Taj fasisticki klub je samo tebi bitan nikom vise. I jeste ako nisi znao glavni covjek tvog kluba kroji bh fudbal. Mrzi bosnu ali pare od bosne ne mrzi narkoman. Majkl majklMikiPirs je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:55To je zbog Borca sigurno!bhfanatic14 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:53Dan prije utakmica i neznaju se sudijeto nema ni u jednoj ligi svijeta. Prava šengen liga puna nerada i kriminala.
![]()
![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1257
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel istina da je 150 samo? Ne vidim razlog za tako malo ulaznica, prosli put ste dobili 300 doslo vas 280 sasvim ok brojka. Ako je istina 150 premalo ne vidim razlog za tako malo ulaznica jos po 12 km..svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 07:44Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije
Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je Majkl?bhfanatic14 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:58Taj fasisticki klub je samo tebi bitan nikom vise. I jeste ako nisi znao glavni covjek tvog kluba kroji bh fudbal. Mrzi bosnu ali pare od bosne ne mrzi narkoman. Majkl majklMikiPirs je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:55To je zbog Borca sigurno!bhfanatic14 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:53Dan prije utakmica i neznaju se sudijeto nema ni u jednoj ligi svijeta. Prava šengen liga puna nerada i kriminala.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Da da fasizam i "mrze" sve sto je iz Bosne:

"U drugom kolu WWIN lige BIH, Borac je imao najvise igraca iz BIH"
-
Mostarac12345
- Postovi: 432
- Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma bola ko kaze da je 150 pusti njega sta on zna dobili su citav sektor za goste kao i ostali sta on zna koliko su dobiliRodjeniiBrato je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:04Jel istina da je 150 samo? Ne vidim razlog za tako malo ulaznica, prosli put ste dobili 300 doslo vas 280 sasvim ok brojka. Ako je istina 150 premalo ne vidim razlog za tako malo ulaznica jos po 12 km..svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 07:44Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije
Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA
-
Mostarac12345
- Postovi: 432
- Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje oni smjeste goste na Grbavici ne bi im dao za uzvrat 30 karata gledas pola stadiona i nekakve bandere ispred sebe
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
S obzirom na to kakav polusvijet dodje u japankama i crvenim trenerkama i to vam je previse.Mostarac12345 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:24Gdje oni smjeste goste na Grbavici ne bi im dao za uzvrat 30 karata gledas pola stadiona i nekakve bandere ispred sebe
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da je malo karata i naravno da nije ista cijena za navijače FK Željezničar kao cijena karte za istu i sličnu tribinu za domaće navijače. Sve to piše negdje da treba biti ali...
Neko namjerno stvara ovu situaciju da izazove uzvratnu reakciju.
Znaju se pravila, poštujte ih a ne uvijek kontra.
Neko namjerno stvara ovu situaciju da izazove uzvratnu reakciju.
Znaju se pravila, poštujte ih a ne uvijek kontra.
-
Mostarac12345
- Postovi: 432
- Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Drug opusti se zaputi se prema zapadnoj Hercegovini danas svi u siroki da obavimo namaz pa cemo onda o trećem bosanskohercegovackom derbiju na kafi pricat
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro jutro svima
Koju novu seljacku odluku ce Velez danas izvaditi iz rukava da krene u svoje akcije?
Koju novu seljacku odluku ce Velez danas izvaditi iz rukava da krene u svoje akcije?
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kolega,
možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?
Hvala unaprijed.
možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?
Hvala unaprijed.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:50Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi koji uopšte ne idu na gostujuće utakmice Želje, pišu po forumu za vrijeme istih, upitne su im čak i domaće - vrijeđaju Mostarce jer su njihovim kolegama sa tribine dali 5% kapaciteta stadiona, koliko su im i dužni dodijeliti.
Mitomanija je obična prehlada kakva ih bolest trenutno drži...
Mitomanija je obična prehlada kakva ih bolest trenutno drži...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naseljaBalorda je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:52Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:50Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 946
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli ono proziva gostujuci sektor na Grbavici, a jedini natkriveni gostujuci sektor u ligi. Ono nama prica kako je gledat tekmu iz zdenke ko da mi ne znamo. Nek su vam bolji ovi s atletskim stazama i bez krovova, gledas tekmu iz pi*ke materine, igraci ko musice na terenu. O ovim montaznim tribinama da ne pricam, tu se tekma ni ne vidi.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 946
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
FGR (Foca, Gorazde, Rogatica) su uz vas najRodjeniji... joj sto me tjeraju da izvlacim one Sidranove citateNajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:59Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naseljaBalorda je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:52Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:50Strasno kakve poruke navijaca Zeljeznicara po drustvenim mrezama
Jos jedan dokaz da su ih osnovali hrvati i da su hrvatski klub nesto slicno kao njihova braca koja pjevaju Franjinim bojama.
Mi smo gori od njih definitivno samo iz razloga sto ulazimo u bilo kakve razgovore sa spin majstorima. Vidjecemo do kad ce na snazi bit ovo da se na zapad moze samo sa clanskom, to ce nam sve reci i ko je bio u pravu. A sad adio...
- Threeplanetrees
- Postovi: 1784
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nažalost neko upravlja sa ovcama i pokušava preko njih skrenuti fokus sa stvarnih problema koje Željezničar ima. Ne treba se obazirati na takve stvari. Dobili su 5% kapaciteta što je 300 ljudi koje su u historiji možda samo dva puta prebacili kada su gostovali Veležu. Stvarno je mučno čitati njihovo vječito kmečanje dok pod bijeli brijeg redovno ponizno nose cvijeće te dobijaju gore uslove
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 14 avg 2025, 10:16, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sretno Velezu 
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
npr da cemo vas gadjati kamenovima,bit ce podjeljeni na ulazu na tribinuKONTRASVIH je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:45Dobro jutro svima![]()
Koju novu seljacku odluku ce Velez danas izvaditi iz rukava da krene u svoje akcije?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bit ce na snazi kad god bilo upitno hoce li nasi navijaci moci stati. Uostalom sta vas boli **** sta radimo na svojoj tribini. Jedini koji su dolazili na tu tribinu ste vi i hz. Niste ni proslu utakmicu uopste se grupisali na njoj. Bilo dvadesetak ljudi iz Sarajeva mozda. Sad kao kuknjava neka a bez razloga.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 10:13FGR (Foca, Gorazde, Rogatica) su uz vas najRodjeniji... joj sto me tjeraju da izvlacim one Sidranove citateNajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:59Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja![]()
Mi smo gori od njih definitivno samo iz razloga sto ulazimo u bilo kakve razgovore sa spin majstorima. Vidjecemo do kad ce na snazi bit ovo da se na zapad moze samo sa clanskom, to ce nam sve reci i ko je bio u pravu. A sad adio...
Ima sjever ko ne zeli na gostujucu, kakav je problem.
