Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci
Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevolet3 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:44https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058
Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci![]()
Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Nije bio bus nego dva kombija. Njih bio nekoliko puta više. Minus žešći ali tada grupa bila u izgradnji još Robijaši nisu znali ni izakcijatcurvanord je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:43Možda bi fer bilo kao primjer uzeti i kada vi niste stali Robijašima i kada ste okrenuli bus. Sportski pozdrav.Threeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:21Ne moraš biti najjači bitno se ponuditi. Kao što su Ultrasi kada su bili navijači, a ne lopovi u Tuzli ili kod Zetre, kao što smo mi u Hrasnici, kao što su Manijaci kod nas prošle godine ili protiv Ultrasa prije petnestak godina. Najgore je kada ne staneš kao Horde Manijacima iz Banjaluke ili Ultrasi kup protiv nas u Lepenici. Ishod tuče je nebitan treba biti navijač. Zna se koje su grupe tu u državi u vrhu jer nikada ne kalkulišuHrammm1921 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:16Znaci ugaseni ultras Mostar su najjaci sto se tice ulice ? Samo pitam?![]()
Threeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:47Nije bio bus nego dva kombija. Njih bio nekoliko puta više. Minus žešći ali tada grupa bila u izgradnji još Robijaši nisu znali ni izakcijatcurvanord je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:43Možda bi fer bilo kao primjer uzeti i kada vi niste stali Robijašima i kada ste okrenuli bus. Sportski pozdrav.Threeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:21
Ne moraš biti najjači bitno se ponuditi. Kao što su Ultrasi kada su bili navijači, a ne lopovi u Tuzli ili kod Zetre, kao što smo mi u Hrasnici, kao što su Manijaci kod nas prošle godine ili protiv Ultrasa prije petnestak godina. Najgore je kada ne staneš kao Horde Manijacima iz Banjaluke ili Ultrasi kup protiv nas u Lepenici. Ishod tuče je nebitan treba biti navijač. Zna se koje su grupe tu u državi u vrhu jer nikada ne kalkulišu![]()
Svaka čast na podsječanju priznajemo minus koji se može oprati jer su se brojke vidjele bilo ih nekoliko puta više još ih prošli. Vaš iz Banjaluke i Ultrasa u kupu teško. Znas rivalska ti maše da staneš ti prođeš. Ja bi skočio šoferu na kičmu
De nam jednu vasu proslo kolo iz Vrapcica mazlume
Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:26Varvari su isli na sukob, dosli na Trg Bana Jelacica i krenuli da sjednu u kafic kod novootvorenog udruzenja BBB, sto metara pored. Plus taj dan je Buducnost igrala u Zagrebu. Za to treba imati muda, za ovo Tornadovo ne.NoProfit je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:15To isto su Varvari uradili u Zagrebu, pa si to jučer predstavio kao neko srbovanje tamo.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:12
To sto je uradio Tornado moze da uradi svaka grupa u svakom gradu. Izaci iz busa, prosetati se 10-15 minuta okolnim ulicama, vratiti se u bus i nastaviti dalje.
Ko moze da se okupi za tako kratko vrijeme, pogotovo ako taj dan nije utakmica u gradu?
To Vojvode mogu da urade u Sarajevu kad krenu u Hercegovinu, ali nisu toliki šabani da im je to "akcija".![]()
Za razliku od vas nodi nije ugasen
Nodi ništa nije palo nego je ukradeno. Pao je vaš udarni od UF, pala je ograda ultrasima, pao je vaš VNMMVJ, umalo vam na Grbavici prije derbija ne padoše dvije jake krpe. Ako si glup ne budi šaban i ne piši o nečemu u šta se razumiješ kao Mara u kriv ****
Obje sarajevske skupine pune besposlicara koji se tuku iza ponoci. A vođe im dilaju gudrucurvanord je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:47Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevolet3 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:44https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058
Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci![]()
Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Mi imamo milion krpiThreeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:23Nodi ništa nije palo nego je ukradeno. Pao je vaš udarni od UF, pala je ograda ultrasima, pao je vaš VNMMVJ, umalo vam na Grbavici prije derbija ne padoše dvije jake krpe. Ako si glup ne budi šaban i ne piši o nečemu u šta se razumiješ kao Mara u kriv ****![]()
Jel se ko potuko ovdje barem? Svako malo fol jedni druge ceraju, a u biti jedna velika kurcina.let3 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:26Obje sarajevske skupine pune besposlicara koji se tuku iza ponoci. A vođe im dilaju gudrucurvanord je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:47Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevolet3 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 11:44https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058
Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci![]()
Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.![]()