FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nasi vrsni treneri, lredvodjeni vlasnikom nargilhane kao direktorom su izbacili 47 talenata ali ih Zekic nije uzeo za 1. tim, jer nisu dali pare.
Sad ce babuka da poreda nase omladince. On je "napravio" npr. Kovacevica. Izostavio ga sa priprema zbog Tucakovica, samo da se Kova zainati i proradi !
Obrnuta psihologija, ne kontate vi to...
Sad ce babuka da poreda nase omladince. On je "napravio" npr. Kovacevica. Izostavio ga sa priprema zbog Tucakovica, samo da se Kova zainati i proradi !
Obrnuta psihologija, ne kontate vi to...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Bicakcic i menaduee mu : 51.5 k € mjesecno !
Ayla A. :
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pravim imenom DB Cooper, Zekic je ubio srpskog svata, a i Jozu Leutara.napoleon72 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 15:06Hahaahahahah jel Zekic kriv i za genocid u Palestini mozda? Jel Zekic ubio Kennedyja? Sakrio tijelo Jimmya Hoffe?
Zoran Zekic, The Usual Suspect![]()
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zadnja izmjena: napoleon72, dana/u 14 avg 2025, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta reci za Tottenham, 85 min. 2:0 i remi, pa penali i vozdra. Nija alibi, ali se desava. Liverpool : Milan 0:3 i 3:3 , penali i vozdra 3:0. Desava se. Samo se nama ne smije desiti. Vjv nije za poredjenje, ali...NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:46Protiv Radnika realno sramota kakva se desava jednom u zivotu,protiv Sloge prodrmani bez trenera ali u subotu pobjeda ne smije doci u pitanje.Naredno kolo znamo sta nas ceka nazalost,od titule smo se vec dobro udaljili nakon samo 2 odigrane utakmice i to je fakt.Nemamo vise pravo ni na jedan kiks.Od subote do zadnjeg kola moramo poceti sve pobjedjivati izuzev eto x u Mostaru i BL bi odma potpisao x2
Kod nas je problem bio ?????
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad nas Mirva levati s Ajlom i ne zasluzujemo nista vise od trenutnog.
Cak nam je i ovo puno.
Cak nam je i ovo puno.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Mislim ako ima jos onih koji podrzavaju ovaj nerad, javasluk i nekopetenciju "uprave" i administracije...taj vise i nije navijac ovoga kluba.
- FKS -
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Strumfeta voli ove provokacije znala je i letece medvjedice kaciti u sumarku je J*** a tebi Mirvicu J*** kosti trule da ti J*** i one gorile sto hodas po gradu sa njima!!! Pokvari mi dan odmah fuj picka im materina odvratna 
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebu nas kako stignu.
Djeci uzimate cenera po utakmici a vidi sta radite sram i stid da vas bude.
Vi niste SARAJEVO i nikada necete biti!!!!
Djeci uzimate cenera po utakmici a vidi sta radite sram i stid da vas bude.
Vi niste SARAJEVO i nikada necete biti!!!!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Ovaj B tim će se rasformirat prije nego što se formira.
Ćorke može glatko da uleti kao Husov nasljednik, čovjek je magistrirao izvlačenje para iz kluba.
Ćorke može glatko da uleti kao Husov nasljednik, čovjek je magistrirao izvlačenje para iz kluba.
Re: FK Sarajevo
Sve je dobro, dok ne počnu valjati škiju i rizle u fanshopu.. sa klupskim motivima, naravno.
The saddest thing in life is wasted talent.
- BegovicRamiz
- Postovi: 2718
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ne treba kriviti ni Ajlu ni Melisu ni sisu nit bilo koga
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic
Re: FK Sarajevo
Ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru, sto reče @NajvecaRadosti, yebu nas kako stignu
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
BegovicRamiz je napisao/la: ↑14 avg 2025, 16:02ne treba kriviti ni Ajlu ni Melisu ni sisu nit bilo koga
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo

Malo da rasplacem olovske picke
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znas li ti brate kakvi zenama nokti budu ako jedan termin preskoce?Hordas1990 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 16:21Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Nisam nikakav insajder nego eto prvo što mi je palo na pamet i kad je bila priča za Kovačikov ljekarski i ovo sad za B tim je to da neko nije sve prethodno stavio na papir i podvukao crtu koliko će sve to da košta i je li statutom uopće predviđeno postojanje B tima te imamo li dovoljno safta u Federalnom i Kantonalnom savezu za taj projekat pa je sad sve to na staklenim nogama. Također mislim da se za Gulija predviđala jedna svota a ponuđena je sasvim druga. Možda griješim rekoh ti, nadam se da griješim. Vrijeme će da kaže.Hordas1990 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 16:21Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.


