FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 13 avg 2025, 23:42

Jesu se prefurali vrapcici ko da je finale lige prvaka. Sve mi se vise cini da mi moramo imati duplo bolju ekipu od ostatka lige da bi uzeli titulu koliko se svi naloze da igraju protiv nas, pogotovo na Grbavici.

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 14 avg 2025, 00:02

Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 00:15

Bojudaosinebu je napisao/la:
14 avg 2025, 00:02
Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 14 avg 2025, 00:22

TefalTava je napisao/la:
13 avg 2025, 22:35
Bistriksg je napisao/la:
13 avg 2025, 22:23
let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 21:59
Nasra se Bistrik kvalitetno, a zapravo nidje veze prica.
Ocito da lik ne prati kakve bljuvotine pijacari pisu o Zelji , Manijacima, Grbavici itd.
Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.

slika

Dabogda im jos pedesetak godina jedini mostarski klub Zrinjski nabijao komplekse seljadiji pokraj Mostara, napale se seljacine uvijek kad protiv nas igraju a padnu komsijama na koljena zadnjih dvadesetak godina :bow:

I mani se te suplje mi vaki naki da budemo fini kulturica dok te isprdak iz sela na magistrali pokraj Mostara proziva da si cetnik na Grbavici za koju svi znaju kako je prošla od tih istih cetalja
:salut: :clap:
Ugasite torpedo filijalu nastanjenu kraj Mostara !

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 00:27

TefalTava je napisao/la:
13 avg 2025, 22:35
Bistriksg je napisao/la:
13 avg 2025, 22:23
let3 je napisao/la:
13 avg 2025, 21:59
Nasra se Bistrik kvalitetno, a zapravo nidje veze prica.
Ocito da lik ne prati kakve bljuvotine pijacari pisu o Zelji , Manijacima, Grbavici itd.
Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.

slika

Dabogda im jos pedesetak godina jedini mostarski klub Zrinjski nabijao komplekse seljadiji pokraj Mostara, napale se seljacine uvijek kad protiv nas igraju a padnu komsijama na koljena zadnjih dvadesetak godina :bow:

I mani se te suplje mi vaki naki da budemo fini kulturica dok te isprdak iz sela na magistrali pokraj Mostara proziva da si cetnik na Grbavici za koju svi znaju kako je prošla od tih istih cetalja
:salut:

Pact1921
Postovi: 1080
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 14 avg 2025, 00:32

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 00:15
Bojudaosinebu je napisao/la:
14 avg 2025, 00:02
Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.
Znas kako se kaze svi golmani ove lige su imali najbolju utakmicu na grbavici . Ja nikad necu zaboraviti puletica iz leotara frajer je nikakav golman dosao protiv nas ne mozes mu zabiti gola isto kao da je Petr Cech stao na gol
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 14 avg 2025, 00:44

Smrt petokrakama pokraj Mostara!
Ono je veca ciganija od pitara, zato se i vole. Pijacari obicni, myda malena!

ZGAZI UHLJUPE!

TvrtkoPrvi
Postovi: 128
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 14 avg 2025, 00:47

Bog Bosna i Željo !
Nek ga sipu komunjare, ustase i cetnici

Avatar
b00t
Postovi: 1003
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 14 avg 2025, 00:54

**** crvene iz Vrapcica !!!

Avatar
1921boy
Postovi: 7405
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 avg 2025, 00:56

Neretvom se,Neretvom se otegao lanac,Hercegovko,Hercegovko **** te Bosanac.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 14 avg 2025, 01:01

@admin posto se ova tema svjesno unistava na ovom forumu reaguj i odstrani ove petokrake sa teme, imaju svoju seosku temu i nek se tamo lizu.

Razumijem ja da su toliko nebitni i sami sebi pa da moraju pisati po nasoj temi.

A o ovom ogranicavanju karata nemam rijeci, vazda bili ckepi, da nije starijih ljudi koji vole taj klub, njihova navijacka skupina bi brojala 40 clanova od kojih su 38 djeca. Opstajete iskljucivo radi rivalstva sa Zrinjskim, a guyicu ste prodali pitarima jer svkako ni jedni ni drugi ni obraza ni casti nemate.

Uostalom sta imam pisati za "navijacku skupinu" koja ne postoji vise.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 14 avg 2025, 01:21

Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 avg 2025, 01:58

prodane duse, mi samo odlučiti ih u petak i nazad u misije rupeeeee
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
b00t
Postovi: 1003
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 14 avg 2025, 02:06

**** Vrapcice,**** stoku crvenu,prodanu !!!!

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 14 avg 2025, 02:08

Riquelme1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 01:21
Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
Najjaca prica bili na tekmi, nidje veze. Svi preko foruma kritikuju i jug i ove i one. Smeta ti nesto odes momcima kazes, brani ovdje neke sto nas cet.nicima nazivaju.
Fk Željezničar.

Avatar
b00t
Postovi: 1003
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 14 avg 2025, 02:17

Pablo11 je napisao/la:
14 avg 2025, 02:08
Riquelme1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 01:21
Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
Najjaca prica bili na tekmi, nidje veze. Svi preko foruma kritikuju i jug i ove i one. Smeta ti nesto odes momcima kazes, brani ovdje neke sto nas cet.nicima nazivaju.
Ko s juga Brani Adzema i ekipu iz Loze pitanje je ?

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 14 avg 2025, 06:40

Velež je de facto B tim Sarajeva i ništa više od toga.

Pogledajte ko se i kako ugradio u transfer Mlinarića i bit će vam sve jasno.

Sav ovaj ciganluk rođenih je odličan volej Adžemu za motivaciju igrača, nadam se da će znati to iskoristiti. Sve ovo što rade je poklon svakom treneru.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 14 avg 2025, 08:36

Pact1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 00:32
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 00:15
Bojudaosinebu je napisao/la:
14 avg 2025, 00:02
Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.
Znas kako se kaze svi golmani ove lige su imali najbolju utakmicu na grbavici . Ja nikad necu zaboraviti puletica iz leotara frajer je nikakav golman dosao protiv nas ne mozes mu zabiti gola isto kao da je Petr Cech stao na gol
Potpuno pogresna percepcija. Zasto bi se neko "prefurao" protiv nas a ne protiv zrinjskog , borca i sarajeva. Cak dosta vise motiva u zadnje vrujeme bi trebalo da imaju ekipe protiv zrinjskog i borca. Mozda na grbavici imaju dodadtni motiv zbog publike ali to ko god je sutnuo loptu zna da traje par minuta i onda iskljucivo fudblaski kvalitet dolazi do izrazaja. Ta prica da se neko fura protiv nas posebno je za malu djecu i potpuno neutemeljena.

Avatar
elSaik
Postovi: 1152
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elSaik » 14 avg 2025, 09:03

Bistriksg je napisao/la:
13 avg 2025, 22:23

Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.
Mažu ih majonezom? Ustaška posla. :x

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 14 avg 2025, 09:07

E da hoce sve ono sto nije uslo protiv kopera i u ostalim tekmama sad da se vrati u petak

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00 i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []