FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 14 avg 2025, 15:18

Nasi vrsni treneri, lredvodjeni vlasnikom nargilhane kao direktorom su izbacili 47 talenata ali ih Zekic nije uzeo za 1. tim, jer nisu dali pare.
Sad ce babuka da poreda nase omladince. On je "napravio" npr. Kovacevica. Izostavio ga sa priprema zbog Tucakovica, samo da se Kova zainati i proradi !
Obrnuta psihologija, ne kontate vi to...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 14 avg 2025, 15:20

ŠTA_JE je napisao/la:
14 avg 2025, 15:16
Mozemol mi sta Bicakcicu ponuditi?
Bicakcic i menaduee mu : 51.5 k € mjesecno !
Ayla A. :

"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 avg 2025, 15:24

NazorUso je napisao/la:
14 avg 2025, 15:20
ŠTA_JE je napisao/la:
14 avg 2025, 15:16
Mozemol mi sta Bicakcicu ponuditi?
Bicakcic i menaduee mu : 51.5 k € mjesecno !
Ayla A. :

Hahahahahaha ma procitah hajduk ga zove jer je bez ugovora trenutno. A kad apomwnu, da izvines ajlu eno je lajka objave denisa corica

slika

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 14 avg 2025, 15:25

napoleon72 je napisao/la:
14 avg 2025, 15:06
Hahaahahahah jel Zekic kriv i za genocid u Palestini mozda? Jel Zekic ubio Kennedyja? Sakrio tijelo Jimmya Hoffe?

Zoran Zekic, The Usual Suspect :rol:
Pravim imenom DB Cooper, Zekic je ubio srpskog svata, a i Jozu Leutara.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 14 avg 2025, 15:30

slika


Morala nam Head of Reserve Squad Development na manikuru pa ofulala sastanak. Jer, prioriteti...
Zadnja izmjena: napoleon72, dana/u 14 avg 2025, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 14 avg 2025, 15:30

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 avg 2025, 15:33

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 11:46
Protiv Radnika realno sramota kakva se desava jednom u zivotu,protiv Sloge prodrmani bez trenera ali u subotu pobjeda ne smije doci u pitanje.Naredno kolo znamo sta nas ceka nazalost,od titule smo se vec dobro udaljili nakon samo 2 odigrane utakmice i to je fakt.Nemamo vise pravo ni na jedan kiks.Od subote do zadnjeg kola moramo poceti sve pobjedjivati izuzev eto x u Mostaru i BL bi odma potpisao x2
Sta reci za Tottenham, 85 min. 2:0 i remi, pa penali i vozdra. Nija alibi, ali se desava. Liverpool : Milan 0:3 i 3:3 , penali i vozdra 3:0. Desava se. Samo se nama ne smije desiti. Vjv nije za poredjenje, ali...
Kod nas je problem bio ?????
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19118
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 14 avg 2025, 15:36

Kad nas Mirva levati s Ajlom i ne zasluzujemo nista vise od trenutnog.

Cak nam je i ovo puno. :salut:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 14 avg 2025, 15:45

Mislim ako ima jos onih koji podrzavaju ovaj nerad, javasluk i nekopetenciju "uprave" i administracije...taj vise i nije navijac ovoga kluba.
- FKS -

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 14 avg 2025, 15:46

Strumfeta voli ove provokacije znala je i letece medvjedice kaciti u sumarku je J*** a tebi Mirvicu J*** kosti trule da ti J*** i one gorile sto hodas po gradu sa njima!!! Pokvari mi dan odmah fuj picka im materina odvratna 🤮

NajvecaRadosti
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 avg 2025, 15:48

Yebu nas kako stignu.
Djeci uzimate cenera po utakmici a vidi sta radite sram i stid da vas bude.

Vi niste SARAJEVO i nikada necete biti!!!!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 14 avg 2025, 15:49

Ovaj B tim će se rasformirat prije nego što se formira.
Ćorke može glatko da uleti kao Husov nasljednik, čovjek je magistrirao izvlačenje para iz kluba.

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 14 avg 2025, 16:00

Sve je dobro, dok ne počnu valjati škiju i rizle u fanshopu.. sa klupskim motivima, naravno.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 14 avg 2025, 16:02

ne treba kriviti ni Ajlu ni Melisu ni sisu nit bilo koga
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 14 avg 2025, 16:06

Ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru, sto reče @NajvecaRadosti, yebu nas kako stignu
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 14 avg 2025, 16:13

BegovicRamiz je napisao/la:
14 avg 2025, 16:02
ne treba kriviti ni Ajlu ni Melisu ni sisu nit bilo koga
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic
🎯 :bih:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

samoFKS
Postovi: 82
Pridružen/a: 15 maj 2025, 23:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoFKS » 14 avg 2025, 16:14

slika

Malo da rasplacem olovske picke

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 14 avg 2025, 16:21

Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 14 avg 2025, 16:23

Hordas1990 je napisao/la:
14 avg 2025, 16:21
Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
Znas li ti brate kakvi zenama nokti budu ako jedan termin preskoce?
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 14 avg 2025, 16:34

Hordas1990 je napisao/la:
14 avg 2025, 16:21
Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
Nisam nikakav insajder nego eto prvo što mi je palo na pamet i kad je bila priča za Kovačikov ljekarski i ovo sad za B tim je to da neko nije sve prethodno stavio na papir i podvukao crtu koliko će sve to da košta i je li statutom uopće predviđeno postojanje B tima te imamo li dovoljno safta u Federalnom i Kantonalnom savezu za taj projekat pa je sad sve to na staklenim nogama. Također mislim da se za Gulija predviđala jedna svota a ponuđena je sasvim druga. Možda griješim rekoh ti, nadam se da griješim. Vrijeme će da kaže.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []