Premijer liga BiH - aktuelno

rodjeeni1922
Postovi: 58
Pridružen/a: 17 mar 2024, 22:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rodjeeni1922 » 14 avg 2025, 14:06

Sutra aBd yebemo malog plavog gospodina.. :opaopa:

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 14:06

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:04
Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 14:01
Ne govorim za pojedinca nego za masu zbog koje kmečite da bi neorganizovano došla i da joj je uskraćeno nešto. Kažem ti neka ta masa kojoj je "zabranjeno" na zapad ode neorganozovano pod bijeli brijeg na donji dio zapadne tribine
Svakako ne nosimo obiljezja i salove kad idemo tako, ne znam sta je sporno? Obisao sam sve stadione u drzavi, nikad nigdje nikakvu neugodnost nisam dozivio, bio sam ili nas bilo 20.
Pa ko ti brani da dođeš na centralnu. Kupi kartu i normalno gledaj. Šta više paranoišete i blamirate se. Smješmo vas je gledati kako kmečite za svaku sitnicu kada igrate protiv nas. Dajte malo dostojanstva pokažite pravi ste pičići

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 14 avg 2025, 14:09

Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 19:07
Hajdeee je napisao/la:
12 avg 2025, 19:04
Gdje god vide da su donji, ide bratimljenju
Cirkusanti. 72 bratstva i prijateljstva. Bjezi u pm.
Nije ovo nikakvo bratstvo, ovo je samo poštovanje, al muka je vama da svarite ovakve stvari jer vas niko ne doživljava ;)
Ja poslije ovog' posta i napada pacova na Poljake od sinoć ne bih više nikad na temu navijanja, da sam na tvom mjestu.

Izgleda da su se ipak Delije, Grobari i strašni Taurunumi prepali one kritične mase koja je marširala kroz Knez Mihajlovu. :wave:

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 14:10

Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 14:06
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:04
Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 14:01
Ne govorim za pojedinca nego za masu zbog koje kmečite da bi neorganizovano došla i da joj je uskraćeno nešto. Kažem ti neka ta masa kojoj je "zabranjeno" na zapad ode neorganozovano pod bijeli brijeg na donji dio zapadne tribine
Svakako ne nosimo obiljezja i salove kad idemo tako, ne znam sta je sporno? Obisao sam sve stadione u drzavi, nikad nigdje nikakvu neugodnost nisam dozivio, bio sam ili nas bilo 20.
Pa ko ti brani da dođeš na centralnu. Kupi kartu i normalno gledaj. Šta više paranoišete i blamirate se. Smješmo vas je gledati kako kmečite za svaku sitnicu kada igrate protiv nas. Dajte malo dostojanstva pokažite pravi ste pičići
Dobro evo doci cemo, a sto vama smeta da sjedimo na zapadu, mozes li mi to objasnit?

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Amco46 » 14 avg 2025, 14:11

Da li sutra ide giga show at its finest

Avatar
Balorda
Postovi: 5130
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 14:13

Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 13:53
Dosta im 300 svakako ih nema više. Masovna dolasci se ne mogu onemogućiti onima koji su navikli

slika

Volimo fudbal 😍
Molimo korisnika Pabla da stručno izbroji broj ljudi na ovoj slici.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 14:13

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:10
Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 14:06
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:04


Svakako ne nosimo obiljezja i salove kad idemo tako, ne znam sta je sporno? Obisao sam sve stadione u drzavi, nikad nigdje nikakvu neugodnost nisam dozivio, bio sam ili nas bilo 20.
Pa ko ti brani da dođeš na centralnu. Kupi kartu i normalno gledaj. Šta više paranoišete i blamirate se. Smješmo vas je gledati kako kmečite za svaku sitnicu kada igrate protiv nas. Dajte malo dostojanstva pokažite pravi ste pičići
Dobro evo doci cemo, a sto vama smeta da sjedimo na zapadu, mozes li mi to objasnit?
Opet ti kazem dodji sat vremena pred tekmu ispred stadiona kupit cu ti s clanskom kartu za zapad samo ne kmecite vise.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 14:13

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:10
Dobro evo doci cemo, a sto vama smeta da sjedimo na zapadu, mozes li mi to objasnit?
Da smo mi na vašem mjestu i da nam je to toliko bitno učlanilo bi nas se dvjesto u Želju i došli bi. Izgleda da ste samo bukadžije i taoci nepotrebne drame koju ste sami stvorili da bi se skrenulo sa stvarnih problema koje imate u klubu. Jeli vam iko zabranio da se učlanite u Velež i kupite zapad?

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 14:15

NoProfit je napisao/la:
14 avg 2025, 14:09
Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 19:07
Hajdeee je napisao/la:
12 avg 2025, 19:04
Gdje god vide da su donji, ide bratimljenju
Cirkusanti. 72 bratstva i prijateljstva. Bjezi u pm.
Nije ovo nikakvo bratstvo, ovo je samo poštovanje, al muka je vama da svarite ovakve stvari jer vas niko ne doživljava ;)
Ja poslije ovog' posta i napada pacova na Poljake od sinoć ne bih više nikad na temu navijanja, da sam na tvom mjestu.

Izgleda da su se ipak Delije, Grobari i strašni Taurunumi prepali one kritične mase koja je marširala kroz Knez Mihajlovu. :wave:
Jeste, Beogradski huligani su poznati u svijetu kao strašljivi :rol: :rol: :rol:
Ponoviću, na greškama se uči, tako je i ovdje bilo, dobio si respect, pušten si da šetaš gradom, nisi me ispoštovao, ajde sada za doviđenja da te podsjetimo da više nikada nećete slobodno šetati gradom....Al teško je vama da povežete dva i dva, bitno je lajati samo :lol:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2025, 14:15

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:46
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:43
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:38

Vidi ove debilcine, oba kluba mu veceras igraju prebitne utakmice, mazlum samo o Veležu razmislja. Lijeci se.
Izvini, trebam 6 sati prije utakmice gledat sazetke, i najavu utakmice da budem pravi navijac.
Borba za titulu, premierliga, velez..boze :tokralju: Ove temperature bas ne djeluju dobro na pojedince
Ti na utakmice svakako i ne ides nit imas veze s Mostarom pa je sazetak utakmice i jedini nacin da ispratis klub.
Stavi jos nesto u vezi Mostara u nick, da budes bas pravi mostarac, da zavaras nekog.
Ono zna ko ima veze s Mostarom. Prosao BiH uzduz i poprijeko, a vjerujem da sam i iz Njemacke isao na veci broj utakmica Zrinjskog, nego sto si ti za svoj velez putovao po lijepoj nasoj be i ha.
Smiri ih Zeljo bogati..cim povezu tri dodavanja na gostovanju, ne mozes ostat od njih do prve iduce utakmice i kiksa. Kaze borilo se za titulu, sudije im nisu dale :urnebes: Ne daj boze da jos tjedan dana zaredom bude 40 temperatura, napali bi ligu prvaka

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 14:16

Zamisli da mi neko vidi clansku vrapcica, odselio bi se iz drzave :urnebes:

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 14:19

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:16
Zamisli da mi neko vidi clansku vrapcica, odselio bi se iz drzave :urnebes:
Ne radi se o komadu plastike nego o tome šta si spreman uraditi za svoj klub. Da je obrnuto ja bi se učlanio u Želju samo da uđem. Kasnije bi poslje utakmice obrisao čmar sa njom. Vama se ne dolazi nego samo kmečite bezveze
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 14 avg 2025, 14:20, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 14 avg 2025, 14:20

Kad pijacari krenu stavljati slicice iz proslosti :rol: danas nemaju sta ni staviti,.jer su ugaseni.
Pastrmka je bio rekorder, znao je po citavu stranicu izlijepiti :mrgreen:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 14 avg 2025, 14:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2025, 14:20

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:16
Zamisli da mi neko vidi clansku vrapcica, odselio bi se iz drzave :urnebes:
Ne tako davno ih vlastiti klub proziva javno da se malo aktiviraju sa clanarinom :rol: Dosad nevidjen seljakluk u svijetu loptanja

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 14:22

let3 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:20
Kad pijacari krenu stavljati slicice iz proslosti :rol: danas nemaju sta ni staviti,.jer su ugaseni.
Pastrmka je bio rekorder, znao je po citavu stranicu izlijepiti :mrgreen:
Pokoj mu duši! Ali i Pitarsam je bio u prajmu jedan period sa slikama, forum je u to vrijeme bio zanimljiviji od svih društvenih mreža...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

torbica
Postovi: 297
Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la torbica » 14 avg 2025, 14:23

tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:20
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:16
Zamisli da mi neko vidi clansku vrapcica, odselio bi se iz drzave :urnebes:
Ne tako davno ih vlastiti klub proziva javno da se malo aktiviraju sa clanarinom :rol: Dosad nevidjen seljakluk u svijetu loptanja
zamisli kakvi su to navijaci da ih klub mora javno prozivati da se uclane

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 14:23

tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:15
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:46
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:43

Izvini, trebam 6 sati prije utakmice gledat sazetke, i najavu utakmice da budem pravi navijac.
Borba za titulu, premierliga, velez..boze :tokralju: Ove temperature bas ne djeluju dobro na pojedince
Ti na utakmice svakako i ne ides nit imas veze s Mostarom pa je sazetak utakmice i jedini nacin da ispratis klub.
Stavi jos nesto u vezi Mostara u nick, da budes bas pravi mostarac, da zavaras nekog.
Ono zna ko ima veze s Mostarom. Prosao BiH uzduz i poprijeko, a vjerujem da sam i iz Njemacke isao na veci broj utakmica Zrinjskog, nego sto si ti za svoj velez putovao po lijepoj nasoj be i ha.
Smiri ih Zeljo bogati..cim povezu tri dodavanja na gostovanju, ne mozes ostat od njih do prve iduce utakmice i kiksa. Kaze borilo se za titulu, sudije im nisu dale :urnebes: Ne daj boze da jos tjedan dana zaredom bude 40 temperatura, napali bi ligu prvaka
Za tebe i takve kao ti Mujaga Komadina licno, naravno ako znas jeko Mujaga jer je opet to malo siri period od ovih 30 godina koliko ste ovdje. To sto komentarises na forumu kad zrinka igra u Doboju ne znaci da si ti u doboju.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 14 avg 2025, 14:25

ErosViverosViv je napisao/la:
13 avg 2025, 13:54
ćaci baš pali kurcu, 2 skidanja u tuzli, ležanja po podu, spavanje 500 kilometara od gostovanja i šlag na tortu ovo juče. I sve u razmaku od mjesec dana :D
taman sam mislio da je kraj sramoti decenije, na kraju dana, napadoše braću na autoputu, tačnije jedno auto njih 200 :urnebes: Pa ljudi moji :urnebes:

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 14:26

ErosViverosViv je napisao/la:
14 avg 2025, 14:25
ErosViverosViv je napisao/la:
13 avg 2025, 13:54
ćaci baš pali kurcu, 2 skidanja u tuzli, ležanja po podu, spavanje 500 kilometara od gostovanja i šlag na tortu ovo juče. I sve u razmaku od mjesec dana :D
taman sam mislio da je kraj sramoti decenije, na kraju dana, napadoše braću na autoputu, tačnije jedno auto njih 200 :urnebes: Pa ljudi moji :urnebes:
Čovjek sam sebe citira :bow:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2025, 14:31

torbica je napisao/la:
14 avg 2025, 14:23
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:20
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:16
Zamisli da mi neko vidi clansku vrapcica, odselio bi se iz drzave :urnebes:
Ne tako davno ih vlastiti klub proziva javno da se malo aktiviraju sa clanarinom :rol: Dosad nevidjen seljakluk u svijetu loptanja
zamisli kakvi su to navijaci da ih klub mora javno prozivati da se uclane
Odma sutradan motori, akcija, pun stadion..ne mozes ostat od njihove "ljubavi" prema velezu..
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:23
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:15
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:46
Ti na utakmice svakako i ne ides nit imas veze s Mostarom pa je sazetak utakmice i jedini nacin da ispratis klub.
Stavi jos nesto u vezi Mostara u nick, da budes bas pravi mostarac, da zavaras nekog.
Ono zna ko ima veze s Mostarom. Prosao BiH uzduz i poprijeko, a vjerujem da sam i iz Njemacke isao na veci broj utakmica Zrinjskog, nego sto si ti za svoj velez putovao po lijepoj nasoj be i ha.
Smiri ih Zeljo bogati..cim povezu tri dodavanja na gostovanju, ne mozes ostat od njih do prve iduce utakmice i kiksa. Kaze borilo se za titulu, sudije im nisu dale :urnebes: Ne daj boze da jos tjedan dana zaredom bude 40 temperatura, napali bi ligu prvaka
Za tebe i takve kao ti Mujaga Komadina licno, naravno ako znas jeko Mujaga jer je opet to malo siri period od ovih 30 godina koliko ste ovdje. To sto komentarises na forumu kad zrinka igra u Doboju ne znaci da si ti u doboju.
Neka Mustafa, uzivio si se previse u ulogu. Dobro te je

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []