Premijer liga BiH - aktuelno

19vendetta87
Postovi: 10261
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 13 avg 2025, 00:14

Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 00:06
Poljaci su prijatelji Srbije, drže transparent Kosovo je Srbija, tako da je sasvim logično da im puste da razbijaju i divljaju po gradu. Sve ok.
Ma pusti suplju.
Drzali su i Romini navijaci takav transparent, pa ih Delije odradise u sred Rima...
Dok Lechovci mogu marsirati kroz Bg, paliti baklje i razbijati stakla, i opet im nece niko nista :mrgreen:
slika
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 13 avg 2025, 00:17

Ne to Kruško, ne to.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 13 avg 2025, 00:19

Kajkutenjoyer je napisao/la:
13 avg 2025, 00:09
ne znam sto se o zvezdinoj tekmi pise
Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 13 avg 2025, 00:23

Riquelme1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 00:19
Kajkutenjoyer je napisao/la:
13 avg 2025, 00:09
ne znam sto se o zvezdinoj tekmi pise
Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
A opsesiju zvanu Luka Modric si zaboravio... :rol: :rol:

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 13 avg 2025, 00:25

Vanja8 je napisao/la:
13 avg 2025, 00:23
Riquelme1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 00:19
Kajkutenjoyer je napisao/la:
13 avg 2025, 00:09
ne znam sto se o zvezdinoj tekmi pise
Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
A opsesiju zvanu Luka Modric si zaboravio... :rol: :rol:
Razumijem, kako ce onda hajduk u tirani proci.....
nek crknu dusmani, najjaci smo

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 13 avg 2025, 00:58

Cuj nisu ih dirali iz postovanja prema njima, ali zato Kopre nedri razvlace Lesinare po Banjaluci i manjem entitetu, ne daju im disati. Vas znaci ne postuju, a toliko godine sprcaste nabijajuci im se supak :urnebes: :urnebes:
BBB tate ultras scene na balkanu i europi. Bez konkurencije ne racunajuci ove zivotinje poljske i ruske.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 avg 2025, 01:07

Riquelme1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 00:19
Kajkutenjoyer je napisao/la:
13 avg 2025, 00:09
ne znam sto se o zvezdinoj tekmi pise
Jer je to uz Hajduk najdraži klub urednika ovog portala. Samo nas o tome obavještavaju pa moramo o tome.
:mrgreen:

slika

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 13 avg 2025, 01:30

avenija je napisao/la:
12 avg 2025, 22:08
Mostarska je napisao/la:
12 avg 2025, 21:43
INFO I Prodaja ulaznica

Svoju ulaznicu za utakmicu 04. kola WWin lige BiH, u kojoj će naši Rođeni u petak od 21.00 sat dočekati FK Željezničar, možete kupiti sutra od 12.00 sati u Rođeni FanShopu na adresi Adema Buća 6 u Mostaru.

Fudbalski klub Velež Mostar obavještava i sve svoje navijače i simpatizere da će se, za utakmicu protiv Željezničara, karte za tribinu ZAPAD prodavati samo uz člansku kartu za tekuću sezonu (1 članska - 1 karta).

Cijene karata za tribinu ISTOK, na zahtjev KN “Red Army”, korigovati će se i iznosit će 10 KM. Fudbalski klub Velež Mostar se najsrdačnije zahvaljuje KN “Red Army” na ovoj gesti.

Očekuje nas sjajna atmosfera i ispunjene tribine našeg stadiona Rođeni, zato vas pozivamo da svoju kartu za utakmicu obezbijedite na vrijeme i izbjegnete gužve na dan utakmice.

ℹ️ Radno vrijeme Rođeni FanShop-a:
🕑 08:00 – 11:00
🕑 11:30 – 15:30
🕑 18:00 – 22:00

🔴 Cijene ulaznica:
Tribina ISTOK - 10,00 KM
Tribina SJEVER - 10,00 KM
Tribina ZAPAD - 15,00 KM

🔴 Cijene KIDS ulaznica:
Tribina SJEVER - 5,00 KM
Tribina ZAPAD - 7,00 KM

SVI NA STADION 🚩🚩🚩
Samo ZAJEDNO! 🔴⚪️🔴
#musvdg
#tickets
Moze li se natrpati nekako 6000 ljudi da sve bude krcato na tri tribine kao sto očekujem?
Ma bilo je proslu blizu, ide ova preko + otp. 300 tm
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 13 avg 2025, 02:18

MostarReds22 je napisao/la:
13 avg 2025, 00:58
Cuj nisu ih dirali iz postovanja prema njima, ali zato Kopre nedri razvlace Lesinare po Banjaluci i manjem entitetu, ne daju im disati. Vas znaci ne postuju, a toliko godine sprcaste nabijajuci im se supak :urnebes: :urnebes:
BBB tate ultras scene na balkanu i europi. Bez konkurencije ne racunajuci ove zivotinje poljske i ruske.
Malo si se zaje*ao za ovo razvlacenje, cigani u BL su svedeni na minimum. Ne smiju noseve promoliti vani vise. Sve sto je ostalo dolazi iz okolnih gradova ( orijedor, gradiska, teslic). Semberija naravno.

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 13 avg 2025, 02:19

Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 19:17
ErosViverosViv je napisao/la:
12 avg 2025, 19:14
Hajdeee je napisao/la:
12 avg 2025, 19:04
Gdje god vide da su donji, ide bratimljenju
Cirkusanti. 72 bratstva i prijateljstva. Bjezi u pm.
da, čim vide da bi mogli po ušima dobiti, to su im braća :urnebes: :urnebes:

A gledaj iznad ovog dodikovog ćacija što se uskoprco, idi spašavaj beograd šta ovdje bulazniš onda

Nisu bezveze poljaci priznali da im je gostovanje u Sarajevu jedno od najtežih ikada, pozdrav za MB :clap:
Jeste Sarajevo je na ultras mapi označeno crvenom bojom kao najužarenije gostovanje :rol: :rol: skim se vi poredite, i koga komentarišete samo govori o vama koliko ste iskompleksirani i jadni !
Ok je sve. Ne poredimo se ni skim mi u Bosni. Vi ste se poredili s Manijacima pa vas ljudi oducili od ulice i navijacke scene na nautralnom Kupresu pod jedan, pod dva, samo sebi metu na celo postavljate ovim izjavama, razumijemo da branite srpstvo o tom potom.
Beograd je oduvijek slovio za iznimno rizicno gostovanje i Cigani se smatraju za ozbiljnu organizaciju i samoprozvanu najjacu ekipu u Evropi, kao sto i ovi lehovi tvrde takodjer za sebe i to je sto nas sve buni. Kako mogu dvije 'najjace grupe' obitovat jedni pored drugih u glavnom gradu Srbije Beogradu. Trebali su ih izakcijat a poslije nek se i dalje postuju, jer su lehovi trazili ferku ocigledno ali im nije udovoljeno. Malo se kalkulisalo.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 13 avg 2025, 02:58

Ispišaše se poljaci po serbima momacki.



Komsije javite braci da mogu izaci iz podruma :rol:

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 06:46

Cim su batine blizu mitomana nigdje
Smijali se pazarcima, a pazarci ispali vece mudonje

Nigdje junaka na vidiku
slika

slika

slika

slika



U Sarajevu kako god je zavrsilo dobili su i poljaci po picki
Jos ih je vise bilo Sarajevu nego u Beogradu
Plus kroz Sarajevo nisu mogli marsirati kao kroz Beograd

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 avg 2025, 07:56

avenija je napisao/la:
12 avg 2025, 17:38
svrakino1921 je napisao/la:
12 avg 2025, 17:19
slika




Lechovci utjeruju strah u kosti Beograđanima, svi se pitaju gdje su Delije i Grobari?


5000!



Svaka čast

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 avg 2025, 08:00

slika





Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta saopćio je kasno sinoć, sa 12. na 13. august, da je u Sarajevo stigao 24. novi Stadler tramvaj od ukupno 25. Riječ je o seriji vozila švicarskog proizvođača Stadler, čime se nastavlja modernizacija javnog gradskog prevoza u Kantonu Sarajevo. Preostao je još samo jedan tramvaj da bi kompletna isporuka bila završena.

"Kupljeni su novcem svih građana našeg kantona. Čekamo još jedan tramvaj da isporuka bude završena. Sve se odvijalo u roku, zahvaljujući velikim naporima svih uključenih strana.




GOLEM SI KANTONU SARAJEVO

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 13 avg 2025, 08:17

Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 00:06
Poljaci su prijatelji Srbije, drže transparent Kosovo je Srbija, tako da je sasvim logično da im puste da razbijaju i divljaju po gradu. Sve ok.
Zamisli upadnu u opine i kočine. Ne bi znali sta ih je snašlo, razvukli bi ih od otpada do otpada PNN
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 13 avg 2025, 08:22

Fasciniran si prigradskim naseljima, što i ne čudi, malo je vjerovatno da ćeš biti fasciniran fontanom di Trevi.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 13 avg 2025, 08:26

Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 00:06
Poljaci su prijatelji Srbije, drže transparent Kosovo je Srbija, tako da je sasvim logično da im puste da razbijaju i divljaju po gradu. Sve ok.
Vjerovatno ulazu u Srbiju i prave radna mjesta, uveli carinske pogodnosti + skolovanje Srbima u Poljskoj je na statusu kao Poljacima. Je li taj vid prijateljatva ili su klosari/huligani sa 3 razreda osnovne odlucili sta je prijateljstvo, kao sto zive u zabludi da su im Rusi prijatelji ili u Bosni dio ljudi sto misli da je Turska prijatelj? :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 13 avg 2025, 08:51

Vazda prijatelj jači
Dobro su to skontali, tako ne mozes fasovati

Dizali su i u Rimu isti transparent pa delije ugasise italijane,
Prijateljska država Srbije je i Turska pa ne provode se ovako

Sve suplja

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 13 avg 2025, 08:54

LavoviGabela je napisao/la:
13 avg 2025, 08:17
Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 00:06
Poljaci su prijatelji Srbije, drže transparent Kosovo je Srbija, tako da je sasvim logično da im puste da razbijaju i divljaju po gradu. Sve ok.
Zamisli upadnu u opine i kočine. Ne bi znali sta ih je snašlo, razvukli bi ih od otpada do otpada PNN
Mislim da imaš mokre snove o tim mjestima, sto je možda i razumljivo kad znamo u kakvoj selendri zivis.
Zamisli upadne njih 1000 u gabelu, i onda imate 1046 stanovnika.
Ta naselja koja ti spominješ su Las Vegas za selendru u pograničnom prostoru zvanu Gabela, jedino šta vam je poznato je granični prelaz. Prva dostupna prodavnica, pekara, radnja odjeće i obuće u Čapljini. Živite u prošlom vijeku, malo mi vas je zao.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 avg 2025, 09:01

slika






Legendarni Dragan Okuka govorio o Veležu

"Bili smo 'seljačka' ekipa, napalimo se na Želju i Sarajevo, a bodove izgubimo od Borca i Čelika"



TO JE TO





HVALA GOSP.OKUKA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, Samba71, Venom, Zigazaga i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []