Premijer liga BiH - aktuelno

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 14 avg 2025, 08:58

MikiPirs je napisao/la:
14 avg 2025, 08:55
bhfanatic14 je napisao/la:
14 avg 2025, 08:53
Dan prije utakmica i neznaju se sudije :rol: to nema ni u jednoj ligi svijeta. Prava šengen liga puna nerada i kriminala.
To je zbog Borca sigurno! :crazy: :crazy: :crazy:
Taj fasisticki klub je samo tebi bitan nikom vise. I jeste ako nisi znao glavni covjek tvog kluba kroji bh fudbal. Mrzi bosnu ali pare od bosne ne mrzi narkoman. Majkl majkl :crazy: :crazy:
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 14 avg 2025, 09:04

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 07:44
Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije




Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
Jel istina da je 150 samo? Ne vidim razlog za tako malo ulaznica, prosli put ste dobili 300 doslo vas 280 sasvim ok brojka. Ako je istina 150 premalo ne vidim razlog za tako malo ulaznica jos po 12 km..
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 14 avg 2025, 09:15

bhfanatic14 je napisao/la:
14 avg 2025, 08:58
MikiPirs je napisao/la:
14 avg 2025, 08:55
bhfanatic14 je napisao/la:
14 avg 2025, 08:53
Dan prije utakmica i neznaju se sudije :rol: to nema ni u jednoj ligi svijeta. Prava šengen liga puna nerada i kriminala.
To je zbog Borca sigurno! :crazy: :crazy: :crazy:
Taj fasisticki klub je samo tebi bitan nikom vise. I jeste ako nisi znao glavni covjek tvog kluba kroji bh fudbal. Mrzi bosnu ali pare od bosne ne mrzi narkoman. Majkl majkl :crazy: :crazy:
Ko je Majkl? :crazy: :crazy: :crazy:
Da da fasizam i "mrze" sve sto je iz Bosne:

slika

"U drugom kolu WWIN lige BIH, Borac je imao najvise igraca iz BIH"

:crazy: :crazy: :crazy:

Mostarac12345
Postovi: 432
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 14 avg 2025, 09:23

RodjeniiBrato je napisao/la:
14 avg 2025, 09:04
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 07:44
Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije




Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
Jel istina da je 150 samo? Ne vidim razlog za tako malo ulaznica, prosli put ste dobili 300 doslo vas 280 sasvim ok brojka. Ako je istina 150 premalo ne vidim razlog za tako malo ulaznica jos po 12 km..
Ma bola ko kaze da je 150 pusti njega sta on zna dobili su citav sektor za goste kao i ostali sta on zna koliko su dobili
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA

Mostarac12345
Postovi: 432
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 14 avg 2025, 09:24

Gdje oni smjeste goste na Grbavici ne bi im dao za uzvrat 30 karata gledas pola stadiona i nekakve bandere ispred sebe
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA

Zvornicka
Postovi: 278
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zvornicka » 14 avg 2025, 09:27

Mostarac12345 je napisao/la:
14 avg 2025, 09:24
Gdje oni smjeste goste na Grbavici ne bi im dao za uzvrat 30 karata gledas pola stadiona i nekakve bandere ispred sebe
S obzirom na to kakav polusvijet dodje u japankama i crvenim trenerkama i to vam je previse.

Admir74
Postovi: 3741
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Admir74 » 14 avg 2025, 09:27

Naravno da je malo karata i naravno da nije ista cijena za navijače FK Željezničar kao cijena karte za istu i sličnu tribinu za domaće navijače. Sve to piše negdje da treba biti ali...

Neko namjerno stvara ovu situaciju da izazove uzvratnu reakciju.


Znaju se pravila, poštujte ih a ne uvijek kontra. :bih:

Mostarac12345
Postovi: 432
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 14 avg 2025, 09:28

Drug opusti se zaputi se prema zapadnoj Hercegovini danas svi u siroki da obavimo namaz pa cemo onda o trećem bosanskohercegovackom derbiju na kafi pricat
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 14 avg 2025, 09:45

Dobro jutro svima :ljepota:

Koju novu seljacku odluku ce Velez danas izvaditi iz rukava da krene u svoje akcije?
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 09:49

Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 avg 2025, 09:50

Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 09:52

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:50
Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 14 avg 2025, 09:55

Ljudi koji uopšte ne idu na gostujuće utakmice Želje, pišu po forumu za vrijeme istih, upitne su im čak i domaće - vrijeđaju Mostarce jer su njihovim kolegama sa tribine dali 5% kapaciteta stadiona, koliko su im i dužni dodijeliti.

Mitomanija je obična prehlada kakva ih bolest trenutno drži...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 avg 2025, 09:59

Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:52
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:50
Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
gegenpressing je napisao/la:
13 avg 2025, 22:49
Jedan je ZAPADNI MOSTAR,kerovi crveni
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Manijakdokraja9
Postovi: 946
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 10:10

Zamisli ono proziva gostujuci sektor na Grbavici, a jedini natkriveni gostujuci sektor u ligi. Ono nama prica kako je gledat tekmu iz zdenke ko da mi ne znamo. Nek su vam bolji ovi s atletskim stazama i bez krovova, gledas tekmu iz pi*ke materine, igraci ko musice na terenu. O ovim montaznim tribinama da ne pricam, tu se tekma ni ne vidi.

Manijakdokraja9
Postovi: 946
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 10:13

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:59
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:52
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:50
Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
gegenpressing je napisao/la:
13 avg 2025, 22:49
Jedan je ZAPADNI MOSTAR,kerovi crveni
FGR (Foca, Gorazde, Rogatica) su uz vas najRodjeniji... joj sto me tjeraju da izvlacim one Sidranove citate :urnebes:

Mi smo gori od njih definitivno samo iz razloga sto ulazimo u bilo kakve razgovore sa spin majstorima. Vidjecemo do kad ce na snazi bit ovo da se na zapad moze samo sa clanskom, to ce nam sve reci i ko je bio u pravu. A sad adio...

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 10:15

Nažalost neko upravlja sa ovcama i pokušava preko njih skrenuti fokus sa stvarnih problema koje Željezničar ima. Ne treba se obazirati na takve stvari. Dobili su 5% kapaciteta što je 300 ljudi koje su u historiji možda samo dva puta prebacili kada su gostovali Veležu. Stvarno je mučno čitati njihovo vječito kmečanje dok pod bijeli brijeg redovno ponizno nose cvijeće te dobijaju gore uslove
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 14 avg 2025, 10:16, ukupno mijenjano 1 put.

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 14 avg 2025, 10:16

Sretno Velezu :kralj:

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 14 avg 2025, 10:21

KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 09:45
Dobro jutro svima :ljepota:

Koju novu seljacku odluku ce Velez danas izvaditi iz rukava da krene u svoje akcije?
npr da cemo vas gadjati kamenovima,bit ce podjeljeni na ulazu na tribinu

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 avg 2025, 10:24

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 10:13
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:59
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:52


Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
gegenpressing je napisao/la:
13 avg 2025, 22:49
Jedan je ZAPADNI MOSTAR,kerovi crveni
FGR (Foca, Gorazde, Rogatica) su uz vas najRodjeniji... joj sto me tjeraju da izvlacim one Sidranove citate :urnebes:

Mi smo gori od njih definitivno samo iz razloga sto ulazimo u bilo kakve razgovore sa spin majstorima. Vidjecemo do kad ce na snazi bit ovo da se na zapad moze samo sa clanskom, to ce nam sve reci i ko je bio u pravu. A sad adio...
Bit ce na snazi kad god bilo upitno hoce li nasi navijaci moci stati. Uostalom sta vas boli **** sta radimo na svojoj tribini. Jedini koji su dolazili na tu tribinu ste vi i hz. Niste ni proslu utakmicu uopste se grupisali na njoj. Bilo dvadesetak ljudi iz Sarajeva mozda. Sad kao kuknjava neka a bez razloga.
Ima sjever ko ne zeli na gostujucu, kakav je problem.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Helemnejse i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []