Izvini ti ali kad se posteno igra vi ni nas ne mozete dobitiCombattente87 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 21:42
Izvini ali zadnjih 5 godina niste bolji od nas, koliko god sudije navlačile...Svake godine smo imali bolju ekipu...
Pa vi ste se borili za opstanak dragi Dino,i kažeš da ste bolji...svašta
Cveta uleti klizeci nama crveni, a vas igrac drugog povrijedi, izbaci ga 10 mjseci i vama nema crvenog
A o golovima iz ofsajda protiv Igmana, Posusja ne moram ni pricati
Mi izgubimo od Igmana i nije nam problem, dok vama penale izmisljaju
Brate Celik ste u kupu morali zakinuti da prodjete o cemu pricamo
Ne sporim ja da vi sastavite dobru ekipu, ali vi ne igrate fer i kad vas ne ide pogura vas
Mi izgubimo kad nas ne ide i to je razlika

