FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Ado_77
Postovi: 471
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 10 avg 2025, 20:44

HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 20:21
Nama trener husref, pomocni cosic 😂

Za plakat ko nam klub vodi.

slika
A za jos vise plakati kakve strucnjake imamo u klubu da im das kamen oni bi ga pokvarili. :lolno:

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 avg 2025, 20:46

Rule_hz je napisao/la:
10 avg 2025, 16:09
Odustali su svi od guliasvilija, zato i jeste kurcobolja i nezainteresovanost. Zasitili su se vecina igraca to je jasno kao dan, zwkic je izgubio svlacionicu i tu je puklo sve. Nema ovdje nikakvog balansa, zelje i slicno. Nema ovdje vise hljeba realno i to je svima jasno kao dan. Nema vizije, nema ciljeva nema nista, nebitno je sad bolje je husrwfu da ne dolazi ako misli da psuje igracima i slicno, bezveze ce ga minirat i otpustiti za par kola. Ovdje treba cistka od vlasnicke strukture , svih segmenata uprave i ostalo, sfk treba izbaciti iz FK Sarajevo. Da nema nikakvog dodira sa klubom i imenom. Ovdje treba drugi vlasnik da ustroji i da dadne jasne ciljeve. Ovi trenutno su se pogubili u svemu od novaca, nehljebovica i svega. Tesko je da cemo se mi na pravi kolosijek vratiti.
+1000
Ovo je sustina sve ostalo je suplja.

Avatar
Ferrante071
Postovi: 283
Pridružen/a: 24 jul 2022, 14:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ferrante071 » 10 avg 2025, 20:48

Još uvijek se rone suze za Zoranom koji nas je ostavio k'o iskorišten kondom...
Bez, pozdrava, bez oproštaja od navijača od kojih je imao neviđenu podršku.
I super mi je što se radi takvog hinjavca trenutno stvorio antagonizam između navijača... Ispade da je "gospodin mangup" veći od FKS.
Do zadnjeg dana života mog samo Sarajevo

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la onako » 10 avg 2025, 20:52

Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
since 1973

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 10 avg 2025, 20:57

Sretno Šefe!

bordobijeli
Postovi: 18303
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 avg 2025, 20:57

onako je napisao/la:
10 avg 2025, 20:52
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 10 avg 2025, 20:59

Rule_hz je napisao/la:
06 avg 2025, 23:46
mire971 je napisao/la:
06 avg 2025, 23:39
Naš narod baš voli zabludu. Ako adis baoli kaze husref je zavrsen. Valjda znate da je to to onda.


Da se kladimo da nije? Dajem svoj akont na trajni ban bez povratka, ako bude, a ako ne bude onda ti? Može li? Kakav crni husref niko ga nije ni kontaktirao niti je u opticaju
:mrgreen:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5951
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 10 avg 2025, 21:00

Oikamid je napisao/la:
10 avg 2025, 20:59
Rule_hz je napisao/la:
06 avg 2025, 23:46
mire971 je napisao/la:
06 avg 2025, 23:39
Naš narod baš voli zabludu. Ako adis baoli kaze husref je zavrsen. Valjda znate da je to to onda.


Da se kladimo da nije? Dajem svoj akont na trajni ban bez povratka, ako bude, a ako ne bude onda ti? Može li? Kakav crni husref niko ga nije ni kontaktirao niti je u opticaju
:mrgreen:

Tuga oca mi , nek mu je sretno, sad ti je jasno kuda mi plovimo
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 10 avg 2025, 21:03

Shvatite ljudi da u nasoj ligi pravila ne vrijede, sve ono sto je kao normalno, ispravno, u trendu, itd, itd...ne pije vode. Faking Maka Ivankovic se po bodovima i gol razlici popisao po ovoj glupoj ligi. Garantujem da taj trener nece nigdje nikakav rezultat ostvarit. Podrzimo covjeka koji nam je donio mnogo radosti, ako ne osvojimo jbg nikom nista, razici se i tjt. Probali smo sve ovih zadnjih 6 godina pa nista, mozemo onda i ovo pregurati, a mozda je bas univerzum ovo htio da Husref bude taj koji ce vratiti titulu na Kosevo.
Are you not entertained ?!

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 10 avg 2025, 21:03

Ma trebao nas je neki mladi Hrvat ili stranac preuzeti, pa jedno dvije sezone dok uigra ekipu pa nas iznenada napusti jer eto nesto mu nije po volji pa onda opet tako. Dok drugi trofeje skupljaju mi cemo skupljati iskustvo nekim trenerima. Sretno Husrefe, da ti Bog da zdravlja i da osvojimo titulu.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 avg 2025, 21:04

onako je napisao/la:
10 avg 2025, 20:52
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
A da su stavili hrvata koji je vodio Dugopolje i Vukovar to bi bio vrhunski potez?Daj ba ljudi ne budalite vratili smo najtrofejnijeg trenera nismo Hurtica
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 avg 2025, 21:04

https://www.klix.ba/sport/nogomet/husre ... /250808123

Sretno šefe, nisam nikad za vracanje ali samo on moze ovim pickicama od igraca reci da igraju!!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 10 avg 2025, 21:06

bordobijeli je napisao/la:
10 avg 2025, 20:57
onako je napisao/la:
10 avg 2025, 20:52
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.
Nista sa temua kupiti im dronove da budemo u trendu.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 10 avg 2025, 21:07

slika

TarpiTarpi
Postovi: 568
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 10 avg 2025, 21:07

bordobijeli je napisao/la:
10 avg 2025, 20:57
onako je napisao/la:
10 avg 2025, 20:52
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
Tako su uvijek govorili za Husrefa I rahmetli Dzenu sta ce oni kao nekom nešto. A gotove sve trofeje i uspjehe posljednjih 30 godina su donijela ova dva čovjeka.
Rožman 2024. godina, Varešanović 2023. godina, ali je problem Musemić 2025., meni je veći problem Sarajevo - Radnik 3:0 => 3:4 u 2025. godini.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 avg 2025, 21:09

Najbolje po klub bi bilo da ode Mirvic i da dode neki drugi vlasnik umjesto njega i to neko ko se fkt razumije u fudbal i zna organizovati i posloziti stvari unutar jednog fudbalskog kluba, ne mora nista posebno ulagati samo da zavede reda. Vise bi na taj navin konkretno napredovali vec da i dalje ostane međed na celu i da svaki prelazni dovodi po dva ‘ljajica’.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 avg 2025, 21:10

Kao i uvijek cu podrzat klub bilo ko da je trener a vracat Husrefa sa toliko godina po milioniti put je smijesno pa nek prica ko sta hoce. Nije poenta samo osvojiti nesto vec i da si spreman na moderan fudbal i sve ono sta on nosi,od analiticara pa nadalje, Husrefov domet je da mozda vidi nekog igraca iz Sloge ili Igmana i to je to, nema te osobe na svijetu da me moze ubijediti da ce Cosic i slicni neki napredak donijeti mada ko nas hebe.

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 10 avg 2025, 21:11

HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 21:07
slika
Ali ne moze niko drugi voditi privatnu prciju

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 10 avg 2025, 21:12

skullcrusher je napisao/la:
10 avg 2025, 21:03
Ma trebao nas je neki mladi Hrvat ili stranac preuzeti, pa jedno dvije sezone dok uigra ekipu pa nas iznenada napusti jer eto nesto mu nije po volji pa onda opet tako. Dok drugi trofeje skupljaju mi cemo skupljati iskustvo nekim trenerima. Sretno Husrefe, da ti Bog da zdravlja i da osvojimo titulu.
Pricaju o modernom fudbalu a igramo u najnemodernijoj ligi. Ovdje sto manje izmisljas toplu vodu bolje prolazis.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la onako » 10 avg 2025, 21:12

NajvecaRadosti je napisao/la:
10 avg 2025, 21:04
onako je napisao/la:
10 avg 2025, 20:52
Husref i Cosic ponovo, pa 2025. godina. Kad Cosic bude objasnjavao Ljajicu kretnje, a tek na poluvremenu kad bude davao izjave. Ma bjezi ba, sramota je ovo, ali fakat sramota.
A da su stavili hrvata koji je vodio Dugopolje i Vukovar to bi bio vrhunski potez?Daj ba ljudi ne budalite vratili smo najtrofejnijeg trenera nismo Hurtica
Vidi, Husref ok, mada nisam za njega, ali eto mogu to svarit, ali mi on sam nije jasan, toliko puta te otjeraju ko kera i ti se opet vracas, kontas ovaj put nece. Ali Cosic brate, ma daj ba. Jos znam sigurno da su mu ponudjeni drugi pomocnici, nasi navijaci, koji sad rade vani, ali on samo Cosic, jos platimo Igmanu obestecenje za njega. Ko ce ga bolan slusat, kad krene utakNica i ostale gluposti.
since 1973

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []