FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Blatio nas mjesecima, al eto kod nas raja brzo zaboravlja. Zato i jesmo u qurcu.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
HordeSaSjevera
- Postovi: 23
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 14:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sarajeva mi smo navijači,
Bordo, bordo od sudbine jači!
Bordo, bordo od sudbine jači!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jel Seferovic kondicioni a Toso Repuh analiticar? Turkovic ce preuzet sportski dio. Valjda nas sef nakon ovog mandata nece blatiti i pricati da su to neki cudni ljudi itd
Re: FK Sarajevo
Sretno novom treneru naseg kluba.
Dokle cemo sa trenutnom postavom u 2025 god samo Bog zna. Iskorak neki tesko da cemo napraviti. Mnogo smo jaki na svim pozicijama. Tehnicki direktor kruna karijere Sarajevo i da ga trenira aktuelni trener jedne od najlosijih liga evrope. Vjerovatno velike kontakte ima.
Nas trener velike uspjehe osim sa Saraj.pravio po evropi, izmedju ostalog Sloboda 2 liga, Igman 2 liga, City 2 liga, Celik 2 liga, Mladost Kakanj 2-3 liga, Olimpic ugasen, Djerzelez ugasen...
Naravno da cu podrzati svakog trenera zbog kluba, i volio bi da me demantuju zbog ovog gore nalisanog i da napavimo evropsko Saraj.sa trenutim strucnim kadrom.
Napred Sarajevo, napred Hus, da u maju ispred vjecne vatre novu titulu slavimo.
Dokle cemo sa trenutnom postavom u 2025 god samo Bog zna. Iskorak neki tesko da cemo napraviti. Mnogo smo jaki na svim pozicijama. Tehnicki direktor kruna karijere Sarajevo i da ga trenira aktuelni trener jedne od najlosijih liga evrope. Vjerovatno velike kontakte ima.
Nas trener velike uspjehe osim sa Saraj.pravio po evropi, izmedju ostalog Sloboda 2 liga, Igman 2 liga, City 2 liga, Celik 2 liga, Mladost Kakanj 2-3 liga, Olimpic ugasen, Djerzelez ugasen...
Naravno da cu podrzati svakog trenera zbog kluba, i volio bi da me demantuju zbog ovog gore nalisanog i da napavimo evropsko Saraj.sa trenutim strucnim kadrom.
Napred Sarajevo, napred Hus, da u maju ispred vjecne vatre novu titulu slavimo.
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad krene ademu psovati Rasima, muftije Romu i fiorentinu
-
chamberlain24
- Postovi: 152
- Pridružen/a: 20 avg 2023, 19:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa sto je Husref nije osvojio, nije nikad iz BiH izaso.
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dabogda 10 bili aBd,daBogda nas Zeljo okino na derbiju,Borac izmaltretiro na Kosevu,Siroki zgazio na Pecari,Krle tebi posebno J*** sve mrtvo i zivo licemjercino odvratna uhljebu nevidjeni
Ademe nadam se da ces nastaviti praviti skandale kakve nisi do sad i dodatno srozati svlacionicu
Usro kad se tragicno okonca tvoja hiljadita epizoda na Kosevu nemoj sam ici vec povedi i homera
Zivim za taj dan a doci ce aBd do tad adios
Ademe nadam se da ces nastaviti praviti skandale kakve nisi do sad i dodatno srozati svlacionicu
Usro kad se tragicno okonca tvoja hiljadita epizoda na Kosevu nemoj sam ici vec povedi i homera
Zivim za taj dan a doci ce aBd do tad adios
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E jest Boga mi,sjecam se ko da je jucer bilo,iz parkuse pa ispred kluba. Ne znam jesam li tuzan,sretan,razocaran...Kontam mora na bolje krenuti.
Nadati se da cemo procepiti.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10158
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebali
Vam
Stranci
Sve

Vi ne znate sta je Sarajevo.
Vam
Stranci
Sve
Vi ne znate sta je Sarajevo.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Jos samo sa legende preuzmu upravljacka prava foruma i poklope sve. Jer mi ostali ne navijamo za Sarajevo…
Re: FK Sarajevo
strahmeipomisliti je napisao/la: ↑10 avg 2025, 22:10Dabogda 10 bili aBd,daBogda nas Zeljo okino na derbiju,Borac izmaltretiro na Kosevu,Siroki zgazio na Pecari,Krle tebi posebno **** sve mrtvo i zivo licemjercino odvratna uhljebu nevidjeni
Ademe nadam se da ces nastaviti praviti skandale kakve nisi do sad i dodatno srozati svlacionicu
Usro kad se tragicno okonca tvoja hiljadita epizoda na Kosevu nemoj sam ici vec povedi i homera
Zivim za taj dan a doci ce aBd do tad adios
Hajde Marš , govedo nekvalifikovano. Kako te ba nije vise stid tako. Idi ojebino nesto zguzi, izbaci malo negative iz sebe
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
Nadam se da je potpisom ugovora nas sef, nase Sarajevo, postao i clan kluba jer to godinama unazad nije bio...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Legende su nam.vise odmogle poslije karijera nego pomogle za vrijeme istih.

Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Eto nek se Zekic proslavio vani, u svakoj zemlji je po jednu blamažu doživio.deda je napisao/la: ↑10 avg 2025, 22:09Sretno novom treneru naseg kluba.
Dokle cemo sa trenutnom postavom u 2025 god samo Bog zna. Iskorak neki tesko da cemo napraviti. Mnogo smo jaki na svim pozicijama. Tehnicki direktor kruna karijere Sarajevo i da ga trenira aktuelni trener jedne od najlosijih liga evrope. Vjerovatno velike kontakte ima.
Nas trener velike uspjehe osim sa Saraj.pravio po evropi, izmedju ostalog Sloboda 2 liga, Igman 2 liga, City 2 liga, Celik 2 liga, Mladost Kakanj 2-3 liga, Olimpic ugasen, Djerzelez ugasen...
Naravno da cu podrzati svakog trenera zbog kluba, i volio bi da me demantuju zbog ovog gore nalisanog i da napavimo evropsko Saraj.sa trenutim strucnim kadrom.
Napred Sarajevo, napred Hus, da u maju ispred vjecne vatre novu titulu slavimo.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10158
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Problem sto njihove ublehe iz Hrvatske i Srbije nikada nista nece osvojiti sa ovim klubom a deru nas godinama,to njih boli
Bravo Krle doktore yebali vas amerikanci
Bravo Krle doktore yebali vas amerikanci
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Joj kad Husref izvede 3-4-2-1 u subotu čupat će se kose
Re: FK Sarajevo
Uplatit ce mu klub to, da na predstavljanju moze ponosno pokazati.
Gledaj ga, vrijeme ga pojelo. Ostario, zreo za penzije. Al Mirvica boli qurac, daj da navijace malo jos podijelim
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kao i sto bi bilo sa svakim trenerom, al evo pratim dugo ovaj forum i kad je bio Husref trener i kad nije bio pljuvao si ga psovao mu itdNazorUso je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:25Sve osim titule je neuspjeh i sa sobom nosi pljuvanja, psovke, tjeranje...ŠTA_JE je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:23Momci bili za ili protiv hajmo podržat! Hajmo podržat svim srcem! Iz sveg glasa podržat! To je nase Sarajvo, naš Husref! I njemu je mozda posljednji put da nas vodi oa hajmo ispostovati kako god da bude i ako ne bude islo da ne bude pljuvanja, psovki, tjeranja!
Smaras vise popusti nas tvoje demagogije
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.


