FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 10 avg 2025, 22:06

Blatio nas mjesecima, al eto kod nas raja brzo zaboravlja. Zato i jesmo u qurcu.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

HordeSaSjevera
Postovi: 23
Pridružen/a: 01 jul 2024, 14:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordeSaSjevera » 10 avg 2025, 22:07

svabonja je napisao/la:
10 avg 2025, 22:04
Je li tekma u subotu?
Subota u 21:00
Sarajeva mi smo navijači,
Bordo, bordo od sudbine jači!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 avg 2025, 22:08

Jel Seferovic kondicioni a Toso Repuh analiticar? Turkovic ce preuzet sportski dio. Valjda nas sef nakon ovog mandata nece blatiti i pricati da su to neki cudni ljudi itd

deda
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la deda » 10 avg 2025, 22:09

Sretno novom treneru naseg kluba.
Dokle cemo sa trenutnom postavom u 2025 god samo Bog zna. Iskorak neki tesko da cemo napraviti. Mnogo smo jaki na svim pozicijama. Tehnicki direktor kruna karijere Sarajevo i da ga trenira aktuelni trener jedne od najlosijih liga evrope. Vjerovatno velike kontakte ima.
Nas trener velike uspjehe osim sa Saraj.pravio po evropi, izmedju ostalog Sloboda 2 liga, Igman 2 liga, City 2 liga, Celik 2 liga, Mladost Kakanj 2-3 liga, Olimpic ugasen, Djerzelez ugasen...
Naravno da cu podrzati svakog trenera zbog kluba, i volio bi da me demantuju zbog ovog gore nalisanog i da napavimo evropsko Saraj.sa trenutim strucnim kadrom.
Napred Sarajevo, napred Hus, da u maju ispred vjecne vatre novu titulu slavimo.

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 10 avg 2025, 22:09

Kad krene ademu psovati Rasima, muftije Romu i fiorentinu

chamberlain24
Postovi: 152
Pridružen/a: 20 avg 2023, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la chamberlain24 » 10 avg 2025, 22:10

keli je napisao/la:
10 avg 2025, 21:14
strahmeipomisliti je napisao/la:
10 avg 2025, 21:11
HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 21:07
slika
Ali ne moze niko drugi voditi privatnu prciju
Husref:

slika

Zekic:

slika


Osvojiti titulu sa Sheriffom je lakse nego je ne osvojiti.

LP.
Pa sto je Husref nije osvojio, nije nikad iz BiH izaso.

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 10 avg 2025, 22:10

Dabogda 10 bili aBd,daBogda nas Zeljo okino na derbiju,Borac izmaltretiro na Kosevu,Siroki zgazio na Pecari,Krle tebi posebno J*** sve mrtvo i zivo licemjercino odvratna uhljebu nevidjeni
Ademe nadam se da ces nastaviti praviti skandale kakve nisi do sad i dodatno srozati svlacionicu
Usro kad se tragicno okonca tvoja hiljadita epizoda na Kosevu nemoj sam ici vec povedi i homera
Zivim za taj dan a doci ce aBd do tad adios

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 10 avg 2025, 22:11

Spahic98 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:04
Pozdrav za svu bracu koji su bili na protestima za Husrefa prije 6 godina ,kao sto se pokazalo bili smo u pravu i nije trebao dobiti otkaz.
E jest Boga mi,sjecam se ko da je jucer bilo,iz parkuse pa ispred kluba. Ne znam jesam li tuzan,sretan,razocaran...Kontam mora na bolje krenuti.
Nadati se da cemo procepiti.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 avg 2025, 22:12

Yebali
Vam
Stranci
Sve :wave: :wave:

Vi ne znate sta je Sarajevo.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

moram
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 10 avg 2025, 22:13

Jos samo sa legende preuzmu upravljacka prava foruma i poklope sve. Jer mi ostali ne navijamo za Sarajevo…

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 10 avg 2025, 22:13

strahmeipomisliti je napisao/la:
10 avg 2025, 22:10
Dabogda 10 bili aBd,daBogda nas Zeljo okino na derbiju,Borac izmaltretiro na Kosevu,Siroki zgazio na Pecari,Krle tebi posebno **** sve mrtvo i zivo licemjercino odvratna uhljebu nevidjeni
Ademe nadam se da ces nastaviti praviti skandale kakve nisi do sad i dodatno srozati svlacionicu
Usro kad se tragicno okonca tvoja hiljadita epizoda na Kosevu nemoj sam ici vec povedi i homera
Zivim za taj dan a doci ce aBd do tad adios

Hajde Marš , govedo nekvalifikovano. Kako te ba nije vise stid tako. Idi ojebino nesto zguzi, izbaci malo negative iz sebe
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 avg 2025, 22:14

Nadam se da je potpisom ugovora nas sef, nase Sarajevo, postao i clan kluba jer to godinama unazad nije bio...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 10 avg 2025, 22:15

Legende su nam.vise odmogle poslije karijera nego pomogle za vrijeme istih.

:bih:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Lucas
Postovi: 4857
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 10 avg 2025, 22:15

deda je napisao/la:
10 avg 2025, 22:09
Sretno novom treneru naseg kluba.
Dokle cemo sa trenutnom postavom u 2025 god samo Bog zna. Iskorak neki tesko da cemo napraviti. Mnogo smo jaki na svim pozicijama. Tehnicki direktor kruna karijere Sarajevo i da ga trenira aktuelni trener jedne od najlosijih liga evrope. Vjerovatno velike kontakte ima.
Nas trener velike uspjehe osim sa Saraj.pravio po evropi, izmedju ostalog Sloboda 2 liga, Igman 2 liga, City 2 liga, Celik 2 liga, Mladost Kakanj 2-3 liga, Olimpic ugasen, Djerzelez ugasen...
Naravno da cu podrzati svakog trenera zbog kluba, i volio bi da me demantuju zbog ovog gore nalisanog i da napavimo evropsko Saraj.sa trenutim strucnim kadrom.
Napred Sarajevo, napred Hus, da u maju ispred vjecne vatre novu titulu slavimo.
Eto nek se Zekic proslavio vani, u svakoj zemlji je po jednu blamažu doživio.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 avg 2025, 22:15

Problem sto njihove ublehe iz Hrvatske i Srbije nikada nista nece osvojiti sa ovim klubom a deru nas godinama,to njih boli

Bravo Krle doktore yebali vas amerikanci
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 10 avg 2025, 22:16

MSOZ101 je napisao/la:
10 avg 2025, 21:59
Sad kad ste svi zadovoljni da vidimo 10.000 ljudi na Koševu
:urnebes:

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 10 avg 2025, 22:16

Joj kad Husref izvede 3-4-2-1 u subotu čupat će se kose

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 10 avg 2025, 22:17

NazorUso je napisao/la:
10 avg 2025, 22:14
Nadam se da je potpisom ugovora nas sef, nase Sarajevo, postao i clan kluba jer to godinama unazad nije bio...
Uplatit ce mu klub to, da na predstavljanju moze ponosno pokazati.

Gledaj ga, vrijeme ga pojelo. Ostario, zreo za penzije. Al Mirvica boli qurac, daj da navijace malo jos podijelim

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 10 avg 2025, 22:18

HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 22:16
MSOZ101 je napisao/la:
10 avg 2025, 21:59
Sad kad ste svi zadovoljni da vidimo 10.000 ljudi na Koševu
:urnebes:
Na finalu kupa nas nije toliko bilo ali bice nas sigurno 5 hiljada

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 avg 2025, 22:20

NazorUso je napisao/la:
10 avg 2025, 21:25
ŠTA_JE je napisao/la:
10 avg 2025, 21:23
Momci bili za ili protiv hajmo podržat! Hajmo podržat svim srcem! Iz sveg glasa podržat! To je nase Sarajvo, naš Husref! I njemu je mozda posljednji put da nas vodi oa hajmo ispostovati kako god da bude i ako ne bude islo da ne bude pljuvanja, psovki, tjeranja!
Sve osim titule je neuspjeh i sa sobom nosi pljuvanja, psovke, tjeranje...
Kao i sto bi bilo sa svakim trenerom, al evo pratim dugo ovaj forum i kad je bio Husref trener i kad nije bio pljuvao si ga psovao mu itd

Smaras vise popusti nas tvoje demagogije

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bordo10, muhamedhulk i 40 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []