Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
samirr
Postovi: 8034
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la samirr » 13 avg 2025, 09:11

Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 21:58
Argentina je napisao/la:
12 avg 2025, 21:53
Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 21:29


Sta je pisac htio reci?
Da si glup ;)
Pokaži Pasoš te Republike , a koliko godina je Republike Kosova ? Vjerujem da i to znaš.Kakva je to republiku koja nema svoj pasoš? Pozdrav za manji entitet.
Države
Bosne i Hercegovine!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 13 avg 2025, 09:12

avenija je napisao/la:
12 avg 2025, 22:26




Jedna si jedina Bosna i Hercegovina!
Aaaa sto grmi u seheru 💪💪💪🇧🇦 :bih: 🇧🇦 Samo BH ! Nece se oduzet ni tacka ni zarez !!
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 avg 2025, 09:18

slika





Saudijski fudbaler Abdulmalih Al-Jaber, koji je ovog ljeta otišao iz Željezničara u Al Nassr, završio je na operacionom stolu, gdje je imao zahvat na hrskavici koljena.

Al Jaberova avantura u saudijskom klubu nije počela najbolje jer je doživio povredu, zbog koje je morao biti podvrgnut operaciji. Sada ovog 21-godišnjeg veznjaka očekuje pauza, a ona će, prema pisanjima saudijskih medija, trajati oko tri mjeseca.

Podsjetimo, Al Jaber je u svojoj karijeri nosio dres Ohoda, potom je prešao u Dinamo Zagreb, a iz Hrvatske je stigao na Grbavicu gdje je osvojio srca navijača Željezničara. Ovog ljeta je realizovao najveći transfer Plavih u historiji. S Grbavice nisu objavili iznos transfera, ali se u kuloarima priča da je Željezničar inkasirao oko 1,8 miliona eura.




BRZ OPORAVAK BRATE NAŠ

Od kada nisi tu igraju se lace Radnik i Rudar sa nama na LJEPOTICI

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 avg 2025, 09:22

slika



Koje su ovo budale

Bejker
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bejker » 13 avg 2025, 09:31

NoDi80 je napisao/la:
13 avg 2025, 06:46
Cim su batine blizu mitomana nigdje
Smijali se pazarcima, a pazarci ispali vece mudonje

Nigdje junaka na vidiku
slika

slika

slika

slika



U Sarajevu kako god je zavrsilo dobili su i poljaci po picki
Jos ih je vise bilo Sarajevu nego u Beogradu
Plus kroz Sarajevo nisu mogli marsirati kao kroz Beograd

slika
Upravo tako. Pustili da plase obican narod po centru grada, jer kao doovorili se da nece biti belaja. Kad su bili u Sarajevu, znam da se diglo desetine manijaka koji su sa hordama isli i tjerali ih po gradu kako se ne bi razmahali i bahatili. U Vogosci je bio pravi belaj i bilo je svega na obje strane, ali si im barem nisi dozvolio da jangijaju po centru.

Avatar
Zutti
Postovi: 2487
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 13 avg 2025, 09:49

NoDi80 je napisao/la:
13 avg 2025, 06:46
Cim su batine blizu mitomana nigdje
Smijali se pazarcima, a pazarci ispali vece mudonje

Nigdje junaka na vidiku
slika

slika

slika

slika



U Sarajevu kako god je zavrsilo dobili su i poljaci po picki
Jos ih je vise bilo Sarajevu nego u Beogradu
Plus kroz Sarajevo nisu mogli marsirati kao kroz Beograd

slika
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 13 avg 2025, 10:24

Zutti je napisao/la:
13 avg 2025, 09:49
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
Ali gej parada marsira bez problema.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 13 avg 2025, 10:26

Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 10:24
Zutti je napisao/la:
13 avg 2025, 09:49
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
Ali gej parada marsira bez problema.
:tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :guz:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Zutti
Postovi: 2487
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 13 avg 2025, 10:32

Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 10:24
Zutti je napisao/la:
13 avg 2025, 09:49
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
Ali gej parada marsira bez problema.
Znao sam da će vas zaboljeti činjenica, al ovakvu provalu nisam očekivao. Čak je i za čestitanja.

Na stranu ****, ne možeš im ništa, možeš samo poginut, a nisu baš vrijedni toga. S druge strane, to je više zabrinjavajuće za vas. **** uspiju na par sati jednom godišnje proći, al 4. vojna sila u Evropi - nikad :bih:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 13 avg 2025, 10:35

Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 10:24
Zutti je napisao/la:
13 avg 2025, 09:49
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
Ali gej parada marsira bez problema.
Zbog demokratije moramo sad i mi pratiti taj trend koji je Beograd prvi nametnuo u regionu, jos prije 20 godina :kafa:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 10:37

Jedino mučnije od čitanja sarajlija kako pišu o navijačima je čitanje zeničana kako pišu o navijačima

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 10:41

Nismo spali na taj nivo da bijemo gejeve
Kod vas je to izgleda neki veci i znacajan poduhvat


Odakle si ti three
U seheru su ti najjaci navijaci u BiH
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 13 avg 2025, 10:46, ukupno mijenjano 3 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 10:42

⬆️

O tome govorim

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 13 avg 2025, 10:43

Jao tema i razgovora :roll: :wtf:

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 10:45

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 10:37
Jedino mučnije od čitanja sarajlija kako pišu o navijačima je čitanje zeničana kako pišu o navijačima
Robija trenutno iznad red army i ultrasa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Noke995
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 13 avg 2025, 10:45

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 10:42
⬆️

O tome govorim
Jok u Vrapčićima su najjači Ultrasi na svijetu.
Samo nemaju ni jedan trans.
MNON

Avatar
rishovski
Postovi: 5002
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 avg 2025, 10:45

LavoviGabela je napisao/la:
13 avg 2025, 08:17
Zamisli upadnu u opine i kočine. Ne bi znali sta ih je snašlo, razvukli bi ih od otpada do otpada PNN
Tebi je životna želja da živiš ovdje :tralala: Al ne može :tralala:
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 10:47

Noke995 je napisao/la:
13 avg 2025, 10:45
Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 10:42
⬆️

O tome govorim
Jok u Vrapčićima su najjači Ultrasi na svijetu.
Samo nemaju ni jedan trans.
Ma mi smo najslabiji brate

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 13 avg 2025, 10:49

Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 10:24
Zutti je napisao/la:
13 avg 2025, 09:49
Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani. :kafa:
Ali gej parada marsira bez problema.
Lakše mi je podnijeti gej paradu pod ogromnom policijskom pratnjom, nego smiješni Tornado iz Zadra bez jednog jedinog policajca. :lol:

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 10:52

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 10:47
Noke995 je napisao/la:
13 avg 2025, 10:45
Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 10:42
⬆️

O tome govorim
Jok u Vrapčićima su najjači Ultrasi na svijetu.
Samo nemaju ni jedan trans.
Ma mi smo najslabiji brate
Pa jeste
Sve sto imate su sukobi ra i um u Mostaru
Izvan Mostara nula i jedni i drugi
Doduse i Robija je ista po tom pitanju
Lijepo i kod vas doci, Velezova atmosfera bolja nego kod ostalih premijerligasa (ne racunam derbi)
Medjutim sto se tice navijanja i atmosfere uvijek je bilo najbolje gostovanje u Zenici
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []