FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jesu se prefurali vrapcici ko da je finale lige prvaka. Sve mi se vise cini da mi moramo imati duplo bolju ekipu od ostatka lige da bi uzeli titulu koliko se svi naloze da igraju protiv nas, pogotovo na Grbavici.
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:02Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
TefalTava je napisao/la: ↑13 avg 2025, 22:35Bistriksg je napisao/la: ↑13 avg 2025, 22:23Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.
Dabogda im jos pedesetak godina jedini mostarski klub Zrinjski nabijao komplekse seljadiji pokraj Mostara, napale se seljacine uvijek kad protiv nas igraju a padnu komsijama na koljena zadnjih dvadesetak godina![]()
I mani se te suplje mi vaki naki da budemo fini kulturica dok te isprdak iz sela na magistrali pokraj Mostara proziva da si cetnik na Grbavici za koju svi znaju kako je prošla od tih istih cetalja
Ugasite torpedo filijalu nastanjenu kraj Mostara !
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
TefalTava je napisao/la: ↑13 avg 2025, 22:35Bistriksg je napisao/la: ↑13 avg 2025, 22:23Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.
Dabogda im jos pedesetak godina jedini mostarski klub Zrinjski nabijao komplekse seljadiji pokraj Mostara, napale se seljacine uvijek kad protiv nas igraju a padnu komsijama na koljena zadnjih dvadesetak godina![]()
I mani se te suplje mi vaki naki da budemo fini kulturica dok te isprdak iz sela na magistrali pokraj Mostara proziva da si cetnik na Grbavici za koju svi znaju kako je prošla od tih istih cetalja
Re: FK Željezničar
Znas kako se kaze svi golmani ove lige su imali najbolju utakmicu na grbavici . Ja nikad necu zaboraviti puletica iz leotara frajer je nikakav golman dosao protiv nas ne mozes mu zabiti gola isto kao da je Petr Cech stao na golManijakdokraja9 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:15Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:02Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Smrt petokrakama pokraj Mostara!
Ono je veca ciganija od pitara, zato se i vole. Pijacari obicni, myda malena!
ZGAZI UHLJUPE!
Ono je veca ciganija od pitara, zato se i vole. Pijacari obicni, myda malena!
ZGAZI UHLJUPE!
-
TvrtkoPrvi
- Postovi: 128
- Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bog Bosna i Željo !
Nek ga sipu komunjare, ustase i cetnici
Nek ga sipu komunjare, ustase i cetnici
Re: FK Željezničar
**** crvene iz Vrapcica !!!
Re: FK Željezničar
Neretvom se,Neretvom se otegao lanac,Hercegovko,Hercegovko **** te Bosanac.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
@admin posto se ova tema svjesno unistava na ovom forumu reaguj i odstrani ove petokrake sa teme, imaju svoju seosku temu i nek se tamo lizu.
Razumijem ja da su toliko nebitni i sami sebi pa da moraju pisati po nasoj temi.
A o ovom ogranicavanju karata nemam rijeci, vazda bili ckepi, da nije starijih ljudi koji vole taj klub, njihova navijacka skupina bi brojala 40 clanova od kojih su 38 djeca. Opstajete iskljucivo radi rivalstva sa Zrinjskim, a guyicu ste prodali pitarima jer svkako ni jedni ni drugi ni obraza ni casti nemate.
Uostalom sta imam pisati za "navijacku skupinu" koja ne postoji vise.
Razumijem ja da su toliko nebitni i sami sebi pa da moraju pisati po nasoj temi.
A o ovom ogranicavanju karata nemam rijeci, vazda bili ckepi, da nije starijih ljudi koji vole taj klub, njihova navijacka skupina bi brojala 40 clanova od kojih su 38 djeca. Opstajete iskljucivo radi rivalstva sa Zrinjskim, a guyicu ste prodali pitarima jer svkako ni jedni ni drugi ni obraza ni casti nemate.
Uostalom sta imam pisati za "navijacku skupinu" koja ne postoji vise.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
prodane duse, mi samo odlučiti ih u petak i nazad u misije rupeeeee
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
**** Vrapcice,**** stoku crvenu,prodanu !!!!
Re: FK Željezničar
Najjaca prica bili na tekmi, nidje veze. Svi preko foruma kritikuju i jug i ove i one. Smeta ti nesto odes momcima kazes, brani ovdje neke sto nas cet.nicima nazivaju.Riquelme1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:21Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Ko s juga Brani Adzema i ekipu iz Loze pitanje je ?Pablo11 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 02:08Najjaca prica bili na tekmi, nidje veze. Svi preko foruma kritikuju i jug i ove i one. Smeta ti nesto odes momcima kazes, brani ovdje neke sto nas cet.nicima nazivaju.Riquelme1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:21Svi znamo i ko je sjedio s kim i gdje se mogu pronaći ti momci. Dođi uživo reci im da su četnici. Naravno da niko ne smije, lahko je po forumu laprdati i preko parola provocirati. Yebem vam petokraku.
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Velež je de facto B tim Sarajeva i ništa više od toga.
Pogledajte ko se i kako ugradio u transfer Mlinarića i bit će vam sve jasno.
Sav ovaj ciganluk rođenih je odličan volej Adžemu za motivaciju igrača, nadam se da će znati to iskoristiti. Sve ovo što rade je poklon svakom treneru.
Pogledajte ko se i kako ugradio u transfer Mlinarića i bit će vam sve jasno.
Sav ovaj ciganluk rođenih je odličan volej Adžemu za motivaciju igrača, nadam se da će znati to iskoristiti. Sve ovo što rade je poklon svakom treneru.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Potpuno pogresna percepcija. Zasto bi se neko "prefurao" protiv nas a ne protiv zrinjskog , borca i sarajeva. Cak dosta vise motiva u zadnje vrujeme bi trebalo da imaju ekipe protiv zrinjskog i borca. Mozda na grbavici imaju dodadtni motiv zbog publike ali to ko god je sutnuo loptu zna da traje par minuta i onda iskljucivo fudblaski kvalitet dolazi do izrazaja. Ta prica da se neko fura protiv nas posebno je za malu djecu i potpuno neutemeljena.Pact1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:32Znas kako se kaze svi golmani ove lige su imali najbolju utakmicu na grbavici . Ja nikad necu zaboraviti puletica iz leotara frajer je nikakav golman dosao protiv nas ne mozes mu zabiti gola isto kao da je Petr Cech stao na golManijakdokraja9 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:15Sto ne mijenja cinjenicu da su se prefurali, isto kao i Radnik i Rudar na Grbavici. To kakvi smo mi nema nikakve veze s ovim sto sam ja rekao.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑14 avg 2025, 00:02Sta ima da se furaju, nisi za k.rca. ne mozes 5 sansi da napravis protiv radnika i rudara kuci i neko se prefuro.
Re: FK Željezničar
Mažu ih majonezom? Ustaška posla.Bistriksg je napisao/la: ↑13 avg 2025, 22:23
Jedno su navijacka prepucavanja, a drugo su ova omalovazavanja.
Sta je bolan nidje veze prica ustase im otele stadion, odvodili u logore, silovali zene.. i dan danas u Mostaru ljudi majonizirani i maltretirani od strane policije i politike. A umjesto da dobiju podrsku iz Sarajeva, dobiju epitet "pijacari".
I to bas kako ih nazivaju ovi sto su im sve oteli i sto ih i dan danas majoniziraju.
Re: FK Željezničar
E da hoce sve ono sto nije uslo protiv kopera i u ostalim tekmama sad da se vrati u petak
Online
Trenutno korisnika/ca: 12tiigrac21, Orvel i 27 gostiju.

