Ma pusti suplju.
Drzali su i Romini navijaci takav transparent, pa ih Delije odradise u sred Rima...
Dok Lechovci mogu marsirati kroz Bg, paliti baklje i razbijati stakla, i opet im nece niko nista

Ma pusti suplju.

Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
A opsesiju zvanu Luka Modric si zaboravio...Riquelme1921 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 00:19Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
Razumijem, kako ce onda hajduk u tirani proci.....Vanja8 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 00:23A opsesiju zvanu Luka Modric si zaboravio...Riquelme1921 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 00:19Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.![]()
![]()
Riquelme1921 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 00:19Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.

Ma bilo je proslu blizu, ide ova preko + otp. 300 tmavenija je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:08Moze li se natrpati nekako 6000 ljudi da sve bude krcato na tri tribine kao sto očekujem?Mostarska je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:43INFO I Prodaja ulaznica
Svoju ulaznicu za utakmicu 04. kola WWin lige BiH, u kojoj će naši Rođeni u petak od 21.00 sat dočekati FK Željezničar, možete kupiti sutra od 12.00 sati u Rođeni FanShopu na adresi Adema Buća 6 u Mostaru.
Fudbalski klub Velež Mostar obavještava i sve svoje navijače i simpatizere da će se, za utakmicu protiv Željezničara, karte za tribinu ZAPAD prodavati samo uz člansku kartu za tekuću sezonu (1 članska - 1 karta).
Cijene karata za tribinu ISTOK, na zahtjev KN “Red Army”, korigovati će se i iznosit će 10 KM. Fudbalski klub Velež Mostar se najsrdačnije zahvaljuje KN “Red Army” na ovoj gesti.
Očekuje nas sjajna atmosfera i ispunjene tribine našeg stadiona Rođeni, zato vas pozivamo da svoju kartu za utakmicu obezbijedite na vrijeme i izbjegnete gužve na dan utakmice.
Radno vrijeme Rođeni FanShop-a:
08:00 – 11:00
11:30 – 15:30
18:00 – 22:00
Cijene ulaznica:
Tribina ISTOK - 10,00 KM
Tribina SJEVER - 10,00 KM
Tribina ZAPAD - 15,00 KM
Cijene KIDS ulaznica:
Tribina SJEVER - 5,00 KM
Tribina ZAPAD - 7,00 KM
SVI NA STADION![]()
Samo ZAJEDNO!
#musvdg
#tickets
Malo si se zaje*ao za ovo razvlacenje, cigani u BL su svedeni na minimum. Ne smiju noseve promoliti vani vise. Sve sto je ostalo dolazi iz okolnih gradova ( orijedor, gradiska, teslic). Semberija naravno.MostarReds22 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 00:58Cuj nisu ih dirali iz postovanja prema njima, ali zato Kopre nedri razvlace Lesinare po Banjaluci i manjem entitetu, ne daju im disati. Vas znaci ne postuju, a toliko godine sprcaste nabijajuci im se supak![]()
BBB tate ultras scene na balkanu i europi. Bez konkurencije ne racunajuci ove zivotinje poljske i ruske.
Ok je sve. Ne poredimo se ni skim mi u Bosni. Vi ste se poredili s Manijacima pa vas ljudi oducili od ulice i navijacke scene na nautralnom Kupresu pod jedan, pod dva, samo sebi metu na celo postavljate ovim izjavama, razumijemo da branite srpstvo o tom potom.Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:17Jeste Sarajevo je na ultras mapi označeno crvenom bojom kao najužarenije gostovanjeErosViverosViv je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:14da, čim vide da bi mogli po ušima dobiti, to su im braća![]()
![]()
A gledaj iznad ovog dodikovog ćacija što se uskoprco, idi spašavaj beograd šta ovdje bulazniš onda
Nisu bezveze poljaci priznali da im je gostovanje u Sarajevu jedno od najtežih ikada, pozdrav za MB![]()
![]()
skim se vi poredite, i koga komentarišete samo govori o vama koliko ste iskompleksirani i jadni !





avenija je napisao/la: ↑12 avg 2025, 17:38svrakino1921 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 17:19
Lechovci utjeruju strah u kosti Beograđanima, svi se pitaju gdje su Delije i Grobari?
5000!

Zamisli upadnu u opine i kočine. Ne bi znali sta ih je snašlo, razvukli bi ih od otpada do otpada PNN
Vjerovatno ulazu u Srbiju i prave radna mjesta, uveli carinske pogodnosti + skolovanje Srbima u Poljskoj je na statusu kao Poljacima. Je li taj vid prijateljatva ili su klosari/huligani sa 3 razreda osnovne odlucili sta je prijateljstvo, kao sto zive u zabludi da su im Rusi prijatelji ili u Bosni dio ljudi sto misli da je Turska prijatelj?
Mislim da imaš mokre snove o tim mjestima, sto je možda i razumljivo kad znamo u kakvoj selendri zivis.LavoviGabela je napisao/la: ↑13 avg 2025, 08:17Zamisli upadnu u opine i kočine. Ne bi znali sta ih je snašlo, razvukli bi ih od otpada do otpada PNN
Trenutno korisnika/ca: Balorda, johntravolta123, prisonbreak, Venom i 17 gostiju.