Premijer liga BiH - aktuelno

let3
Postovi: 31808
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 13 avg 2025, 11:44

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058

Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci :bow:

Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.


curvanord
Postovi: 1033
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 13 avg 2025, 11:47

let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 11:44
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058

Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci :bow:

Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevo

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 11:47

curvanord je napisao/la:
13 avg 2025, 11:43
Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 11:21
Hrammm1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 11:16
Znaci ugaseni ultras Mostar su najjaci sto se tice ulice ? Samo pitam? :rol:
Ne moraš biti najjači bitno se ponuditi. Kao što su Ultrasi kada su bili navijači, a ne lopovi u Tuzli ili kod Zetre, kao što smo mi u Hrasnici, kao što su Manijaci kod nas prošle godine ili protiv Ultrasa prije petnestak godina. Najgore je kada ne staneš kao Horde Manijacima iz Banjaluke ili Ultrasi kup protiv nas u Lepenici. Ishod tuče je nebitan treba biti navijač. Zna se koje su grupe tu u državi u vrhu jer nikada ne kalkulišu
Možda bi fer bilo kao primjer uzeti i kada vi niste stali Robijašima i kada ste okrenuli bus. Sportski pozdrav.
Nije bio bus nego dva kombija. Njih bio nekoliko puta više. Minus žešći ali tada grupa bila u izgradnji još Robijaši nisu znali ni izakcijat :mrgreen:

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 13 avg 2025, 11:49

slika

slika
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

curvanord
Postovi: 1033
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 13 avg 2025, 11:50

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 11:47
curvanord je napisao/la:
13 avg 2025, 11:43
Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 11:21


Ne moraš biti najjači bitno se ponuditi. Kao što su Ultrasi kada su bili navijači, a ne lopovi u Tuzli ili kod Zetre, kao što smo mi u Hrasnici, kao što su Manijaci kod nas prošle godine ili protiv Ultrasa prije petnestak godina. Najgore je kada ne staneš kao Horde Manijacima iz Banjaluke ili Ultrasi kup protiv nas u Lepenici. Ishod tuče je nebitan treba biti navijač. Zna se koje su grupe tu u državi u vrhu jer nikada ne kalkulišu
Možda bi fer bilo kao primjer uzeti i kada vi niste stali Robijašima i kada ste okrenuli bus. Sportski pozdrav.
Nije bio bus nego dva kombija. Njih bio nekoliko puta više. Minus žešći ali tada grupa bila u izgradnji još Robijaši nisu znali ni izakcijat :mrgreen:

Samo kažem, pozz.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 11:53

curvanord je napisao/la:
13 avg 2025, 11:50

Samo kažem, pozz.
Svaka čast na podsječanju priznajemo minus koji se može oprati jer su se brojke vidjele bilo ih nekoliko puta više još ih prošli. Vaš iz Banjaluke i Ultrasa u kupu teško. Znas rivalska ti maše da staneš ti prođeš. Ja bi skočio šoferu na kičmu

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 13 avg 2025, 11:54

Naucili smo danas nesto novo

ugaseni ultras Mostar su najjaci u BiH , rodjeni se ipak ne daju, tvrde da su oni !

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 13 avg 2025, 11:57

Combattente87 je napisao/la:
13 avg 2025, 11:49
slika

slika
De nam jednu vasu proslo kolo iz Vrapcica mazlume

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 13 avg 2025, 12:01

Momci, raspravljate sa Nodijem i sličnima. O navijačima. Molim vas saberite se.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 13 avg 2025, 12:07

Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 11:26
NoProfit je napisao/la:
13 avg 2025, 11:15
Vorovus je napisao/la:
13 avg 2025, 11:12


To sto je uradio Tornado moze da uradi svaka grupa u svakom gradu. Izaci iz busa, prosetati se 10-15 minuta okolnim ulicama, vratiti se u bus i nastaviti dalje.
Ko moze da se okupi za tako kratko vrijeme, pogotovo ako taj dan nije utakmica u gradu?
To Vojvode mogu da urade u Sarajevu kad krenu u Hercegovinu, ali nisu toliki šabani da im je to "akcija".
To isto su Varvari uradili u Zagrebu, pa si to jučer predstavio kao neko srbovanje tamo. :lol:
Varvari su isli na sukob, dosli na Trg Bana Jelacica i krenuli da sjednu u kafic kod novootvorenog udruzenja BBB, sto metara pored. Plus taj dan je Buducnost igrala u Zagrebu. Za to treba imati muda, za ovo Tornadovo ne.
Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.
Ljudi prije toga godinama nisu dolazili na gostovanja Budućnosti protiv Cedevite/Cibone.
Baš kao i Tornado koji je došao na utakmicu protiv Igokee, koju Lešinari ne prate.

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 12:14

Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 12:01
Momci, raspravljate sa Nodijem i sličnima. O navijačima. Molim vas saberite se.
Za razliku od vas nodi nije ugasen
Zovi Enisa iz Jablanice da nas edukuje kako su mostarci najjaci hahaj
Koliko ste ozbiljni govori cinjenica da vam je sve palo u jednoj akciji
Bola bola nodi sam ima vise krpa od red army :rol:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 13 avg 2025, 12:20

Bravo Nodi kompjuteru.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 12:22

kod tebe je i kompjuter ugasen
Nema vam pomoci ultrasi pobjedili
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 13 avg 2025, 12:23, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 12:23

NoDi80 je napisao/la:
13 avg 2025, 12:14
Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 12:01
Momci, raspravljate sa Nodijem i sličnima. O navijačima. Molim vas saberite se.
Za razliku od vas nodi nije ugasen
Zovi Enisa iz Jablanice da nas edukuje kako su mostarci najjaci hahaj
Kakvi ste debili govori cinjenica da vam je sve palo istu noc
Nodi ništa nije palo nego je ukradeno. Pao je vaš udarni od UF, pala je ograda ultrasima, pao je vaš VNMMVJ, umalo vam na Grbavici prije derbija ne padoše dvije jake krpe. Ako si glup ne budi šaban i ne piši o nečemu u šta se razumiješ kao Mara u kriv **** :mrgreen:

let3
Postovi: 31808
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 13 avg 2025, 12:26

curvanord je napisao/la:
13 avg 2025, 11:47
let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 11:44
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058

Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci :bow:

Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevo
Obje sarajevske skupine pune besposlicara koji se tuku iza ponoci. A vođe im dilaju gudru :oops:

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 avg 2025, 12:29

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 12:23
NoDi80 je napisao/la:
13 avg 2025, 12:14
Balorda je napisao/la:
13 avg 2025, 12:01
Momci, raspravljate sa Nodijem i sličnima. O navijačima. Molim vas saberite se.
Za razliku od vas nodi nije ugasen
Zovi Enisa iz Jablanice da nas edukuje kako su mostarci najjaci hahaj
Kakvi ste debili govori cinjenica da vam je sve palo istu noc
Nodi ništa nije palo nego je ukradeno. Pao je vaš udarni od UF, pala je ograda ultrasima, pao je vaš VNMMVJ, umalo vam na Grbavici prije derbija ne padoše dvije jake krpe. Ako si glup ne budi šaban i ne piši o nečemu u šta se razumiješ kao Mara u kriv **** :mrgreen:
Mi imamo milion krpi
Jeste tesko kad padne neka, ali nedovoljno da se ugasimo
I tad kad je pala od uf nasi rastjerivali uf
Fakticki nasi su tu tucu u gostima dobili, ali su uf ispali pobjednici zbog plijena
Ovaj jedan covjek spustio ruksak da se bije i treci ljudi dosli s ledja i pokupili ruksas s transom
I tad je postojalo jos krpi, tako da nije jedna jedina glavna pala

Sto se tice vas
Ukrali vam zato sto vas je neko od vasih prodo za pare
Nije moguce da sve drzite u jednoj kuci i da svako zna za tu lokaciju
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 13 avg 2025, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 13 avg 2025, 12:30

let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 12:26
curvanord je napisao/la:
13 avg 2025, 11:47
let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 11:44
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /250813058

Sa bakljama na benzinskoj pumpi, oko 1 iza ponoci :bow:

Besposlicarima dati lopate u ruke i na kakvu njivu, da budu drustveno korisni.
Ima želju da vlada, ali jako često strada, ulicama našeg grada šaka "huligana". Horde zla Sarajevo
Obje sarajevske skupine pune besposlicara koji se tuku iza ponoci. A vođe im dilaju gudru :oops:
Jel se ko potuko ovdje barem? Svako malo fol jedni druge ceraju, a u biti jedna velika kurcina.

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 13 avg 2025, 12:32

Čovjek ismijava dvije grupe koje dolaze iz grada od 100.000 ljudi koji je podijeljen na više/manje 50/50.
I jedna i druga grupa kakva god da je dolazi s 150+ ljudi na 90% gostovanja, jedna i druga grupa ode s 400+ ljudi na Maltu/San Marino/Bratislavu.
Pokušaj poređenja te dvije grupe s Robijašima koji su jedina navijačka opcija u gradu od 120.000 je smiješna ili npr. sarajevskim grupama koje žive u gradu od pola milijuna stanovnika s okolicom.

Pact1921
Postovi: 1081
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 13 avg 2025, 12:33

Vidim citav se dan prica kako su ultrasi i RA najaci a ni jedni ne postoje sa slucajem da su ugasili jedne druge . A pored te cinjenice nijedna od ove grupe ne moze reci da je top 3 u drzavi a ovdje mi nesto pricaju . Robija u drugoj ligi je jaca od vase 2 grupe kad se zajedno spoje a da ne pricam o TM i HZ . U svakom slucaju Mostar ima 65000 stanovnika to je kao kad se spoji Alipasino Polje , Dobrinja , Vojnicko i nedzarici otprilike imaju isto stanovnika.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []