A za jos vise plakati kakve strucnjake imamo u klubu da im das kamen oni bi ga pokvarili.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
+1000Rule_hz je napisao/la: ↑10 avg 2025, 16:09Odustali su svi od guliasvilija, zato i jeste kurcobolja i nezainteresovanost. Zasitili su se vecina igraca to je jasno kao dan, zwkic je izgubio svlacionicu i tu je puklo sve. Nema ovdje nikakvog balansa, zelje i slicno. Nema ovdje vise hljeba realno i to je svima jasno kao dan. Nema vizije, nema ciljeva nema nista, nebitno je sad bolje je husrwfu da ne dolazi ako misli da psuje igracima i slicno, bezveze ce ga minirat i otpustiti za par kola. Ovdje treba cistka od vlasnicke strukture , svih segmenata uprave i ostalo, sfk treba izbaciti iz FK Sarajevo. Da nema nikakvog dodira sa klubom i imenom. Ovdje treba drugi vlasnik da ustroji i da dadne jasne ciljeve. Ovi trenutno su se pogubili u svemu od novaca, nehljebovica i svega. Tesko je da cemo se mi na pravi kolosijek vratiti.
Ovo je sustina sve ostalo je suplja.
- Ferrante071
- Postovi: 283
- Pridružen/a: 24 jul 2022, 14:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Još uvijek se rone suze za Zoranom koji nas je ostavio k'o iskorišten kondom...
Bez, pozdrava, bez oproštaja od navijača od kojih je imao neviđenu podršku.
I super mi je što se radi takvog hinjavca trenutno stvorio antagonizam između navijača... Ispade da je "gospodin mangup" veći od FKS.
Bez, pozdrava, bez oproštaja od navijača od kojih je imao neviđenu podršku.
I super mi je što se radi takvog hinjavca trenutno stvorio antagonizam između navijača... Ispade da je "gospodin mangup" veći od FKS.
Do zadnjeg dana života mog samo Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
since 1973
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Tuga oca mi , nek mu je sretno, sad ti je jasno kuda mi plovimo
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Shvatite ljudi da u nasoj ligi pravila ne vrijede, sve ono sto je kao normalno, ispravno, u trendu, itd, itd...ne pije vode. Faking Maka Ivankovic se po bodovima i gol razlici popisao po ovoj glupoj ligi. Garantujem da taj trener nece nigdje nikakav rezultat ostvarit. Podrzimo covjeka koji nam je donio mnogo radosti, ako ne osvojimo jbg nikom nista, razici se i tjt. Probali smo sve ovih zadnjih 6 godina pa nista, mozemo onda i ovo pregurati, a mozda je bas univerzum ovo htio da Husref bude taj koji ce vratiti titulu na Kosevo.
Are you not entertained ?!
- skullcrusher
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma trebao nas je neki mladi Hrvat ili stranac preuzeti, pa jedno dvije sezone dok uigra ekipu pa nas iznenada napusti jer eto nesto mu nije po volji pa onda opet tako. Dok drugi trofeje skupljaju mi cemo skupljati iskustvo nekim trenerima. Sretno Husrefe, da ti Bog da zdravlja i da osvojimo titulu.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...
Sarajevo ljubavi moja...
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A da su stavili hrvata koji je vodio Dugopolje i Vukovar to bi bio vrhunski potez?Daj ba ljudi ne budalite vratili smo najtrofejnijeg trenera nismo Hurtica
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
https://www.klix.ba/sport/nogomet/husre ... /250808123
Sretno šefe, nisam nikad za vracanje ali samo on moze ovim pickicama od igraca reci da igraju!!
Sretno šefe, nisam nikad za vracanje ali samo on moze ovim pickicama od igraca reci da igraju!!
Re: FK Sarajevo
Nista sa temua kupiti im dronove da budemo u trendu.bordobijeli je napisao/la: ↑10 avg 2025, 20:57Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.
-
TarpiTarpi
- Postovi: 568
- Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rožman 2024. godina, Varešanović 2023. godina, ali je problem Musemić 2025., meni je veći problem Sarajevo - Radnik 3:0 => 3:4 u 2025. godini.bordobijeli je napisao/la: ↑10 avg 2025, 20:57Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.
Re: FK Sarajevo
Najbolje po klub bi bilo da ode Mirvic i da dode neki drugi vlasnik umjesto njega i to neko ko se fkt razumije u fudbal i zna organizovati i posloziti stvari unutar jednog fudbalskog kluba, ne mora nista posebno ulagati samo da zavede reda. Vise bi na taj navin konkretno napredovali vec da i dalje ostane međed na celu i da svaki prelazni dovodi po dva ‘ljajica’.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kao i uvijek cu podrzat klub bilo ko da je trener a vracat Husrefa sa toliko godina po milioniti put je smijesno pa nek prica ko sta hoce. Nije poenta samo osvojiti nesto vec i da si spreman na moderan fudbal i sve ono sta on nosi,od analiticara pa nadalje, Husrefov domet je da mozda vidi nekog igraca iz Sloge ili Igmana i to je to, nema te osobe na svijetu da me moze ubijediti da ce Cosic i slicni neki napredak donijeti mada ko nas hebe.
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pricaju o modernom fudbalu a igramo u najnemodernijoj ligi. Ovdje sto manje izmisljas toplu vodu bolje prolazis.skullcrusher je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:03Ma trebao nas je neki mladi Hrvat ili stranac preuzeti, pa jedno dvije sezone dok uigra ekipu pa nas iznenada napusti jer eto nesto mu nije po volji pa onda opet tako. Dok drugi trofeje skupljaju mi cemo skupljati iskustvo nekim trenerima. Sretno Husrefe, da ti Bog da zdravlja i da osvojimo titulu.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Re: FK Sarajevo
Vidi, Husref ok, mada nisam za njega, ali eto mogu to svarit, ali mi on sam nije jasan, toliko puta te otjeraju ko kera i ti se opet vracas, kontas ovaj put nece. Ali Cosic brate, ma daj ba. Jos znam sigurno da su mu ponudjeni drugi pomocnici, nasi navijaci, koji sad rade vani, ali on samo Cosic, jos platimo Igmanu obestecenje za njega. Ko ce ga bolan slusat, kad krene utakNica i ostale gluposti.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:04A da su stavili hrvata koji je vodio Dugopolje i Vukovar to bi bio vrhunski potez?Daj ba ljudi ne budalite vratili smo najtrofejnijeg trenera nismo Hurtica
since 1973



