 1,2 pojačanja (ne prinove) boriti za titulu. Raspad je kod svih ekipa sa prevelikim očekivanjima. Bojim se da nas Velež ne natrpa
VTŽ
-
TvrtkoPrvi
- Postovi: 128
- Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ljudi imaju obraza uzet muftica usta?
Da nije njega danas bi bila protiv stupcanice na Grbavici
Da nije njega danas bi bila protiv stupcanice na Grbavici
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Trošiti riječi na analize nema potrebe – neka to rade oni koji su plaćeni za to.
Dakle, 8 hiljada na tribinama i još hiljade ispred ekrana, a nema ni 1% pozitivnih komentara ili reakcija. To jasno govori da nešto ne valja.
Proces adaptacije? Da, puno novih igrača, ali sramotno je to koristiti kao izgovor. Radnik je promijenio pola tima, Rudar doveo igrače iz četvrtih liga Njemačke i Španije, 17 novih igrača, odradili pripreme 20 dana – pa opet igraju. Poslije ove tekme ispada da smo Posušje dobili slučajno. Već sam prije mjesec dana napisao: na ovakvim utakmicama se gubi titula, Evropa, bodovi.
Strah me samo debakla protiv “četvorke” igrači se moraju dići, kao i stručni štab kako znaju i umiju.
Kako se kaže – riba smrdi od glave. Rak rana kluba su ljudi koji nemaju veze sa vezom, žive na grbači kluba, dok mi pijemo apaurine da preživimo utakmicu. Investitor je neophodan, i zato nam je sljedeća skupština ključna. Ako se opet investitoru spriječi ulazak u klub, treba ozbiljno razmisliti o bojkotu. Dosta nam je jeftinih scenarija i toga da smo ponekad sretni jer smo navijaci ovog kluba vecinom smo razocarani jako dug period.
Struktura se mora mijenjati ODMAH dok je početak sezone. Trebaju nam ozbiljne reforme u upravi. Ima 150 ljudi u klubu, a 50 njih živi od 1300 KM mjesečno, ne unesu ni marku u klub, a odlučuju o svemu. Puno ovdje na forumu ima pametnijih ljudi nego u našoj upravi.
Proći će i ovo, ali ljudi – za dvije godine će biti 15 godina od posljednje titule. Ne mogu vjerovati da ovo pišem, duša me boli. Najviše sam razočaran jer smo se svi ponadali na pocetku a onda….
Dakle, 8 hiljada na tribinama i još hiljade ispred ekrana, a nema ni 1% pozitivnih komentara ili reakcija. To jasno govori da nešto ne valja.
Proces adaptacije? Da, puno novih igrača, ali sramotno je to koristiti kao izgovor. Radnik je promijenio pola tima, Rudar doveo igrače iz četvrtih liga Njemačke i Španije, 17 novih igrača, odradili pripreme 20 dana – pa opet igraju. Poslije ove tekme ispada da smo Posušje dobili slučajno. Već sam prije mjesec dana napisao: na ovakvim utakmicama se gubi titula, Evropa, bodovi.
Strah me samo debakla protiv “četvorke” igrači se moraju dići, kao i stručni štab kako znaju i umiju.
Kako se kaže – riba smrdi od glave. Rak rana kluba su ljudi koji nemaju veze sa vezom, žive na grbači kluba, dok mi pijemo apaurine da preživimo utakmicu. Investitor je neophodan, i zato nam je sljedeća skupština ključna. Ako se opet investitoru spriječi ulazak u klub, treba ozbiljno razmisliti o bojkotu. Dosta nam je jeftinih scenarija i toga da smo ponekad sretni jer smo navijaci ovog kluba vecinom smo razocarani jako dug period.
Struktura se mora mijenjati ODMAH dok je početak sezone. Trebaju nam ozbiljne reforme u upravi. Ima 150 ljudi u klubu, a 50 njih živi od 1300 KM mjesečno, ne unesu ni marku u klub, a odlučuju o svemu. Puno ovdje na forumu ima pametnijih ljudi nego u našoj upravi.
Proći će i ovo, ali ljudi – za dvije godine će biti 15 godina od posljednje titule. Ne mogu vjerovati da ovo pišem, duša me boli. Najviše sam razočaran jer smo se svi ponadali na pocetku a onda….
Re: FK Željezničar
Adzem je sam sebi stvorio belaje i otezao stvari.
Siguran sam milijardu posto da ga raja ne bi ovoliko uzela na zub da ne prosipa neku aroganciju i da ne pokusava glumiti Amara. Amar je fakin prirodno, to njemu ide i pristaje, plus najtrofejniji je trener lige svih vremena. Ovaj nema nista od toga.
Zatim podcjenjivanje Kopera, idemo tamo da ih pobjedimo, podcjenjivanje sopstvenih navijaca na Grbavici ("ne znam, to pitajte ove koje zvizde"), pa onda izgovori kako nemamo napadaca, pa mu dovedu Koningsa, pa sad prica kako nema veznjaka i slicni izgovori.
Nije on losiji trener od svojih prethodnika tipa Mulalic, Ivkovic, Basic, Bruno itd - ali je previse je gluposti napravio u kratkom roku, da je veceras sve kulminiralo sa skandiranjem Adzeme odlazi. To se nije desavalo ni losijim trenerim od njega.
Jbg, zao mi je sto cemo potrositi jos jednog Zeljovca u nizu, al sad je poprilicno i sam kriv. Izmjene su mu katastrofa takođe
Siguran sam milijardu posto da ga raja ne bi ovoliko uzela na zub da ne prosipa neku aroganciju i da ne pokusava glumiti Amara. Amar je fakin prirodno, to njemu ide i pristaje, plus najtrofejniji je trener lige svih vremena. Ovaj nema nista od toga.
Zatim podcjenjivanje Kopera, idemo tamo da ih pobjedimo, podcjenjivanje sopstvenih navijaca na Grbavici ("ne znam, to pitajte ove koje zvizde"), pa onda izgovori kako nemamo napadaca, pa mu dovedu Koningsa, pa sad prica kako nema veznjaka i slicni izgovori.
Nije on losiji trener od svojih prethodnika tipa Mulalic, Ivkovic, Basic, Bruno itd - ali je previse je gluposti napravio u kratkom roku, da je veceras sve kulminiralo sa skandiranjem Adzeme odlazi. To se nije desavalo ni losijim trenerim od njega.
Jbg, zao mi je sto cemo potrositi jos jednog Zeljovca u nizu, al sad je poprilicno i sam kriv. Izmjene su mu katastrofa takođe
Re: FK Željezničar
Jedino što me boli od svega što gura ove igrače, koji nisu ni P od pojačanja
Troupee, Joao Erick, Pejić, Konings. Svaku utakmicu gledamo i oči mi krvare.
Troupee - uopšte ne ide u napad, a u odbrani je užasan, Galić je za njega Dani Alves.
Joao Erick - vezni igrač koji ne preuzima odgovornost niti 1%, prvom do sebe i moli Boga da mu ne dođe lopta.
Pejić - Kako nađu ove debile to mi nije jasno i to se naziva pojačanjem.
Konings - pokazao je da ne zna, za ovog je Krpić, fudbal izmislio..
Rakić - dva puta ušao, pokazuje znake života.
Posebna pojačanja Osmanović, Jaganjac, Obradov. To je suvišno komentarisati. Vini, igrač za plaže.
Seedorf i Alić jedini su na dobrom putu da opravdaju epitet pojačanja.
Doveli 3 napadača da izbacimo mrtvog Krpića, Krpić ponovo najbolji od njih, ko nas je kleo nije dangubio.
J*** i Adžema i njegove menadžere gdje mu nalaze ova "pojačanja". Kaže debil Fočo loš bio, usta ga J***, možda je pogriješio jer je pokušao da nešto uradi sa loptom, neće Erick pogriješiti, kad ne zna ništa sa njom da uradi.
A posebno J*** one debile sa sjevera što psuju Šošiću, nek je Konings dobio aplauz.
Muftić
Odinaka - Seedorf - Karamarko - Alić
Fočo - Lagumdžija
Cvetanovski - Šošić - Boljević
Krpić
Troupee, Joao Erick, Pejić, Konings. Svaku utakmicu gledamo i oči mi krvare.
Troupee - uopšte ne ide u napad, a u odbrani je užasan, Galić je za njega Dani Alves.
Joao Erick - vezni igrač koji ne preuzima odgovornost niti 1%, prvom do sebe i moli Boga da mu ne dođe lopta.
Pejić - Kako nađu ove debile to mi nije jasno i to se naziva pojačanjem.
Konings - pokazao je da ne zna, za ovog je Krpić, fudbal izmislio..
Rakić - dva puta ušao, pokazuje znake života.
Posebna pojačanja Osmanović, Jaganjac, Obradov. To je suvišno komentarisati. Vini, igrač za plaže.
Seedorf i Alić jedini su na dobrom putu da opravdaju epitet pojačanja.
Doveli 3 napadača da izbacimo mrtvog Krpića, Krpić ponovo najbolji od njih, ko nas je kleo nije dangubio.
J*** i Adžema i njegove menadžere gdje mu nalaze ova "pojačanja". Kaže debil Fočo loš bio, usta ga J***, možda je pogriješio jer je pokušao da nešto uradi sa loptom, neće Erick pogriješiti, kad ne zna ništa sa njom da uradi.
A posebno J*** one debile sa sjevera što psuju Šošiću, nek je Konings dobio aplauz.
Muftić
Odinaka - Seedorf - Karamarko - Alić
Fočo - Lagumdžija
Cvetanovski - Šošić - Boljević
Krpić
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
- WeekendOffender
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Evo 3 sata nakon tekme lezim u krevetu vrtim se pokusavam zaspat al nemoguce nakon ovoga sto sam pogledo veceras, kontam isto sta bi i napiso vezano za utakmicu gdje smo tanki al tanki smo u apsolotno svakoj sferi igre jednostavno nemam snage ni za sta nakon ovog veceras.
ADZEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ADZEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Curva Sud
Re: FK Željezničar
Pa nije Konnings kriv sto ne igramo od noge do noge sto mu je jaca strana i sto se ide na skok igru, a najmanji u ekipi. Cak u prvom je i spustio par lopti, ne moze Erick kriv biti sto je defanzivni vezni i potpuno drugi tip igraca u odnosu na Radovca,ne moze on glumiti drugog tipa igraca. Troupee uz Sedorfa se jedini trudi u ekipi sto mi je jako cudno, gledajuci tu nasu djecu.Mamba21 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 02:16Jedino što me boli od svega što gura ove igrače, koji nisu ni P od pojačanja
Troupee, Joao Erick, Pejić, Konings. Svaku utakmicu gledamo i oči mi krvare.
Troupee - uopšte ne ide u napad, a u odbrani je užasan, Galić je za njega Dani Alves.
Joao Erick - vezni igrač koji ne preuzima odgovornost niti 1%, prvom do sebe i moli Boga da mu ne dođe lopta.
Pejić - Kako nađu ove debile to mi nije jasno i to se naziva pojačanjem.
Konings - pokazao je da ne zna, za ovog je Krpić, fudbal izmislio..
Rakić - dva puta ušao, pokazuje znake života.
Posebna pojačanja Osmanović, Jaganjac, Obradov. To je suvišno komentarisati. Vini, igrač za plaže.
Seedorf i Alić jedini su na dobrom putu da opravdaju epitet pojačanja.
Doveli 3 napadača da izbacimo mrtvog Krpića, Krpić ponovo najbolji od njih, ko nas je kleo nije dangubio.
**** i Adžema i njegove menadžere gdje mu nalaze ova "pojačanja". Kaže debil Fočo loš bio, usta ga ****, možda je pogriješio jer je pokušao da nešto uradi sa loptom, neće Erick pogriješiti, kad ne zna ništa sa njom da uradi.
A posebno **** one debile sa sjevera što psuju Šošiću, nek je Konings dobio aplauz.
Muftić
Odinaka - Seedorf - Karamarko - Alić
Fočo - Lagumdžija
Cvetanovski - Šošić - Boljević
Krpić
Fk Željezničar.
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.
Re: FK Željezničar
Nista ako hocete da otjerate Adzema dovesti samo jednog trenera u po sezone i nesto ocekivati od zelje mozes a to je nasa standardna budala Edis Mulalic. Moze se svasta pricati protiv njega kako su taktike zastarile ima 50 godina kako je ovakav kakav je onakav. On je u zelji u 2 mandata imao 2 prelose ekipe koje je on napravio da funkcionisu . Sjetimo se da je u prvom mandatu imao 7 pobjeda zaredom a dosao je u raspalu ekipu . I dosao do polufinala gdje nas je pobjedila sloboda koja je imala prejaku ekipu te sezone . Onda imate 2 mandat o njemu sam vec pisao ranije gdje sam uporedio njega , basica , ivkovica i denisa corica i pokazao koliki je on majstor fudbala naspram basica , o ivkovicu ne treba puno price i naravno coric je bio bolji od njega. Ali mulalic je izborio 3 mjesto i polufinale kupa sa puno manjim budzetom od basica i corica . Napravio zvijezde od igraca , to jeste od armina hodzica ( mladjeg ) , od santosa i od amoaha . A sad da otjerate Adzema i dovedete neku nepoznanicu fazon fedju dudica. Prvo sto je lik pitar sve sto uradi bit ce okrenuto protiv njega , drugo sto dok skonta sve zavrzlame kako nas klub funkcionise. I da ne bude kao sa sarajevom dok je on namjestio ekipu on je gubio 5-1 od tuzle City .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
zeljovac21 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 02:45Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.
Lose, nedoreceno
Ne znam sta cemo sa loptom
Sve si dobro napisao
Mislim da ne ne treba tjerati Adzema
Sad je kasno pustit ga do kraja i sta bude
Bolje sad u pocetku da kikseve redamo nego poslije
Siguran sam da moze puno bolje
Sta ces ga sad tjerati, nece niko bolji sigurno htjeti doci
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Austinpowers
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Potpisujem, uzasno odradjene pripreme i nabacana ekipa. Sad placamo ceh zbog nepravde prema Denisu. Veliki minus uprave.zeljovac21 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 02:45Najgore sto mi nismo nadigrali kuci Rudara iz Prijedora. Realan rezultat 1 1. Kad imamo posjed ne znamo sta cemo s loptom Adzeme dragi. Budi realan i reci da smo losi ko kanta i da nista ne valja.
VTZ
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nisu forumaši prozvali Adžema nego 8 hiljada ljudi na stadionu, u sav glas, ali ti to ne znaš jer nisi bio na utakmici.
Grupa iznad svakog pojedinca.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Yebo Radovca, daj nam Beću i Sedada, naša djeca.Pablo11 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 01:08Momak skrenuo, garant se jeo u kuci kad je Radovac najbolji bio prvi dio sezone. Ako cemo tako gledati bolje su nam ovi sa strane valjali. Vidis da je pacijent neki ne zna sta pise.F1921B je napisao/la: ↑10 avg 2025, 01:05Haj ti pasuka uzmi terapijuzeljovolimte je napisao/la: ↑10 avg 2025, 01:00**** i tebe i vlast i opoziciju. Nabijem vas na **** i tebe i trojku i SDA i tvoj sportski kolektiv.
Uzela stranacka.firma tender za jug i ne radi nista i on dosao da mi ih pravda jer mu neko nesto dao para. Mrs!
A i ovog i fedju dudica i samira radovca nabijem na ****.
Ne moze nas pitar voditi ljudi jeste li normalni?![]()
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1323
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Adzem nije vrijedan pomena,meni je jedna druga stvar gora sto on i Uprava ne vide da nam je roster 3 puta losiji nego prosle godine,i sto vjeruju ovom klaunu da ima dobru ekipu i da su doveli dobre igrace.
Problem je kao bio napadac,evo dosao,a covjek ikao se vidi da zna lopte,sad nije problem napadac,nego je problem vezni.
I tako cemo ici u nedogled. Problem je ekipa koju si selektirao. Nemas ekipu strucnjak. Nek to bude jasno i Adzemu i Tunovicu.
Treba nam minimalno 3 dobra igraca,da bar na nesto licimo.
Opet najava idemo po bodove u Mostar. On sam sebe sahrani prije meca i dodatno iziritira ljude. Kao sto je sad sa pepelom uradio.
Vidis da si zasrao,pa imaj mjeru,suti bar,pokloli se vadi se iz govana.
Ljudima Amarova sranja dojadila,koji je imao kredita da ih radi,a ne ovaj pokusaj Amara sa Temua.
Svaka cast i Upravi. Jeste slozili ekipu,za jos jednu sezonu velikog porasta srcanih oboljenja kod vjernih navijaca.
Problem je kao bio napadac,evo dosao,a covjek ikao se vidi da zna lopte,sad nije problem napadac,nego je problem vezni.
I tako cemo ici u nedogled. Problem je ekipa koju si selektirao. Nemas ekipu strucnjak. Nek to bude jasno i Adzemu i Tunovicu.
Treba nam minimalno 3 dobra igraca,da bar na nesto licimo.
Opet najava idemo po bodove u Mostar. On sam sebe sahrani prije meca i dodatno iziritira ljude. Kao sto je sad sa pepelom uradio.
Vidis da si zasrao,pa imaj mjeru,suti bar,pokloli se vadi se iz govana.
Ljudima Amarova sranja dojadila,koji je imao kredita da ih radi,a ne ovaj pokusaj Amara sa Temua.
Svaka cast i Upravi. Jeste slozili ekipu,za jos jednu sezonu velikog porasta srcanih oboljenja kod vjernih navijaca.
Re: FK Željezničar
Muftic najlosiji sinoc. Peric, Konings nidje veze, ovakih ima i u prvoj ligi federacije al su makar jeftniji.
🔵⚪
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije problem Mostar, možda se mi i vratimo sa tri boda od tamo. Ali i ako se to desi bit će samo privremena fasada nekog uspjeha. Ovdje je problem puno dublje prirode, valja izgurati sezonu 36 kola + kup sa ovakvim stanjem ekipe. A stanje ekipe nam je takvo da ne vidim nikakvo zajedništvo, koheziju i volju kod igrača, posebno kad igramo na Grbavici. Ja ne znam kako Adžem očekuje da mu igrači daju ruke kad ih svako malo kritikuje, mijenja kapitene, kažnjava klupiranjem, poimenično spominje na pressicama u negativnom kontekstu itd itd. Još davno je Ferguson u svojim memoarima rekao da je prošlo vrijeme trenera diktatora i da su "well done" dvije najmoćnije riječi u engleskom jeziku. Igrači su ljudi od krvi i mesa, njima je igranje za Želju samo po sebi pritisak, i baš zato trener mora sa njima kao po jajima, mnogo češće hvaliti i nagrađivati, nego kritikovati i kažnjavati. Denis Ćorić i Nermin Bašić su ovo što govorim skontali, Denis je čak u pohvalama možda i pretjerivao, ali imao je rezultat. Ne znam kako će Adžem izgurati sezonu iskreno, ovaj bahati i kvaziautoritativni pristup sa igračima neće mu ništa dobro donijeti. To ne bi danas više prolazilo ni Amaru Osimu, jer sad su druga vremena, sad su igrači uglavnom razmažena generacija Z koja je odgajana pod staklenim zvonom.
Ali nije meni Adžem toliko odgovoran, odgovorni su ljudi koji su ga pozvali da vodi klub i dali mu trogodišnji ugovor. Ja sam na forumu predvidio da Adžem neće dočekati oktobar na klupi Željezničara, i dalje ostajem pri tome, a to će se desiti vjerovatno zato što mu igrači neće dati ruke. On da je psiholog trebao je zaštititi Madžida nakon zvižduka koji neminovno utiču na samopouzdanje igrača, pa i Foču podići nakon loše partije, a on kontra, još ih više zavali na pressici. Budući treneri i menadžeri, gledajte ovo kao primjer kako ne treba. I žao mi je zbog toga iskreno. Niko sretniji od mene da Adžem osvoji duplu krunu ove sezone, ali zbog ovog što sam napisao to se neće desiti. VTŽ!
Ali nije meni Adžem toliko odgovoran, odgovorni su ljudi koji su ga pozvali da vodi klub i dali mu trogodišnji ugovor. Ja sam na forumu predvidio da Adžem neće dočekati oktobar na klupi Željezničara, i dalje ostajem pri tome, a to će se desiti vjerovatno zato što mu igrači neće dati ruke. On da je psiholog trebao je zaštititi Madžida nakon zvižduka koji neminovno utiču na samopouzdanje igrača, pa i Foču podići nakon loše partije, a on kontra, još ih više zavali na pressici. Budući treneri i menadžeri, gledajte ovo kao primjer kako ne treba. I žao mi je zbog toga iskreno. Niko sretniji od mene da Adžem osvoji duplu krunu ove sezone, ali zbog ovog što sam napisao to se neće desiti. VTŽ!
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Poslije neprospavane noći i dalje postavljam ista pitanja.
1. Ko dovede ovog stručnjaka na klupu koji imam papir da je lud?!
2. Ko je dozvolio stručnjaku da on dovodi igrače tipa Pejic. Nemam ništa protiv momka, ali čovjek igra krilo a najsporiji igrač. I sad se sjetih kad sam Adzema vidio u kafani kod dvorane gdje ga neki pitao ss drugog stola zašto mu igra Pejic ovaj odgovara; a nisi vidio kako se vratio u odbranu. Prosto nevjerovatno.
3. Ko je dozvolio stručnjaku na klupi da on bira menadžere preko kojih će dovoditi igrače. Igrače iz drugih liga; Pejic, Obradov, Memisevic Itd.
Ljudi, nas je Rudar nadigrao. Jedva se ljudi sastavili na početku sezone i ovaj ima prava na izgovore na ovo i ono, pa i na konstataciju da mu u ekipi fali Sukilovic.
One izmjene sinoć - Vini - Pejic. Neigranja Cvete od početka.
Bas kao da se neko zajebava sa klubom… i navijačima
1. Ko dovede ovog stručnjaka na klupu koji imam papir da je lud?!
2. Ko je dozvolio stručnjaku da on dovodi igrače tipa Pejic. Nemam ništa protiv momka, ali čovjek igra krilo a najsporiji igrač. I sad se sjetih kad sam Adzema vidio u kafani kod dvorane gdje ga neki pitao ss drugog stola zašto mu igra Pejic ovaj odgovara; a nisi vidio kako se vratio u odbranu. Prosto nevjerovatno.
3. Ko je dozvolio stručnjaku na klupi da on bira menadžere preko kojih će dovoditi igrače. Igrače iz drugih liga; Pejic, Obradov, Memisevic Itd.
Ljudi, nas je Rudar nadigrao. Jedva se ljudi sastavili na početku sezone i ovaj ima prava na izgovore na ovo i ono, pa i na konstataciju da mu u ekipi fali Sukilovic.
One izmjene sinoć - Vini - Pejic. Neigranja Cvete od početka.
Bas kao da se neko zajebava sa klubom… i navijačima
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.



