Premijer liga BiH - aktuelno

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 21:50

Combattente87 je napisao/la:
11 avg 2025, 21:42

Izvini ali zadnjih 5 godina niste bolji od nas, koliko god sudije navlačile...Svake godine smo imali bolju ekipu...
Pa vi ste se borili za opstanak dragi Dino,i kažeš da ste bolji...svašta
Izvini ti ali kad se posteno igra vi ni nas ne mozete dobiti
Cveta uleti klizeci nama crveni, a vas igrac drugog povrijedi, izbaci ga 10 mjseci i vama nema crvenog
A o golovima iz ofsajda protiv Igmana, Posusja ne moram ni pricati
Mi izgubimo od Igmana i nije nam problem, dok vama penale izmisljaju
Brate Celik ste u kupu morali zakinuti da prodjete o cemu pricamo

Ne sporim ja da vi sastavite dobru ekipu, ali vi ne igrate fer i kad vas ne ide pogura vas
Mi izgubimo kad nas ne ide i to je razlika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 avg 2025, 22:13

NoProfit je napisao/la:
11 avg 2025, 20:47
Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 19:06
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Može li se u petak doći u dresu Sarajeva na Dedaru? :)
Ako si Pitar sa istoka, nemoj. Toliko divlju sliku u svijet ne bih da šaljemo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 11 avg 2025, 22:20

Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 22:13
NoProfit je napisao/la:
11 avg 2025, 20:47
Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 19:06
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Može li se u petak doći u dresu Sarajeva na Dedaru? :)
Ako si Pitar sa istoka, nemoj. Toliko divlju sliku u svijet ne bih da šaljemo.
Nista manje pacijenata kod nas nema da se ne lazemo.
Bujrum :bih:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 22:21

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 21:00
Herson je napisao/la:
11 avg 2025, 19:53
tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:42
Caktas.. krenulo je :tokralju:
Fetis na bivse hnl nade opet
Novi TSS. U Osijeku slavili kad su ga se riješili.
Bencun,Maglica,Balic,Caktas...ovog me bilo najvise strah. Propaliteti u godinama, nekadasnja "imena", da uzmu jos koju paru pred kraj karijere..a u upravi drkaju na ovakve
Ovo ce bit manje bolno ako Topica vrate.

Savic Surdanovic
Topic Ivancic Sakota
Billbija

Jos apsolutno citavu odbranu promjenit i trenera, i mozemo se nadat desetoj

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 11 avg 2025, 22:24

Uz povike "adzeme odlazi" i 3 gola u mrezi muftica zelimo ispratit strumpfove u seher sarajvoo

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 avg 2025, 22:26

Komšija sam sa sobom se dopisuješ, niste interesantni nikome, svakog boli qrac koga dovodite, vama svakako igrači i treneri ne donose titule, tako da vam je svejedno ko igra.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 23:27

:damn:
Au balorda, nadmasio si sad sam sebe. Imas srece sto se u vasem taboru pojavio veci broj debila, pa ce ovaj tvoj upis proci ispod radara

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 11 avg 2025, 23:34

Je li im ovo opet skupština pred derbi? Pa od zadnjih 15 derbija, 10 su bili odmah nakon skupštine.. Je li u tome vide nadu za X na derbiju?

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 11 avg 2025, 23:36

Caktas tri godine bez ozbiljnog fudbala i veliko pojacanje sa 33 god, Zvone Kozul je za njega licno Wagner.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 11 avg 2025, 23:58

ErosViverosViv je napisao/la:
11 avg 2025, 23:34
Je li im ovo opet skupština pred derbi? Pa od zadnjih 15 derbija, 10 su bili odmah nakon skupštine.. Je li u tome vide nadu za X na derbiju?
Da sam neko sa strane i neupucen pomislio bih da imate 20 pobjeda vise u derbiju i jedno 10ak titula vise s obzirom na to u kakvom kontekstu nas spominjete u poredjenju s vama. Al dobro, pitarluk ko pitarluk, bilo bi dosadno da vas nema.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 12 avg 2025, 00:17

ErosViverosViv je napisao/la:
11 avg 2025, 23:34
Je li im ovo opet skupština pred derbi? Pa od zadnjih 15 derbija, 10 su bili odmah nakon skupštine.. Je li u tome vide nadu za X na derbiju?
:rol:

istice mandat trenutnoj skupstini i mora se sjednica odrzati.

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 12 avg 2025, 07:23

Doskorašnji skaut Sarajeva: Nemam više doticaja s "Ademima Ljajićima" koji stižu za zanimljiv novac
http://www.klix.ba/clanak/250812010


Zanimljive cifre. Sto li bas ovo rece???? A radio je u klubu i zna sta se desava? :nedam:
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

NoProfit
Postovi: 2776
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 12 avg 2025, 07:30

Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 22:13
NoProfit je napisao/la:
11 avg 2025, 20:47
Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 19:06
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Može li se u petak doći u dresu Sarajeva na Dedaru? :)
Ako si Pitar sa istoka, nemoj. Toliko divlju sliku u svijet ne bih da šaljemo.
Uvijek mirni zapad. :thumbup:

NoProfit
Postovi: 2776
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 12 avg 2025, 07:32

Predatod je napisao/la:
12 avg 2025, 07:23
Doskorašnji skaut Sarajeva: Nemam više doticaja s "Ademima Ljajićima" koji stižu za zanimljiv novac
http://www.klix.ba/clanak/250812010


Zanimljive cifre. Sto li bas ovo rece???? A radio je u klubu i zna sta se desava? :nedam:
Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1581
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la grbavicka1921 » 12 avg 2025, 08:20

Shategabri je napisao/la:
11 avg 2025, 14:07
Al zašto i jednu odgađati?
Tu praksu skroz izbaciti.
Ako nisi u stanju igrati srijeda-subota, onda stvarno :roll:
Komšija, mišljenje o Ademu, Husrefu?

Hoće li bukvalno svoj život Husref ostaviti na terenu Haseta poslije prvog kiksa koji neminovan u fudbalu nakon što ga "istok" počasti uspavankama za djecu?!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
obagol
Postovi: 1280
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 12 avg 2025, 09:56

NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32
Predatod je napisao/la:
12 avg 2025, 07:23
Doskorašnji skaut Sarajeva: Nemam više doticaja s "Ademima Ljajićima" koji stižu za zanimljiv novac
http://www.klix.ba/clanak/250812010


Zanimljive cifre. Sto li bas ovo rece???? A radio je u klubu i zna sta se desava? :nedam:
Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 12 avg 2025, 10:42

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 21:00
Herson je napisao/la:
11 avg 2025, 19:53
tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:42
Caktas.. krenulo je :tokralju:
Fetis na bivse hnl nade opet
Novi TSS. U Osijeku slavili kad su ga se riješili.
Bencun,Maglica,Balic,Caktas...ovog me bilo najvise strah. Propaliteti u godinama, nekadasnja "imena", da uzmu jos koju paru pred kraj karijere..a u upravi drkaju na ovakve
Navedeni igrači uz aktuelnog trenera idealan scenario da Zrinjski uništi sve što je izgrađeno zadnjih par godina.

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 12 avg 2025, 11:48

Marko Vranjković iz Lokomotive dolazi u Zrinjski,primarno desni bek,pokriva i krilo.
Fran Topić navodno blizu povratka,dogovara se i lijevi bek.
Vlasnik kladionice Premier navodno ulazi u klub i daje velike pare.
Štimcu u stožer dolaze Marijo Tot,Fausto Budicin,Luka Radman.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 11:49

HercegovinaCali je napisao/la:
12 avg 2025, 11:48
Marko Vranjković iz Lokomotive dolazi u Zrinjski,primarno desni bek,pokriva i krilo.
Fran Topić navodno blizu povratka,dogovara se i lijevi bek.
Vlasnik kladionice Premier navodno ulazi u klub i daje velike pare.
Štimcu u stožer dolaze Marijo Tot,Fausto Budicin,Luka Radman.
Usraću se :roll:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 12 avg 2025, 11:59

grbavicka1921 je napisao/la:
12 avg 2025, 08:20
Shategabri je napisao/la:
11 avg 2025, 14:07
Al zašto i jednu odgađati?
Tu praksu skroz izbaciti.
Ako nisi u stanju igrati srijeda-subota, onda stvarno :roll:
Komšija, mišljenje o Ademu, Husrefu?

Hoće li bukvalno svoj život Husref ostaviti na terenu Haseta poslije prvog kiksa koji neminovan u fudbalu nakon što ga "istok" počasti uspavankama za djecu?!
Što se tiče Husa, mislim da je ovo njemu posljednji mandat kako god okreneš. Znaš ono, sa štitom ili na štitu. E, tako će biti kod njega ovaj put.
Biće sigurno situacija gdje se neće moći iskontrolisati kad krene sudijska šarada, a tu je i analitički istok, cirkus skoro pa zagarantovan.
Obzirom na njegovo zdravstveno stanje, nije mu baš pametno što se prihvatio pozicije, al džabe, čovjek je pitar i nema mu pomoći.

Adem...veliko ime, ne znam da nam je trebao. Ismirov kapric i ništa više.
Može uraditi puno za klub, a može biti novi TSS. Meni bliže ovom drugom obzirom na situaciju i naš standardni ulazak u sezonu.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, Lik i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []